Įkraunama...
Įkraunama...

gastroezofaginis refliuksas

QUOTE(Merisier @ 2011 04 20, 11:02)
Laba diena,
Na deja, nenoriai, bet jungiamės ir mes su dukryte (2m. 2mėn.)prie jūsų verysad.gif

Sveikatytės jums 4u.gif tikrai puokštė ligų nesmagi sad.gif Svrabu visas priežastis rast, o po truputį gerės ir gerės 4u.gif Pasidalinkit kaip seksis sveikt ir dietos laikytis (man čia usnkiasuia užduotis su tuo maistu...)wink.gif
Papildyta:
Giedre.vs dar nėra pasėlio atsakymo? g.gif
Atsakyti
Dar toks vienas klausimas kilo: ar duodat vaikams vitaminus? Jei taip, į ką atkreipti dėmesį renkantis? Ta prasme ko reikėtų vengti - kokių ingridientų?
QUOTE(Baniukas @ 2011 04 20, 13:45)
Merisier užuojauta

Dėkui 4u.gif

QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 20, 14:23)
Sveikatytės jums  4u.gif  tikrai puokštė ligų nesmagi sad.gif  Svrabu visas priežastis rast, o po truputį gerės ir gerės  4u.gif Pasidalinkit kaip seksis sveikt  ir dietos laikytis (man čia usnkiasuia užduotis su tuo maistu...)wink.gif


Dėkui 4u.gif Aš vakar padepresavau, šiandien ryte pasipiktinau, o dabar organizuoju vizitų maratoną smile.gif Dėl dietos nebus labai sunku, nes ji kūdikis netoleravo gliuteino, tai pasiūla produktų kaip ir išanalizuota, tereikia įvesti vėl juos į maisto racioną. Sunkiausia bus darželyje...gerai, kad privatų lankom, tikiuosi supratimo ir pagalbos ten unsure.gif

Sekmės ir visiem kitiem ligoniukam wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 04 20, 14:28)
Dar toks vienas klausimas kilo: ar duodat vaikams vitaminus? Jei taip, į ką atkreipti dėmesį renkantis? Ta prasme ko reikėtų vengti - kokių ingridientų?
Dėkui 4u.gif

Aš duodavau "Tedžio" uogas ir Žuvų taukus "Auksinė žuvelė" Bet dabar vitaminų išvis nebeduodu, o į savaitė kelis kart žuvų taukų... Realiai man gastroenterologė aiškino, kad kuo mažiau visokių kvapų ir t.t. būtų pridėta (bet siejo ne su GERL, o kad alergijos nebūtų...), bet kur tokius vaikiškus rast neįsivaizduoju... Žuvų taukai irgi kaip riebalas turbūt nieko gero, bet gi smegenim vystytis irgi reikia... Tai gal kas ką patars, o aš čia tik iš savo kasdienybės...
Atsakyti
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 20, 14:23)
Sveikatytės jums  4u.gif  tikrai puokštė ligų nesmagi sad.gif  Svrabu visas priežastis rast, o po truputį gerės ir gerės  4u.gif Pasidalinkit kaip seksis sveikt  ir dietos laikytis (man čia usnkiasuia užduotis su tuo maistu...)wink.gif
Papildyta:
Giedre.vs dar  nėra pasėlio atsakymo?  g.gif

Ne bus tik po Velykų. Mes ir ieškosim dar alergijų, nes rašiau kad vėl sinusitas ir gal jau koks 10 per metus. Nelabai aš tikiu, kad čia Gerlas kaltas. Nes jau bus 3 sav. kai geriam vaistus, o kolkas pagerėjimo jokio. Tik vaiko gaila, kad maisto neduodu. blush2.gif
Naujai mamytei 4u.gif Balsas susitvarkys, kai apsigydisit. Man buvo nuo Gerl dingęs kokiom 3 dienom visai. Bet kai apsigydžiau atsirado.
Papildyta:
QUOTE(akviliux_ @ 2011 04 20, 15:20)
Aš duodavau "Tedžio" uogas ir Žuvų taukus "Auksinė žuvelė" Bet dabar vitaminų išvis nebeduodu, o į savaitė kelis kart žuvų taukų... Realiai man gastroenterologė aiškino, kad kuo mažiau visokių kvapų ir t.t. būtų pridėta (bet siejo ne su GERL, o kad alergijos nebūtų...), bet kur tokius vaikiškus rast neįsivaizduoju... Žuvų taukai irgi kaip riebalas turbūt nieko gero, bet gi smegenim vystytis irgi reikia... Tai gal kas ką patars, o aš čia tik iš savo kasdienybės...

