Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: gastroezofaginis refliuksas
Supermamų klubas > Motinystė ir tėvystė > Vaikų sveikata > Ligos
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
indreivile
QUOTE(Tunalia @ 2008 10 14, 23:28)
Sveikos mamytes,
Mano dukriukui 8 men., ir mum taip pat itaria refliuksa. verysad.gif Dar tik darysime ehoskopa, gal tada daugiau zinosim. Atpylinejam nuo pat gimimo, po nedaug, bet ir po valandos ir po dvieju ir pries kita maitinima, na vienu zodziu visaip buna. Dabar daktare patare maitinti: "Dazniau po maziau". Gal, mamos, pasidalintumet patirtim ir savo dienos menu, nelabai isivaizduoju kaip reik dabar vaika maitinti, po kiek ml. duoti? g.gif
*

duokit tiek kad vaikas neapsirytu o tik uzkastu ir butinai atsirugtu ir aisku jei maitinat pati tai daug ko negalima valgyti sokolado kavos keptu rukytu produktu gazuotu pienisku produktu daugiau gali pasiskaityt ciahttp://www.sveikas.lt/ligos_placiau2.asp?IID=260&id=&id2=&linkID mes sia liga gydomes jau 2 metai vaistukus pagiariam pagereja ir mazdaug po puses metu vel tas pats
skorpyte
verysad.gif ir mano didzijai nustate GERL..... išrašė omeprozoli, bet kiek pasidomejau, prie jo labai prirantama, gal kuri bandete gydytis augalinais - homeopatiniais vaistais? parašykite galite ir i az....
bankininke
mano dukryte irgi turi sia beda.Ir kaip kazkas rase, kas kelias savaites jai uzeina tokie periodai, kad ji tikrai specialiai pati po valgio vimdosi, tai yra kisa pirstus i burna
renesanse
Sveikutes,
Turim ir mes tokia problemele, kaip maisto atrijimas gabaliukais, nors pas gydytoja dar nebuvom, bet pasiskaicius sia temele itariu, kad mums skrandzio refliuksas.
Viskas prasidejo nuo to, kad mes sergam sanariuku ligomis ir pusantru metu isgerem metotreksta, okai jo organizmas nebetoleravo gydytoja paskyre 3 menesius gerti movali. Baigiant ji gerti dukra pradejo skustis skausmais po sonkauliais esancioje duobuteje verysad.gif , taigi manau tikrai nelauksiu ir begsiu siuntimo verysad.gif Vat kaip buna gydai viena, kenkia kitam verysad.gif
RituteT
QUOTE(egidara @ 2009 03 16, 20:31)
Sveikutes,
Turim ir mes tokia problemele, kaip maisto atrijimas gabaliukais, nors pas gydytoja dar nebuvom, bet pasiskaicius sia temele itariu, kad mums skrandzio refliuksas.
Viskas prasidejo nuo to, kad mes sergam sanariuku ligomis ir pusantru metu isgerem metotreksta, okai jo organizmas nebetoleravo gydytoja paskyre 3 menesius gerti movali. Baigiant ji gerti dukra pradejo skustis skausmais po sonkauliais esancioje duobuteje verysad.gif , taigi manau tikrai nelauksiu ir begsiu siuntimo verysad.gif  Vat kaip buna gydai viena, kenkia kitam verysad.gif
*

Nuo movali ne tik kepenis vaikui sugadinsit, bet ir raumenys ilgiau vartojant atrofuojasi... Baisu, kai vaikams gydytojai išrašo naudoti tokius vaistus kaip metotreksas ir movalis...
skorpyte
QUOTE(egidara @ 2009 03 16, 19:31)
Sveikutes,
Viskas prasidejo nuo to, kad mes sergam sanariuku ligomis ir pusantru metu isgerem metotreksta, okai jo organizmas nebetoleravo gydytoja paskyre 3 menesius gerti movali. Baigiant ji gerti dukra pradejo skustis skausmais po sonkauliais esancioje duobuteje verysad.gif , taigi manau tikrai nelauksiu ir begsiu siuntimo verysad.gif  Vat kaip buna gydai viena, kenkia kitam verysad.gif
*

laikykites 4u.gif va kai paskaitai apie TOKIAS bėdas, tai pilvo paskaudenimas atrodo gėlytės, nors kai kada jau galvoji kad ir tau blogai sad.gif, ta prasme tavo vaikui, kad nuo mažų dienų tokios bėdos.
tiesa mamytės tu kuriu leleiams refliuksas nesiskundžia vaikai, kad skauda pilva? aš jau nebesuprantu - praktiškai ištisai sad.gif bandysiu duot nuo kirmeliu sad.gif
Thora
O yra tokiu, kurios savo vaikuciams duoda raniberl? nuo kokio amziaus ji galima vaikui duoti?
skorpyte
QUOTE(Thora @ 2009 03 19, 14:38)
O yra tokiu, kurios savo vaikuciams duoda raniberl? nuo kokio amziaus ji galima vaikui duoti?
*

mes gerem, iš pardziu po trecdali, o dabar jau po puse viena kart (didzioji dukra), bet naudos tai... schmoll.gif
renesanse
QUOTE(RituteT @ 2009 03 18, 17:26)
Nuo movali ne tik kepenis vaikui sugadinsit, bet ir raumenys ilgiau vartojant atrofuojasi...  Baisu, kai vaikams gydytojai išrašo naudoti tokius vaistus kaip metotreksas ir movalis...
*

