Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(trojana @ 2010 11 09, 16:50)
Nu va as susinervijau baisiausiai, nusipirkau Nexium, pasirodo jo vaikams negalima...Mergaites ar davet kas savo vaikams Nexium?  Mums prirase miltelius Santariskese....Pasimeciau gyd. israse, o inf. lapely rasoma, kad negalima....Tai dabar delsiu, neduodu....Maniskei tik 2,5 metuku...

Ir mano mažajai išrašė Nexium 10 mg. mums dar irgi nėra 3 metu, tai naujesnis omeprozolis...
Atsakyti
QUOTE(skorpyte @ 2010 11 12, 15:29)
Ir mano mažajai išrašė Nexium 10 mg. mums dar irgi nėra 3 metu, tai naujesnis omeprozolis...

Skorpyte, o kiek laiko Jums reikia gerti. Mums sake nusipirkti savaitei is pradziu tik musu provincijoj vaista parduoda tik pilna pakuote(1 menesiui), kol kas as nepirkau laikomes dietos, geriam virskinimo fermentus, stebesiu ir matysim del tu vaistu. Mums israse Nexium miltelius, nors paskui issisaiskinau, kad Nexium granules (jos vieninteles galima tokio amziaus vaikams). Gyd. Skrebiene gal israse? ax.gif Jei geriat ar yra koks poveikis? Ir kaip Jums refliuksa nustate, is pasakojimu ar reikejo zarna ryti?
Atsakyti
mums tai nustate is pasakojimu, abi dukros turi refliuksa.
apie mitybos pareguliavima nera ir kalbos- valgo retsykiais koki pomidora ir tiek ziniu, neisivaizduoju kuo 'dicke' gyva, as badu mirciau jos vietoj, nieko nenori nieko nevalgo..
mazyle tai rijo zarna dvieju menesiu budama.

vyresnioji gere omeprazoli beveik be pertrauku iki 14 menesiu.
jis labai zudo apetita. pati sia liga turiu[lengvos formos]
kiek teko gerti omeprazoli tai numusdavo man apetita.

maziuke irgi geria kasdien, bet va, isgyvena su 300 ml misinuko i para ir tiek ziniu..
svoris auga letai.
klaiku klaiku..
Atsakyti
laba diena mamytės 4u.gif
mums jau vasarį 6 m,o vargstam su šia problma kokius 4 metus doh.gif Kol buvo kūdikis nei karto neatpylinėjo,maitinau pati iki pusantrų metų,o vėliau prasidėjo kosuliai,kaip laringitiniai,sausi doh.gif
Mano gydytoja sakė,kas jam nieko jokios ligos nėra,darėm ekoskopus viskas tvarkoje,bet tie vėmimai buvo baisųs ,kosėdavo,užsikosėdavo ir apsivemdavo.Na aš ir maniau ir mes visi buvom susitaike kad jis kosulys didelis,kol ausų uždegimas nuvedė pas lor,ten nustatė didelius adenoidus,ir austėmis girdėjo,kaip būtų baseine,kažkoks atliktas tyrimas tai parodė,išsioperavome adenoidus,bet kosulys niekur dedingo,ausytės atsitaisė.
aišku vemdavo ir atrodo rečiau,bet šiais metais kažkaip ilgai užsitesė tas kosulys ir vis pasikartoja,mano kantrybei atėjo galas(dabar save kaltinu,kad gal anksčiau reikėjo ,eiti privačiai ir pan doh.gif)nuėjom pas gastro ir pagal mano pasakojumus ir įtare tą refliuksą.
skyrė kapsulėm omeprazol nžn kosulys lyg ir praėjo,atsikosti tik kokį kartą ryte,o dėl dietos tai labai liūdan.tenka su daug kuo atsisveikinti :picos,sūris kurį beproto mėgsta ir ant karbonadų butinai turėdavo būti užlieta irttt.
baigiam jau mėn gerti eisim vėl atgal ,na ir bus matyti verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(mamalaura @ 2007 01 27, 18:42)
Sveikos mamytes  ax.gif
Man rodos mano suneliui yra si liga. Jis baisiai neramus, bet neramus dazniausiai buna pavalges. Po valgio atpylineja, rugauja ir daznai verkia. Gal kartais ir jus susiduret su sia problema ir galetumet pasidalint patirtim?


As auginu refliuksiuka. Turiu daug informacijos anglu kalba jei skaitote cia linkai:

http://www.kellymom....#refluxsymptoms

http://www.littlerefluxers.co.uk/

Kai turesiu laiko parasysiu daugiau. Svarbu tai kad 40-50% kudikiu tai paprasciausia karves pieno baltymu netolerancija Taigi siulyciau pirmiausia pabandyti isimti karves ir ozkos pieno,sojos produktus is valgiarascio 2-3 sav. ir jei nepageres tik tada eiti tirtis. As cia kalbu apie kudikius iki 1 metu.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo keliautoja: 19 lapkričio 2010 - 19:32
QUOTE(keliautoja @ 2010 11 19, 20:23)
As auginu refliuksiuka. Turiu daug informacijos anglu kalba jei skaitote cia linkai:

http://www.kellymom....#refluxsymptoms

http://www.littlerefluxers.co.uk/

Kai turesiu laiko parasysiu daugiau. Svarbu tai kad 40-50% kudikiu tai paprasciausia karves pieno baltymu netolerancija Taigi siulyciau pirmiausia pabandyti isimti karves ir ozkos pieno,sojos produktus is valgiarascio 2-3 sav. ir jei nepageres tik tada eiti tirtis. As cia kalbu apie kudikius iki 1 metu.

