Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(Junetė @ 2006 11 17, 10:24)
O kiek kitiems metams Majorų sodyba kainuos?


120lt/zm.
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 11 08, 14:59)
o tu turi mada i kiekviena sodyba nuvaziavus brautis i ju virtuve  g.gif  doh.gif nu atsiprasau  doh.gif

siaip is siumetiniu nuotaku tik geri atsiliepimai ir apie maista, ir apie viska  thumbup.gif


O tai tau nesvarbu kur ir kokiomis sąlygomis gaminamas maistas? blink.gif
Nepeikiu šios sodybos, čia tik mano asmenininis pastebėjimas-kas gaudosi, supras.
Papildyta:
[quote=siamka,2006 11 12, 15:09]
Na ka teks ir man pasireiksti apie sodyba Gaspada, aplinka ir visa kita zinoma kad LIUX, BET yra zodelis BET

Maistas musu vestuvese nebuvo toks kokio mes tikejomes, alaus stalas buvo pustustis, nors musu teveliai labai jos prase kad visko butu, zadejom net savo atsivesti, siulem ir daugiau primoketi, bet seimininke sake visko bus, bet deja visko buvo bet labai labai labai mazai....

Sveciai musu buvo pusalkani..... sad.gif ir namo mums jau nebebuvo ka ideti ..... nes jo ir taip truko

del aptarnaujanciu mergyciu, visi sveciai ir musu tevai buvo nepatenkinti aptarnavimu, tusciu buteliuku ir buteliu bei leksciu niekas nenuiminejo... kol mano uosviui truko kantrybe ir jis pats juos nueme nuo stalo.... sveciai ir patys kai jau nebebuvo vietos nuo buteliuku patys pakeldavo ir nunesdavo sad.gif

Nu cia tu tai mane nustebinai!!!! Mums viskas buso atvirkščiai - alaus stalas buvo toks, kad iš karto norėjosi kelių rūšių visko ragauti... O pačio maisto, tai tikrai buvo daugiau nei daug - antrą dieną viską sudėjo išsivežimui, tai namuose vos į šaldytuvą sutalpinom! biggrin.gif Bet vis tiek ne kiekyje esmė, jis tikrai labai skanus buvo. Mūsų svečiai tai atsimena su pasigėrėjimu (jau nekalbu apie saldų stalą!)

Ir apie aptarnavimą jau rašiau,man labai patiko-padavėjos sukosi kaip vijurkai, nulis priekaištų joms thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 17, 14:08)
Nu cia tu tai mane nustebinai!!!! Mums viskas buso atvirkščiai - alaus stalas buvo toks, kad iš karto norėjosi kelių rūšių visko ragauti... O pačio maisto, tai tikrai buvo daugiau nei daug - antrą dieną viską sudėjo išsivežimui, tai namuose vos į šaldytuvą sutalpinom!  biggrin.gif  Bet vis tiek ne kiekyje esmė, jis tikrai labai skanus buvo. Mūsų svečiai tai atsimena su pasigėrėjimu (jau nekalbu apie saldų stalą!)

Ir apie aptarnavimą jau rašiau,man labai patiko-padavėjos sukosi kaip vijurkai, nulis priekaištų joms  thumbup.gif


na gal cia tik man nepasiseke ka as zinau unsure.gif 4u.gif tiesiog pasisakiau kaip man buvo 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo siamka: 17 lapkričio 2006 - 14:19
QUOTE(Smulkmena @ 2006 11 08, 12:41)
Nneoriu nieko sakyti, bet ar buvot "Majorų sodyboj" virtuvėj?

Mes kai atvažiavom pernai metais užsisakinėti sodybą, tai šeiminkė pati pasiūlė pasižiūrėti į virtuvę ir parodė. Viskas tiesiog blizgėjo. Nežinau, ką tu norėjai pasakyti, bet man tikrai niekas neužliuvo.
Atsakyti
Norejau paklausti tu, kurie uzsisakete vestuviu pokyli "Majoru sodyboje", ar pasirasinejote ka nors pries duodami avansa, ar tiesiog kaip mes gera valia pasitikejom ir jokio garantinio lapelio neprasem..? g.gif
Atsakyti
QUOTE(Aslaiminga @ 2006 11 21, 14:39)
Norejau paklausti tu, kurie uzsisakete vestuviu pokyli "Majoru sodyboje", ar pasirasinejote ka nors pries duodami avansa, ar tiesiog kaip mes gera valia pasitikejom ir jokio garantinio lapelio neprasem..?  g.gif