Taip pripazystu, kad baisu, bet ka daryt, kad sanariukai butu sveiki verysad.gif mums jau visi sanariukai buvo pazeisti isskyrus klubo sanarius, todel neturejome jokio pasirinkimo, dabar aciu Dievui nebegeriame jokiu, todel ziurim kaip bus toliau verysad.gif pasirodo islindo dar viena problema kaip skrandis verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(skorpyte @ 2009 03 18, 23:56)
laikykites  4u.gif  va kai paskaitai apie TOKIAS bėdas, tai pilvo paskaudenimas atrodo gėlytės, nors kai kada jau galvoji kad ir tau blogai sad.gif, ta prasme tavo vaikui, kad nuo mažų dienų tokios bėdos.
tiesa mamytės tu kuriu leleiams refliuksas nesiskundžia vaikai, kad skauda pilva? aš jau nebesuprantu - praktiškai ištisai sad.gif bandysiu duot nuo kirmeliu sad.gif
*

Na jau kiek galime tiek laikomes, tik va atrodo jau saule nusvito ir vel tamsus debesys traukiasi verysad.gif
astukas
QUOTE(skorpyte @ 2009 03 18, 22:56)
*

Taip skundziasi bet manau kad skauda skrandeli nes nelabai patys gali tiksliai ivardyt bet kai paprasau parodyt ir kiek paspaudziu tai esu isitikinusi kad skauda skrandi.
Gal geriau pabandyk duoti Linex'o. Gal issibalansavusi mikroflora. Dazniausiai ir zarnynas issibalansuoja kai buna problemu su skranduku. Esu bandziusi tai tikrai Linex'as pagelbeja.

QUOTE(Thora @ 2009 03 19, 15:38)
*

Iki 16 m. nerekomenduojama bet padarius mazas dozes gal ir galima. Esam vartoje tai visai nepadeda. Ner geriau uz Lanzul'i (vaikams 15 mg.).

Siandien nugirdau kad Omeprozolis yra kompensuojamas. Bet jau reikia gastroenterologo patvirtintos diagnozes (tai tikriausiai ir zarna reikia ryt verysad.gif ). Kazin ar taip supratau unsure.gif
sky-blue eyes
Mano suneliui dar tik 1 metukai ir 1 sav.,paskutinius pora men pradejo labai nevalgyti,anksciau valge daugiau nei priklauso.Db praktiskai tik mesinuka geriam,nes daugiau nieko nenori.Pastebejau,kad vakarais valgydamas misinuka,is niekur nieko pradeda spiegti,kazin ar galetu buti problemu su skrandziu?Gal susitrauke skandukas ir jam skauda?Ar aplamai tokio amziaus vaikui gali buti kazkas negerai su skranduku?O kaip suzinoti,ar jam skaranduka skauda?Gal yra kazkokie tyrimai?Nebezinau nei ka daryti.O pas gyd,net nesinori klausti,nes amzinai nepatenkinta,kad paskambinam ko nors paklausti.O kai pasakiau,kad nevalgo nieko,pasake,kad netiki ir nemeluok,tai jau nebezinau nei kur kreiptis g.gif
skorpyte
manau kad vel teks sugerti kursa BASIC VITAL - atstato organizme rugsciu ri šarmu pusiausvyra smile.gif pernai pavasari gerem tai buvo gerai, o adbar tie nesibaigiantys pilvo skausmai - minute skauda, po minutes nebe..... jau varo i nevilti.
Papildyta:
QUOTE(wenita @ 2009 03 19, 22:29)
Mano suneliui dar tik 1 metukai ir 1 sav.,paskutinius pora men pradejo labai nevalgyti,anksciau valge daugiau nei priklauso.Db praktiskai tik mesinuka geriam,nes daugiau nieko nenori.Pastebejau,kad vakarais valgydamas misinuka,is niekur nieko pradeda spiegti,kazin ar galetu buti problemu su skrandziu?Gal susitrauke skandukas ir jam skauda?Ar aplamai tokio amziaus vaikui gali buti kazkas negerai su skranduku?O kaip suzinoti,ar jam skaranduka skauda?Gal yra kazkokie tyrimai?Nebezinau nei ka daryti.O pas gyd,net nesinori klausti,nes amzinai nepatenkinta,kad paskambinam ko nors paklausti.O kai pasakiau,kad nevalgo nieko,pasake,kad netiki ir nemeluok,tai jau nebezinau nei kur kreiptis g.gif
*

na tokio amžiau jau turetume valgyti ivaresni maistelei - musus leliai panašus, gal ne pro šal pilvo organu echo paisdaryt... g.gif
diana.
QUOTE(astukas @ 2009 03 19, 20:53)
Siandien nugirdau kad Omeprozolis yra kompensuojamas. Bet jau reikia gastroenterologo patvirtintos diagnozes (tai tikriausiai ir zarna reikia ryt  verysad.gif ). Kazin ar taip supratau unsure.gif
*

