Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

Sveiki

Šioje temoje rasite komentarų apie įvairias galimas šventimo vietas, vienos bus teigiamos kitos neigiamos. Tačiau gal jos padės Jums apsispręsti norint išsirinkti vietą savo vieninteliai ir nepakartojamai šventei...

Senąją temą , kurioje daug informacijos, rasite šioje nuorodoje....

Sodybos kokios yra Žemaitijos rajone galite rasti šiame tinklapyje Sodybos Žemaitijoje

Dar pabandžiau surinkti iš senos temos vietas, kurios buvo paminėtos:
Galimos šventimo vietos:

1. "Vėtra"
2. „Pajūrio“ viešbutis Giruliuose
3. Majorų sodyba, Šernuose
4. „Gaspada“, Plikiuose, www.gaspada.lt
5. „Rugpienių kaimas“
6. „Šilagėlė“, Šilutėje
7. „Šikšnosparnis“, Klaipėdoje
8. „Pakrantės sodyba“, Dituvoje http://www.kompasas.lt/pakrante/
9. "Aleksandravo pirtis", www.balius.lt10. "Mazosios laumikes", Skuodo raj.
11. Virkštininkų dvaras, Vidmantuose
12. „Nendrinė pastogė“, Šventojoje
13. „Pakalnės vingyje“, Rusnė
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 18 rugpjūčio 2006 - 11:08
QUOTE(siamka @ 2006 08 18, 11:38)
Sveiki

Šioje temoje rasite komentarų apie įvairias galimas šventimo vietas, vienos bus teigiamos kitos neigiamos. Tačiau gal jos padės Jums apsispręsti norint išsirinkti vietą savo vieninteliai ir nepakartojamai šventei...

Senąją temą , kurioje daug informacijos, rasite šioje nuorodoje....

Sodybos kokios yra Žemaitijos rajone galite rasti šiame tinklapyje Sodybos Žemaitijoje

Dar pabandžiau surinkti iš senos temos vietas, kurios buvo paminėtos:
Galimos šventimo vietos:

1. "Vėtra"
2. „Pajūrio“ viešbutis Giruliuose
3. Majorų sodyba, Šernuose
4. „Gaspada“, Plikiuose, www.gaspada.lt
5. „Rugpienių kaimas“
6. „Šilagėlė“, Šilutėje
7. „Šikšnosparnis“, Klaipėdoje
8. „Pakrantės sodyba“, Dituvoje http://www.kompasas.lt/pakrante/
9. "Aleksandravo pirtis", www.balius.lt10. "Mazosios laumikes", Skuodo raj.
11. Virkštininkų dvaras, Vidmantuose
12. „Nendrinė pastogė“, Šventojoje
13. „Pakalnės vingyje“, Rusnė


