Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kur švęsti vestuves?
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Paslaugos ir pirkiniai vestuvėms
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
gegne2
QUOTE(siamka @ 2007 08 01, 21:05)
2 foto cia visas alaus stalas pirma diena doh.gif
1 foto Antra diena ant stalo ir tebuvo tik vienos padekliukas (cia jau biski nuvalgytas)
*

Oho čia kaip bare alaus rinkinys šešiems žmonėms schmoll.gif . Tik nesuprantu už ką tada mokami pinigai.
Pas mus labai daug atvažiavusių bus ir laukt ilgokai reikės. Reiks savo vežtis.... unsure.gif
siamka
prasem daugiau kad tokiu padekliuku padetu bet buvo vienas kuris papildomas kas valanda doh.gif
Inspire
Sveikutes,

Gal kam nors yra teke ka nors girdeti apie J. CEPO sodyba AGLUONENU km?.. ax.gif
maziulele
Tai ka rasau atsiliepimus apie Majorus g.gif

Nuo pat pradziu sugadino nuotaika visiems sveciams, nepatiekdami nieko prie alaus stalo doh.gif buvo pastatyta alaus backute ir mano tete milijona kartu prase ko nors atnesti bet ji atrezdavo" nenesiu, nes paskui niekas nevalgys kito maisto" blink.gif a ji durna gal kartais unsure.gif

Taip mano sveciai isbuvo alkani, kol mes gryzom ir atnese pirma karsta. Ispudingai jis neatrode schmoll.gif nors buvo nupasakojus graziai verysad.gif

Likusio maisto nemaciau, nes nerupejo. tongue.gif

Antra diena apie 50 zmoniu atnese vos du padekliukus saslyku blink.gif maniau mirsiu is giedos, nes sveciai pradejo skolintis saslyku vieni is kitu blush2.gif verysad.gif tai mama nebeistvere ir nuvare i virtuve rekti ant tu seimininkiu thumbup.gif tai gavo dar kelis padeklus saslu lotuliukas.gif

Nepatiko miegamos vietos, nes dviem zmonems padeta viena pagalve blink.gif

Siaip daugiau nusiskundimu nezinau, maisto pati neparagavau schmoll.gif
siamka
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 02:12)

as nesuprantu, bene jie proto neturi... nu blyn... juk zmones valgyt tai nori.... aisku atsiras sakanciu kad ne maistas svarbiausia... taciau juk zmones is kito lietuvos galo atvaziuoja, buna visa diena nevalge... nu blynnn nesuprantu as.... uz ka tada pinigelius moket... arba pasakytu maisto bus ir tiek... savo atsivestumem doh.gif
wowavyva
MB bendradarbis svente vestuves Majoru sodyboj pries 2metus, tai jie jau tada buvo labai nepatenkinti del maisto. Tipo neskanus, jo mazai ir t.t. Pati nebuvau, nieko negaliu pasakyt, bet ju atsiliepimai patys blogiausi.
uogute
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 00:12)

Nuo pat pradziu sugadino nuotaika visiems sveciams, nepatiekdami nieko prie alaus stalo doh.gif buvo pastatyta alaus  backute ir mano tete milijona kartu prase ko nors atnesti bet ji atrezdavo" nenesiu, nes paskui niekas nevalgys kito maisto" blink.gif a ji durna gal kartais unsure.gif

Taip mano sveciai isbuvo alkani, kol mes gryzom ir atnese pirma karsta. Ispudingai jis neatrode schmoll.gif nors buvo nupasakojus graziai verysad.gif

Likusio maisto nemaciau, nes nerupejo. tongue.gif

Antra diena apie 50 zmoniu atnese vos du padekliukus saslyku blink.gif maniau mirsiu is giedos, nes sveciai pradejo skolintis saslyku vieni is kitu blush2.gif  verysad.gif tai mama nebeistvere ir nuvare i virtuve rekti ant tu seimininkiu thumbup.gif tai gavo dar kelis padeklus saslu lotuliukas.gif

Nepatiko miegamos vietos, nes dviem zmonems padeta viena pagalve blink.gif

Siaip daugiau nusiskundimu nezinau, maisto pati neparagavau schmoll.gif
*

blink.gif blink.gif

hm.... g.gif na gal delto kad mano mama su pacia savininke geros jaunystes drauges ir dabar prie progos biciules todel per mano vestuves nieko netruko ir buvo viskas labai puiku... wub.gif bent jau apie stala ir valgi kalbant.... netruko nei saslyku, nei saltu ir karsti laiku atejo bei buvo skanus (bent jau teveliai sake mat patiems nelabai kada knaisliotis po lekste buvo)

o del nameliu net nezinau..niekas nesiskunde o ir i kitus as ir kojos nekeliau ten kur pati nemiegojau.. blush2.gif
maziulele
QUOTE(uogute @ 2007 08 05, 18:22)
blink.gif  blink.gif
hm....  g.gif  na gal delto kad mano mama su pacia savininke geros jaunystes drauges ir dabar prie progos biciules todel per mano vestuves nieko netruko ir buvo viskas labai puiku...  wub.gif  bent jau apie stala ir valgi kalbant.... netruko nei saslyku, nei saltu ir karsti laiku atejo bei buvo skanus (bent jau teveliai sake mat patiems nelabai kada knaisliotis po lekste buvo)
o del nameliu net nezinau..niekas nesiskunde o ir i kitus as ir kojos nekeliau ten kur pati nemiegojau..  blush2.gif
*

