Įkraunama...
Įkraunama...

Kur švęsti vestuves?

QUOTE(maziulele @ 2007 01 23, 10:48)
nu as anksciau, tai galesiu papasakoti kaip patiko  mirksiukas.gif



Maziulele, sveikinimai tapus zmona wub.gif
Tai laukiam atsiliepimu apie Majoru sodyba 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 20, 00:26)
150 zmogui dviems dienoms. Pirma diena karsti, salti, saldus stalas, uzkandziai prie alaus, o 2-a diena ryte kopustiene su kastiniu (cia mano pasirinkimas mirksiukas.gif ), poto pietus ir salti uzkandziai. manau kainos kaip ir daugelyje sodybu g.gif Skonio reikalas. Beje dar ieina ir nakvyne. Geriausia pasiskambink, nuvaziuok ir pasikalbek thumbup.gif
www.gaspada.lt

sveikute, mano irgi gaspadoje bus, bet rugsejo 22 d. nepamirsk pasidalinti ispudziais is po vestuviu. smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(AquaRose @ 2007 07 25, 07:51)
sveikute, mano irgi gaspadoje bus, bet rugsejo 22 d. nepamirsk pasidalinti ispudziais is po vestuviu.  smile.gif  4u.gif


butinai thumbup.gif tai tavo savaite tik veliau bigsmile.gif
Atsakyti
[quote=lauroskax,2007 07 20, 23:54]
taip ir padariau,paklausiau kiek kainuotu 30 zmoniu su nakvyne ir t.t.tai ir sake,kad kaina zmogui 150,bet siaip minimalus moksetis 6000,nors ir butu 15zm,bet jei pasake,kad yra daug sodybu,kurios talpina iki 30zm,mat jiems tai nepelniga.Tai kam tada tas minimalus mokestis? g.gif Ir aisku,kainos gali kylti,itariu,kad taip ir bus verysad.gif

Bet ziurejau ju puslapi, ten yra dvi sales, viena kur talpina 30 zmoniu, kita kur 60 g.gif tai kaip cia suprast "nepelninga"? Vaidusia80 ir AquaRose, jus svenciat Gaspadoj, kiek zmogeliuku bus jusu sventej wub.gif ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pembroksiuke: 25 liepos 2007 - 17:36
sveikos smile.gif
sveikinu visas greitai besituokiancias ir jau susituokusias smile.gif
mes vestuves planuojam 2008 08. Abu gyvenam Vilniuje, bet tevai Klaipedoje, taigi teks svesti cia... Kol kas mane labai liudina situacija su vietomis kur svesti. Noreciau svesti panasioj vietoj kaip Verkiai, belmontas arba norviliskiu pilis. Bet tai parodykit jus man panasia vieta aplink Klp?! As kol kas vien kaimo sodybas ar panasias vietas randu. liudesys ima sad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo egle_83: 25 liepos 2007 - 18:56
ir vel as blush2.gif kur palangoj ar dar kur nors aplinkui rasti kazka panasaus.
Atsakyti
[quote=pembroksiuke,2007 07 25, 18:35]
[quote=lauroskax,2007 07 20, 23:54]
taip ir padariau,paklausiau kiek kainuotu 30 zmoniu su nakvyne ir t.t.tai ir sake,kad kaina zmogui 150,bet siaip minimalus moksetis 6000,nors ir butu 15zm,bet jei pasake,kad yra daug sodybu,kurios talpina iki 30zm,mat jiems tai nepelniga.Tai kam tada tas minimalus mokestis? g.gif Ir aisku,kainos gali kylti,itariu,kad taip ir bus verysad.gif

Bet ziurejau ju puslapi, ten yra dvi sales, viena kur talpina 30 zmoniu, kita kur 60 g.gif tai kaip cia suprast "nepelninga"? Vaidusia80 ir AquaRose, jus svenciat Gaspadoj, kiek zmogeliuku bus jusu sventej wub.gif ?
[/quote]

Pas mus apie 55 zmones ax.gif
Atsakyti
Mes tai švęsime Gudžiūnų sodyboje Vilkyčiuose. Būsim 63 suaugę ir 7 vaikai. Kainuos 120Lt vienam suaugusiam žmogui 2 dienom su nakvyne. Vaikams, muzikantams, fotografams ir t.t. po 60Lt žmogui. Pažadėjo, kad visi susėsim ir sugulsim, bet mes važiuojam pirmadienį pasitikrint...Gal kas girdėjot apie sodybą ar maistas skanus? Mūsų vestuvės rugpjūčio 11d.
Atsakyti
QUOTE(labukas @ 2007 07 27, 09:29)
Mes tai švęsime Gudžiūnų sodyboje Vilkyčiuose. Būsim 63 suaugę ir 7 vaikai. Kainuos 120Lt vienam suaugusiam žmogui 2 dienom  su nakvyne. Vaikams, muzikantams, fotografams ir t.t. po 60Lt žmogui. Pažadėjo, kad visi susėsim ir sugulsim, bet mes važiuojam pirmadienį pasitikrint...Gal kas girdėjot apie sodybą ar maistas skanus? Mūsų vestuvės rugpjūčio 11d.

