Įkraunama...
Įkraunama...

Vasaros peizažai

QUOTE(valiute @ 2006 08 17, 13:16)
Labai graziu foto yra, bet kai kurios jau matytos ax.gif


O kaip suprast matytos blink.gif smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Samanta @ 2006 08 17, 14:53)
O kaip suprast matytos  blink.gif  smile.gif

Man atrodo turėjo omeny, kad kai kurios jau buvo įdėtos čia SM į nuotraukų temą ax.gif
Atsakyti
Kokia grazi sita nuotrauka http://www.supermama...hview&phid=8125 4u.gif (kad tik nebutu internetine g.gif )
Atsakyti
ech, kokie nuostabus vaizdeliai rolleyes.gif thumbup.gif reiks gal ir mums savo archyva praversti biggrin.gif
Atsakyti
o mane žavi šita
user posted image

šita
user posted image

ir šita
user posted image
Atsakyti
"Pelėsiais ir kerpe apaugus aukštai" - nuotrauka aukštyn kojom hihihi.gif
Atsakyti
mastau.gif Aš foto irgi įdėjau iš internetinio savo fotoalbumo. Ir ką... ax.gif
Atsakyti
labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šią foto, ar ją galima traktuoti kaip peizažą, ar gamtovaizdį, ar visgi ne??

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Veitė: 17 rugpjūčio 2006 - 20:19
[quote=Veitė,2006 08 17, 21:19]
labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šią foto, ar ją galima traktuoti kaip peizažą, ar gamtovaizdį, ar visgi ne??

Šioje nuotraukoje gamta kaip antraplanė, fonas, akcentuojama konkreti gyvenimo akimirka, bent jau man taip atrodo, užmetus pirmą žvilgsnį g.gif
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 08 17, 21:07)
Kaip žinot mastau.gif Aš  foto irgi įdėjau iš internetinio savo fotoalbumo. Ir ką... ax.gif


Autoplagiatas ph34r.gif Bet galima pamąstyti, kas būtų, jeigu įdomi nuotrauka iš tavo internetinio fotoalbumo būtų pradėjusi migruoti po internetą ir atsiradusi keletoje kitų forumų, tarp kokių delfio prikolų ir pan.? g.gif

QUOTE(Veitė @ 2006 08 17, 21:19)
labai norėčiau sužinoti Jūsų nuomonę apie šią foto, ar ją  galima traktuoti kaip peizažą, ar gamtovaizdį, ar visgi ne??


Ot reikėjo siųst patvirtinimui ir būtum sužinojusi. O dabar prireklaminai forume. Negana to, ir avatare hah.gif Šiaip jau, logiškai mąstant, jei sueina vaikiuko nugara Kernavės fone, tai kodėl neturėtų sueiti pėdutės? O didelių panoramų irgi ne kiekvienoje patvirtintoje nuotraukoje yra.
Atsakyti
QUOTE(Erszebeth @ 2006 08 17, 21:33)
O didelių panoramų irgi ne kiekvienoje patvirtintoje nuotraukoje yra.

Pvz.: elektros stulpai su laidais...
Atsakyti
QUOTE(jėga @ 2006 08 17, 22:18)
Pvz.: elektros stulpai su laidais...


Bet nepaneigsi, jog tai peizažas cool.gif Nepasakyta, jog turi būti peizažas - panorama biggrin.gif Pilies atspindys vandenyje irgi apima tik vieną vienintelį pastatą, tiksliau, jo atspindį, tačiau tinka. Vadinasi, sodo namelis irgi turi tikti.
Atsakyti