matai gal todel ir buvo pas jus viskas puiku mirksiukas.gif pas mus-NE schmoll.gif

pusbrolio vestuves rugpjucio 15 d. Majoruose, tai prigrasiau kad viska sneketu su ta babce biggrin.gif
AquaRose
1 foto Antra diena ant stalo ir tebuvo tik vienos padekliukas (cia jau biski nuvalgytas)
*

o varge mane infarktas istiks, jei savovestuviu diena pamatysim toooooki alaus stala, o tai pas mane giminej ir draugu kompanijoj eiliniame baliuky daugiau buna...

siamka patark, kaip susikalbeti su ta seimininke kad to maisto pakaktu? kaip jus pinigelius visus is anksto sumokejot ar dali is pradziu o dali po visko? nes as galvoju vienintelis apsidraudimas butu...
AquaRose
*

as tikiuosi nebusiu is tu, kuriai teks prisijungti apie "gaspada" rasyti neigiamai. Butu malonu, kad nei man svente nebutu sugadinta, nei jiems reputacija...

nes jei jie mums taip "pavarys" su stalo nenurinkimu, buteliu nenuemimu ir visais siamkos minetais lepsusais, garbes zodis, pavarysiu ir as, turiu pakankamai pazystamu, kad parasyciau i klaipedos rajono laikrascius..

bet as optimiste ir vis dar nusiteikusi pozityviai, tikiu kad jie nepasisiukslins ir galesiu juos pagirti. jau praejo metai po siamka tavo vestuviu, gal jau i gera viskas pasikeite. kodel kitos mergaites tyli, kurios gaspadoj sia vasra svente????
Simbalia
QUOTE(AquaRose @ 2007 08 06, 12:11)
as tikiuosi nebusiu is tu, kuriai teks prisijungti apie "gaspada" rasyti neigiamai. Butu malonu, kad nei man svente nebutu sugadinta, nei jiems reputacija...

nes jei jie mums taip "pavarys" su stalo nenurinkimu, buteliu nenuemimu ir visais siamkos minetais lepsusais, garbes zodis, pavarysiu ir as, turiu pakankamai pazystamu, kad parasyciau i klaipedos rajono laikrascius..

bet as optimiste ir vis dar nusiteikusi pozityviai, tikiu kad jie nepasisiukslins ir galesiu juos pagirti. jau praejo metai po siamka tavo vestuviu, gal jau i gera viskas pasikeite. kodel kitos mergaites tyli, kurios gaspadoj sia vasra svente????
*

As svenciau praejusi rugseji,mano atsiliepimai patys geriausi,seimininkai-nuostabus zmones wub.gif Viskas buvo super-labai svaru,labai tvarkinga, labai skanu,ir tikrai to maisto uzteko g.gif Tiesa sakant, pas mus buvo tokios vestuves,kad prie stalo beveik neteko sedeti thumbup.gif Uztat gal ir to maisto uzteko biggrin.gif O siaip mes viska buvom aptare iki smulkmenu dar gerokai pries vestuves,sudare meniu,nurode kiekius ir t.t.
Inspire
Niu negi niekam nera teke girdeti apie CEPU sodyba Agluonenuose?.. unsure.gif
kaip ten viskas? Kokie atsiliepimai?..
lijo
QUOTE(maziulele @ 2007 08 03, 01:12)
*

o taip lotuliukas.gif pernai mano vestuvės buvo liepos 8 d., o sodybos pradėjau ieškot dar lapkritį smile.gif paskambinau Majorams, o Majorienė pareiškė, kad jų sodyba labai gera, labai faina, kad mano dienai jau užimta, bet dėl jų žmonės net vestuvių datą pakeičia cool.gif reiktų pasigydyti DIDIBĖS MANIJOS SINDROMĄ biggrin.gif
maziulele
QUOTE(lijo @ 2007 08 06, 20:53)
o taip  lotuliukas.gif pernai mano vestuvės buvo liepos 8 d., o sodybos pradėjau ieškot dar lapkritį smile.gif paskambinau Majorams, o Majorienė pareiškė, kad jų sodyba labai gera, labai faina, kad mano dienai jau užimta, bet dėl jų žmonės net vestuvių datą pakeičia  cool.gif reiktų pasigydyti DIDIBĖS MANIJOS SINDROMĄ  biggrin.gif
*