Visiškai teisingai nugirdai mirksiukas.gif .Žarną reikia ryt doh.gif .Bet tas Omeprazolis pats papraščiausias iš visų nuo skrandžio vaistų (gal būt todėl ir kompensuoja tongue.gif ).Ir bent jau man visiškai neveiksmingas schmoll.gif .
O va kur tikrai geri,vieni iš naujausių Lanzul,Nolpaza ir t.t tenka pilna kaina mokėt,bet jie tikrai thumbup.gif (iš savo patirties )
astukas
QUOTE(diana. @ 2009 03 20, 22:24)
Visiškai teisingai nugirdai mirksiukas.gif .Žarną reikia ryt doh.gif .Bet tas Omeprazolis pats papraščiausias iš visų nuo skrandžio vaistų (gal būt todėl ir kompensuoja tongue.gif ).Ir bent jau man visiškai neveiksmingas schmoll.gif .
O va kur tikrai geri,vieni iš naujausių Lanzul,Nolpaza ir t.t tenka pilna kaina mokėt,bet jie tikrai  thumbup.gif (iš savo patirties )
*

Irgi esu girdejusi kad Omeprozolis ne schmoll.gif
leleka
laba mamytės,
mano mažiukui dar tik 4 mėnesiukai, o jam įtaria refliuksą, tokiam mažuliui tyrimų nedaro kad įsitikintų jog tirai ta liga, tačiau vaistukus priskyrė. Gal kam nors panašiai yra buvę? kaip elgėtės?
Thora
O gastroezofaginis refliuksas paveldimas? paciai tenka pagert raniberl retkarciais, tai bijau, kad dukrytei to nebutu.
skorpyte
QUOTE(Thora @ 2009 03 28, 20:17)
O gastroezofaginis refliuksas paveldimas? paciai tenka pagert raniberl retkarciais, tai bijau, kad dukrytei to nebutu.
*

gal ne paveldimas, bet didele tikimybe... verysad.gif aš pati taip pat turiu šia beda, tai va ir dukra dizioji tuo skundziasi sad.gif
diana.
QUOTE(Thora @ 2009 03 28, 21:17)
*

didelė tikimybė,kad problemų turės ir mergaitė verysad.gif
renesanse
QUOTE(diana. @ 2009 03 30, 11:36)
didelė tikimybė,kad problemų turės ir mergaitė verysad.gif
*

Na gal jau taip nenuteikime zmogaus pesimistiskai ax.gif
Thora
ne, viskas ok, as realiste gyvenime stengiuosi but. reikia pasiruost visiems gyvenimo atvejams smile.gif na, girdejau, kad ir kudikiams nustato refliuksus, kol kas mazyte sveika, o va man jau daznokai reikia pagert raniberl, nors refliukso ir nenustate, bet reikia daznai tirtis.
diana.
QUOTE(Thora @ 2009 03 30, 22:46)
ne, viskas ok, as realiste gyvenime stengiuosi but. reikia pasiruost visiems gyvenimo atvejams smile.gif na, girdejau, kad ir kudikiams nustato refliuksus, kol kas mazyte sveika, o va man jau daznokai reikia pagert raniberl, nors refliukso ir nenustate, bet reikia daznai tirtis.
*

drinks_cheers.gif
skorpyte
QUOTE(astukas @ 2009 03 19, 19:53)
Taip skundziasi bet manau kad skauda skrandeli nes nelabai patys gali tiksliai ivardyt bet kai paprasau parodyt ir kiek paspaudziu tai esu isitikinusi kad skauda skrandi.
Gal geriau pabandyk duoti Linex'o. Gal issibalansavusi mikroflora. Dazniausiai ir zarnynas issibalansuoja kai buna problemu su skranduku. Esu bandziusi tai tikrai Linex'as pagelbeja.
Iki 16 m. nerekomenduojama bet padarius mazas dozes gal ir galima. Esam vartoje tai visai nepadeda. Ner geriau uz Lanzul'i (vaikams 15 mg.).

