Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: GMAIL pašto dėžutė
Supermamų klubas > Socialinis gyvenimas > Mamos kompiuteris
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
klev

user posted image
Papildyta:
Padidinkite disko podėlį (cache), gal padės. Čia naršyklės nustatymuose.
*

[/quote]

o kur ta disko podėlį (cache) rast? g.gif cia desineje puseje kur adresas, nustatymai,pagalba, atsijungti. aciu
settle
o kur ta disko podėlį (cache) rast? g.gif cia desineje puseje kur adresas, nustatymai,pagalba, atsijungti. aciu

Kokioj naršyklėj tu tą podėlį nori rast?
klev
QUOTE(settle @ 2008 11 28, 16:58)
O šitas

user posted image
Papildyta:
Padidinkite disko podėlį (cache), gal padės. Čia naršyklės nustatymuose.
*

as del sito kur rasei kad padidint disko podeli.o kur jis yra? ax.gif
Papildyta:
Jūsų naršyklės atmintinė yra pilna, ir tai gali turėti įtakos Gmail veikimui. Taisyti Slėpti

as kalbu apie si uzrasa kuri man meta vis.
settle
tai aš ir klausiu, kokia naršykle naudojies.
pvz., firefoxe tai: Priemonės, nuostatos, kitkas, tinklas, podėlis
klev
QUOTE(settle @ 2008 11 28, 20:43)
tai aš ir klausiu, kokia naršykle naudojies.
pvz., firefoxe tai: Priemonės, nuostatos, kitkas, tinklas, podėlis
*

tu ko nors paprasciau paklausk, as nezinau. blush2.gif g.gif ax.gif blush2.gif as nelabai gaudausi tokiuose dalykuose.
settle
QUOTE(klev @ 2008 11 28, 22:34)
tu ko nors paprasciau paklausk, as nezinau. blush2.gif  g.gif  ax.gif  blush2.gif  as nelabai gaudausi tokiuose dalykuose.
*

Kokią naršyklę (browser) naudoji: Firefox, Internet explorer, Opera ar dar kokią nors?

Jeigu visiškai nesupranti apie ką kalbu, tai dar vienas klausimas: ar į internetą eini, paspaudus tokią mėlyną „e“ raidę? biggrin.gif
klev
QUOTE(settle @ 2008 11 28, 21:41)
Kokią naršyklę (browser) naudoji: Firefox, Internet explorer, Opera ar dar kokią nors?

Jeigu visiškai nesupranti apie ką kalbu, tai dar vienas klausimas: ar į internetą eini, paspaudus tokią mėlyną „e“ raidę? biggrin.gif
*

taip melyna e raide atrodo Internet explorer ar as klystu? ax.gif
settle
QUOTE(klev @ 2008 11 28, 22:56)
taip melyna e raide atrodo Internet explorer ar as klystu? ax.gif
*

thumbup.gif

Tools > Internet options > (Browsing history) settings >

Ten yra skaičiukas (tikriausiai 50. padaryk ten kokius 250) > ok > ok

Be to, vietoj tos mėlynos raidelės (Internet Explorer) geriau naudok šitą wink.gif
http://www.mozilla-europe.org/lt/firefox/
Eclair
QUOTE(pompaduska @ 2008 04 05, 22:21)
gmail notifier vadinasi gaudyk čia

aš irgi jį atsisiunčiau, superinis dalykėlis  rolleyes.gif išlaisvina nuo dažno gmail tikrinimo. bo aš paštomanija sergu  lotuliukas.gif
*

Sergu ir aš doh.gif , atsisiūnčiau isiinstaliavau, bet man kažkodėl rašo:
Cannot connect to your mailbox. Service temporarily unavailable
negali prisijungt prie mano pašto dėžutės, serveris (ar kas ten.. blush2.gif )laikinai nedirba (neprieinamas) kodėl? ax.gif ar kažką ne taip padariau rolleyes.gif

aciuks.gif
Eveline
QUOTE(settle @ 2008 11 28, 22:04)
Be to, vietoj tos mėlynos raidelės (Internet Explorer) geriau naudok šitą wink.gif
http://www.mozilla-europe.org/lt/firefox/

o kodel?
as ir ta ir ta turiu, bet mozillos isvis nenaudoju... g.gif
settle
QUOTE(Eveline @ 2008 12 03, 22:10)
o kodel?
as ir ta ir ta turiu, bet mozillos isvis nenaudoju...  g.gif
*

