Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

pabandziau dar karta...........tai va......PASTE atsiranda ne su visais norimais kopijuoti paveiksleliais g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo VILGRA: 30 gruodžio 2007 - 12:43
QUOTE(VILGRA @ 2007 12 30, 12:40)
pabandziau dar karta...........tai va......PASTE atsiranda ne su visais norimais kopijuoti paveiksleliais  g.gif



taip, ir tai yra priezastis rolleyes.gif
Atsakyti
O as nuejau i Zebra ir pabandziau lygiai ta pati atviruka nukopijuot.....ogi vistiek neleidzia, nei jokio formato paveikslelio ar nuotraukos neleidzia kopijuot. Paaiskinkit kas galit, kame saknys g.gif
Atsakyti
Pagaliau ir man isejo bigsmile.gif Aciu 4u.gif Bet tik per Explorer, per Opera neleidzia
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 29, 11:20)
Paspaudziu ant paveiksliuko desini klavisa ir spaudziu Copy, po to atsidarau laisko rasymo langa ir kai noriu spausti Paste, tai ta funkcija net neaktyvi  verysad.gif



QUOTE(VILGRA @ 2007 12 29, 19:09)
Ir aš iš smalsumo pabandžiau tai žinok man irgi nesigauna.pas mane net PASTE nera  g.gif


Gal ir biški pavėluotai, bet norėjau jums pasakyti, kad nukopinus paveiksliuką ar tekstą nebūtina poto spausti PASTE... galite tiesiog spausti klaviatūros klavišus "Ctrl" + "V" ir paveiksliukas ar tekstas pasidės mirksiukas.gif
Atsakyti
Man irgi nesigauna su tais paveiksliukais o dar vien apriezastis, neduod agmaile rasyti laiskus, tik HTML rezimu, gal kas zino kame reikalas?
Atsakyti
QUOTE(Wika 111 @ 2008 01 04, 20:06)
Man irgi nesigauna su tais paveiksliukais o dar vien apriezastis, neduod agmaile rasyti laiskus, tik HTML rezimu, gal kas zino kame reikalas?
tai atsidarius pasta apacioje reikia paspausti GMAIL VAIZDAS STANDARTINIS SU POKALBIAIS.
Jeigu ir tada bus blogai - parasyk, bandysiu dar padet mirksiukas.gif
Atsakyti
verysad.gif o man beda su nuotraukytem noriu issiusti ikeliu PVZ kokias 6 nuotraukytes ir STOP ! man ju neissiuncia galvoju kad perdidelis formatas ju tai uztai gal ir neissiuncia g.gif g.gif
Atsakyti
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 05, 15:36)
verysad.gif o man beda su nuotraukytem noriu issiusti ikeliu PVZ kokias 6 nuotraukytes ir STOP ! man ju neissiuncia galvoju kad perdidelis formatas ju tai uztai gal ir neissiuncia g.gif  g.gif
bet juk yra parasytas maximalus prisegtu failu dydis
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 01 05, 17:14)
bet juk yra parasytas maximalus prisegtu failu dydis

YRA ,bet man neleidzia siusti o kodel nezinau
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristulka25: 05 sausio 2008 - 16:24
QUOTE(Kristulka25 @ 2008 01 05, 16:24)
YRA ,bet man neleidzia siusti o kodel nezinau
tada bandyk sumazinti nuotraukas. Man tai tada pavyksta issiusti
Atsakyti
QUOTE(linuoskytej @ 2008 01 04, 23:16)
tai atsidarius pasta apacioje reikia paspausti GMAIL VAIZDAS STANDARTINIS SU POKALBIAIS.
Jeigu ir tada bus blogai - parasyk, bandysiu dar padet  mirksiukas.gif

Tai man butent tame formate "GMAIL VAIZDAS STANDARTINIS SU POKALBIAIS."
neduoda net atsakyti i laiska, is karto ismeta is interneto doh.gif , tik paspaudus paprastas HTML duoda laiskus rasyt verysad.gif ka tokiu atveju daryti? Nes jau visa menesi taip.
Atsakyti