jau tikrai ponia yra apie save geros nuomones doh.gif is pradziu viskas buvo gerai, atrode susitarem kaip zmones, ir sudas doh.gif biggrin.gif
Aslaiminga
Mano vestuves rugpjucio 25 d. turejo vykti Majoruose, uzsakem lapkricio menesi, ir del sios sodybos pakeitem data is liepos 7 i rugpjucio 25 d. Iki vestuviu likus porai menesiu is ivairiu pazystamu pradejo plaukti patys blogiausi atsiliepimai apie Majorus doh.gif Liepos 7 d. su tevais nuvaziavom i Majorus pasiziureti, tai seimininke pareiske, kad mes nelaiku ir pan. blink.gif Sale buvo ruosiama mazdaug 40 zmoniu, stalai uzeme beveik puse sales, o pas mus sveciu bus 70 lotuliukas.gif Tikriausiai butume ant lubu soke, muzikantai butu tuolete isitiaise biggrin.gif Vietoj padaveju lakste pati seimininke, kosmaras kazkoks.. Gerai, kad kaip is giedro dangaus mums nukrito kita sventimo vieta ir skirtingai negu Majoruose nereikes rupintis nei alum , nei saldziu, nei alaus stalu, nei stalo serviravimu, i Majorus butu reikeje net sultys sutempti doh.gif Atsiprasant nesveiki zmones, atrodo neturim ka veikti, kaip tik ta diena vaisvandenius tampyti doh.gif doh.gif doh.gif
Bukit atsargios renkantis sia vieta smile.gif
maziulele
QUOTE(Aslaiminga @ 2007 08 07, 09:48)
Mano vestuves rugpjucio 25 d. turejo vykti Majoruose, uzsakem lapkricio menesi, ir del sios sodybos pakeitem data is liepos 7 i rugpjucio 25 d. Iki vestuviu likus porai menesiu is ivairiu pazystamu pradejo plaukti patys blogiausi atsiliepimai apie Majorus doh.gif  Liepos 7 d. su tevais nuvaziavom i Majorus pasiziureti, tai seimininke pareiske, kad mes nelaiku ir pan. blink.gif  Sale buvo ruosiama mazdaug 40 zmoniu, stalai uzeme beveik puse sales, o pas mus sveciu bus 70 lotuliukas.gif  Tikriausiai butume ant lubu soke, muzikantai butu tuolete isitiaise biggrin.gif Vietoj padaveju lakste pati seimininke, kosmaras kazkoks.. Gerai, kad kaip is giedro dangaus mums nukrito kita sventimo vieta ir skirtingai negu Majoruose nereikes rupintis nei alum , nei saldziu, nei alaus stalu, nei stalo serviravimu, i Majorus butu reikeje net sultys sutempti doh.gif  Atsiprasant nesveiki zmones, atrodo neturim ka veikti, kaip tik ta diena vaisvandenius tampyti doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

taip taip, ir mes tempem sultys, kava, zvakes, alu doh.gif

del sulciu tai man vos akys i orbita neileke blink.gif blink.gif blink.gif moki tokius pinigus ir dar sulciu prase doh.gif bet aisku suzinojom tik paskutinem dienom, tai trauktis nebebuvo kur schmoll.gif
Aslaiminga
Mums minejo, kad reikes visa tai vezti, bet tada kai uzsakinejom nebuvo svarbu, nes kitu vietu pasirinkimas buvo menkas, daug kas buvo uzimta ir pan.
Labai dziaugiuos, kad radom kitur ir neteks gadinti musu sventes Majoruose biggrin.gif
gegne2
Mes švesime Vilkyčiuose, tai irgi liepė ir sultis, mineralinio atsivežti. Ir alų patys turim nusipirkt... Kaina 120Lt žmogui. O ką padarysi Klaipėdos r. tikrai trūksta gražių vietų vestuvių šventimui, dėl to jie taip ir kelia nosis..... verysad.gif
wowavyva
labukas, pritariu tau. Vietu sventimui tikrai nera daug.
Pernai pazistami svente vestuves "bajoru guztoj" http://www.bajoru-guzta.lt/lt/restoranas . Pasak jaunikio, vestuves buvo sugadintos. Smulkmenu nezinau, bet zinau, kad problemos buvo del maisto - kokybes ir kiekio. Per didelius vargus dali pinigu jiems grazino, taip kad itariu situacija buvo rimta. As pati esu ten tik pietavusi, tai vieta gal ir nieko, bet jau maistas, aptarnavimas... schmoll.gif
axi
sveiki ,del vestuviu sventimo Klaipedos rajone,tai rekomenduociau Vilkenu maluna esanti Silutes rajone-Sveksnos miestelyje. Pati svenciau ten pries 3 savaites vestuves. Mandagios ir paslaugios padavejos, neblogas maistas.
mette
QUOTE(Aslaiminga @ 2007 08 07, 08:48)
Mano vestuves rugpjucio 25 d. turejo vykti Majoruose, uzsakem lapkricio menesi, ir del sios sodybos pakeitem data is liepos 7 i rugpjucio 25 d. Iki vestuviu likus porai menesiu is ivairiu pazystamu pradejo plaukti patys blogiausi atsiliepimai apie Majorus doh.gif  Liepos 7 d. su tevais nuvaziavom i Majorus pasiziureti, tai seimininke pareiske, kad mes nelaiku ir pan. blink.gif  Sale buvo ruosiama mazdaug 40 zmoniu, stalai uzeme beveik puse sales, o pas mus sveciu bus 70 lotuliukas.gif  Tikriausiai butume ant lubu soke, muzikantai butu tuolete isitiaise biggrin.gif Vietoj padaveju lakste pati seimininke, kosmaras kazkoks.. Gerai, kad kaip is giedro dangaus mums nukrito kita sventimo vieta ir skirtingai negu Majoruose nereikes rupintis nei alum , nei saldziu, nei alaus stalu, nei stalo serviravimu, i Majorus butu reikeje net sultys sutempti doh.gif  Atsiprasant nesveiki zmones, atrodo neturim ka veikti, kaip tik ta diena vaisvandenius tampyti doh.gif  doh.gif  doh.gif
*