Mažiau problemų su Firefoxu biggrin.gif
bialetti
Sveiki,
kaip ieiti i savo gmail pasto dezute, jei pamirsau slaptazodi?
Palemonas
QUOTE(bialetti @ 2008 12 17, 13:48)
Sveiki,
kaip ieiti i savo gmail pasto dezute, jei pamirsau slaptazodi?
*

Spausk užrašą: "Negaliu gauti prieigos prie savo sąskaitos"

user posted image
user posted image
bialetti
QUOTE(Palemonas @ 2008 12 17, 12:54)
Spausk užrašą: "Negaliu gauti prieigos prie savo sąskaitos"

user posted image
user posted image
*

gerai, dekui pabandysiu

Papildyta:
o iejus ka toliau daryti, kur ka skaityti? jau radau
Palemonas
QUOTE(bialetti @ 2008 12 17, 13:58)
...
o iejus ka toliau daryti, kur ka skaityti?
*

Ten bus parašyta į kokius klausimus turi atsakyti, aišku turi žinoti atsakymus, kuriuos registruodamasi pati surašei smile.gif .
bialetti
aciu uz pagalba, prisiminiau slaptazodi ir atsidariau pasto dezute.
settle
QUOTE(bialetti @ 2008 12 17, 14:12)
aciu uz pagalba,  prisiminiau slaptazodi  ir atsidariau pasto dezute.
*

Atsisiunti Thunderbird programą, prijungi visus emailus į ją ir slaptažodžius gali pamiršt smile.gif
jukraa
Labas, o kaip sulietuvinti gmaila?
gerwaz
QUOTE(jukraa @ 2008 12 18, 14:28)
Labas, o kaip sulietuvinti gmaila?
*

prisijungiat prie gmailo per narsykle
poto keliaujat i settings (cia virsuje toks mygtukas yra) ir ten kur yra punktas language, susirandat ir pasirenkat lietuviu.
jukraa
gerwaz, Ačiū, pavyko 4u.gif šiandien baigė kompa kvarkyt, jaučiuos kaip baltas žmogus biggrin.gif viskas veikia wub.gif
Glimer
QUOTE(settle @ 2008 12 17, 15:07)
Atsisiunti Thunderbird programą, prijungi visus emailus į ją ir slaptažodžius gali pamiršt smile.gif
*

sveiki, o kaip reikia pajungti minėtą programą,kad joje veiktų visi paštai? g.gif
pvz. gmail?
settle
QUOTE(busiumama @ 2008 12 24, 13:31)
sveiki, o kaip reikia pajungti minėtą programą,kad joje veiktų visi paštai?  g.gif
pvz. gmail?
*

Kuri naują paskyrą (failas> naujas > pašto ar naujienų abonementas) ir renkiesi Gmail, suvedi savo emailo vardą ir slaptažodį ir naudojiesi.

Jeigu kokį kitą emailą nori pridėt, tai vėl naują paskyrą ir renkies email, o nebe gmail, ten jau reiks papildomai kelių nustatymų, priklausomai nuo tavo emailo tiekėjo.
cūgga
Gal kas padėsit, kaip užsidėti foną gmail'e? g.gif
gerwaz
QUOTE(tatedo @ 2009 02 08, 20:05)
*

koki dar fona?
l'eau
QUOTE(tatedo @ 2009 02 08, 20:05)
*

viršuj nustatymai > temos smile.gif
cūgga
QUOTE(gerwaz @ 2009 02 08, 20:08)
koki dar fona?
*

hihihi.gif flirt.gif
QUOTE(l'eau @ 2009 02 08, 20:43)
*

Dėkoju 4u.gif mirksiukas.gif
valkata
QUOTE(settle @ 2008 12 24, 12:55)
Kuri naują paskyrą (failas> naujas > pašto ar naujienų abonementas) ir renkiesi Gmail, suvedi savo emailo vardą ir slaptažodį ir naudojiesi.

Vienas niuansas: taip kuriant sukurs POP accountą.

