Įkraunama...
Įkraunama...

Vasaros peizažai

Aš irgi deduosi fotiką į rankinę kur beeičiau bebe.gif Vadinasi ir aš trenkta ploja.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(nes @ 2006 08 18, 21:45)
Man labai tokios "trenktos" patinka thumbup.gif  thumbup.gif . Ir aš pati tokia.

QUOTE(Aidairi @ 2006 08 19, 10:40)
Mūsų daug ir mes jėga  thumbup.gif

QUOTE(Starbust @ 2006 08 19, 11:21)
Aš irgi prie tų paranormalių, kur fotiką įsideda vietoj lūpų dažų  biggrin.gif

QUOTE(ScarleTa @ 2006 08 19, 12:34)
Vadinasi ir aš trenkta  ploja.gif  hihihi.gif


čia aptarimų skyrelis, ne prisipažinimų schmoll.gif biggrin.gif , skiriu jums visoms po vaistų dozę doctor.gif doctor.gif doctor.gif doctor.gif doctor.gif, bo tuoj čia visokie Napaleonai, Elžbietos, karaliai ir visi kiti ufonautai pradės išpažintis atlikinėt g.gif ...
Atsakyti
QUOTE(ScarleTa @ 2006 08 19, 12:34)
Aš irgi deduosi fotiką į rankinę kur beeičiau  bebe.gif Vadinasi ir aš trenkta  ploja.gif  hihihi.gif


Oh tu velnias blink.gif Vadinasi aš irgi trenkta stupid.gif Kartu tąsausi fotiką smoke.gif
O man šios laaabai gražios.

ši
ši
ir ši

Nors bu tikrai sunku išrinkti geriausią ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Samanta: 19 rugpjūčio 2006 - 13:21
QUOTE(zulika @ 2006 08 19, 10:41)
o maniškė foto irgi matyt nebus patvirtinta, nes įvairiai tą galima traktuoti, bet tikiuosi įspėja, kai peržiūri, nereikia vis laukti  ax.gif

mano tai jau 2 foto nepatvirtina, bet taip ir nesuprantu kodėl; nes prieš tai pirma žiūriu į nuotraukas, kurios jau yra konkurse ir mano nuotrauka nesiskiria (skiriasi, bet ne ta prasmė)
Atsakyti
pagaliau ir aš matau širdžiai supermielą foto - "Dieve, kaip aš myliu gyvenimą!" Nu tokia jau sava ji rolleyes.gif Nors daug gražių, ir labai gražių daug biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Patieška @ 2006 08 18, 22:37)
Antrojoje nuotraukoje, beje, ne tik šaligatvis. 

Nesvarbu, kokia fotografija tai būtų – grynasis, marinistinis, urbanistinis ar kt.  peizažas.

O maniskeje ne tik fontanas. tongue.gif Turbut saligatvis peizazui tinka o fontanas ne blink.gif lotuliukas.gif

Tai butent, kad parasyta, kad nesvarbu, koks peizazas, o peizazu su buitiniais elementais netvirtina, o gal tiksliau tvirtina tik kurie patinka g.gif

QUOTE(Agotukas @ 2006 08 18, 22:43)
Tute, nepyk, bet gal ir gerai kad nepatvirtino...  cool.gif

ka tuo norejai pasakyt?

QUOTE(Lietuvos saulele @ 2006 08 18, 22:45)
Tute, gi nebūtina dalyvauti kiekvienam konkurse  mirksiukas.gif , labai dažnai nuotraukos tiesiog "datempiamos" iki konkurso temos, nors realiai būna ir "ne į temą".. Graži foto, gal bus tinkamesnis konkursas, nes čia asmeniškai man krenta į akis vaikai, tada fontanas, tada vaivorykštė... Vat jei būtų vaivorykštė, o vaikai maži maži, tai kitaip sakyčiau  smile.gif

tikrai nebutina?! Nezinojau!!!! lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
tai butent, kad daznai datempiamos, bet vat idomu, kaip renkasi nuotraukas kurias datempt iki temos, o kurias nedatempt???? Pvz konkurse "tecio kopija" idomu pagal kuria vieta atitiko tema nuotrauka, kur kudykis ir tevo krutine???? Pagal odos spalva ar plaukuotuma turbut datempe blink.gif

Jei jau datempineja, tai tegul panasaus pobudzio visas datempineja, o ne sia datempsiu, o si man nepatinka (arba dalyvis nepatinka), tai tuoj rasiu prie ko prikibt doh.gif

Arba tegul nustato grieztus remus. O tai visuose konkursuose nera grieztu remu. Kad ir konkurse "Nusisypsok", tipo bus tvirtinamos tik tos nuotraukos, kur aiskiai matosi sypsena, o ne kokia kitokia veido israiska, o patvirtino nuotrauka, kur galima gincytis, ar vaikas sypsosi, ar tiesiog del kazko susigraudines. Ir ne vienas toks pavyzdys, jei jau atrenkineja grieztai, tai tegu visoms nuotraukytems tai galioja. Va tai ir piktina labiausiai gun_bandana.gif bash.gif protest.gif

