Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

Sveiki,
Turiu tokią juokingą problemą - nerandu kaip atsijungti iš Gmail, kad galėčiau vėl prisijungti, tik kitu vardu doh.gif Matau galima išsiregistruoti, bet bijau ten spaust, nes visiškai panaikint savo pašto dėžutės nenoriu blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Nijoliux @ 2011 05 30, 10:51)
Sveiki,
Turiu tokią juokingą problemą - nerandu kaip atsijungti iš Gmail, kad galėčiau vėl prisijungti, tik kitu vardu  doh.gif Matau galima išsiregistruoti, bet bijau ten spaust, nes visiškai panaikint savo pašto dėžutės nenoriu  blush2.gif

Issiregistruoti ir yra atsijungti, nebijokit spauskit ir tikrai nepasinaikins.
Atsakyti
QUOTE(sniegal @ 2011 05 30, 13:03)
Issiregistruoti ir yra atsijungti, nebijokit spauskit ir tikrai nepasinaikins.

Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Labas
atsirado problema smile.gif
Mano gmail dezute pati siuntineja spam visiems mano kontaktams. Slaptazodi pakeiciau, bet vistiek tas pats darosi, spam yra siunciamas tik tada kai as esu neprisijungusi. Dezute naudoju per outlook programa. Gal turite ideju kaip tai sutvarkyti?
Atsakyti
Laba diena,
kažkas atsitiko kompiuteriui, nepasileidžia GMAIL. Lyg tai nieko nedariau... Rodo "Done" ir toliau nieko.... O pašto labai reikia...
Ačiu už pagalbą...
Atsakyti
Sveiki... smile.gif
Ir aš turiu klausimų... Net kelis... Gal kas padėtų į juos atsakyti ax.gif

Pradėjau tvarkyti gmail paštą ir susidūriau su tokiu reiškiniu - vieno laiško keliomis kopijomis. Kai kurie laiškai pasikartojo net po 7-10 kartų. Kaip tai galėjo atsitikti? Tuo paštu naudojasi daug vartotojų ax.gif Problema čia tame, jog daug vietos užima visame pašte.

Antras dalykas. Visus laiškus suskirsčiau etikečių pagalba. Archyvavau. Ar galima padaryti, jog jų nebūtų galima ištrinti? Pvz. reiktų šiam veiksmui kokio slaptažodžio? Problema: susidūrėm su kai kurių narių piktavališkumu - sukaupto "turto" naikinimu.

Trečias dalykas mirksiukas.gif . Kaip būtų galima iš dviejų gmail paštų visą info sukelti į vieną? Iš vieno gmail A perkelti visus laiškus į kitą gmail B?

rolleyes.gif - kas atsakys, bus GMAIL ŽINOVAS - PROFESIONALAS[B][I] thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 08 12, 22:10)
Sveiki... smile.gif
Ir aš turiu klausimų... Net kelis... Gal kas padėtų į juos atsakyti  ax.gif

Pradėjau tvarkyti gmail paštą ir susidūriau su tokiu reiškiniu - vieno laiško keliomis kopijomis. Kai kurie laiškai pasikartojo net po 7-10 kartų. Kaip tai galėjo atsitikti? Tuo paštu naudojasi daug vartotojų ax.gif Problema čia tame, jog daug vietos užima visame pašte.

Antras dalykas. Visus laiškus suskirsčiau etikečių pagalba. Archyvavau. Ar galima padaryti, jog jų nebūtų galima ištrinti? Pvz.  reiktų šiam veiksmui kokio slaptažodžio?  Problema: susidūrėm su kai kurių narių piktavališkumu - sukaupto "turto" naikinimu.

Trečias dalykas  mirksiukas.gif . Kaip būtų galima iš dviejų gmail paštų visą info sukelti į vieną? Iš vieno gmail A perkelti visus laiškus į kitą gmail B?

rolleyes.gif  - kas atsakys, bus GMAIL  ŽINOVAS - PROFESIONALAS[B][I]  thumbup.gif

Pirmas - nezinau

Antras - mano ziniomis negalima

Trecias - is gmail A persiusti laiskus i gmail B ax.gif
Atsakyti
QUOTE(rutagra @ 2011 08 12, 23:10)
Sveiki... smile.gif
Ir aš turiu klausimų... Net kelis... Gal kas padėtų į juos atsakyti  ax.gif

Pradėjau tvarkyti gmail paštą ir susidūriau su tokiu reiškiniu - vieno laiško keliomis kopijomis. Kai kurie laiškai pasikartojo net po 7-10 kartų. Kaip tai galėjo atsitikti? Tuo paštu naudojasi daug vartotojų ax.gif Problema čia tame, jog daug vietos užima visame pašte.