Mano vestuves spalio 13d. irgi turejo buti Majoru sodyboje,bet aciu Dievui radome mes kita vieta,ir ta izymioji bobele atidave uzstata(mes visi buvome nustebe,nors isvis nesitikejome). O buvo taip kai uzsakinejome sodyba,sake viskas bus,del meniu ka noresit ta galesit issirinkti,vietu daug turi,gamta tiesiog super.Na atejo laikas kai reikejo meniu susiderinti,taip ir kilo problema.Bobute pasake kad bus bulviu kose su kalakutienos gabaliukais ir viskas.Mes su ja ir vienaip ir kitaip kalbame kad mes nenorime jos bulviu koses,o jinai nesutinka.Pasake kad mes perdaug islepe.As jos prasiau kad saltus duotu pries pirmus karstus,tai jinai irgi nesutiko.O kas del aplinkos tai liepos pradzioje buvo taip niuru ten,kad nors kokius geliu vazonus butu pastaciusi.Tai mes isgirde labai nusiminem,ir grize namo puolem ieskoti kitos vietos. as net nevaziavau ir uzstato prasyti,pasakiau mamai jeigu nori tai vaziuok,nenorejau tos bobeles ir akyse matyti.Bet kaip minejau atidave jinai ta uzstata ir be problemu.Tai tokia buvo musu istorija apie majoru sodyba
CACIS
Na baisu man cia pasidare paskaicius paskutiniuosius atsiliepimus. Labai uzjauciu tas merginas kurioms taip nepasiseke su maistu.
Mes savo vestuves atsokom pries pora menesiuku, esam dar sviezuteliai bigsmile.gif biggrin.gif
sodyba rinkomes labai atidziai, nors ir nebuvo didelis ju pasirinkimas KLP rajone, tai radom sodyba vienos forumietes rekomenduota Plateliuose. Zaboru sodyba, taip ir vadinasi. As labai stengiausi smulkiai issiaiskinti viska del maisto, nes labai pergyvenau, kad tik butu skanu, sviezia, graziai patiekta ir svarbiausia, kad uztektu. Pasirasem mini sutartele su seimininkais, kaina buvo 68 lt zmogui uz 2 dienu maista, plius uz sodybos nuoma teko dar atskirai pakloti. Na bet ka, likom ziauriai patenkinti, ir sveciai nuo stalu neatlipo lotuliukas.gif maistas isties buvo superinis, pirmaji vakara gavom du karstus, neskaitant visu saltu uzkandziu ir salotu...kita diena gavom kopustynes, cibulynes, kastinio, bulviu, saslyku ir dar visokiu skaniu uzkandeliu. Na labai isties dziaugemes, kad taip puikiai pavyko musu vestuviu vakarine dalis. Tai galiu drasiai rekomenduoti, jei dar kuri iesko sodybos vestuvems ir kuriai tinka Plateliai.
Imetu nuotraukele, ten dar be karstu, bet bendras vaizdas siek tiek matosi, nes laisvos vietos ant stalo ir tebuvo like tik lekstem su karstaisiais wub.gif
Linkiu visom busimom seimom rasti tokia vieta i kuria dar noretusi grizti biggrin.gif
zvaigzd_leja
Sveiki,
Ikelsiu is as savo stalo nuotraukytes, kur maisto buvo pakankamai. Cia Gudziuno sodyboje Vilkyciuose.
gegne2
Sveikos, aš jau atšvenčiau Vilkyčiuose su savo 60 svečių. Labai patiko, maistas geras, miegoti laaaabai gerai, labai geros virėjos padavėjos ir t.t.. I\deali vieta šventimui, labai daug vietos lauke, gražios vietovės. Tik buvo vienas trūkumas mėšlo kvapas, mat netoliese šeimininkai laiko gyvulius, tai kartais vėjas atpųsdavo tą kvapą.
siamka
QUOTE(AquaRose @ 2007 08 06, 10:47)
o varge mane infarktas istiks, jei savovestuviu diena pamatysim toooooki alaus stala, o tai pas mane giminej ir draugu kompanijoj eiliniame baliuky daugiau buna...

siamka patark, kaip susikalbeti su ta seimininke kad to maisto pakaktu? kaip jus pinigelius visus is anksto sumokejot ar dali is pradziu o dali po visko?  nes as galvoju vienintelis apsidraudimas butu...
*

QUOTE(AquaRose @ 2007 08 06, 11:11)

*

tai kad nera ka patarti mes su seiminke snekejom ji tikino kad viskas bus gerai ir kaip mes norim, seimininke tikrai mielas zmogutis bendrauja graziai maloniai, na bet mums nepasiseke..

kaip cia kazkas rase mes per vestuves tikrai visa laik prie stalo nesedejom, mum buvo ka veikt ir atrakcijos ir sokiai ir visokie zaidimai, sveikinimai ir pan.