bet siandien cia paskaiciau kad ir lanzul vaikams ir net paugliams nerekomenduojama, http://www.vaistai.lt/index.php?option=com...archword=Lanzul
o kuo daugiau domiuosi, tuo daugaiu pradedu suvokti, kad pradesi omeprozoli vartoti ir taip teks visa gyvenima, nezinau teisiog taip nesinoritos chemijos, gal kas bandeti augaliniais ar kokius kitokiu metodu, pasidalinkite patirtimi verysad.gif
reburd
Sveikos mamos, prisijungiu prie jusu, nes ir mano mazutei aktuali si tema. Mano dukryte buvo operuota del stemples atrezijos, taigi jos stemple istempta, del to skrandukas truputi pakiles ir pilnai neuzsidaro, del to kartais suvalgytas maistas kyla i virsu. Endoskopuota jau nebesuskaiciuoju kiek kartu, nes po operacijos reguliariai praplesdavo stemple fibroendoskopu. Paskutini karta, kovo 8 d. buvom santariskese, sake, kad stemple negrazi, netgi panasu i ezofagita, liepe paprasyt kad pediatre paskirtu rugstinguma mazinanciu vaistu. Mazdaug menesi pries ta tyrima ji sirgo, labai kosedavo, tik uzmiegus prasidedavo tikras kosmaras - kosedavo iki atpylimo sad.gif(( Bet kai pasveiko, viskas buvo gerai, ir valgyt zymiai daugiau pradejo, tad ta diagnoze ezofagitas, o ji sukelia GERL, buvo netiketa. Pediatre paskyre raniberla, saziningai daviau ji savaite, bet kad nieko ypatingo nepastebejau, viskas ir taip buvo gerai. Tik va pastarosiom dienom pupa valgydama daznai pravirksta, kartais sunkiai nuryja, buna kad atpila maisto gabaliukus, o apetitas tai zveriskas, pries miega nepavalgius neuzmiega, cepsi ir pilvuka trina - rodo kad valgyt nori, siaip valgo kas kelias valandas. Uzregistravau i kauno klinikas pas R. Kucinskiene, vaiku gastroenterologe, gal teko pas ja lankytis? Santariskese tai mum tik buzavimus atlieka, iveda zonda iki skranduko, paziuri ar stemple nesusiaurejus, ten daugiau tik is chirurgines puses, o cia ziuriu kad reikia jau ir kitokiu patarimu, kaip padet savo pupai, koki maista duot ir pan. unsure.gif
diana.
QUOTE(reburd @ 2009 05 02, 00:22)
Sveikos mamos, prisijungiu prie jusu, nes ir mano mazutei aktuali si tema. Mano dukryte buvo operuota del stemples atrezijos, taigi jos stemple istempta, del to skrandukas truputi pakiles ir pilnai neuzsidaro, del to kartais suvalgytas maistas kyla i virsu. Endoskopuota jau nebesuskaiciuoju kiek kartu, nes po operacijos reguliariai praplesdavo stemple fibroendoskopu. Paskutini karta, kovo 8 d. buvom santariskese, sake, kad stemple negrazi, netgi panasu i ezofagita, liepe paprasyt kad pediatre paskirtu rugstinguma mazinanciu vaistu. Mazdaug menesi pries ta tyrima ji sirgo, labai kosedavo, tik uzmiegus prasidedavo tikras kosmaras - kosedavo iki atpylimo sad.gif(( Bet kai pasveiko, viskas buvo gerai, ir valgyt zymiai daugiau pradejo, tad ta diagnoze ezofagitas, o ji sukelia GERL, buvo netiketa. Pediatre paskyre raniberla, saziningai daviau ji savaite, bet kad nieko ypatingo nepastebejau, viskas ir taip buvo gerai. Tik va pastarosiom dienom pupa valgydama daznai pravirksta, kartais sunkiai nuryja, buna kad atpila maisto gabaliukus, o apetitas tai zveriskas, pries miega nepavalgius neuzmiega, cepsi ir pilvuka trina - rodo kad valgyt nori, siaip valgo kas kelias valandas. Uzregistravau i kauno klinikas pas R. Kucinskiene, vaiku gastroenterologe, gal teko pas ja lankytis? Santariskese tai mum tik buzavimus atlieka, iveda zonda iki skranduko, paziuri ar stemple nesusiaurejus, ten daugiau tik is chirurgines puses, o cia ziuriu kad reikia jau ir kitokiu patarimu, kaip padet savo pupai, koki maista duot ir pan.  unsure.gif
*

Jetau tokia mažytė,o jau kokios problemos ir kiek iškentėjus doh.gif
Sveikit,stiprybės ir sveikatytės 4u.gif
cipe
Atsiliepkit mamytes.Mamo 2,5 metuku mergytei itaria refliuksa.Ar kam buvo kad refliuksas naktim issaukdavo laringospazmus ir vaikas pradedavo dusti?
skorpyte
QUOTE(cipe @ 2009 05 08, 12:31)
Atsiliepkit mamytes.Mamo 2,5 metuku mergytei itaria refliuksa.Ar kam buvo kad refliuksas naktim issaukdavo laringospazmus ir vaikas pradedavo dusti?
*

maniškei panašiai buvo.... net astma pripaišė.... padedavo miegojimas pusiau sedom, vandeniuko atsigerdavom..... ir mamos kantrybe....
svarbu miegant, kad pagalve kuo stačiau ir pora val. prieš miega nevalgyti
astalaur
Labas mamytės, mano merginai jau 8,5 mėn., bet tas refliuksas vis nenori niekur trauktis... Atpylinėti pradėjo nuo tada, kai prasidėjo pienelis (neatpylinėjo tik priešpienio), atpildavo ir iškart pavalgius, ir praėjus kelioms valandoms varškyte... Bandžiau savo maistą žiūrėti - nepadėjo, vėliau pradėjo trūkti pienelio, primaitinėjau mišinukais. Išbandžiau ne vieną, ir tuos, kur baltymas labai suskaldytas (Aptamil Pepti), bet po valgio jie išbėgdavo fontanais... Galiausiai pirkau Aptamil AR, bet maniškė sugebėjo ir jį atpilti (bent jau ne taip gausiai)... Gastro gydytoja patarė omeprozolą, tai šitas bent jau skrandžio skausmus panaikino, bet atpylinėjimas nesiliovė (tikrosios priežasties, dėl ko atpylinėja, taip ir nenustatė - echo darė, bet žarnos nerijom). Dar ir dabar suvalgius skystesnį maistą (nors jau senokai valgom košytes), atsirūgus išbėga lauk (nors jau nebe tokiais kiekiais, kaip anksčiau). Bandžiau nebeduoti vaistų, tai dienos metu dar nieko (nors kartais atpildavo rūgštokai, net su vėmaliukų kvapeliu), bet naktį miega neramiai, kas kelias valandas atsivertusi ant nugaros vis pravirksta, nurimsta tik, kai paverčiu ant kairio šono. Beje, dėl tos pagalvės - pradžioj ir aš guldžiau merginą ant jos, bet vis pabijodavau, kad stuburiukas neiškryptų, tai dabar nebeguldau ant pagalvės... Mums gydytojai vis sako, kad turėtų išaugti, tai vis laukiam ir tikimės, kad išaugs... Bet dabar pasiskaitinėjau šitoj temoj, kad ta problema ir vyresnius vaikus kankina, tai jau suabejojau dėl to išaugimo...
mikki
QUOTE(skorpyte @ 2009 03 13, 21:50)
verysad.gif ir mano didzijai nustate GERL..... išrašė omeprozoli, bet kiek pasidomejau, prie jo labai prirantama, gal kuri bandete gydytis augalinais - homeopatiniais vaistais? parašykite galite ir i az....
*

