Įkraunama...
Įkraunama...

GMAIL pašto dėžutė

Aciu labai uz pagalba!! Siryt jau gmaila atidaro, klausimas, kiek ilgai sad.gif Vat pakalbejau su drauge, jai irgi tokios bedos atsitinka, pastreikuoja jai gmailas pusdieniuka ir atsigauna. Mano gmailas namie daug ilgiau streikuoja sad.gif Na, ziuresim, ateity iskilus tom paciom problemom zinosiu, kur pagalbos ieskoti thumbup.gif
Aciu labai labai !!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
man paprastai gmail'o neatidaro, jei kažką tuo metu siunčiuosi; tai jei pašto reik, kitas programas pristabdau.
Atsakyti
QUOTE(Tefnut @ 2007 06 26, 15:42)
man paprastai gmail'o neatidaro, jei kažką tuo metu siunčiuosi; tai jei pašto reik, kitas programas pristabdau.


Ach vat kame problema!! Mano vyras amziais kazka siunciasi, tai as ir sedziu be pasto. Ot gaus velniu smile.gif)))
Aciukas uz info!!!
Atsakyti
Tai dėl siuntimo gali neatidaryti ne tik Gmailo, o ir kitas svetaines. Aš paštui naudoju Thunderbird ir nereikia jungtis prie svetainės smile.gif Visus paštus matau vienam lange smile.gif
Atsakyti
Sveiki, kažin, ar kas pastebės mano klausimą, ar ne efektingiau būtų užvesti naują temą? g.gif na, bet pamėginsiu... čia smile.gif

noriu pasikeisti Gmail pašto dėžutėje (web) slaptažodį, bet niekaip nerandu, kaip tai padaryt? mastau.gif gal kas man padėtų?

ir dar vienas dalykas - kai įsijungiu gmail paštą, įvedus mano adresą iškarto išmeta ir slaptažodį - žodžiu,. bet kas prisėdęs prie mano kompo, gali skaityti mano pašto dėžutės laiškus sad.gif naudojuosi Mozilla Firefox naršykle, ką ir kur ištrinti, ar kokius nustatymus pakeisti, kad mano paswordo neatsimintų, kad kaskart reikėtų jį įvesti ???
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 09 09, 18:52)
Sveiki, kažin, ar kas pastebės mano klausimą, ar ne efektingiau būtų užvesti naują temą?  g.gif na, bet pamėginsiu... čia smile.gif

noriu pasikeisti Gmail pašto dėžutėje (web) slaptažodį, bet niekaip nerandu, kaip tai padaryt? mastau.gif gal kas man padėtų?

ir dar vienas dalykas - kai įsijungiu gmail paštą, įvedus mano adresą iškarto išmeta ir slaptažodį - žodžiu,. bet kas prisėdęs prie mano kompo, gali skaityti mano pašto dėžutės laiškus sad.gif naudojuosi Mozilla Firefox naršykle, ką ir kur ištrinti, ar kokius nustatymus pakeisti, kad mano paswordo neatsimintų, kad kaskart reikėtų jį įvesti ???

sveika, kaip pasikeisti gmail pašto dėžutės slaptažodį paaiškinta čia http://mail.google.c.......opic=&type= smile.gif
o, kaip padaryti, kad neatsimintų paswordo Mozilloj nežinau, nes nesinaudoju šia naršykle doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 09 09, 18:52)
ir dar vienas dalykas - kai įsijungiu gmail paštą, įvedus mano adresą iškarto išmeta ir slaptažodį - žodžiu,. bet kas prisėdęs prie mano kompo, gali skaityti mano pašto dėžutės laiškus sad.gif naudojuosi Mozilla Firefox naršykle, ką ir kur ištrinti, ar kokius nustatymus pakeisti, kad mano paswordo neatsimintų, kad kaskart reikėtų jį įvesti ???

Tai kai klausia, ar prisiminti slaptažodį, reikėjo spausti never unsure.gif
Atsakyti
ačiū labai, jau pasikeičiau smile.gif ir ką aš be jūsų daryčiau 4u.gif 4u.gif 4u.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Lindra @ 2007 09 09, 20:17)
ačiū labai, jau pasikeičiau smile.gif ir ką aš be jūsų daryčiau  4u.gif  4u.gif  4u.gif  blush2.gif

Aha, kai aš pagalvoju, tai niekaip nesugalvoju, ką be SM daryčiau unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 09, 20:32)
Aha, kai aš pagalvoju, tai niekaip nesugalvoju, ką be SM daryčiau  unsure.gif

o ar ne laikas tau pas panas vaikščioti ir realiai bendrauti? Čia visuomet suspėsi grįžti...
Virtualus gyvenimas tikrai neprilygsta realiam.
Atsakyti
QUOTE(Taktas @ 2007 09 09, 20:52)
o ar ne laikas tau pas panas vaikščioti ir realiai bendrauti? Čia visuomet suspėsi grįžti...
Virtualus gyvenimas tikrai neprilygsta realiam.

O kas sakė, kad nevaikštau g.gif ar viską, ką nuveikiu, turiu aprašinėt? laugh.gif unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Makalius @ 2007 09 09, 21:07)
O kas sakė, kad nevaikštau g.gif ar viską, ką nuveikiu, turiu aprašinėt? laugh.gif  unsure.gif

Ir kada spėji??? KAi sakoma - tūt kak tūt.
Atsakyti