Antras dalykas. Visus laiškus suskirsčiau etikečių pagalba. Archyvavau. Ar galima padaryti, jog jų nebūtų galima ištrinti? Pvz.  reiktų šiam veiksmui kokio slaptažodžio?  Problema: susidūrėm su kai kurių narių piktavališkumu - sukaupto "turto" naikinimu.

Trečias dalykas  mirksiukas.gif . Kaip būtų galima iš dviejų gmail paštų visą info sukelti į vieną? Iš vieno gmail A perkelti visus laiškus į kitą gmail B?

rolleyes.gif  - kas atsakys, bus GMAIL  ŽINOVAS - PROFESIONALAS[B][I]  thumbup.gif


na jus netaip darot smile.gif
tesiog reikia susikonfiguruoti outlooka arba kitokia programa, kad galetu parsisiusti ir issiusti laiskus ...
kad jie negautu pilno prisijungimo prie pasto .... smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Dolyte @ 2011 08 13, 11:16)
Pirmas - nezinau

Antras - mano ziniomis negalima

Trecias - is gmail A persiusti laiskus i gmail B  ax.gif

Ačiū drinks_cheers.gif .. Trečią problemą taip ir išsprendžiau ax.gif
Papildyta:
QUOTE(terminatorius @ 2011 08 13, 12:49)
na jus netaip darot smile.gif
tesiog reikia susikonfiguruoti outlooka arba kitokia programa, kad galetu parsisiusti ir issiusti laiskus ...
kad jie negautu pilno prisijungimo prie pasto .... smile.gif

Na va, kad su outlook anskčiau bandžiau ir jo labai išsigandau. Net testo neišlaikiau blush2.gif . Bet dabar šiek tiek "paaugau" reiks, matyt, prisijaukinti ax.gif
Ačiū thumbup.gif
Atsakyti
Nebūtinai Outlooką naudot ax.gif Yra ir nemokamų programų.

Aš anksčiau naudojau Mozilla Thunderbird. Sena versija veikė gerai, bet kai praeitą savaitę, po ilgos pertraukos, vėl jį įsirašiau, ilgai neištvėriau biggrin.gif Įsidėjau dvi pašto dėžutęs į jį ir kažkaip į Tray po du kartus susikeldavo programa.. Kiekvienam paštui po atskirą. Sunervino ir ištryniau ją lauk biggrin.gif

Dabar naudoju eM Client ir labai juo džiaugiuosi wink.gif Įsidėjau tuos pačius du paštus - Gmail ir paprastą POP3, ir nieko panašaus, kas buvo su Thunderbird, nesidaro. Smagu smile.gif

Dėl tų laiškų kopijų... Ir aš jų randu eM'e (Thunderyje taip pat jų buvo). Manau, jie atsiranda dėl to, kad Gmail laiškai saugomi medžio pavidalu. T.y. siųstas-gautas-siųstas-gautas.... viską į vieną laišką sumeta. O pašto klientai (ir tas pats Outlookas, ir kiti nemokami) to nedaro. Gal ir galima padaryti, kad tik po vieną kopiją siųstų, bet aš dar to neradau blush2.gif

O dėl vieno pašto laiškų persiuntimo į kitą - Gmail nustatymuose yra Forwarding (nežinau, kaip lietuviškai). Ten galima įvesti adresą ir, kaip suprantu (niekad to nenaudojau), visus laiškus persiųs į tą naują adresą.
Atsakyti
sveikso merginos, gal kas naudojat dviguba gmail prisijungimo paskyra? t., kai reikai prisijungti ir slpatazodziu ir gautu kodu per sms i telefona

aciu

noriu zinot, ar reikia uz tas zinutes moket? g.gif
Atsakyti
Ką daryti jei neprisimenu GMAIL pašto dėžutės slaptažodžio? g.gif
Atsakyti