Mes sventem Gudziunu sodyboj, atsiliepimai tik patys geriausi thumbup.gif Maistas buvo super, labai skanu ir stalai graziai papuosti, sale nauja ir puosti beveik nereikejo. Vienu zodziu jeigu vel reiketu, tai neabejodama svesciau ten pat mirksiukas.gif
Beje, musu buvo 42 zmones, visi tilpom, ir miegojimui kambariai tvarkingi smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo gretchene: 28 liepos 2007 - 23:00
QUOTE(gretchene @ 2007 07 28, 23:56)
Mes sventem Gudziunu sodyboj, atsiliepimai tik patys geriausi  thumbup.gif  Maistas buvo super, labai skanu ir stalai graziai papuosti, sale nauja ir puosti beveik nereikejo. Vienu zodziu jeigu vel reiketu, tai neabejodama svesciau ten pat  mirksiukas.gif 
Beje, musu buvo 42 zmones, visi tilpom, ir miegojimui kambariai tvarkingi  smile.gif



100% pritariu, mes ten sventem pries metus, maistas patiko ir jo buvo mano manymu pakankamai daug, sale nauja, pusryciavome lauke, ryto gaiva buvo kaip tik, kambariai svarus, mes buvom pasirinke kampini kambari, kuriame nesigirdejo triuksmo, niekas netrukde ir buvo ramu, tad galejom pailseti. aplinka grazi, vaikai turejo ka veikti. Zmoniu buvo apie 45
Atsakyti
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 26, 22:07)
Pas mus apie 55 zmones ax.gif



o pas mus apie 45 zmogeliukus.
Papildyta:
QUOTE(Vaidusia80 @ 2007 07 25, 15:48)
butinai thumbup.gif tai tavo savaite tik veliau bigsmile.gif


jo tik savaitele smile.gif

beja, noriu biskuti pasiguosti, nes paciai baisiai neramu sad.gif
Si savaitgali buvau vestuvese irgi Klpd rajone, svente vyko Baniulio sodyboje, ten kur zirgynas. Tai galiu reziumuoti, kad maistas buvo normalus ir jo buvo tikrai pakankamai. Taciau man teko pabendrauti su maista ruosusia "gaspadine" ir kadangi ji vietine uzklausiau jos nuomones apie "Gaspada".. deja, isgirdau nekokus atsiliepimus del maisto kiekio verysad.gif verysad.gif unsure.gif Anot jos, net gera "Gaspados" seimininkes drauge savo jubiliejaus ten nesvente, nes kitur maisto kiekis ir pasiula gerokai didesni.
Zinoma, cia gali buti ir antireklama savanaudiskais tikslais, taciau mane liudina tai, kad jau nebe pirma karta girdziu toki atsiliepima, o ir i foto galerija paziurejus, stalai nuo maisto neluzta sad.gif(
Aq vestuvese nepats svarbiausias dalykas pavalgyti, bet mano gimine tuom reikalu uzsiimti megejai ax.gif ir sokti alkani nemegsta, o jei dar uzkandos prie degtines ar alaus neliks doh.gif
bet kokiu atveju sventes vieta keisti jau velu, tik reikia kazkaip issikovoti ta kokybe ir kiekybe.
Atsakyti
QUOTE(gretchene @ 2007 07 28, 23:56)
Mes sventem Gudziunu sodyboj, atsiliepimai tik patys geriausi  thumbup.gif  Maistas buvo super, labai skanu ir stalai graziai papuosti, sale nauja ir puosti beveik nereikejo. Vienu zodziu jeigu vel reiketu, tai neabejodama svesciau ten pat  mirksiukas.gif 
Beje, musu buvo 42 zmones, visi tilpom, ir miegojimui kambariai tvarkingi  smile.gif


Galima kontaktus blush2.gif tokia negirdeta sodyba g.gif , nors as ir tiek ju tezinau, nes mes siaip galvojom tarp Gaspados (niu bet dabar matau, kad atsiliepimai prasteja) arba Majoru sodybos, sakis, kaip reik issirinkti doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pembroksiuke: 30 liepos 2007 - 11:41