Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 12, 21:06)

O baigė fraze: "Kadangi jums tiek daryta operacijų, gali būti, kad priežastis ne čia". "Ir baigus gydymą, gali reikti ieškoti kitų priežasčių lotuliukas.gif"
Taip, kad su mumis aišku, kad niekas neaišku.
Pagyrė dar, kad Nexium geriam. smile.gif


Na, jooo...
Juokas pro asaras.

O jus siandien ryjot zarna? Santariskese buvot?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 12, 21:06)
Tiek jums prirašiau ir viskas dingo.
Buvom pas daktarę, bet nenudžiugino. Labai sausas žmogus pasirodė.
Kalbėjo be užuolankų ir nevyniojo į vatą. Kadangi pati turiu šią ligą- tai daug ką žinojau, bet kai ką sužinojau ir naujo.

Ačiū už info 4u.gif ir man šis tas naujo... Kaip supratau, tai pieno išvis ne... Tai dabar pasimetime... doh.gif doh.gif Nes dvi konsultavusios gydytojos siūlė streso nevaryt ir staigiai nenuiminėt tų naktinių gerinėjimų... Bet jeigu pienas į dietą neįsipaišo, tai tokia ir dieta gaunasi verysad.gif
Aš vistiek tikiuosi ir linkiu geriausio, kad vaikai išlįstų iš šitų bėdų be pasikartojimo... Ir kad 3 mėn yra nedaug, kai išlauki metus su tais kosėjimais ir visas kitas nesamones iškenti unsure.gif

O dėl to, kad jums gali būti ne GERL, tai itkrai juokas pro ašaras doh.gif doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 12, 23:16)
Ačiū už info 4u.gif  ir man šis tas naujo... Kaip supratau, tai pieno išvis ne... Tai dabar pasimetime...  doh.gif  doh.gif  Nes dvi konsultavusios gydytojos siūlė streso nevaryt ir staigiai nenuiminėt tų naktinių gerinėjimų... Bet jeigu pienas į dietą neįsipaišo, tai tokia ir dieta gaunasi  verysad.gif
Aš vistiek tikiuosi ir linkiu geriausio, kad vaikai išlįstų iš šitų bėdų be pasikartojimo... Ir kad 3 mėn yra nedaug, kai išlauki metus su tais kosėjimais ir visas kitas nesamones iškenti  unsure.gif

O dėl to, kad jums gali būti ne GERL, tai itkrai juokas pro ašaras  doh.gif  doh.gif

O jusu sunelis ar dukrele serga GERL? Ir kaip jums nustate? Ryjot zarna ar is simptomu?
Nepykit, jei jau pasakojot? Musms si liga - sviezia dar visai. Tad nespejau isigilinti i Jusu visu istorijas.
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 12, 23:38)
O jusu sunelis ar dukrele serga GERL? Ir kaip jums nustate? Ryjot zarna ar is simptomu?
Nepykit, jei jau pasakojot? Musms si liga - sviezia dar visai. Tad nespejau isigilinti i Jusu visu istorijas.

Nepykstu mirksiukas.gif Serga sūnus, o liga irgi pakankamai šviežia... nustatė prieš 5 savaites, o gastroenterologas pakonsultavo tik prieš savaitę... Alia nebuvo talonėlių...... O kai nuėjom sakė, kad reikėjo iškart kreiptis, o ką aš pasiginčysiu, kad registratorei buvo dzin doh.gif doh.gif ... Darė endoskopija (rijo žarną), tyrimas patvirtino GERL. O prieš tai įtarimų man jokių dėl to nebuvo... Nesusiejau aš pati nei su kosuliu, nei su sloga.... Tai vat labai norisi ir man kuo daugiau info iš mamyčių, kurios su ta liga kovoja...
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 13, 00:25)
Nepykstu  mirksiukas.gif  Serga sūnus, o liga irgi pakankamai šviežia... nustatė prieš 5 savaites, o gastroenterologas pakonsultavo tik prieš savaitę... Alia nebuvo talonėlių...... O kai nuėjom sakė, kad reikėjo iškart kreiptis, o ką aš pasiginčysiu, kad registratorei buvo dzin  doh.gif  doh.gif ... Darė endoskopija (rijo žarną), tyrimas patvirtino GERL. O prieš tai įtarimų man jokių dėl to nebuvo... Nesusiejau aš pati nei su kosuliu, nei su sloga.... Tai vat labai norisi ir man kuo daugiau info iš mamyčių, kurios su ta liga kovoja...

O kaip GERL jums pasireiske?
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 13, 00:31)
O kaip GERL jums pasireiske?