AquaRose
4u.gif
QUOTE(siamka @ 2007 08 16, 22:50)
tai kad nera ka patarti mes su seiminke snekejom  ji tikino kad viskas bus gerai ir kaip mes norim, seimininke tikrai mielas zmogutis bendrauja graziai maloniai, na bet mums nepasiseke..

kaip cia kazkas rase mes per vestuves tikrai visa laik prie stalo nesedejom, mum buvo ka veikt ir atrakcijos ir sokiai ir visokie zaidimai, sveikinimai ir pan.
*

na as nuo tavo komentaru kaip "maloniai" buvot aptarnaujami savo vestuviu diena ilgai negalejau atsigauti, bet kazkodel manau, kad Jums ir seimininkams paprasciausiai nepasiseke, kaip sakant buvo vienas is tu "prisvilusiu" blynu smile.gif

ir tikiu, kad ten siuo metu visos paslaugos atliekamos kokybiskai ir profesionaliai.
kazkaip neiseina patiketi, kad tokia nuostabi seimininke nesugebetu tinkamai tvarkyti savo verslo ir personalo. Juo labiau, kai sodybos uzimtumas toks didelis, turbut vien tai daug pasako...

Bet kokliu atveju, didelis dekui uz ispejama zodi.
Inspire
Mes vestuves šventėme J. Čepo sodyboje Agluonėnų km. thumbup.gif
Super thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Esame labai patenkinti viskuo - tiek aplinka, tiek maistu, tiek nakvyne svečiams thumbup.gif
Maisto buvo DAUG. Kad nors abi giminės laaabai pavalgančios, maisto
liko tiek, kad jį antros dienos pavakare parvežėme atskira mašina. biggrin.gif
Ir skanu labai buvo, viskas visada buvo pildoma ir t.t.
thumbup.gif
skrega
gal kas turi kokiu nors atsiliepimu apie Morenos viesbutuka? ax.gif
eerika
atsiliepimu turesiu po rugsejo 22 4u.gif
Sticky_Toffee
QUOTE(Inspire @ 2007 09 03, 20:28)
Mes vestuves šventėme J. Čepo sodyboje Agluonėnų km.  thumbup.gif
Super  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Esame labai patenkinti viskuo - tiek aplinka, tiek maistu, tiek nakvyne svečiams  thumbup.gif
Maisto buvo DAUG. Kad nors abi giminės laaabai pavalgančios, maisto
liko tiek, kad jį antros dienos pavakare parvežėme atskira mašina.  biggrin.gif
Ir skanu labai buvo, viskas visada buvo pildoma ir t.t.
thumbup.gif
*

o kokia kaina, jei ne palaptis? nes pas mus bus tik apie 30 zmoniu, o kai as skambinau i 'gaspada', tai pasake kad kaina minimum 6000lt, nes jiems daryti mazesnems grupems pigiau neapsimoka ir t.t blink.gif Tai kazkaip 200lt uz zmogu man atrodo brangoka, o ir komentarai apie juos siame forume nekokie g.gif
Inspire
QUOTE(pinkdevil @ 2007 09 04, 12:35)
o kokia kaina, jei ne palaptis? nes pas mus bus tik apie 30 zmoniu, o kai as skambinau i 'gaspada', tai pasake kad kaina minimum 6000lt, nes jiems daryti mazesnems grupems pigiau neapsimoka ir t.t  blink.gif  Tai kazkaip 200lt uz zmogu man atrodo brangoka, o ir komentarai apie juos siame forume nekokie  g.gif
*

150 Lt zmogui. I ta kaina iejo ir saldus stalas (su dviem tortais), ir pirtis antra diena ax.gif
pas mus buvo 60 zmoniu...
skrega
QUOTE(eerika @ 2007 09 04, 10:24)
atsiliepimu turesiu po rugsejo 22  4u.gif
*

lauksiu jusu atsiliepimu ir tikiuosi geru biggrin.gif
agne_aite
sveika smile.gif minejai kad tenka dirbti gaspadoje 4u.gif vesti renginiu 4u.gif gal su tadu? smile.gif o gal ji pazysti?? 4u.gif
gegne2
QUOTE(lauroskax @ 2007 09 03, 22:59)
*