man tai keista,as galvojau kad omeprozolis stiprus vaistas ir maziukam jo neskiria.As turiu sia ir dar panasia zarnyno liga.mano vaikui daktaras taip pat itarinejo refliuksa del dazno atpylinejimo.Kazkaip isaugom,svarbiausia neleisti vaikui persivalgyti.
O del naturaliu as nestumo metu geriau Fructis tabletes nuo rugstingumo.Parasyta kad naturalios.Gal tiktu,beje jos ciulpiamos,tai vaikui bent neskanu nebutu(aisku sutrinti reiktu) g.gif Bet jei refliuksas itin stiprus tai vargiai ar padetu,nebent nuolatinis vartojimas,kaip ir bet kuriu homeopatiniu g.gif
Tortura
atrodo mano merginai 2, 5 metu nustate Gerl... galvojom bronchitas ir pan.. tik atsigula miegot ir kosi.. iki apsivemimo.. galvojau nuprotesim.. nuvaziavom i santariskes, apziurejo, nei plauciai, nei bronchitas, gleivine burnos paraudus, kaip nuo rugsties.. vedejas skyriaus apziurejo ir prirase pagert omeprazolio "Gasec"10 mg.
Geriam jau trecia diena,, kol kas tas pats. dienos metu liepe isgert kapsule (as ja ispilu jai i saukstuka, nes nekoka ryt dar)...
bet nesugalvoju ka dar padaryt, kaip palengvinti jai miegeli.. nes va vel pietu miegas, tai tiek uzsikosejo, kad pabudo, verkia, vel uzmigdziau kol kas tylu..
pries miega nebegeriam nieko(buvo iprate piena ta miltelini iki triju metuku), kad kuo maziau pilnas pilvas butu.. tirsto lengvo maisto vakarienei.,.
bet vienas dalykas kai suauges turi tokiu bedu, kitas kai tokia maze..
juk reikia ir varskes duot, ir surelio nori, jau matau, kad su sokoladu ir guminukais, kuriu vis noredavosi kartais teks atsisveikint..
gal kokia arbatele ar pan dar kaip pagalba papildoma butu.. ?
as neturejus tokiu bedu tai nelabai zinau kaip turetume gyvent, kad nebesikankint naktimis taip.
lauksiu patarimu labai.
astukas
QUOTE(Tortura @ 2009 06 04, 15:50)
atrodo mano merginai 2, 5 metu nustate Gerl... galvojom bronchitas ir pan.. tik atsigula miegot ir kosi.. iki apsivemimo.. galvojau nuprotesim.. nuvaziavom i santariskes, apziurejo, nei plauciai, nei bronchitas, gleivine burnos paraudus, kaip nuo rugsties.. vedejas skyriaus apziurejo ir prirase pagert omeprazolio "Gasec"10 mg.
Geriam jau trecia diena,, kol kas tas pats. dienos metu liepe isgert kapsule (as ja ispilu jai i saukstuka, nes nekoka ryt dar)...
bet nesugalvoju ka dar padaryt, kaip palengvinti jai miegeli.. nes va vel pietu miegas, tai tiek uzsikosejo, kad pabudo, verkia, vel uzmigdziau kol kas tylu..
pries miega nebegeriam nieko(buvo iprate piena ta miltelini iki triju metuku), kad kuo maziau pilnas pilvas butu.. tirsto lengvo maisto vakarienei.,.
bet vienas dalykas kai suauges turi tokiu bedu, kitas kai tokia maze..
juk reikia ir varskes duot, ir surelio nori, jau matau, kad su sokoladu ir guminukais, kuriu vis noredavosi kartais teks atsisveikint..
gal kokia arbatele ar pan dar kaip pagalba papildoma butu.. ?
as neturejus tokiu bedu tai nelabai zinau kaip turetume gyvent, kad nebesikankint naktimis taip.
lauksiu patarimu labai.
*