Slogavo ir kosėjo ištisus metus. Joks gydymas iki galo nepadėdavo išgydyti šių simptomų. LOR'as rekomendavo endoskopiją, nes įtarė, kad būtent nuo GERL mums šitos bėdos.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akviliux_: 13 balandžio 2011 - 07:35
Ir dar toks klausimas- ar jums kartu su Nexium'u rekomendavo žarnyno bakterijas gerti? Nes mums rekomendavo, tai įdomu, ar visiems čia taip g.gif
Atsakyti
sveikos merginos tai va kaip ir minejau mum taip pat refliuksas +dar zaizdele stemplei.pirmadieni buvom santariskese tai paziurejo echoskopu israse vaistu tai dar +zarnyno infekcija kazkokia aptiko.mum Nexium ir gerosios bakterijos jai ka dar raniberla pagert.del maisto tai mum pasake stai ka tipo susireguliuokite alergenus ir viskas (atoptinis dermatitas)nes jai dar nuo refliukso isimsim maista tai nebeliks vaikui ka valgyt.vengti rugsciu maisto produktu miegot pusiau sedem ir 3 val iki miego nevalgyt.pradejus gert tabletes vaikas ismiega visa nakti.(3 tfu tfu tfu) biggrin.gif mums netgi refliuksas alergijos sukeltas gali but doh.gif
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 13, 09:22)
Ir dar toks klausimas- ar jums kartu su Nexium'u rekomendavo žarnyno bakterijas gerti? Nes mums rekomendavo, tai įdomu, ar visiems čia taip  g.gif

Mums nieko neminejo...
Atsakyti
QUOTE(jumbonis @ 2011 04 13, 14:49)
sveikos merginos tai va kaip ir minejau mum taip pat refliuksas +dar zaizdele stemplei.pirmadieni buvom santariskese tai paziurejo echoskopu israse vaistu tai dar +zarnyno infekcija kazkokia aptiko.mum Nexium ir gerosios bakterijos jai ka dar raniberla pagert.del maisto tai mum pasake stai ka tipo susireguliuokite alergenus ir viskas (atoptinis dermatitas)nes jai dar nuo refliukso isimsim maista tai nebeliks vaikui ka valgyt.vengti rugsciu maisto produktu miegot pusiau sedem ir 3 val iki miego nevalgyt.pradejus gert tabletes vaikas ismiega visa nakti.(3 tfu tfu tfu) biggrin.gif mums netgi refliuksas alergijos sukeltas gali but  doh.gif

4u.gif už iškęsta procedūrą... Matyt, kad tikrai geriau, jei visą naktį išmiega bigsmile.gif
mums irgi atopinis dermatitas... bet tikrai neturiu atrinkus, kad kažkokiam maistui ar aplinkai, bet dabar galvoju, gal mums irgi susiję g.gif Kažkaip neakcentuodavau aš to dermatito niekam, nes jis niekada nebuvo kokios sunkios formos... Gal reikia ir šitoj vietoj susimąstyti...

QUOTE(Jakatta @ 2011 04 13, 16:40)
Mums nieko neminejo...

Matyt, nuo gydytojo priklauso... Mums sakė, kad Nexium'as silpnina imunitetą, dėl to ir bakterijų pagert... g.gif
Kaip jums dietos sekasi laikytis?
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 13, 16:49)

Kaip jums dietos sekasi laikytis?

Sunkiai. Vakar kiek asaru ir isteriju buvo. Vis bandau paaiskint, kad gydytoja neleido to ir ano valgyt, kol pasveiks. Bet vaikas vis praso pazet i ta spintele, kur budavo seniau sudeti sausi pusryciai, kukuruzai, siaudeliai, sokoladinis kremas... Labai megsta bananini Miau gerima. Tai ir to vis praso. Siandien einant pro parduotuve, uzsiklyke, kad nori bandeles, nes visada ten pirkdavome. Tai parsiveziau namo klykianti. Vios pavyko i masinine kedute isisodint, nes isiriecia ir neiseina prisegt. Jis paskutiniu metu per tuos skausmus koks piktas ir isterikas pasidare. doh.gif Jau nebezinau kaip elgtis. Bandau graziuoju, bet mano nervai irgi ne geleziniai...


PS. Grikiu koses taip ir nepavyko isiulyt. Geriau tada jis renkasi but nevalges...


Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 13, 17:03)
Sunkiai. Vakar kiek asaru ir isteriju buvo. Vis bandau paaiskint, kad gydytoja neleido to ir ano valgyt, kol pasveiks. Bet vaikas vis praso pazet i ta spintele, kur budavo seniau sudeti sausi pusryciai, kukuruzai, siaudeliai, sokoladinis kremas... Labai megsta bananini Miau gerima. Tai ir to vis praso. Siandien einant pro parduotuve, uzsiklyke, kad nori bandeles, nes visada ten pirkdavome. Tai parsiveziau namo klykianti. Vios pavyko i masinine kedute isisodint, nes isiriecia ir neiseina prisegt. Jis paskutiniu metu per tuos skausmus koks piktas ir isterikas pasidare.  doh.gif Jau nebezinau kaip elgtis. Bandau graziuoju, bet mano nervai irgi ne geleziniai...
PS. Grikiu koses taip ir nepavyko isiulyt. Geriau tada jis renkasi but nevalges...

O mano ir parduotuvėse drąskosi, visko nori o aš nieko neperku doh.gif Namie po 19 imu slėpti maistą, nes isterijos. Mums taip pat liepė išsitirti kai baigsim Nexium dėl maisto alergijų. Nes kažkokia keista liga mūsų. Bet pirmą kartą slogą išsigydėm per savaitę, nors labai baisi buvo. Gal Nexium padėjo? g.gif Mums bakterijų nesiūlė tik po mėn patarė prieš naktį dar duoti Raniberl.
Atsakyti