mano tevai kai nuveze uzstata nieko nepasirase, tiesiog pasitikejo ja. nors man ji tokia normali, neapgaunanti moteris atrodo lotuliukas.gif
Atsakyti
Mums taip pat pasirode, kad ji ne toks zmogus, kuris galetu apgauti.. Tik paskui kazkodel suabejojau,nes siais laikais net angelo veideli turintis gali pridaryti problemu, o jei dar tokia diena... unsure.gif
Manau problemu nebus, nes atsiliepimai apie sia sodyba tikrai geri thumbup.gif
Dekoju uz nuraminima biggrin.gif
Atsakyti
Mes irgi nebuvom pasirašę jokio lapuko dėl avanso ir visą laiką iki vestuvių pergyvenau, ar tikrai mus užsirašė ir ar nebus taip, kad tą dieną suvažiuosim pavyzdžiui dvi vestuvininkų poros. bet ačiū dievui, viskas buvo gerai.
Atsakyti
QUOTE(Junetė @ 2006 11 17, 16:58)
Mes kai atvažiavom pernai metais užsisakinėti sodybą, tai šeiminkė pati pasiūlė pasižiūrėti į virtuvę ir parodė. Viskas tiesiog blizgėjo. Nežinau, ką tu norėjai pasakyti, bet man tikrai niekas neužliuvo.


Taip, švari, tik jos dydis - niekaip neįsivaizduoju kaip ten paruošti maistą, šaltą, karštą, desertus, gerimus suruošti, indus nešvarius kur dėti... Kai mane apėmė dvejonės, mane "nuramino" viena pažįstama-žinoma, kad nėra sąlygų, jie gi maistą atsiveža pusfabrikačiais ir net salotas irgi... schmoll.gif Nu man kažkaip nenormalu atrodo, o juk maistas svarbus tokioj šventėj. Gal dabar kas nors ir kitaip, aš buvau pavasarį pas juos.
O "Gaspadoj" tai pirmiausia nuvedė į virtuvę, parodė stelažus maistui, kur ir kaip jis gaminamas,nu man jau vietoj viskas aišku pasidarė clap.gif Erdvu, švaru, niekuo nesiskiria nuo erdvių restorano virtuvių, kur viskas turi savo vietą.
Be to, kai atsivežėm savo vestuvinį tortą, alų (buvo vasara, karšta baisiai), viska saugojom priestate, kur visados šalta (nežinau, kaip jį pavadinti)-tai ir vietos daug, ir alus visada buvo gerai atšalęs. Žodžiu, jokio vargo, šeimininkai tikrai viską apgalvoję.
Kiekvieno teisė rinktis biggrin.gif
Atsakyti
Skaitau jau dešimta puslapi (veliau kitus pabaigsiu) biggrin.gif , bet nematau kainų unsure.gif Nu neskūpavokit, jei jau čia nenorit, i a.ž prašom 4u.gif

Žmonių iki 40, km nesvarbūs, manau, su nakvyne gegužės pabaiga, gal vidurys, ne vėliau įtariu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Abonentienė: 01 gruodžio 2006 - 01:56
QUOTE(Abonentienė @ 2006 12 01, 02:59)
Skaitau jau dešimta puslapi (veliau kitus pabaigsiu) biggrin.gif , bet nematau kainų  unsure.gif  Nu neskūpavokit, jei jau čia nenorit, i a.ž prašom  4u.gif

Žmonių iki 40, km nesvarbūs, manau, su nakvyne gegužės pabaiga, gal vidurys, ne vėliau įtariu.


o kokiu tu kainu nori g.gif

kei kitiems metams tai beveik visur 120-150lt/zm. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(maziulele @ 2006 12 01, 11:23)
o kokiu tu kainu nori g.gif

kei kitiems metams tai beveik visur 120-150lt/zm. doh.gif

nu jo, kainos tai ispudingos blink.gif
reiketu palvoti apie kiekviena svecia, nes kviesti visus is eiles, didele prabanga doh.gif
siais metais buvau trejose vestuvese. Dvejose - kaina zmogui buvo apie 50-60lt.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Asarele: 01 gruodžio 2006 - 09:49