Gmail dabar jau palaiko ir IMAP. Todėl reikėtų rinktis IMAP, kaip mail serverį nurodyti imap.gmail.com.
Atėjūnė
Niekaip ,niekai nepavyskta panaikinti vieno gmail el. pašto. Turiu du vienas nereikalingas blush2.gif ką padaryt? blush2.gif
gerwaz
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 02 18, 13:29)
Niekaip ,niekai nepavyskta panaikinti vieno gmail el. pašto. Turiu du vienas nereikalingas  blush2.gif  ką padaryt?  blush2.gif
*

nesinaudokit. panaikint nepavyks regis
Atėjūnė
QUOTE(gerwaz @ 2009 02 18, 14:47)
nesinaudokit. panaikint nepavyks regis
*

Na regis panaikinau smile.gif O kaip įsitikinti ,kad tikrai? blush2.gif
pompaduska
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 02 18, 17:19)
Na regis panaikinau  smile.gif  O kaip įsitikinti ,kad tikrai?  blush2.gif
*

nusiuskit laiska tuo adresu;)
Atėjūnė
QUOTE(pompaduska @ 2009 02 18, 19:40)
nusiuskit laiska tuo adresu;)
*

nusiųst nusiunčia doh.gif bet man jau tuo adresu neina prisijungti
MAMICY
man niekaip nepavyksta sukonfiguruoti outlooko, taip kad issiusti laiska per gmail saskaita... laiskus gaunu, o va issiusti nikaip... gal kas koki protinga patarima duotu?

raso mazdaug "verify email adress", bet as gi is to emailo laiskus gaunu i outlooka, tai kodie neissiuncia?
Nova
QUOTE(Atėjūnė @ 2009 02 18, 20:48)
nusiųst nusiunčia  doh.gif  bet man jau tuo adresu neina prisijungti
*

Jei neprisijungi, vadinas uzdarytas jau mailas. Man irgi taip pat.
Atėjūnė
QUOTE(Nova @ 2009 02 19, 11:30)
Jei neprisijungi, vadinas uzdarytas jau mailas. Man irgi taip pat.
*

puiku thumbup.gif
dėkui
indreivile
QUOTE(MAMICY @ 2009 02 19, 11:28)
man niekaip nepavyksta sukonfiguruoti outlooko, taip kad issiusti laiska per gmail saskaita...  laiskus gaunu, o va issiusti nikaip... gal kas koki protinga patarima duotu?

raso mazdaug "verify email adress", bet as gi is to emailo laiskus gaunu i outlooka, tai kodie neissiuncia?
*

man atvirksciai issiusti pavyksta bet i pasta negaunu kur serveriu vardai tai as manau surasyt gaunamas mail.pvz.lt o siunciamas mail.pvz.lt ar taip ar as kazka blogai surasiau
naitas
na ir ką bigsmile.gif jau gera valanda, kai neleidžia prieiti prie gmail dėžutės g.gif
Palemonas
QUOTE(naitas @ 2009 02 24, 15:04)
na ir ką bigsmile.gif jau gera valanda, kai neleidžia prieiti prie gmail dėžutės g.gif
*

http://www.alfa.lt/straipsnis/10260892/?Nu...009-02-24_14-40
Vi_ktorija
QUOTE(tatedo @ 2009 02 08, 21:05)
*

QUOTE(l'eau @ 2009 02 08, 21:43)
*

nerandu tu temu =/

Kai ieinu i nustatymus yra tik:
Bendras Sąskaitos Etiketės Filtrai Persiuntimas ir POP / IMAP Pokalbis Internetinės iškarpos

Tai kur tiksliai ta fona galima pasikeisti? =]

Kolekcionierė
gal taip bus aiskiau

user posted image
DODAITE
QUOTE(linuoskytej @ 2007 12 23, 23:20)
Gal galetumet skubiai padet??????

kaip i laisko rasymo lauka ikelti paveiksleli? prisegti faila, tai moku, bet man drauge nuolat atsiuncia laiskus is gmail pasto ir paveiksliukai buna ikelti i ta vieta, kur tekstas. (tikiuosi, aiskiai parasiau  blush2.gif )
*

Man taip pat nesigauna, nors jau isbandziau viska , kas buvo aprasyta verysad.gif
EljaRo*
o mane domina,ar galima suzinoti,kas per zmogus sedi uz to elektroninio laisko,ta prasme,kas man raso,nes vardas uzsleptas,o gal galiu kazkokiais budais suzinoti is kokio kompo raso,ir taip suzinosiu jo duomenis,nors............galima is bet kokio kompo prisijungus rasyti g.gif
Palemonas
QUOTE(elitarai @ 2009 04 26, 11:47)
o mane domina,ar galima suzinoti,kas per zmogus sedi uz to elektroninio laisko,ta prasme,kas man raso,nes vardas uzsleptas,o gal galiu kazkokiais budais suzinoti is kokio kompo raso,ir taip suzinosiu jo duomenis,nors............galima is bet kokio kompo prisijungus rasyti g.gif
*

