Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Baniukas @ 2011 04 03, 19:12)
LABUKAS 4u.gif
gal galit plačiau g.gif

Ai neturiu ką rašyt daug kur pasakojau apie savo vaiką. Buvom nuolatiniai Lor pacientai- išsioperavom adenoidus, tonziles per 2 kart, ausyse stovi vamzdeliai ir po viso to sužinojom, kad gydėm pasėkmes, bet ne priežastis refliukso. Mano mergina neturi jokių refliuksininko požymių išskyrus neramų miegą nuo metų. Kažkaip šokas man. Nes pastoviai namie verdu valgyt, šlamšto vaikams neduodu ir kadangi pačiai po nėštumo su ja Gerlą atrado tai kažkaip nedžiugina. Nes žinau koks gydymas ir kiek nedaug reikia, kad viskas prasidėtų iš naujo.
Vienintelis dalykas mum buvo dažna sloga. Ir po operacijų jos kaip ir neturėjo būti. Todėl pasiūlė ta tyrimą ir kadangi viskas buvo nusibodę- padariau.
Papildyta:
O kaip jūsų vaikam su valgymu? Mano dabar ištisai rėkia kaip nori to ano, bet kol geriam Nexium laikomės dietos, aišku tik kelios dienos dar. Kažkaip sunku išaiškint vaikui, kad jam beveik nieko negalima. Ir apskritai mano vaikas padarė išvadą, kad jam valgyti visai negalima doh.gif Kaip susitvarkėt su ta problema?
Ar kai jau apsigydėt leidžiat daugiau ko valgyt? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Bluebell @ 2011 01 03, 18:32)
Labuka, su naujais 4u.gif

Kas nors esate gere omeprazoli ir ranitidine?
Mano maziausioji vis gere omeprazoli, dabar israse ranitidino, galvoju ar perkeist vaistus is karto ar duot puse to puse to, kol pripras g.gif
Gal kas taip dare? Is parities, kurie veiksmngesni?
Dekui...
Beje, kit a savaite dickei zarna teaks ryt su narkoze, ir ph test as. Para laiko bus zondas skrandy per nosi doh.gif  doh.gif  kaip istvert?

Omeprozoliai skiriami kai yra pablogėjimas o rantidine- čia raniberlas tik kitos firmos pagal mane. Bet čia aš pati gėriau, jį paprastai skiria, kai jau pagerėja. Ne toks stiprus jis. O man kažkaip keista, tavo abu vaikai turi refliuksą, o kaip aiškina nuo ko jis atsiranda?
Atsakyti
mes ir operavomės adenoidus,ir ausytės viduje vanduo kaupdavosi,dabar lyg ir nieko,bet pagaliau žinau nuo ko doh.gif sunku ir mums su maistu,mėgsta dauguma ko negalima doh.gif iš pradžių laikėmės dabar mažiau doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Baniukas @ 2011 04 04, 14:10)
mes ir operavomės adenoidus,ir ausytės viduje  vanduo kaupdavosi,dabar lyg ir nieko,bet pagaliau žinau nuo ko doh.gif sunku ir mums su maistu,mėgsta dauguma ko negalima doh.gif  iš pradžių laikėmės dabar mažiau doh.gif

O man baisu, nes aš pati pastoviai gaminu, verdam ir košes ir sriubas, ir greito maisto nevalgom, galvoju kas galėjo tokią nesąmonę išprovokuot? Ir kas būtų, jei viską būtume valgę?
Atsakyti

QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 04, 15:25)
O man baisu, nes aš pati pastoviai gaminu, verdam ir košes ir sriubas, ir greito maisto nevalgom, galvoju kas galėjo tokią nesąmonę išprovokuot? Ir kas būtų, jei viską būtume valgę?

na tas tai taip g.gif bet kartais nebesupranti nuo ko ta rūgštis kyla doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Baniukas: 04 balandžio 2011 - 14:47
QUOTE(Baniukas @ 2011 04 04, 15:45)
na tas tai taip g.gif bet kartais nebesupranti nuo ko ta rūgštis kyla doh.gif

Niu suaugusiam vienaip - dar stresas įtampa padeda, nereguliari mityba, nesveika. O vaikui g.gif
O pas jus ir buvo nesibaigiančios slogos? Pas kokį ir kur gastroenterologą vaikštot?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 04, 17:03)
Niu suaugusiam vienaip - dar stresas įtampa padeda, nereguliari mityba, nesveika. O vaikui g.gif
O pas jus ir buvo nesibaigiančios slogos? Pas kokį ir kur gastroenterologą vaikštot?

na slogų tai nebuvo,pas mus nesibaigiantis kosėjimas iki vėmimo doh.gif mes iš Šiaulių lankėmės pas Igorį Strupeikį gastro skyriaus vedėję.
Atsakyti
Giedre.vs o kokiame mieste jūs gyvenate ir pas ką lankotės?
Atsakyti
QUOTE(Baniukas @ 2011 04 05, 15:41)
Giedre.vs o kokiame mieste jūs gyvenate ir pas ką lankotės?

Mes Vilniuje buvom Santariškėse, bet man ta gydytoja tai nelabai patiko blush2.gif Kitą savaitę užsirašėm pas savo poliklinikos gastroenterologą. Mano pačios labai faina gydytoja, bet ji vaikų negydo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 05, 19:35)
Mes Vilniuje buvom Santariškėse, bet man ta gydytoja tai nelabai patiko blush2.gif Kitą savaitę užsirašėm pas savo poliklinikos gastroenterologą. Mano pačios labai faina gydytoja, bet ji vaikų negydo verysad.gif

O kokia pavarde?
Mes pirmadieni vaziuojam pas gastro. Irgi pas moteri.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 05, 20:35)
Mes Vilniuje buvom Santariškėse, bet man ta gydytoja tai nelabai patiko blush2.gif Kitą savaitę užsirašėm pas savo poliklinikos gastroenterologą. Mano pačios labai faina gydytoja, bet ji vaikų negydo verysad.gif

sėkmės ir laukiam gerų žinių mirksiukas.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 05, 20:35)
Mes Vilniuje buvom Santariškėse, bet man ta gydytoja tai nelabai patiko blush2.gif Kitą savaitę užsirašėm pas savo poliklinikos gastroenterologą. Mano pačios labai faina gydytoja, bet ji vaikų negydo verysad.gif

labukas.oj kokios panasios musu istorijos biggrin.gif .mes ir istisai sloguojam ausyse suntai adenoidai operuoti.o va dabar tai jau refliuksa itare tai irgi i santariskes vezim penktadieni ryt zarnos.gal galit pasakyt pavarde gyditojos ir papasakot kaip ta zarna ryja vaikiukas,ar tevai kartu bus?
Atsakyti
QUOTE(jumbonis @ 2011 04 06, 10:21)
labukas.oj kokios panasios musu istorijos  biggrin.gif  .mes ir istisai sloguojam ausyse suntai adenoidai operuoti.o va dabar tai jau refliuksa itare tai irgi i santariskes vezim penktadieni ryt zarnos.gal galit pasakyt pavarde gyditojos ir papasakot kaip ta zarna ryja vaikiukas,ar tevai kartu bus?

o tai kiek jusų vaikui meyų,kad žarną teks ryti?
Atsakyti