Įkraunama...
Įkraunama...

Margučiai. Velykos

Mielosios 4u.gif , Kalėdoms net atskiras forumukas yra. O Velykos? Krikščionišku požiūriu jos svarbesnės negu Kalėdos mirksiukas.gif
Ar jau medžių šakeles sprogdinat ir dekoratyviniais kiaušiniais dabinat?
Atsakyti
Arteja graziausia pavasario svente Velykos. Musu seimai tai labai svarbi svente: i kiausiniu dazyma itraukiami visi - vaikai, tevai, seneliai. Is metu metai kiausinius dazome beveik vienodai: svogunu lukstais, ryziais, pridedame iv. zoleliu. Noretusi kazko naujo. Pasidalinkime savo praktiniais sugebejimasi. Manau, kad tai bus naudinga daugeliui biggrin.gif
Atsakyti
as jau velykoms ruosiuosi, o tiksliau pavasariui.Namus dabinu, gaivuma skleidziu.atvirukus su velykom jau nusipirkau, o ka ant ju uzrasyti?gal turit pasiulymu?
Atsakyti
QUOTE(muminukas @ 2005 03 02, 16:25)
Ar jau medžių šakeles sprogdinat ir dekoratyviniais kiaušiniais dabinat?

Dar nesprogdinu, bet labai norėčiau. Patarkit, per kiek laiko jos išsprogsta ir kokių medžių šakelės gražiausiai sprogsta biggrin.gif N
Atsakyti
QUOTE(peledziuke @ 2005 03 03, 14:05)
Arteja graziausia pavasario svente Velykos. Musu seimai tai labai svarbi svente: i kiausiniu dazyma itraukiami visi - vaikai, tevai, seneliai. Is metu metai kiausinius dazome beveik vienodai: svogunu lukstais, ryziais, pridedame iv. zoleliu. Noretusi kazko naujo. Pasidalinkime savo praktiniais sugebejimasi. Manau, kad tai bus naudinga daugeliui biggrin.gif

Ale ir ziopla - nemaciau, jog tokia tema jau yra. Aciu Bea uz pataisyma. 4u.gif
Atsakyti
man atrodo, kad slyvų saklės graziausiai issprogsta.Jos is karto ziedus skleidzia, o paskui tik lapelius.jau pats metas pasimerkti, kad velykoms prazystų.
Atsakyti
gal žinot kas nors, kokių nors juokingų,jumoristinių sveikinimų (eilėraštukų) vėlykų proga? gal kokį puslapiuką mestelėtumėt?

man reik kažką panašaus į tokį:

"Ateis Velykų metas ir pievos sužaliuos, išlys is krūmų elnias ir kiaušais pamojuos. Su šv.Velykom!"
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo $kristina$: 05 kovo 2005 - 21:13
Joooo kristina, neblogai cia thumbup.gif ir as tokiu noriu blush2.gif
Atsakyti
Niu nežinau, man didžiausias prikolas buvo, kai šią temą nuo pradžios paskaičiau. Sprogdinti šakeles megalol.gif Ar nepavojinga? megalol.gif Man kažkaip norėtųsi sakyt "sproginti", bet gal kalbos jausmas čia mane apgauna. Anyways, vitaminų dozę prieš miegą gavau, kai iškilo mintyse sprogdinamų šakelių vaizdas megalol.gif
Atsakyti
Esu vienintelė ir nepakartojama margučių margintoja šeimoje, va gaila - neturiu savo kūrinių nuotraukų... sad.gif
Visada prieš Velykas prisiperku paprastų kiaušinių dažų, juodų, baltų, raudonų, žalių ir mėlynų markerių ir visokiais raštais juos marginu, kartais ir su baltu korektoriumi... Kartais panaudoju nenaudojamą nagų laką, gražiai atrodo su blizgučiais. Vieną kiaušinį numarginu per 20-30 min, tačiau patikėkit - visi jais žavisi. Savo raštus žinau mintinai, o jei neužtenka - pasiimu kokį žurnalą ar reklaminį bukletą ir nukopijuoju kiaušinių raštus. Šiemet jau nusipirkau kažkokių įdomių dažų, prie kurių pridedamas flomasteris, panaikinantis dažus ir taip išgaunami įvairūs raštai, reikės išbandyti.
Niekada neverdu kiaušinių su jokiais lukštais, rūtelėmis, siūlais, neklijuoju lipdukų. Kiekvienas kiaušinis - tarsi dovana žmogui, kuriam jį duodu. Paprastai mano margintų kiaušinių nevalgo niekas, juos neša į parodas, puošia jais stalą ir pan. Esu juos ir pardavinėjusi, tačiau dabar neturiu tiek laiko primarginti apie 200 kiaušinių per savaitę, apsiriboju tuo, kad kiekvienam draugui, bendradarbiui ir šeimos nariui jų užtektų dovanoms.
Atsakyti
Vis dėlto sprogdinti biggrin.gif Geriausiai sprogsta granatų šakelės tongue.gif
O jei rimtai, tai sprogsta (sprogdinami) lapai ir pumpurai. Bet yra tokia kalbos figūra – metonimija, kai dalies savybės perkeliamos visumai ir atvirkščiai. Taigi galima sakyti ir išsprogo medžiai, sprogdinti šakeles.
Va kaip moksliškai parašiau blush2.gif
Smagaus pavasario sprogimo! 4u.gif
Atsakyti
Tik cebulių lukštais, kaip visada, natūraliai be chemijos.
Atsakyti