Jeigu tu apie vadinamą SPAM'ą, tai juos kartais platina ir tam tikros programos, automatiškai, ji gali būti ir pas tave, o tu net nežinosi apie tai.
EljaRo*
ne,as ne apie tai smile.gif ,gavau anoniminy laiska y el.pasta,kaip suzinoti kas jy raso.nes siuntejo el pastas heroglifu rinkinys g.gif ,bet turinys atitinkantis mano aplinka-vadinasi ,mane jis pazysta.kaip suzinoti jo tikrus duomenis?juk galima y gmail yeiti is bet kokio kompo.ir siusti laiskus.
EljaRo*
g.gif
panasi
QUOTE(elitarai @ 2009 04 26, 16:06)
ne,as ne apie tai smile.gif ,gavau anoniminy laiska y el.pasta,kaip suzinoti kas jy raso.nes siuntejo el pastas heroglifu rinkinys g.gif ,bet turinys atitinkantis mano aplinka-vadinasi ,mane jis pazysta.kaip suzinoti jo tikrus duomenis?juk galima y gmail yeiti is bet kokio kompo.ir siusti laiskus.
*

Apie laiska siuntusi asmeni taip paprastai nieko suzinoti nepavyks. Jei tas laiskas nekelia kokiu tai dideliu trukdziu gyvenime smile.gif geriausia politika- ignoravimas ir nebandymas atsakyti i ta laiska. Jei manote, kad tas laiskas kaip nors izeidzia jusu garbe ir oruma, grasina jums, pazeidzia LR istatymus ar panasiai, tada pranesate cia Sekmes smile.gif
EljaRo*
oi,iki taip toli nevertas laiskas eiti,bet vis tik ydomu,ar neislieka kompiuterio id.?
panasi
QUOTE(elitarai @ 2009 04 27, 20:16)
oi,iki taip toli nevertas laiskas eiti,bet vis tik ydomu,ar neislieka kompiuterio id.?
*

Kaip supratau is ankstesniu zinuciu, jus labiau domina informacija apie laiska siuntusi asmeni, to suzinoti tikrai nepavyks, galite tai pamirsti, tuoj paaiskinsiu kodel smile.gif El. laiske be abejo islieka daug informacijos, tame tarpe ir kompiuterio is kurio siustas el.laiskas, IP adresas (kuri jus turbut vadinate "kompiuterio id"), is to IP adreso daugiausia ka gali suzinoti paprastas vartotojas, tai interneto paslaugos teikeja prie kurio prijungtas laiska siuntes kompiuteris. Interneto paslaugos teikejas, teisesaugos institucijoms pareikalavus(o jos reikalauja zinoma tik tada kai yra nusikaltimo sudetis), privalo pateikti informacija apie konkretu IP adresa: t.y. vartotojo adresa, varda ir pavarde, A/K ir tt. Bet netgi cia yra niuansu: o kas jei laiskas issiustas is viesai naudojamo kompiuterio interneto kavineje, arba prisijungus nesiojamuoju kompiuteriu prie viesai prieinamo nemokamo WIFI? Taip kad patarsiu trinti lauk ta neaisku laiska ir uzsiimti idomesniais dalykais nei "juodos kates gaudymu tamsiame kambaryje, nezinant ar ta kate ten yra" lotuliukas.gif
EljaRo*
aciu uz issamu paaiskinima,nuraminote, smile.gif pamirsiu tai.
EljaRo*
Dar mane domina ar tame paciame kompe susikurti 2 skirtingi (gmaile),el pastai bus su vienodais ip?nes man rasantis zmogus vienokiu el pastu ir kitokiu el.pastu- ytariu tas pats zmogus g.gif .Belieka kazkaip sutikrinti,bandau spausti ant atsisiusti originalia laisko versija-skaiciuku yra. g.gif ,bet gal jie kas kart keiciasi?o gal nera reiksmes kokiu kompu kurti jie,o svarbu is kokiu siusta?jei is skirtingu kompu raso tas pats zmogelis-nesuseksiu........?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.