aš pastebėjau kaip pavalcgo darželyje pieniško iškart pasireiškia g.gif
Atsakyti
QUOTE(Baniukas @ 2010 11 19, 23:30)
aš pastebėjau kaip pavalcgo darželyje pieniško iškart pasireiškia g.gif


~as nezinau kaip su viresniais, maniskiui dar tik 4 menesiai, bet jei keliom savaitem nebeduosi pieno produktu nieko neatsitiks o gal tikrai pades?
Atsakyti
QUOTE(keliautoja @ 2010 11 19, 23:50)
~as nezinau kaip su viresniais, maniskiui dar tik 4 menesiai, bet jei keliom savaitem nebeduosi pieno produktu nieko neatsitiks o gal tikrai pades?

esu pasakiusi auklėtojoms ,kad neduotų bus matyt,man gydytojas sakė,kad pieno negalime,bet pieno produktų galima g.gif
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2010 11 13, 09:49)
Skorpyte, o kiek laiko Jums reikia gerti. Mums sake nusipirkti savaitei is pradziu tik musu provincijoj vaista parduoda tik pilna pakuote(1 menesiui), kol kas as nepirkau laikomes dietos, geriam virskinimo fermentus, stebesiu ir matysim del tu vaistu. Mums israse Nexium miltelius, nors paskui issisaiskinau, kad Nexium granules (jos vieninteles galima tokio amziaus vaikams). Gyd. Skrebiene gal israse? ax.gif  Jei geriat ar yra koks poveikis? Ir kaip Jums refliuksa nustate, is pasakojimu ar reikejo zarna ryti?

mums sake gert nuo 14 iki 28 dienu. as irgi gyvenu provincijoje, net neturejo tokio vaisto, bet uzsake ir pardave 10 pakeliu. mums tik i6 pasakojimu, dizd=ioji neprarijo,,, o mažajai dar net nesiūlė. mano abi zuikos turi tą pačia beda, o didžioji dar ir pienui alergiška.... verysad.gif
Papildyta:
QUOTE(Baniukas @ 2010 11 20, 09:58)
esu pasakiusi auklėtojoms ,kad neduotų bus matyt,man gydytojas sakė,kad pieno negalime,bet pieno produktų galima g.gif

ir mano didžioji pienui alergiška, bet pieno prduktams ne.
Atsakyti
QUOTE(Baniukas @ 2010 11 20, 10:58)
esu pasakiusi auklėtojoms ,kad neduotų bus matyt,man gydytojas sakė,kad pieno negalime,bet pieno produktų galima g.gif


Nezinau kaip cia taip. As maitinu saviski krutimi ir turejau visu pieno produktu atsisakyti ir netgi jautienos. Man gydytoja aiskino kad alergija yra baltymams kuriu sumazeja bet nesunyksta net termiskai apdorojus taigi visuose produktuose ju yra. Bet cia ne lietuvoje. Tikrai nezinau kai istikro yra.
Atsakyti
QUOTE(keliautoja @ 2010 11 20, 22:23)
Nezinau kaip cia taip. As maitinu saviski krutimi ir turejau visu pieno produktu atsisakyti ir netgi jautienos. Man gydytoja aiskino kad alergija yra baltymams kuriu sumazeja bet nesunyksta net termiskai apdorojus taigi visuose produktuose ju yra. Bet cia ne lietuvoje. Tikrai nezinau kai istikro yra.

g.gif kitą sav registruosimes pas gyd,išiklausinėsiu viską smulkiau g.gif
Atsakyti
QUOTE(trojana @ 2010 11 09, 17:50)
Nu va as susinervijau baisiausiai, nusipirkau Nexium, pasirodo jo vaikams negalima...Mergaites ar davet kas savo vaikams Nexium?  Mums prirase miltelius Santariskese....Pasimeciau gyd. israse, o inf. lapely rasoma, kad negalima....Tai dabar delsiu, neduodu....Maniskei tik 2,5 metuku...



Jei nexium milteliais, tai tirai galima. Juk jie vaikams ir skirti. ir informaciniame lapelyje parasyta, kad negalima tik vaikams iki 1 metuku, o nuo 1 - galima. siandien pati skaiciau, nes mums irgi paskyre (vaikui 2 metai).
Papildyta:
Laba diena, dar karteli

mums irgi diagnozuota gastroezofaginio refliukso liga, bet tam, kad galima butu gydyti, reikia nustatyti jos priezasti. iki pat dabar (tai yra, iki 2 metuku), mums nebuvo atlikti rimti tyrimai (endoskopija ir rentgenas), todel itare, kad liga alergines kilmes (mazdaug, vaikas alergiskas tam tikriems produktams ir jie sukelia vemima - maisto alergia). kaip mums sake gydytoja - tokio amziaus vaikams tai dazniausia sios ligos priezastis). taigi, laikemes grieztos dietos (valgom vos kelis produktus). bet kadangi sulaukus 2 metu situacija nesikeite (atpylimai baigesi, bet nuolat kyla rugstys, vaikas zagsi, skauda skrandi ir pan.)ir jau nebegalejom daugiau kankintis, ryzomes minetiems tyrimams. rezultatas buvo labai netiketas ir mums ir gydytojams - skrandzio persilenkimas (skrandis, neprisitvirtines raisciais prie diafragmos) ir dar dvylikapirte turi du lankus, kuriu siaip neturi buti.

Gal yra mamyciu, kuriu vaikams gastroezofagini refliuksa sukelia panasios problemos? labai lauksiu atsakymo, nes dar negalim ryztis operacijai.
Atsakyti