is pradziu pasirode, kad klaipedoje nera kur svesti vestuviu, palei kol tu i viena vieta surinkai visas sodybas. ale ir pasirinkimas didelis tapo bigsmile.gif
Atsakyti
Sveikos, mielosios.
Na, pagaliau ir as isdrysiu cia brukstelt, nes pries tai tik skaiciau ax.gif
Sis saitas planuojant vestuves labai gelbejo, nes visas planavimas vyko per atstuma, t.y. ne Lietuvoje.
Taigi, visus kontaktus susirankiojau per interneta, t.y. daugiausia per "supermama".
Vestuves dareme cia minimoje "Aleksandravo pirtyje", kuri randasi tarp Kretingos ir Plunges.
Kas paliko ispudi, tai aplinka.
Taciau normalaus aptarnavimo-nerasta.
Pas mus buvo apie 60 zmoniu.
Vestuviu diena buvo "cirku".Kai vieni valge, tai kiti irankiu lauke:)(Zinoma, jauniesiems to neteko patirti,tik po vestuviu vienas stalo galas apie tai kaip susitare ta pati tvirtino). Dusu nedave naudotis, vietoj to pasiule upe.
Zodziu, maistas dar net nepradejus valgyti, kai kuriems "isgaravo". Tai, sveciai nenusimine; dalinosi per puse buonos riekele, o veliau kibo ir i tortus bei sakocius. Valgyti tai norisi blink.gif
Ryte prabudus, kai dar nesupranti kur miegi, pamaciau stampa patalyneje "krasto apsauga",,,,bet uzgroje muzikantai. Atsikvepiau, viskas gerai (pagalvojau).
Kadangi antra diena yra pjaustomas tortas, tai maniau as prapjaunu tik ji, o toliau jau barmenes imasi to darbo. Kazkaip gerai, kad atejo ismintinga mintis pasiklausti barmeniu.
Ogi pasirodo ne. Cia mat esas mano darbas...apdalinti visus svecius, t.y. supjaustyti visus tris aukstus. Na, kadangi graziai nesutiko, tai teko priminti joms ju pareigas...rezultatas toks,-"piktosios fejos"raike pries mus jaunosios torta.
Na jau nekalbu apie tokias smulkmenas, kad serveteliu teko prasyti, kad atnestu.
Zodziu,buvo taip; keli ranka arba stojiesi, kol tave barmene pastebi.
Na gal neissiplesiu, o gausis kaip novele is mano vestuviu.
Dar tik tai, kad brangieji taurieji gerimai pradingo. Taip . Eme ir padare "dingau"(turbut buvo susitare, kai seimininkai visus atnes, tai tada visi brangieji ir "teps slides")
Tai va...tokie musu prisiminimai is "Aleksandravo pirties" prie Minijos. Pinigus plesia didelius, o aptarnavimas toli grazu...toli dar jiems. cool.gif

Atsakyti
QUOTE(jojojo @ 2006 08 24, 02:44)
Sveikos, mielosios.
Na, pagaliau ir as isdrysiu cia brukstelt, nes pries tai tik skaiciau  ax.gif
Sis saitas planuojant vestuves labai gelbejo, nes visas planavimas vyko per atstuma, t.y. ne Lietuvoje.
Taigi, visus kontaktus susirankiojau per interneta, t.y. daugiausia per "supermama".
Vestuves dareme cia minimoje "Aleksandravo pirtyje", kuri randasi tarp Kretingos ir Plunges.
Kas paliko ispudi, tai aplinka.
Taciau normalaus aptarnavimo-nerasta.
Pas mus buvo apie 60 zmoniu.
Vestuviu diena buvo "cirku".Kai vieni valge, tai kiti irankiu lauke:)(Zinoma, jauniesiems to neteko patirti,tik po vestuviu vienas stalo galas apie tai kaip susitare ta pati tvirtino). Dusu nedave naudotis, vietoj to pasiule upe.
Zodziu, maistas dar net nepradejus valgyti, kai kuriems "isgaravo". Tai, sveciai nenusimine; dalinosi per puse buonos riekele, o veliau kibo ir i tortus bei sakocius. Valgyti tai norisi blink.gif
Ryte prabudus, kai dar nesupranti kur miegi, pamaciau stampa patalyneje "krasto apsauga",,,,bet uzgroje muzikantai. Atsikvepiau, viskas gerai (pagalvojau).
Kadangi antra diena yra pjaustomas tortas, tai maniau as prapjaunu tik ji, o toliau jau barmenes imasi to darbo. Kazkaip gerai, kad atejo ismintinga mintis pasiklausti barmeniu.
Ogi pasirodo ne. Cia mat esas mano darbas...apdalinti visus svecius, t.y. supjaustyti visus tris aukstus. Na, kadangi graziai nesutiko, tai teko priminti joms ju pareigas...rezultatas toks,-"piktosios fejos"raike pries mus jaunosios torta.
Na jau nekalbu apie tokias smulkmenas, kad serveteliu teko prasyti, kad atnestu.
Zodziu,buvo taip; keli ranka arba stojiesi, kol tave barmene pastebi.
Na gal neissiplesiu, o gausis kaip novele is mano vestuviu.
Dar tik tai, kad brangieji taurieji gerimai pradingo. Taip . Eme ir padare "dingau"(turbut buvo susitare, kai seimininkai visus atnes, tai tada visi brangieji ir "teps slides")
Tai va...tokie musu prisiminimai is "Aleksandravo pirties" prie Minijos. Pinigus plesia  didelius, o aptarnavimas toli grazu...toli dar jiems.  cool.gif


aciu dievui kad ten ir nebevaziavau jos ziureti, man irgi sake, kad labai blogi atsiliepimai apie si dvara doh.gif
Atsakyti
Labas vakarelis!