Zinuteje nr. 93 daug kuom pasidalinau mirksiukas.gif Nesinori kartotis ax.gif
astukas
Maniskis vel krenksi ir pakosti verysad.gif Ir viena nakti vis nesiliove koset tai as jau praradau kantrybe ir sudaviau jam Smectos. Ir kaip suveike thumbup.gif Kazkodel pagalvojau kad ji turetu neutralizuot rugsti. Nebutina visa pakeli suduot. Taigi, tikrai veikia. Isbandykit.
skorpyte
aš jau vel panikoj........ tie nesibaigiantys kosuliai kai iekuo negali padeti.. ka tik pabandžiau sugirdyti smekta, gal pades...
o viskas praisdejo kai pradejome gerti praeita savaiteomperozoli, taip man nekilo ranka duoti jo bet..... pagalvojau jei jau paskirta gal bus labai gerai...... bet jau po pirmos dienos prasidėjo kosuliai.... nutraukiau aš tuos vaistus ir dabar labai prašau - parašykite i AZ gero vaikų gastroententerologo kontaktus, gali buti ir privatus, jau nebezinau ko griebtis.
Lavrynka
QUOTE(Tunalia @ 2008 10 14, 23:28)
Sveikos mamytes,
Mano dukriukui 8 men., ir mum taip pat itaria refliuksa. verysad.gif Dar tik darysime ehoskopa, gal tada daugiau zinosim. Atpylinejam nuo pat gimimo, po nedaug, bet ir po valandos ir po dvieju ir pries kita maitinima, na vienu zodziu visaip buna. Dabar daktare patare maitinti: "Dazniau po maziau". Gal, mamos, pasidalintumet patirtim ir savo dienos menu, nelabai isivaizduoju kaip reik dabar vaika maitinti, po kiek ml. duoti? g.gif
*

kaip laikotes?

QUOTE(leleka @ 2009 03 26, 13:23)
laba mamytės,
mano mažiukui dar tik 4 mėnesiukai, o jam įtaria refliuksą, tokiam mažuliui tyrimų nedaro kad įsitikintų jog tirai ta liga, tačiau vaistukus priskyrė. Gal kam nors panašiai yra buvę? kaip elgėtės?
*

o kodel itaria , kokie simptomai papasakokit...
mano mergyte labai nerami, verkia is kart po valgio atpilineja kartais bet nedaug, rankas i burna kisa , o jau miega ziauriai nermaiai visa raitosi sukiojasi.
Lavrynka
Mamytes atsiliepkit , kas turit sia problema, mums reikia jusu patarimu
daabi
Sveikutes,
Mums 9 men. ir maziukas daznai springsta ne valgio metu. Iesko priezasciu ir itaria refliuksa. Bet mes neatpylinejam, labai retai, gal kas dvi dienas pasitaiko koks pora sauksteliu, bet tik tiek. Is burnytes kvapas rugstokas. Tai nezinau... nutarem vaistuku neduoti ir bandyti maista reguliuoti-mat suzinojau jog negalima duoti dvieju indeliu is kart miau varskytes, o jam dar truksta smile.gif tai gal ir apgadinom skranduka... sulciu ir nebeduosim, nebent truputuka.Ir zesim kaip bus.
Tunalia
QUOTE(Lavrynka @ 2009 06 28, 22:43)
kaip laikotes?

Sveikute, na mum atpylinejimai baigesi kazkur apie 10 men., po gastro apsilankymo, pradejau normuoti maista, neduodavau valgyti tiek kiek nori, nes mano maze besote, pastoviai am-am-am praso. doh.gif Taip atpylinejimai retejo, o paskui visai dingo, tai manau musu problema buvo butent del persivalgymo. doh.gif

Linkiu visom mamytem ir vaikiukam sveikateles ir kad baigtusi visos bedeles. 4u.gif
skorpyte
tai va mamytės, kadangi mums vos pradėjus vartoti omeprozol Actavis ŽIAURIAI pablogėjo - prasidėjo ilgi kosuliu priepoliai su tampymais, vos ne iki vėmimu, staigiai atsiradome kauno klinikose, mus priėmė tikrai šauni gydytoja Žadeikienė, dar paziurėjo loristas patvirtino GERL, pasiulė pasidaryti zondavima skaranduko(ryti žarna), manoji pamatė išsigando, tai nieko nepadarė, teks daryti su narkoze - DIAGNOZEI PASITVIRTINUS VAISTUKAI BUNA KOMPENSUOJAMI .
dabar geriame GAsec 20 ryte ir Gasec 10 vakare, jaučiamės puikiai, taigi belieka padaryti ta tyrimėli ir gyventi prsilaikant, pasisaugant, bet bent jau be baisiu kosuliu, kai miegi pasisodines vaika, nes vos pasiguldai prasideda košmaras,
ištvermės mammytės
tiesa, dar pradėjome gerti SMULKINTU SĖMENŲ ARBATA< padeda kai yra problemu su skranduku.
astukas
QUOTE(skorpyte @ 2009 08 03, 12:46)
tai va mamytės, kadangi mums vos pradėjus vartoti omeprozol Actavis ŽIAURIAI pablogėjo - prasidėjo ilgi kosuliu priepoliai su tampymais, vos ne iki vėmimu, staigiai atsiradome kauno klinikose, mus priėmė tikrai šauni gydytoja Žadeikienė, dar paziurėjo loristas patvirtino GERL, pasiulė pasidaryti zondavima skaranduko(ryti žarna), manoji pamatė išsigando, tai nieko nepadarė, teks daryti su narkoze - DIAGNOZEI PASITVIRTINUS VAISTUKAI BUNA KOMPENSUOJAMI .
dabar geriame GAsec 20 ryte ir Gasec 10 vakare, jaučiamės puikiai, taigi belieka padaryti ta tyrimėli ir gyventi prsilaikant, pasisaugant, bet bent jau be baisiu kosuliu, kai miegi pasisodines vaika, nes vos pasiguldai prasideda košmaras,
ištvermės mammytės
tiesa, dar pradėjome gerti SMULKINTU SĖMENŲ ARBATA< padeda kai yra problemu su skranduku.
*