QUOTE(Mama_Tania @ 2006 08 19, 14:46)
mano tai jau 2 foto nepatvirtina, bet taip ir nesuprantu kodėl; nes prieš tai pirma žiūriu į nuotraukas, kurios jau yra konkurse ir mano nuotrauka nesiskiria (skiriasi, bet ne ta prasmė)

Nieko keisto, matai peizazui ne viskas tinka. Pvz.: sedintis vaikas tinka, o stovintis - ne, saligatvis tinka, o fontanas- ne,....
Vienu zodziu, einu fotografuoti savo kiemo (maciau, kad tinka), jei tik neprisikabins, kad jame stovi sulinys (nors vaikiskas vezimelis tinka) doh.gif
Atsakyti
Nu tikrai labai daug superinių foto wub.gif
O aš tai visur nesitampau fotiko,bet dažnai tai tikrai jis su manimi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE
išleidžiam žmogeliukus atostogų nuo konkursavimo

Raso, kad netvirtins nuotrauku su zmonemis, bet keleta tokiu tikrai yra. Tai kaip suprast? Tai tegu ir raso, tvirtinsim nuotraukas su zmonemis tik tam tikrais atvejais g.gif

Arba cia rasyta
QUOTE
<...>bet tai nereiškia, kad tvirtinsime ne peizažus, ir tokias makrofotografijas, kur stambiu planu iš arti fotografuojami vabzdžiai, gėlių žiedai ir kt.


o sia foto patvirtino blink.gif

user posted image

Ar cia ne stambiu planu fotkintas ziedas?! blink.gif blink.gif blink.gif
Atsakyti
QUOTE(Tute @ 2006 08 19, 15:22)
Ar cia ne stambiu planu fotkintas ziedas?!


tau matyt, kad tik pasikabinėti, tai va parodysiu, ką reiškia stambiu planu žiedas ir jos beje nepriėmė doh.gif
user posted image
ps, tavo nikas vaikų raminimo įrankis ax.gif
raminkis, moterie 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo zulika: 19 rugpjūčio 2006 - 14:41
Labai daug gražių nuotraukų. Labai patiko " kur maudosi troliai ", " elfų ir fėjų įlankėlė " ir dar kelios.
Savo foto nekelsiu, šį kartą - pasigrožėsiu kitom ax.gif
Atsakyti
[attachmentid=67758] [attachmentid=67759]

[attachmentid=67760] [attachmentid=67761]

Juk skirtumas yra.


QUOTE
sedintis vaikas tinka, o stovintis - ne, saligatvis tinka, o fontanas- ne,....Raso, kad netvirtins nuotrauku su zmonemis, bet keleta tokiu tikrai yra. Tai kaip suprast? Tai tegu ir raso, tvirtinsim nuotraukas su zmonemis tik tam tikrais atvejais


Jei peržvelgtume fotomenininkų darbus, juose taip pat rastume peizažų, kuriuose yra ir žmogus/-ės. Ne visi fotografai laukia, kol kadras liks visiškai "švarus".
Vieni mėgsta fotografuoti civilizacijos ženklų nepaliestą gamtą, kiti nevengia ir elektros stulpų bei kt. Internete galima rasti daugybę interviu su fotografais apie tai ir kt. dalykus, susijusius su peizažo fotografavimu.

pvz. Ištrauka iš interviu su fotomenininku S.Žvirgždu:
“- Toks įspūdis, kad kartais jūs stovite už upės vingio ir laukiate, kol nebus žmonių. Ar iš tikrųjų žmogus jums nėra aktualus, ir jūs net nenorite jo matyti savo nuotraukose?

-Specialiai šito nedarau. Bet, jei pasitaiko, kad koks žmogus gražiai eina ir įeina į mano kadrą, tai kodėl ne?”


taip ir čia atrenkant nuotraukas žiūrima, kaip organiškai, subtiliai tas žmogus įsikomponuoja į vaizdą. Ir tai, ar jis sėdi, ar stovi čia visiškai neturi reikšmės.

Pabaigai priminimas:
"Dėl nuotraukų tinkamumo konkursui (temos atitikimo, reikalavimų nuotraukoms paisymo, estetiškumo, nuobodumo/įdomumo ir pan.) galutinį sprendimą priima ir nuotraukas savo nuožiūra tvirtina / netvirtina forumo administratoriai."

Taisykles dalyvis perskaito dar prieš išsiųsdamas nuotraukas. Jei ši ar kita supermama.lt forumo konkursų taisyklė žmogui nėra priimtina, jis nuotraukos tiesiog nesiunčia.


Atsakyti
Perziurejau visas konkursui paskelbtas nuotraukas-tikra atgaiva akims ir sirdziai.
Viena is labiausiai patikusiu-su voratinkliu. Fotokonkursai-jega!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti