Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 11 04, 10:14)
Nete narsydama radau, kad klube Piteris yra banketine sale, kviecia tenais jie svesti vestuves, isleistuves ir pan.. Tai pasidomejau, parasiau jiems emeilu, parase, kad zmogui 60 lt, sales nuomos nera, talpina iki 100 zmoniu. Siaip foto gan neblogai ta sale atrodo..
Bet kazin kaip tenais ar atskiriau yra, ar nesimaiso su klubo lankytojais, juk nei i kiema neiseisi, dar kokiu konfliktu gali kilti su klubo lankytojais g.gif


Sveikute!
Retai susitinkam. 4u.gif
Zinau ta banketine sale. Mes kai isleistuves sventem, tai ivairios mokyklos svente arba Pajuryje, arba Klaipedos viesbutyje, arba Piteryje. Kiek as zinau ten atskira banketine sale su balkonu. Na, jei galima ji pavadinti balkonu. Siaip gretimo pastato stogas... g.gif Bet i ji galima iseiti, yra tureklai. Vasaros nakti turi buti smagu. bigsmile.gif
Dar prisiminiau, kad isleistuves ir visokius kitokius banketus svencia Dramos teatro hole. Ten pas mano sese buvo isleistuves. mirksiukas.gif
Atsakyti
Mergaites, as vestuvems uzsisakiau Majoru Sodyba - niu be galo be galo grazu ten, vaje.... ketiname vakare 12odyna dar ir fejerverkus prie vilko paorganizuoti... tikiuosi viskas bus grazu.... apie tai duosiu jums zinoti. Taciau neslepsiu, ten yra ir kaina kosmonautine new_russian.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2006 11 04, 23:05)
Mergaites, as vestuvems uzsisakiau Majoru Sodyba - niu be galo be galo grazu ten, vaje.... ketiname vakare 12odyna dar ir fejerverkus prie vilko paorganizuoti... tikiuosi viskas bus grazu.... apie tai duosiu jums zinoti. Taciau neslepsiu, ten yra ir kaina kosmonautine new_russian.gif


o kuriai datai tu uzsisakei ir kokia ta jau kosmine kaina g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunata @ 2006 11 04, 20:49)
Sveikute!
Retai susitinkam.  4u.gif
Zinau ta banketine sale. Mes kai isleistuves sventem, tai ivairios mokyklos svente arba Pajuryje, arba Klaipedos viesbutyje, arba Piteryje. Kiek as zinau ten atskira banketine sale su balkonu. Na, jei galima ji pavadinti balkonu. Siaip gretimo pastato stogas...  g.gif  Bet i ji galima iseiti, yra tureklai. Vasaros nakti turi buti smagu.  bigsmile.gif
Dar prisiminiau, kad isleistuves ir visokius kitokius banketus svencia Dramos teatro hole. Ten pas mano sese buvo isleistuves.  mirksiukas.gif


Na reikes tikrai uzsukti i Piteri pasizvalgyti, is tavo pasakojimo tai turetu gan neblogai buti, jei yra dar tas balkonelis... ax.gif
O tau kaip sekasi, maciau apie ziemos soda domiesi, ar nusprendete tenais svesti?
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 11 05, 13:27)
Na reikes tikrai uzsukti i Piteri pasizvalgyti, is tavo pasakojimo tai turetu gan neblogai buti, jei yra dar tas balkonelis... ax.gif
O tau kaip sekasi, maciau apie ziemos soda domiesi, ar nusprendete tenais svesti?


nepyk uz pasisakyma, bet man Piteris dvelkia sovietmeciu. Neseniai ten buvom Starosaites ir Zvagulio koncerte. Koncertas patiko, bet atmosfera ne doh.gif Tas balkonas isvis kaip is po karo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 11 05, 11:45)
nepyk uz pasisakyma, bet man Piteris dvelkia sovietmeciu. Neseniai ten buvom Starosaites ir Zvagulio koncerte. Koncertas patiko, bet atmosfera ne  doh.gif Tas balkonas isvis kaip is po karo schmoll.gif


Nepykstu, man kaip tik idomu jusu nuomones apie ta vieta.. Ir dar tuo labiau, kad sneki is patirties.. ax.gif As ta Piteri tai netycia radau, ieskom ir toliau kokiu variantu sventimo vietai..
Noretusi miesto pakrasty kur nors.. Bet ne per toli, kadangi vienos dienos vestuves, reikia, kad zmonems patogiau grizti butu, niu man ir nakvynes nereikia, tai va, bet vis tiek nieko doro uz prieinama kaina nerandam.. schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2006 11 04, 23:05)
Mergaites, as vestuvems uzsisakiau Majoru Sodyba - niu be galo be galo grazu ten, vaje.... ketiname vakare 12odyna dar ir fejerverkus prie vilko paorganizuoti... tikiuosi viskas bus grazu.... apie tai duosiu jums zinoti. Taciau neslepsiu, ten yra ir kaina kosmonautine new_russian.gif


kainos kaip ir visur... sakyčiau net vidutiniškos, nes yra kur kas brangesnių vietų ir kainos vis kyla doh.gif

