Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

mamos, kas turit gmail'ą, man kažko paskutiniu metu neatsidaro langas.prisiloginti duoda, o paskui rodo, kad nepasikraus, nes kažkokie nesklandumai.ką daryti?

Atsakyti
QUOTE(Rustė @ 2006 08 14, 21:02)
mamos, kas turit gmail'ą, man kažko paskutiniu metu neatsidaro langas.prisiloginti duoda, o paskui rodo, kad nepasikraus, nes kažkokie nesklandumai.ką daryti?

aš turiu ir man labai puikiai viskas atsidaro,per diena net kelis kartus tikrinu g.gif
Atsakyti
va ką jis man rašo doh.gif

Загрузка...
Операция занимает больше времени, чем обычно. Возможно, что сеанс работы прервался. Если Ваша учетная запись не появится в течение нескольких секунд, перезагрузите страницу в браузере.

Если по-прежнему возникают трудности с загрузкой учетной записи, см. информацию по устранению неполадок в справочном центре.
Atsakyti
Man būna kartais, kad pakimba tuščias langas ir rašo "Done". Tada spaudžiu refresh ir pasikrauna.
Atsakyti
man tai viskas pasikrauna...pabandyk iš kito kompo, arba jei turi gera draugę pasakyk jai savo slaptažodį-tegul ji pabando mirksiukas.gif mano draugei taip buvo su yahoo-iš mano kompo pasikrauna, iš jos nea
Atsakyti
Sveiki, pasinaudojau siūloma šios pašto dėžutės paslauga ir suarchyvavau dalį svarbių laiškų, tačiau dabar nerandu jų. Kaip juos surasti? Padėkite blink.gif

Atsakyti
supranti angliškai? jei ne-galiu išverst biški smile.gif
How do I unarchive messages?
It's easy to move archived mail back to your inbox. Just click 'All Mail,' and check the box next to the conversation or message you want to move. Then, click 'Move to Inbox' along the top.

What is 'All Mail'?
All Mail is your archive. It's a storage place for all the mail you've ever sent or received, but have not deleted.

You can see a list of archived messages by clicking All Mail. Archived messages are also available by searching, and under any assigned labels.

To archive mail:
Select the message(s) you'd like to archive by checking the box(es) next to the sender's name.
Click Archive at the top of your inbox.

You also can archive mail after you open it -- just click Archive along the top of the message.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ramunita: 20 rugpjūčio 2006 - 20:22
Ten galima nusistatyt ir lietuviu kalba. o spaudziant "visi laiskai" rodo ir suarchyvuotus ir issiustus ir siaip visus mirksiukas.gif
Atsakyti
Ačiū merginos už pagalbąhi.gif Aš jau tai buvau susiradusi šitą informaciją per Gmail HELP, tačiau laiškų taip ir nepavyko susirasti... Gal per žioplumą netyčia sugebėjau ištrinti doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ginija @ 2006 08 21, 08:32)
Ačiū merginos už pagalbąhi.gif  Aš jau tai buvau susiradusi šitą informaciją per Gmail HELP, tačiau laiškų taip ir nepavyko susirasti... Gal per žioplumą netyčia sugebėjau ištrinti  doh.gif  doh.gif

negali būti,kad ištrynei visiškai schmoll.gif dar šiukšledėžej pažiūrėk mirksiukas.gif
Atsakyti
Šiukšledėžeje laiškai saugomi 30 dienu, po to jie automatiškai ištinami. Tai turetu būti jei dar nepraėjo terminas. biggrin.gif
Atsakyti
Tevai isivede interneta, ir bandeme tenai atsidaryti Gmail puslapi (ne viena diena).Bet niekaip nekrauna, raso, kad negali rasti, nors kitus puslapius kuo puikiausiai atidaro. Gal zinote, kame cia reikalas? Gal kur kokia apsaugos varnele uzdeta ar siaip kas gali buti padaryta, nes reik pasitikrint pasta, o niekaip neimanoma ax.gif
Atsakyti