Aš nežinau kaip kitiems, bet mano atsiliepimai apie Morenos viešbutį nekokie. Ten yra gražu ir vietos šventimui nėra. Bet maistas tragiškas ir tas administratorius ar direktorius yra melagis. Vieną kartą šventėme naujus metus tai prižadėjo, tas administratorius kalnus maisto, ryte kopūstienė bus. Maistas buvo tragiškas susęnes (pvz. silkė parudyjusi, dešros sudžiūvusios). Ryte atsikįlę nuėjome klausti kur kopūstienį tai sako čia reikia papildomai susimokėti!
Antras atvejas buvo kai žmonės šventė krikštynas, tai pasakė, kad į kainą įeina kelios nemokamos vietos viešbutyje. Kai natėjo metas suguldyti svečius į tas kelias vietas jis pradėjo aiškinti, kad reikia susimokėti! ir jokios vietos neįeina. Įsivaizduokit kai reikėjo raudonuoti prieš svečius.... Tik ryte jiems davė tą kopūstienę, tik ji buvo tragiška vienas vanduo......
eerika
na, nezinau, mano pazistami ten nuolat rengia sventes ir niekad nebuvo nusivyle... g.gif be to, maista labai gyre thumbup.gif viesbutis tikrai mokamas ir ta mums pasake, o daugiau galesiu papasakoti po savo vestuviu mirksiukas.gif
skrega
nu lauksiu tavo atsiliepimu,nes man ta sdirektoriu irgi toks keistokas pasirode g.gif
Eagle78
mes savo vestuves svesim Vienkiemio karcemoj, Kretingos raj. - www.vienkiemis.lt
nelabai zinojom ka is pasirinkti, kad nuo Palangos vaziuoti butu maziau.. tai visai netycia atradom sia sodyba, Kretingoje. Labai grazi aplinka, maloni seimininke. Uzsakyma suderinom per keleta savaiciu - kol kas jokiu problemu neiskilo. Baliuj bus apie 30 zmoniu, tiesa mokesim apie 6000 lt nes su nakvyne bei gi antros dienos pusryciais. Kadangi vestuves netradicines (nebus nei pirsliu, nei pulko, nei muzikantu) - norejome tik pasidziaugti musu svente su artimiausiais draugais smile.gif ir giminaiciais, kuriu nekviest negalima ax.gif nakvyne bus karaliska - kiekviena 7 zmoniu kompanija tures po namuka (su salonu, zidiniu, dusu, antram aukste - 2 miegamieji). Gaila kad pacioje karcemoje darbo laikas bus tik iki 24 val - su galimybe prasitesti dar keletui valandu, bet galesim prasitesti ir tuose namukuose smile.gif taip kad kas nenores miegoti - tikrai buda kaip tai padaryti ras smile.gif

jei kas domina merginos - butinai dar parasysiu smile.gif
Blues
sveikos, klaipedietes smile.gif

gal kas turit sodybos nuomos sutarteles pavyzdi? galetumet atsiust nmigle@gmail.com?
aciu smile.gif
luke
QUOTE(lauroskax @ 2007 09 03, 22:59)
*

Mano draugai sia liepa svente tens savo vestuves.Nors pati nedalyvavau, kadangi buvau katik po gimdymo, girdejau vyro ir kitu sveciu atsiliepimus. Siaip viskas gerai, viskas patiko, bet didziausias minusas del maisto. Visi liko alkani. Sake porcijos nerealiai mazos. Maziukas gabaliukas mesytes, maza bulvyte. Net nepajaute, kad valge. Didziausiai sutvei lekstute salotu. Siuo metu pati planuoju savo vestuves ir ieskau vietos sventei, tai si varianta iskart atmeciau. Nenoriu, kad mano sveciai ir mes patys liktumem alkani.
Gal kas girdejo kokiu atsiliepimu ar kas svente vestuves Klaipedoje Hotel Parkas?
gegne2
QUOTE(mg* @ 2007 09 19, 07:49)
sveikos, klaipedietes smile.gif

gal kas turit sodybos nuomos sutarteles pavyzdi? galetumet atsiust nmigle@gmail.com?
aciu smile.gif
*

As švenčiau Vilkyčiuose tai jokios sutartėlės nedarėme. rolleyes.gif
eerika
visa meniu ir maisto kiekius derina su jaunaisiais, gal pataupe... ax.gif
rienkulia
sveikos sveikos bigsmile.gif
reikia jusu pagalbos ir nuomones tokiu klausimu... g.gif
mano vestuves liepa,ketiname kviesti apie 70zmoniu, tai nerandu vietos kur galeciau iskelti baliuka su nakvyne klaipedos rajone ar plateliuose ax.gif
gal kas zino nebrangia ir silta sodyba 4u.gif
gegne2
QUOTE(rienkulia @ 2007 09 25, 22:02)
mano vestuves liepa,ketiname kviesti apie 70zmoniu, tai nerandu vietos kur galeciau iskelti baliuka su nakvyne klaipedos rajone ar plateliuose ax.gif
*