Ir as planuodama savo svente daznai cia uzsukdavau pasidometi kas ir kaip, o dabar beskaitydama atsiliepimus apie sventes vietas nusprendziau ir as pasidalinti ispudziais.
Kaip matau daug kam iskilo vienokiu ar kitokiu problemeliu. Mes irgi apturejome nemaza stresu, o ypatingai besirinkdami kur svesti.Kazkaip buvome apsistoje ties "Nendrine pastoge", bet labai nuvyle kai nuvaziavome tartis del meniu. Kaip "uzrove" kaina tai net zagtelejau blink.gif ! Kol jie dar nedirbo-tai seimininke sake, kad vienam zmogui max apie 120 lt. kainuos (be nakvynes), o kai nuvaziavom tai paskaiciavo, kad maziausiai 160 ir dar turbut maisto uz ta kaina, duok dieve iki dvylikos butume uzteke! O kai pareiske, kad visai negalesim tureti savo alkoholio tai visai noras prapuole toliau deretis. Be to ir nakvynes kaina nuo 20 iki 30 lt kazkaip netiketai pakilo schmoll.gif . Zodziu visai nepatikimai viskas pasirode g.gif .
Aciu dievui, kad dar turejom siek tiek laiko,tai griebemes siaudo - uzsisakem bareli Sauguose "Vetros" (kas pravaziuojat tai matosi prie pat kelio, 30km nuo Klaipedos). Ten gyvena mano tevai, todel ir apsistojom, o tiksliau jau nebuvo kur dingti. Aisku labai pergyvenau, bet viskas buvo super biggrin.gif !!! Maisto buvo daug, labai skanu ir ivairu, labai graziai papuosta aplinka ir sale (papildomai 100lt), maloniai aptarnavo ir t.t. Musu belaukiantiems irgi buvo paruostas stalas su uzkandziais ir vynu. Tikrai likau maloniai nustebinta ir labai patenkinta thumbup.gif ! Gaila tik, kad jie neturi nakvynes, bet kadangi mes vietiniai tai nesunkiai issprendem ta problema. Antra diena galejom nuti kiek tik norim, buvo kepami saslykai lauko saslykinej. O svarbiausia,kad tikrai normaliai kainavo - mazdaug 100 lt zmogui uz abi dienas. Taigi tikrai dziaugiuosi, kad musu svente vyko tenai drinks_cheers.gif
Atsakyti
Mano teta švęs vestuves Vyninėje. Draugės draugai šventė ten, tai sakė, kad labai patiko. (: Bet tikrai, mus nuvažiavusius ten pasitiko labai maloniai, parodė banketinę salę, užsisakėm ir tik vėliau reokėjo atvažiuoti suderinti meniu. Po vestuvių papasakosiu, kaip ten. : )
Atsakyti
QUOTE(LhooQ @ 2006 08 30, 14:20)
Mano teta švęs vestuves Vyninėje. Draugės draugai šventė ten, tai sakė, kad labai patiko. (: Bet tikrai, mus nuvažiavusius ten pasitiko labai maloniai, parodė banketinę salę, užsisakėm ir tik vėliau reokėjo atvažiuoti suderinti meniu. Po vestuvių papasakosiu, kaip ten. : )


Lauksim atsiliepimu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(siamka @ 2006 08 18, 09:38)
Sveiki

Šioje temoje rasite komentarų apie įvairias galimas šventimo vietas, vienos bus teigiamos kitos neigiamos. Tačiau gal jos padės Jums apsispręsti norint išsirinkti vietą savo vieninteliai ir nepakartojamai šventei...