Aš tai dabar nieko neduodu. Užtenka kiek vaistų prigėrėm- tegu vitaminus gauna su maistu. Kadangi pati turiu Gerl galiu pasakyti, kad nuo vitaminų mane pvz. juodai pykina.
Atsakyti
Mes treciadieni vaziuojam darytis endoskopijos. Zinau, kad neilgai ten trunka, bet vistiek baisu. Nezinau, kaip vaika atvezt nevalgiusi, negerusi. Vistik is Panevezio i Vilniu vaziuosim.
O per ta procedura tevu neleidzia but su vaiku?
Papildyta:
QUOTE(Merisier @ 2011 04 20, 11:02)
dusimą naktimis po valandą...Šiąnakt naudojom Gastrotuss, tai ėmė kosėti tik apie 5 ryto ir labai nedaug.

Siaubas kaip baisu. o ka tokiu atveju darot? kaip pagelbet vaikui tada? Mums tai kitaip pasireiskia. Baisiais pilvo skausmais. Irgi trunkanciais po valanda ir daugiau. Vaikas kartais klykia is skausmo. tik mums padeda zvakutes nuo skausmo. o kaip jums?
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 20, 19:45)
Mes treciadieni vaziuojam darytis endoskopijos. Zinau, kad neilgai ten trunka, bet vistiek baisu. Nezinau, kaip vaika atvezt nevalgiusi, negerusi. Vistik is Panevezio i Vilniu vaziuosim.
O per ta procedura tevu neleidzia but su vaiku?
Papildyta:

Siaubas kaip baisu. o ka tokiu atveju darot? kaip pagelbet vaikui tada? Mums tai kitaip pasireiskia. Baisiais pilvo skausmais. Irgi trunkanciais po valanda ir daugiau. Vaikas kartais klykia is skausmo. tik mums padeda zvakutes nuo skausmo. o kaip jums?

Ne neleidžia, o kam jums ten būti? Manau tai kompetetingų daktarų reikalas. Viskas jų rankose. O valgyti ir gerti tikrai negalima.
Mums jokių pilvo skausmų nebuvo. Pykinimo irgi, bet ar tai gerai klausimas?
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 20, 21:00)
Ne neleidžia, o kam jums ten būti? Manau tai kompetetingų daktarų reikalas. Viskas jų rankose. O valgyti ir gerti tikrai negalima.
Mums jokių pilvo skausmų nebuvo. Pykinimo irgi, bet ar tai gerai klausimas?

Zinok, man dar geriau kad neleidzia. Maziau matysiu, maziau paciai sirdi skaudes.
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 20, 22:23)
Zinok, man dar geriau kad neleidzia. Maziau matysiu, maziau paciai sirdi skaudes.

Žinai man už durų stovint labai skaudėjo. Norėjau toliau nueit. Man pačiai tas tyrimas ve verysad.gif . Gerai, kad jiems tą padrąsinančią tabletukę duoda.
Atsakyti
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 20, 22:32)
Žinai man už durų stovint labai skaudėjo. Norėjau toliau nueit. Man pačiai tas tyrimas ve verysad.gif . Gerai, kad jiems tą padrąsinančią tabletukę duoda.