70 jau daug. O čia su vaikais, ar su nakvyne? Yra kažkokia sodyba prie platelių, lyg mačiau kataloge "Vestuvės" kur dalina CMB arba per bažnyčios pamokėles. Šiaip žinau "gaspada", Majoro sodyba, Vienkemis, Virkštininkų užeiga, Vilkyčiai. darbėnuose yra kažkokia sodyba. mirksiukas.gif
skrega
QUOTE(eerika @ 2007 09 20, 14:09)
visa meniu ir maisto kiekius derina su jaunaisiais, gal pataupe... ax.gif
*

eerika,laukiu atsiliepimu apie Morenos viesbuti ax.gif
eerika
sveikutes, jau po medaus men., tai galiu pasidalinti patirtimi...
morenoj, visu pirma, isgasdino karstu patiekalu porciju dydis, visai nepanasu i tai, ka valgem pries kazkiek laiko kai buvom siaip uzvaziave... labai jau mazos...
o ant stalo viskas atrode laaabai graziai, aisku, buvo minciu, kad nebus ka valgyti, bet patikekit, visi buvo pavalge ir maisto dar liko ir antrai dienai thumbup.gif o jau apie pusrycius, tai galiu tik ziauriai pagirti, ziauriai skani kopustiene, sonkauliukai ir desreles, va ax.gif
del kambariu, tai jie visai paprasti, bet tikrai svarus ir nenugyventi, vienai nakciai gerai, o mes, kaip jaunavedziai, gavom liuksa su labai didele lova tongue.gif
Sticky_Toffee
QUOTE(eerika @ 2007 09 30, 13:16)
morenoj, visu pirma, isgasdino karstu patiekalu porciju dydis, visai nepanasu i tai, ka valgem pries kazkiek laiko kai buvom siaip uzvaziave... labai jau mazos...
o ant stalo viskas atrode laaabai graziai, aisku, buvo minciu, kad nebus ka valgyti, bet patikekit, visi buvo pavalge ir maisto dar liko ir antrai dienai  thumbup.gif  o jau apie pusrycius, tai galiu tik ziauriai pagirti, ziauriai skani kopustiene, sonkauliukai ir desreles, va ax.gif
del kambariu, tai jie visai paprasti, bet tikrai svarus ir nenugyventi, vienai nakciai gerai, o mes, kaip jaunavedziai, gavom liuksa su labai didele lova  tongue.gif
*

tai dziugu, kad viskas gerai mirksiukas.gif 4u.gif
skrega
QUOTE(eerika @ 2007 09 30, 11:16)
o ant stalo viskas atrode laaabai graziai, aisku, buvo minciu, kad nebus ka valgyti, bet patikekit, visi buvo pavalge ir maisto dar liko ir antrai dienai  thumbup.gif  o jau apie pusrycius, tai galiu tik ziauriai pagirti, ziauriai skani kopustiene, sonkauliukai ir desreles, va ax.gif
del kambariu, tai jie visai paprasti, bet tikrai svarus ir nenugyventi, vienai nakciai gerai, o mes, kaip jaunavedziai, gavom liuksa su labai didele lova  tongue.gif
*

o kiek kainavo tas kambarys?kokie karsti buvo?o kaip ten kaina yra nurodyta su alkoholiu ar be jo,nes siaip mes alkogolio kaip jau turime
AquaRose
sveikutes busimos nuotakos, svesiancios klaipedos rajone.
Kad ir kaip bebutu gaila (o tikrai labai gaila..) musu vestuves jau praleke. Sirdi suspaudzia prisiminus kokie patenkinti ir laimingi tadien buvom wub.gif