Senąją temą , kurioje daug informacijos, rasite šioje nuorodoje....

Sodybos kokios yra Žemaitijos rajone galite rasti šiame tinklapyje Sodybos Žemaitijoje

Dar pabandžiau surinkti iš senos temos vietas, kurios buvo paminėtos:
Galimos šventimo vietos:

1. "Vėtra"
2. „Pajūrio“ viešbutis Giruliuose
3. Majorų sodyba, Šernuose
4. „Gaspada“, Plikiuose, www.gaspada.lt
5. „Rugpienių kaimas“
6. „Šilagėlė“, Šilutėje
7. „Šikšnosparnis“, Klaipėdoje
8. „Pakrantės sodyba“, Dituvoje http://www.kompasas.lt/pakrante/
9. "Aleksandravo pirtis", www.balius.lt10. "Mazosios laumikes", Skuodo raj.
11. Virkštininkų dvaras, Vidmantuose
12. „Nendrinė pastogė“, Šventojoje
13. „Pakalnės vingyje“, Rusnė








Na va mano vestuves kitamet ir nors dar daug laiko imu svarstyti koki tai is tu variantu.

Be abejo, labai noretusi vestuviu sales arti juros - kazkur pvz Palangoje zinau yra ZUVEDRA kurios bokste niu taip faina thumbup.gif - vaje duokdie man vestuves tokioj vietoj virs pusyno ir tik 20m iki juros, bet.... vasara ten niekaip nes poilsio namai kuzde kuzdes poilsiautojais. gerai butu gauti pasiulymu kazko panasaus... g.gif

kazkas panasaus turetu buti Sventojoje NENDRINE PASTOGEJE girdejau geru atsiliepimu bet neteko apsilankyti... jei kas zinote-pasidalinkite patirtimi.
na apie tuos viesbucius Klaipedoj pajuryj irgi ydomu - gal kas turetume nuotraukyciu kaip sales buvo puostos ir kaip atrode interjeras ta svarbia diena.

idomu kazkas tokio arciau juros:Palanga, Sventoji, Klaipedos pakarantese mirksiukas.gif gal kas yra. manau Palangoje turetu buti nauju vietu ten link sventosios esu pastebejusi jaukiu mazu sveciu namu taciau neteko lankytis ir gana sunkoka man bunant ne LT.

Kazkas klause apie PARKO VIESBUTI - na teko buti vestuvese butent ten - jei norite neidomios nuobodzios restoranines aplinkos-prasome, o jei norisi, kaip man, juros, ar tai sodybos ar tai kazkokios tai aplinkos originalesnes-verta paieskoti kazko kito.

na ir dar domina VILKENU MALUNAS - drauge kele ten vestuves bet as negalejau dalyvauti, tik maciau nuotraukas - na tikrai neblogos, tik gal truputi apytamse aplinka - na nebent nuotraukos tokios

mergytes parasykite kokiu ziniu jei turite ax.gif
Papildyta:
kitas klausimukas butu: mergaites, kurios sventete vestuves prie juros ar tai sodyboje - ar darete kazkokia tai iseiga kartu visiems i lauka? na turiu mintyj-teko dalyvauti tokioje sventeje tiesa ten nebuvo vestuves kuomet pasivazinejo arkliais po Palanga, veliau sampanas ant Palangos tilto ir vakare lauzas prie juros. Cia zinau tokias idejas ygyvendina tie organizatoriai, taciau ar teko jums kazkas tokio originalaus matyti, ar bandyti per vestuves...
kitose vestuvese teko dalyvauti ir jos buvo poilsiavieteje na tokioje kaip kaimo sodyba, vat ten vakare teko visiems sokti lauke aplink lauza. Smulkmena, kuri is anksto suorganizuota su vakaro vedejais ar muzikantais, kuomet jie visus iskviecia laukan ir uzveda sokiams. Zinoma tai turi buti vasara.
butent del tokiu ideju noreciau vestuviu NE prabangiame restorane o kazkur grazesneje aplinkoje.
Atsakyti
Rugpjucio men. buvau veselej. Sodyba Raseiniu raj. Paliūnes kaimas (aisku tolokai nuo Klaipedos), bet nieko panasaus Klaipedos kraste nebuvau net macius. Jokio blogo atsiliepimo neturiu.
Gal but subjektyvu, gal tik man taip atrodo. Bet butent man viskas ir buvo shaunu.
O stebet stebejau viska cool.gif
Atsakyti
Kazkas klause apie PARKO VIESBUTI - na teko buti vestuvese butent ten - jei norite neidomios nuobodzios restoranines aplinkos-prasome, o jei norisi, kaip man, juros, ar tai sodybos ar tai kazkokios tai aplinkos originalesnes-verta paieskoti kazko kito.