QUOTE(maziulele @ 2006 11 05, 13:45)
nepyk uz pasisakyma, bet man Piteris dvelkia sovietmeciu. Neseniai ten buvom Starosaites ir Zvagulio koncerte. Koncertas patiko, bet atmosfera ne  doh.gif Tas balkonas isvis kaip is po karo schmoll.gif


va va... dar ir kaip dvelkia cool.gif
Atsakyti
QUOTE(lijo @ 2006 11 05, 12:39)
kainos kaip ir visur... sakyčiau net vidutiniškos, nes yra kur kas brangesnių vietų ir kainos vis kyla  doh.gif
va va... dar ir kaip dvelkia  cool.gif


Dabar aisku pasidare, kodel taip nebrangiai siulo tas Piteris biggrin.gif
Uz sales nuoma nieko, o nuo zmogaus tik 60 lt.... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(uogute @ 2006 11 04, 23:05)
Mergaites, as vestuvems uzsisakiau Majoru Sodyba - niu be galo be galo grazu ten, vaje.... ketiname vakare 12odyna dar ir fejerverkus prie vilko paorganizuoti... tikiuosi viskas bus grazu.... apie tai duosiu jums zinoti. Taciau neslepsiu, ten yra ir kaina kosmonautine new_russian.gif



Musu vienas is sodybos variantu irgi buvo Majoru sodyba...
Bet is karto nusivyleme tokia "pasiputusia" sios sodybos seimininke...labai jau mandra ji mums pasirode...
ir siaip...is ten sventusiu zmoniu esu girdejusi tik blogus atsiliepimus....
bet gal tau Uogute bus viskas gerai toje sodyboje...to ir linkiu... 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Pukutė @ 2006 11 05, 15:26)
Musu vienas is sodybos variantu irgi buvo Majoru sodyba...
Bet is karto nusivyleme tokia "pasiputusia" sios sodybos seimininke...labai jau mandra ji mums pasirode...
ir siaip...is ten sventusiu zmoniu esu girdejusi tik blogus atsiliepimus....
bet gal tau Uogute bus viskas gerai toje sodyboje...to ir linkiu... 4u.gif


mes irgi savo vestuvems uzsisakem majoru sodyba. Seimininke labai faina, viska aprode, viska papasakojo, aprode miegamuosius. pasake, kad dar stato viena viesbutuka.

apie sia sodyba girdejau labai daug geru atsiliepimu thumbup.gif thumbup.gif bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(sviesiaplauke_as @ 2006 11 05, 12:27)
Na reikes tikrai uzsukti i Piteri pasizvalgyti, is tavo pasakojimo tai turetu gan neblogai buti, jei yra dar tas balkonelis... ax.gif
O tau kaip sekasi, maciau apie ziemos soda domiesi, ar nusprendete tenais svesti?


Del Ziemos sodo galvojam dar... Siaip viskas lig ir nieko, bet yra tokiu problemikiu... Didziausia yra parsirasti atgal i Klaipeda. Galetumem uzsakyt marsrutkes... Kokias keturias, kad parveztu... g.gif Bet o kaip tada su visom masinom daryti?... unsure.gif Galvojam dar. Kadangi vestuves pavasari, tai mes labai noretumem ten svesti. Zaluma. thumbup.gif
O kaip jus? Manes Simona siandien klause, ar mes su tavim bendraujam. Sako, visalaika snekuciavotes, tai idomu ar dabar susirasot. biggrin.gif O siaip dienele man siandien buvo... doh.gif Tas Viktoras kad ji kur... gun_bandana.gif Visa diena kaip ant spigliu. doh.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Lunata @ 2006 11 05, 21:04)
Del Ziemos sodo galvojam dar... Siaip viskas lig ir nieko, bet yra tokiu problemikiu... Didziausia yra parsirasti atgal i Klaipeda. Galetumem uzsakyt marsrutkes... Kokias keturias, kad parveztu...  g.gif  Bet o kaip tada su visom masinom daryti?... unsure.gif  Galvojam dar. Kadangi vestuves pavasari, tai mes labai noretumem ten svesti. Zaluma.  thumbup.gif
O kaip jus? Manes Simona siandien klause, ar mes su tavim bendraujam. Sako, visalaika snekuciavotes, tai idomu ar dabar susirasot.  biggrin.gif  O siaip dienele man siandien buvo...  doh.gif  Tas Viktoras kad ji kur...  gun_bandana.gif  Visa diena kaip ant spigliu.  doh.gif  biggrin.gif


As tau i AZ parasysiu daugiau smile.gif
Niu va tas ir yra jei svesti toliau nuo Klaipedos tai nelabai kaip iseina su viena diena, kaip ta transporta uzsakyti, tikrai juk sveciai suvaziuot tai suvaziuos su savo masinom, o kur paskui dingti - nei vairuot atgal, nei palikt.. Nesamone kazkokia.. O samdyti, kad visus suveztu ir vel parveztu kazkaip sunku viska suorganizuot butu g.gif Tai mes irgi ieskome tos vietos, niu galvojam gal ka iskasim dar netycia, klausinejame draugu, siaip cia skaitau.. smile.gif
Gerai, kad dar to laiko yra, tai nepanikuojam dar biggrin.gif
Atsakyti