Ar verta daryti tyrima (dar su narkoze) jei po to duos kompensuojama Omeprozoli (tik jis yra kompensuojamas), kuris nepadeda, o kitos priemones sutvarko visa simptomatika (ir be tyrimo ismoksti su tuo gyvent) g.gif
skorpyte
QUOTE(astukas @ 2009 08 03, 18:30)
Ar verta daryti tyrima (dar su narkoze) jei po to duos kompensuojama Omeprozoli (tik jis yra kompensuojamas), kuris nepadeda, o kitos priemones sutvarko visa simptomatika (ir be tyrimo ismoksti su tuo gyvent)  g.gif
*

Gasec - tai tai pat OMEPROZOLIS, tik kita firma kitas pavadinimas, o veiklioji medžiaga ta pati, tik mažiau šalutinio poveikio ir vaikai geriau toleruoja
Tortura
Duodu menesi omeprazoli lyg jau geriau, bet sianakt vel kosejo.. bliamba nezinau. paskaiciau , kad 1 kg- 1mg omeprazolio.. mes sveriam beveik 20 kg.. o daktaras sake, po 10 mg gramu gert.. gal mazai..?
skorpyte
QUOTE(Tortura @ 2009 08 16, 11:31)
Duodu menesi omeprazoli lyg jau geriau, bet sianakt vel kosejo.. bliamba nezinau. paskaiciau , kad 1 kg- 1mg omeprazolio.. mes sveriam beveik 20 kg.. o daktaras sake, po 10 mg gramu gert.. gal mazai..?
*

mano sveria 25 kg, tai 20 geriam ryte,o 10 stiprumo vakare
ronile
sveikos mamytes,
musu mergaite atpylinejo nuo pat gimimo,svoris neaugo.men laiko patekom i kmuk,kur buvo atlikta kruva tyrimu,itarinejamos baisiausios ligos,ir kai nieko nerado,parase kad GERL ir su omeprozoliu issiunte namol. taip mes gerdami vaistus pralaukem iki 6 men,vaistu nutraukt nepavyko nes dukryte pradedavo vel fontanais atpylinet. tai visa ta laika mus "gyde" gyd.R.Kucinskiene

ir kai 6 men kudikiui pasiule atlikti skranduko zondavima su narkoze,tai susirinkau vaika ir sakiau ten daugiau nebegrisiu!

aciu dievui yra Vilnius,ir gastroenterologas Urbonas thumbup.gif ,kuris is per viena diena nustate tikslia diagnoze,ko KMUK negalejo per 5 men padaryt!
pasirodo mums buvo pieno baltymo netoleravimas,kuris pasireiske tik atpylinejimias,be berimo elementu. pradejom vartot aptamil allergy care,ivedem 3 koses,ir jokiu vaistu mums nebereikejo.uzmirsom kas yra kosuliai,atpylinejimai ir t.t. smile.gif

ps.siaip pati esu gydytoja,nenoriu nieko blogo sakyt apie KMUK,tikrai geri specialistai ten dirba,bet kas liecia vaiku skyriu ir pediatrija,tai geriau kreiptis i Vilniu,sios sryties specialistu ten daugiau smile.gif
Amelita
Mamytes, vaikai jusu kosti tik miegodami, t.y. kai yra gulimoje pozoje?

Nes mes kostim jau nuo liepos men. Niekas nieko neranda. Daremes tyrimus del chlamidiju, mikoplazmu, daugumos alergiju, viskas neigiama. Lor, plauciu gyd. neturi prie ko prikibti.

Ir koks tas kosulys, slapias, sausas?

