Įkraunama...
Įkraunama...

Drenažas

Negi nieko nepavyko suzinoti?
Atsakyti
QUOTE(iewike @ 2007 10 06, 00:57)
Negi nieko nepavyko suzinoti?


Pavyko suzinoti. smile.gif Man jau beveik padare drenaza, rytoj pabaigines. Daro firma Vimonta is kauno. Buvo dar keletas firmu, bet suzinoje kad sklype yra geoterminio vamzdziai, atsisake daryti. Vimonta daro neblogai, parinko projekta mano atvejui. Darbas kainuoja labai brangiai, nes daug yra rankinio darbo. Bet man jau pinigai buvo nesvarbu, svarbu kad bus padaryta. Jie pas mane daro ir drenaza ir lietaus nutekejima. Jei domins kontaktai, rasykit.
Atsakyti
QUOTE(fokker @ 2007 10 07, 12:21)
Pavyko suzinoti. smile.gif Man jau beveik padare drenaza, rytoj pabaigines. Daro firma Vimonta is kauno. Buvo dar keletas firmu, bet suzinoje kad sklype yra geoterminio vamzdziai, atsisake daryti. Vimonta daro neblogai, parinko projekta mano atvejui. Darbas kainuoja labai brangiai, nes daug yra rankinio darbo. Bet man jau pinigai buvo nesvarbu, svarbu kad bus padaryta. Jie pas mane daro ir drenaza ir lietaus nutekejima. Jei domins kontaktai, rasykit.


Papildyta:
jei kam reikia vilniuje ir jo apylinkese galit kreiptis y asm. pasta, rekomenduosiu....yra nemaza patirtis...
Atsakyti
mane domina drenzas bendrai. siaip nelabai as ismanau apie tuos drenazus, bet ta vandeni kazkur reikes gi nuleidineti. O jei aplink nera kur? pvz, kokiu melioravimo grioviu nera. Pruduka pasidarius, kazin ar iseitis, nes is jo irgi kazkur reikes nuleidineti, nes kazi ar bet kox prudukas gali visa ta vandeni surinkti...
Be to, sako, kad tie vamzdukai gana greitai uzsikemsa. Ir reikia zinoti kokio dydzio juos deti, o jei bus per mazi ir nespes nuleisti to vandens?
Tai va, gal siaip kas bendrais bruozais apie drenaza apsviestu?
Atsakyti
gal kas darete lietaus kanalizacijos nuvedima su infiltracija i grunta?
Gruntas priesmelis ant smelio, siuo metu viskas bega ant zemes tai baigiasi stiprus lietus ir po keliu minuciu viskas susigeria. reikia sukabinti latakus ir nuvesti lietaus vandeni. I bendra miesto kanalizacija neleidzia arba reikia papildomai moketi kazkiek tai. reiketu idomiu minciu, o gal net sprendimu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(fokker @ 2007 10 07, 11:51)
Pavyko suzinoti. smile.gif Man jau beveik padare drenaza, rytoj pabaigines. Daro firma Vimonta is kauno. Buvo dar keletas firmu, bet suzinoje kad sklype yra geoterminio vamzdziai, atsisake daryti. Vimonta daro neblogai, parinko projekta mano atvejui. Darbas kainuoja labai brangiai, nes daug yra rankinio darbo. Bet man jau pinigai buvo nesvarbu, svarbu kad bus padaryta. Jie pas mane daro ir drenaza ir lietaus nutekejima. Jei domins kontaktai, rasykit.

Kokia kaina pas Vimonta ? Darbų ir medžiagų ?
Atsakyti
QUOTE(Agninga @ 2007 10 08, 11:05)
Kokia kaina pas Vimonta ? Darbų ir medžiagų ?


man gavosi nepigiai. Drenazo ir lietaus kanalizacijos irengimas 13400lt. Bet vien darbu kaina sudaro beveik 10000lt. Kaip minejau tai yra todel kad sklype yra ikastas geoterminio sildymo kolektorius, todel darbai vyko labai letai ir buvo nemazai kasama rankomis kad jo nepazeisti, todel ir kaina tokia.
Atsakyti
QUOTE(Vyckaju @ 2007 10 08, 10:29)
gal kas darete lietaus kanalizacijos nuvedima su infiltracija i grunta?
Gruntas priesmelis ant smelio, siuo metu viskas bega ant zemes tai baigiasi stiprus lietus ir po keliu minuciu viskas susigeria. reikia sukabinti latakus ir nuvesti lietaus vandeni. I bendra miesto kanalizacija neleidzia arba reikia papildomai moketi kazkiek tai. reiketu idomiu minciu, o gal net sprendimu.  4u.gif

Man irgi tai butu labai aktualu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(fokker @ 2007 10 08, 13:58)
man gavosi nepigiai. Drenazo ir lietaus kanalizacijos irengimas 13400lt. Bet vien darbu kaina sudaro beveik 10000lt. Kaip minejau tai yra todel kad sklype yra ikastas geoterminio sildymo kolektorius, todel darbai vyko labai letai ir buvo nemazai kasama rankomis kad jo nepazeisti, todel ir kaina tokia.

Na bet svarbiausia, kad būtų gerai padaryta. Gal ir man jiems pasiskambinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(fokker @ 2007 10 08, 11:28)
man gavosi nepigiai. Drenazo ir lietaus kanalizacijos irengimas 13400lt. Bet vien darbu kaina sudaro beveik 10000lt. Kaip minejau tai yra todel kad sklype yra ikastas geoterminio sildymo kolektorius, todel darbai vyko labai letai ir buvo nemazai kasama rankomis kad jo nepazeisti, todel ir kaina tokia.

as gal nusipaistysiu db doh.gif tai bendrai uz drenaza gavosi 13400lt, ar 23400? blush2.gif irgi skestam, tiek rusy, tiek kieme, tik pas mus nera tu, kolektoriu. ir jau 20metu taip doh.gif blush2.gif kitamet jau norim kazka daryt g.gif
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 11 04, 03:33)
as gal nusipaistysiu db  doh.gif tai bendrai uz drenaza gavosi 13400lt, ar 23400?  blush2.gif irgi skestam, tiek rusy, tiek kieme, tik pas mus nera tu, kolektoriu. ir jau 20metu taip doh.gif  blush2.gif kitamet jau norim kazka daryt  g.gif

13400 lt tai cia su darbais ir medziagomis
Atsakyti
QUOTE(emuxxx @ 2007 11 04, 03:33)
as gal nusipaistysiu db  doh.gif tai bendrai uz drenaza gavosi 13400lt, ar 23400?  blush2.gif irgi skestam, tiek rusy, tiek kieme, tik pas mus nera tu, kolektoriu. ir jau 20metu taip doh.gif  blush2.gif kitamet jau norim kazka daryt  g.gif

Jei nėra kur to nudrenuoto vandens padėti, tai nepadės nei tobuliausias drenažas. Mes irgi galvą sukam, kaip išspręsti šį klausimą. Aplink molis, vanduo nesigeria, o vieta žema. Išsikasėm šulinį, į kurį norėjom nuleisti tą vandenuką, bet kad šulinys prisipildė vandens vos ne iki viršaus... Belieka 2 išeitys - pirkti didelę talpą ir į ją nuleidinėti lietaus vandenį arba laukti, kol savivaldybė visame rajone galų gale padarys normalią veikiančią lietaus kanalizaciją (čia jau iš fantastikos srities...)
Atsakyti