Taigi, noriu papasakoti, kaip prie musu laimes prisidejo sodyba "GASPADA" ir jos seimininkai, bei kolektyvas.
Mielos merginos, jokiu budu nebijokit svesti cia savo sventes ir drasiai pasitikekit seimininkais ir kolektyvu, jeigu ieskot butent tokios aplinkos.
Pirmiausia gal apie maista.(Nes man tai buvo ypac aktualu)
Tikrai skanus kokybiskas ir sviezias. Svarbu tik tinkamai ir ivairiai susidelioti meniu. Karstuju patiekalu porcijos tokios, kad po ju valgyti nebelabai ka norisi ( cia daugumos sveciu nuomone), salotos, zuvis, paukstiena ir visi kiti salti - patiekiami tikrai labai graziai papuosti, prie daugelio patiekalu patiekiami ivairus padazai. Sakoma, del skonio nesigincijama, bet visi sveciai buvo sotus ir kiekvienas atrado sau skanius patiekalus. O prisiminus pusrycius - kopustiene ir kastini - seiles net dabar tysta. niam niam. thumbup.gif
Aptarnavimas. Velgi vienu zodziu - super. Demesys stalui ir sveciams nuolat. Kaip bitutes sukosi merginos ir visos su sypsena. Didelis aciu Jums mergaites.
P.S. nebuvo jokio nenurinkto stalo..nesutvarkyto maisto ar panasiai..is ryto stalas vel grazus, svarus, maistas nesudziuves, sviezias, salotos neisskyde..zodziu, jokiu priekaistu.
Maisto stoka skustis taip pat negalim. Jo dar ir liko (mano nuomone, maisto ir turi likti..nesmagu kai sveciai tik salotom nuo papuosimu pries kelione namo begali pasistiprinti), nzn kiek jo butu like, jei daugiau laiko butume praleide prie stalo valgydami. Musu atveju, del sventes smagumo, reikejo gerokai pasistengti istaikyti proga pavalgyti. (neskaitant to laiko, kai visi valgeme karstus). Manau zmones gerai dirba savo darba ir ismano, kiek reikia to maisto.
Beja, alaus stalas irgi super. Buvo lauke, grazus oras, tai jaunimas siaube ji negailedamas, ir tikrai visiems visko uzteko. Zinoma, antra diena po piet tos gausos ir ivairoves neprudai beliko, bet nera ko noret, juk visi geri dalykai kazkada baigiasi. smile.gif
Sale ir stalas papuosti kukliai, bet skoningai, neprastai ir man asmeniskai labai graziai. Cia jau kaip kas megsta ir ko nori..siaip tai viska derinti reikia su seiminke, kaip noresit, kaip paprasysit, taip ir gausit. Zodziu kuo daugiau klauskit ir domekites ir viskas bus liuks.
Miegamasis plotas - ne vienas svetys neturejo joku priekaistu, priesingai musu draugas klausinejo seimininke del pirteles uzsisakymo..zodziu neber ka pridurti. Na nebent tai, kad visur nepaprastai svaru ir tvarkinga, kaip ir pirma kart atvaziavus mane suzavejo jaukumas ir malonus svaros ir sviezumo kvapas. Zinoma, tai ne 5***** viesbutis, (cia norincioms prabangos), bet kitos tokios tvarkingos kaimo sodybos dar tikrai nemaciau (o maciau ir svenciau tikrai daug kur).
O del jaunuju kambario seimininkai tikrai pasistenge ir maloniai nustebino 4u.gif buvo nuostabu su savo vyru uzbaigti sventine diena taip, kaip tikrai zinojom ne vienas kitas svetys negali... blush2.gif ax.gif
Aplinka taip pat grazi, jaukus apsvietimas (tiesa mums gryzus vakare buvo uzdegti fakelai, be jokio musu prasymu, kurie velgi buvo labai i tema ir mums labai patiko) prie pirteles tvenkinys, visur zydi gelynai, baseinelis su fontanu,krioklys, didziuliai azuolai .. zodziu velgi super smile.gif Taciau velgi, tai vieta tiems ir toms, kurie nori kaimiskos ramybes, suslapti kojas rytinej rasoj po pirties ir valgyti pusrycius lauke...
Mes ieskojom butent to..radom ir aisku likom labai patenkinti.
As dar ilgai galeciau rasyti, vardinti, pasakoti, bet manau esminius dalykus parasiau...gal dar ir nuo oro daug kas priklause, nes buvo toks fantastinis, kad geresnio Dievulis jau nebegalejo isskirti. smile.gif gal nuo sveciu superines nuotaikos ir nepriekabaus smagaus ju nusiteikimo. Bet kokiu atveju, jokioj sodyboj sito neuzsisakysit uz JOKIUS pinigus, kaip ir niekas negali is Jusu ir sveciu to atimti, todel megaukites visa sirdim tokia nuostabia svente viena kart gyvenime...juk visai nesvarbu, kad serveteles ant stalo ne salotines, kaip svajojote, o sviesiai zalios spalvos...smile.gif
Sekmes visoms.
Supo
QUOTE(rienkulia @ 2007 09 25, 19:02)
*

Darbenu miestelyje yra sodyba, kurioje su nakvyne telpa 90 zmoniu. Zmogui 130lt. jeigu savo maista veziesi tai kita kaina. Aplinka grazi.. yra pirtis..
eerika
sveikutes, kai susigulejo gerosios emocijos, tai radau ir nekokiu minciu apie morena savo galveleje... ax.gif
karstus patieklus jau minejau...
nuvyle aptarnavimas, reikejo pirstu parodyti kur isnesti lekste, kur papildyti sulciu ar pakeisti buteli... padavejai buvo pavarge po keliu baliu ir vos ne tai, kad miegojo balkonelyje...
o barmenas, tai apskritai tragedija. ziauriai familiarus ir nemandagus bendravimas su sveciais, nesvarbu vyrais ar moterimis, o kai prasem padaryti kavos ar arbatos prie torto, tai teko ir pakelti balsa, kitaip neisgirdo...
del kambariu, tai patarciau igalioti kuria nors mama ar ka is sveciu, kad suziuretu kaip kas isikure. Pries mus viesbutyje nakvojo latviu krepsininkai, jie labai neskubejo isvaziuoti, tai svecius apgyvendino kur pakliuvo, pvz. mano brolis su zmona nakvojo vienvieciame kambaryje, kaip jums? o kai kalbejau su direktorium apie visas problemas po vestuviu, tai jam buvo vienodai, mazdaug niekas anksciau tokiu nusiskundimu neturejo, ir apskritai, per vestuves zmones mazai miega ir jiem nesvarbu kaip miegot.
primoketi teko apie 600, dali siu pinigu net nezinau uz ka... pvz. itrauke sudauzyta lekste, juokinga.
morena yra gerai, kad turi patalpas sventimui ir viesbuti, bet del visko reikia sneketi grieztai.
va, issiliejau.
p.s. dali alkoholio turejom savo. o del maisto kiekio, tai ka uzsakem tikrai ne viska padejo ant stalo (buvo skaiciuota po 0,5kg mesos zmogui), bet is to jie ir gyvena...
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.