Burtininke
Prisipažinsiu ne viską perskaičiau, bet kiek skaičiau, tai mums nėra tokia baisi bėda kaip pas kitus vaikiukus, bet vis tiek neramina...
Maniškei 1metukai, o tik pavalgom košės ar atsigeriam, vis atsirūginėja, kartais iš karto, kartais ir vėliau. Dar šis dalykas nerimo labai nekeltų, bet kartais kad pradeda verkti (taip nuo mažens), kad nežinai kas vaikui daros, panešioju- prispaudus dukrytės nugarytę prie savęs, mano ranka virš jos pilvelio ir kai atsirūgsta, tada ir verkimai baigias... Bet man vis tiek neramu, juk kažkas negerai. Darė koporologinį tyrimą, viskas gerai. Atpila labai retai, t. y. į mėn. kokį kartą ir tai jei daug juda, dūksta. Siunčia pas gastro... Koks ten apžiūrėjimas vyksta gal kas galit pasakyt.
Gal kam taip panašiai buvo, ar išaugtot? 4u.gif
Bluebell
na mums nuo gimimo baisus baisus refliuksas. plius dar mergytei igimtas nenoras valgyt [gal neigimtas, bet niekas nepataria ka daryt].. tai niekada valgyti nenori, o kai ka valgo tai su baisiausiais skausmais, rekimais, zviegimais, o poto baisiausiais atpylinejimais, fontanais. tai is pradziu keitem pediatrus kaip kojines, visi visokius vaistukus tik pompavo, o priezasties kaip ir iseities g.gif pataikem ant protingesnio daktaro, 4 menesius vartojom mopral [omeprozoli ta ar koks jis] tada dar kitas daktaras [be jokiu tyrimu, cia juk nelietuva, visi aiskiariageriai, daktarai ligas nustato is atstumo ar netgi telefonu] isaiskino , kad refliuksas jau tiek pazenges, kad gali buti reikalinga operacija, kazka ten skranduky padaryt, kad nepulsuotu to maistelio i virsu. prie visa ko maze dar alergiska laktozei, tai jokiu misinuku atpylinejantiems nera be laktozes..
na reikalai buvo lyg pagereje kai pradejom koses valgyt, bet dabar labai sunkiai sirgom kazkokiu virusu, plius gastro enteritu ir slapimtakiu uzdegimu, nukrito 1 kg svorio [kas velgi daktarams gailescio nesukele] ir isvis nebevalgo.. kai sirgo veme, beveik dvi savaites prabuvo be maisto, tai ir be vaistu, dabar bandom atmaitint kazkaip kazkuo, bet nuo visko atpila, ir jau bijo net maistio...
zodziu greitai vaziuosim i lietuva belstis i daktaru sirdis, ziuresim ka siulys..
skorpyte
kaip laikotes ligoniukai?.... mes tai visai nieko, padejo tas gasec, per kaledas gal biskuti pamirsome ta atsarguma (pasirodo šokoladas žiauriai kelia rugsti sad.gif ) tai kelis vakarus sudaviau gasec ir vel gerai.
tiesa, kai vasara vaziavome i klinikas liepe nusipirkti toki testuka helikobakteriui tirti , bet kadangi nepadare to tyrimo, tai ir liko nepanaudotas..... galioja iki balandzio, gal kuri ruosiates daryti tai galeciau iskeisti i ka nors savo princesems wink.gif jei susidomesite parasykite i až išparduotuveleje, aplanke KEIČIU yra foto
user posted image Mūsų išparduotuvėlė http://public.fotki.com/skorpyte/

ligita123
Sveikos, mano mergyte tai labai raugeja pavalgius, ar cia gali buti tas pats kaip jusu. jai 7m.
Lotynė
Pas mano mažiuką (jam dabar 1 m 5 men) nuo kokio 7 mėnesio prasidėjo kosuliukai. Kaip tik pasigaudavo kokią slogytę, greit pradėdavo negražiai kosėt. Pasibaigus sirgimams vis tiek kosėdavo, ypatingai kai gulėdavo ir po miego. Tai truko kokius 4 mėnesius, kol su gydytoja nesugalvojom, kad gali būt refliuksas. Tai atrodė įtikinamiausia, nes kai atsisėsdavo po miego ar miego metu pakeldavau dėl kosulio, stipriai pradėdavo atsirūgt. Tada aprimdavo, o paguldžiu po kurio laiko vėl kartodavosi. Dar nesuėjus metukams dėl to nusprendžiau nutraukt maitinimą naktim su savo pienuku, nes supratau, kad tai jam ir kelia rūgštis. Naktys tada kažkiek aprimo, bet dieną vėl. Pediatrė sakė, kad iš tradicinių vaistų nelabai kas yra ir pati pasiūlė kreiptis į homeopatą, sako gal ten kažkas pas juos bus. Mes kreipėmės, homeopatė išrašė žirniukų pavadinimu Assa Faetida. Nu, žinokit refliuksas iš kart pradėjo tvarkytis ir po 3 savaičių jokio riaugėjimo ir kosuliukų nebeliko. thumbup.gif
Tiesiog norėjau pasidalint savo patirtim ir papasakot ką mes darėm, kad palengvint vaikučiui. Tiesa, buvom ir pas kitą gana garsią ir čia forume labai giriamą pediatrę. Deja deja, ji pasiūlė tik Ventoliną kvėpuot, kad vaikučiui būtų lengviau iškosėt tai kas iš skranduko patenka į trachėją ir sakė, kad greičiausiai vėliau bus astmatikas. Dabar tikiu, kad viskas bus tvarkoj ax.gif
malis
Sveikos mamytes.
Rugstingumui mazinti padeda visu pirma dieta. Valgyti paskutine karta geriausiai apie 3 val. iki miego. Vienas is rugstingumo pozymiu tai rugstus kvapas is burnos. Mano mergaites(7 m) taip buvo, pragerem Raniberlo kurso 10 dienu, sumazinom pieno produktu vartojima (ypac pris miega). Simptomai sumazejo. Dar padeda auksta pagalvele miegui. Nes rugstis netaip pakyla.
Kendraja
4u.gif Mano vyriausiam sūnui nustatė nuo 5metų tą ligą,iki tol lb skaudėdavo pilvuką.Nemanau,kad kūdikiams gali būti gastroezofaginis refliuksas,o atpylinėt nustoja galbūt todėl,kad pradeda sedėt:4u:
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.