na ir dar domina VILKENU MALUNAS - drauge kele ten vestuves bet as negalejau dalyvauti, tik maciau nuotraukas - na tikrai neblogos, tik gal truputi apytamse aplinka - na nebent nuotraukos tokios

abi sios vietos man schmoll.gif del Parko viesbucio tikrai sutinku su tavim. o Vilkenu malune tikrai tamsu net diena, ir taip pat tokia a la sovietine aplinka restorane doh.gif
Atsakyti
Mes savo vestuves sventem viena diena Pajurio viesbutyje Giruliuose. Mazai ka pamenu is savo vestuviu, nors buvo pries menesi, bet man patiko smile.gif labai grazi aplinka, netoli jura, pats viesbutis tokiam parke, sventimo salej nediduke terasa, vietos sokiams daug, smagu, ir kainos nesikandzioja, 300 lt uz sales nuoma +50 lt nuo zmogaus uz maista (alkoholi ir saldu stala reikia atsinesti patiems.), maistas skanus ir daug liko. Ai prisiminiau kas nepatiko, nors mums nebuvo aktualu, kelias dienas pries vestuves mums pasake kad negalesim puosti sales, nes penktadieny ten bus banketas, zodziu jei noresim puosti tai galesime padaryti tik sestadieny ryte, mums tai buvo neaktualu nes mes nepuosem nieko, bet kas nori tai daryti tai geriau is anksto susiderinti, nes pradzioj mums pasake kad penktadieny galsim ten viska susivezti ir papuosti.
man atrodo kad kiekvienoj vietoj atsitinka kazkokiu stebuklu, ypac kai vestuves per pati buma.
Atsakyti
Mes savo vestuves atšokome Majorų sodyboje. Ir nors buvau girdėjusi, kad ten viskas suprastėjo, tikrai nieko blogo negalėčiau pasakyti. Be to nežinau, kaip buvo iki šiol. Maisto užteko pakankamai, jo dar ir parsivežėme, tikrai viskas buvo skanu. Aptarnavimas irgi nieko blogo negalėčiau pasakyti. Buvom sutarę, kad pirmąjį karštą duos valgyti 19.30 val., tai tiksliai taip ir buvo. Atnešė daug maž visiems iš karto, kaip lėkštes nurinko net nepastebėjau. Prieš mums atvažiuojant į sodybą, belaukiantiems svečiams davė dar vieną karštą, kažkokį mėsos paplotėlį tarp vaflių. Nelabai įsivazduoju, kaip jis ten atrodė, bet visiems labai paliko įspūdį ir visi dar ir dabar prisimena, kad buvo labai skanu ir įdomu. Ryte tokios skanios kopūstynės kokią davė, dar nebuvau gyvenime ragavusi. Tikrai nedingo joks alkoholis, įrankių laukti tikrai nereikėjo. O dėl torto pjaustymo, kaip čia kažkas minėjo, tai man net mintis nebuvo kilusi to prašyti padavėjų, juk ne kokiame restorane šventėme. Mes atsipjovėme pirmąjį gabaliuką, o toliau svečiai pjaustėsi patys. Tikrai nežinau kas suprastėjo Majorų sodyboje, bet mums tikrai viskas patiko, ir tikrai visoms galiu rekomenduoti ramia širdimi thumbup.gif drinks_cheers.gif .
Atsakyti