Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

QUOTE(Infanta @ 2010 02 02, 17:55)
Man irgi būtų įdomu tai sužinoti  rolleyes.gif

Kiek zinau gmail ir kiti web mailai tokios galimybes neturi. PAgooglinkit spyPig, gal pades toks sprendimas smile.gif
Atsakyti
Google => gmail confirmation email => http://groups.google...0dac1426e7fa096 => http://knol.google.c...eipts-in-gmail# => Bingo

QUOTE
Gmail's web interface does not support automatic read receipts or message disposition notifications (MDNs).


QUOTE
Some mail clients allow you to set a special header that requests an automatic receipt notification from the receiving mail client. While you can't do this in Gmail's web interface, you can use a desktop mail client that supports this feature (such as Mozilla Thunderbird or MS Outlook) to send your mail via Gmail's SMTP servers.


Nejaugi taip sunku skirti 2 minutes ir pasiieškoti?
Atsakyti
Sveiki,
noriu Jūsų paklausti, kaip gmail. el. pašte nusistatyti laiką. Pokalbiuose laiką rodo tikslų, o siunčiamuosiuose ir gautuosiuose laiškuose laikas nurodytas maždaug 10 val. skirtumu. (nesvarbu prie kokio pc būčiau, laikas visada tas pats netikslus). Dėkui g.gif 4u.gif
Atsakyti
Laba diena


Gal galite padėti?


Kodėl keli adresatai negauna mano siunčiamų laiškų? Siunčiu iš Gmail į Gmail?


adresas teisingas.

Gavėjas jokių filtrų neturi, nes net nesugebėtų rasti kur tokie yra biggrin.gif


Ačiū už pagalbą 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2010 02 21, 13:10)
Laba diena
Gal galite padėti?
Kodėl keli adresatai negauna mano siunčiamų laiškų? Siunčiu iš Gmail į Gmail?
adresas teisingas.

Gavėjas jokių filtrų neturi, nes net nesugebėtų rasti kur tokie yra biggrin.gif
Ačiū už pagalbą 4u.gif
Neteisingu formatu suvedate adresus. Po kiekvieno adreso turi būti kablelis ir tarpas.

Papildyta:
QUOTE(gabby27 @ 2010 02 02, 14:47)
Sveikos,

ieškojau, ieškojau ir nerandu, kur paklausti, tai klausiu čia

aš labai norėčiau savo emaila, na siunčiamą laišką padaryti gražesniu, kad būtų kokios juostos ar piešinukas, tik nežinau, kaip tai padaryti, gal nuorodą duotumėt kur pasiskaityti. Pašto dežutė pas mane yahoo o ne gmail, bet gal padėsite. Ačiū
El. paštas skirtas rašyti laiškus, o ne atvirutes paišyti biggrin.gif Šiaip tokį dalyką, apie ką kalbate, padaryti galima. Paprastai į laišką įterpiama html koduotė.
Atsakyti
Esmė tame, kad laiškus siunčiu ne iš karto dviem ar triem žmonėm, o tik vienam. Kai Draugė pasakė, kad negavo laiško, paklausinėjau kitų, tai atsirado dar vienas žmogus, kuris negavo mano laiško.

Tai problema tikrai ne tame 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(jugeta @ 2010 02 21, 14:03)
Esmė tame, kad laiškus siunčiu ne iš karto dviem ar triem  žmonėm, o tik vienam. Kai Draugė pasakė, kad negavo laiško, paklausinėjau kitų, tai atsirado dar vienas žmogus, kuris negavo mano laiško.

Tai problema tikrai ne tame 4u.gif

gal laiskas nueina i SLAMSTA? g.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2010 02 21, 21:44)
gal laiskas nueina i SLAMSTA?  g.gif




Nea, tai iš karto patikrinau 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jugeta: 22 vasario 2010 - 09:25
4u.gif


Gal dar kas nors galėtų duoti kokių nors patarimų?

Ačiū labai bandžiusiems padėti 4u.gif
Atsakyti
4u.gif
o man irgi iskilo problema su gmail'u. jau antra diena niekaip neieinu i savo el.pasta. Visose kitose svetainese landau, vaikstineju. o paspaudus gmail'a truputi pasikrauna ir ismeta kad dingo risys "The page cannot be displayed" tas eilinis puslapiukas kai nera interneto. Nesuprantu kas cia darosi. g.gif
Atsakyti
QUOTE(kenndyy @ 2010 03 03, 15:43)
4u.gif
o man irgi iskilo problema su gmail'u. jau antra diena niekaip neieinu i savo el.pasta. Visose kitose svetainese landau, vaikstineju. o paspaudus gmail'a truputi pasikrauna ir ismeta kad dingo risys "The page cannot be displayed" tas eilinis puslapiukas kai nera interneto. Nesuprantu kas cia darosi.  g.gif

gal kas uzblokavo gmaila? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(TiTiJu @ 2010 03 03, 18:54)
gal kas uzblokavo gmaila?  biggrin.gif


tai kad neieinu i savo ir i vyro gmail'a. negi taip gali buti kad kas uzblokavo. Pet telefona tai ieinu. tai vadinasi kompe kazkas darosi.
Atsakyti