Mano vaikui kiekviena vakara skauda. Tai butume jau koki simta tokiu tyr. istvere smile.gif
Atsakyti
Labas rytas smile.gif
Dėkui už info apie vitaminus. Aš kol kas duodu ChildLife multi - nežinau, ar kažkuo padeda, bet sudėtis lyg ir ganėtinai natūrali, be to, reik gi pabaigti "prabangų" buteliuką biggrin.gif
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 20, 19:12)
Ne bus tik po Velykų. Mes ir ieškosim dar alergijų, nes rašiau kad vėl sinusitas ir gal jau koks 10 per metus. Nelabai aš tikiu, kad čia Gerlas kaltas. Nes jau bus 3 sav. kai geriam vaistus, o kolkas pagerėjimo jokio. Tik vaiko gaila, kad maisto neduodu.  blush2.gif
Naujai mamytei 4u.gif Balsas susitvarkys, kai apsigydisit. Man buvo nuo Gerl dingęs kokiom 3 dienom visai. Bet kai apsigydžiau atsirado.


Dėkui 4u.gif
Užsirašėm pas alergologę Kuprienę Miglę gegužės 23 dienai. Buvo galima 11, bet mes Graikijoj būsim...Pulmonologė liepė ir man tyrimus pasidaryt, pasak jos, pagal pasakojimus mano, aš dulkių erkėm alergiška. Per beveik 30 metų kažkaip nesugebėjau išsitirt blush2.gif

QUOTE(Jakatta @ 2011 04 20, 19:45)

Siaubas kaip baisu. o ka tokiu atveju darot? kaip pagelbet vaikui tada? Mums tai kitaip pasireiskia. Baisiais pilvo skausmais. Irgi trunkanciais po valanda ir daugiau. Vaikas kartais klykia is skausmo. tik mums padeda zvakutes nuo skausmo. o kaip jums?

Sodindavom, duodavom čiobrelių sirupo, islos (aišku, nepadėdavo, o mes nesuprasdavom kodėl). Žodžiu už pusvalandžio-valandos praeidavo unsure.gif Ji pati vis lipa ant aukštesnės pagalvės, gerai, kad neribojau-dabar pulmonologė irgi sakė, kad tai vienas iš būdų padėti vaikui.
Mano dukrytei pilvo skausmai baisūs prasidėjo, kai buvo maždaug mėnuo. Tada nurašė daktarai pilvo diegliams. Žiauriausia būdavo, kai reikėdavo migdyti - tik stačiom ir niekaip kitaip.Tada GERL ir pradėjau įtarti ir mūsų daktarei sakyti, kad gal jis. Naktį keldavosi kas 15-30 min, bet galvojom, kad dantys. Nuo metukų kažkur pradėjo rodyt, kad pilvuką skauda, bet daktarė vis aiškino, kad mažo svorio gimus buvo, tai diegliai užsitęsė. Aš irgi višta, nieko nesiėmiau rimtesnio... Simetikoną gerdavo, kai skaudėdavo - apramindavo. Dabar radau informacijos, kad ir nuo GERL jis padeda - dėl to ir tiko, apramindavo pilvuką. O žvakutės jai nepadėdavo, tik geriamas Ibuprofenas jei jau rimti skausmai būdavo. Ir dabar tas pats - jei ausų uždegimas ar pilvą smarkiau skauda - pusę šaukštuko Ibufen ir padeda. Jis, beje, 100 % kompensuojamas 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Jakatta @ 2011 04 21, 00:19)
Mano vaikui kiekviena vakara skauda. Tai butume jau koki simta tokiu tyr. istvere smile.gif

Niu mano dukrai tai 7 operacijos darytos, bet priežastys neaiškios. Dabar viską sukabino ant gerl. Bet aš nelabai tikiu schmoll.gif Nes su nosim pagerėjimo jokio.
Atsakyti
QUOTE(Merisier @ 2011 04 21, 09:32)


Mano dukrytei pilvo skausmai baisūs prasidėjo, kai buvo maždaug mėnuo. Tada nurašė daktarai pilvo diegliams. Žiauriausia būdavo, kai reikėdavo migdyti - tik stačiom ir niekaip kitaip.Tada GERL ir pradėjau įtarti ir mūsų daktarei sakyti, kad gal jis. Naktį keldavosi kas 15-30 min, bet galvojom, kad dantys. Nuo metukų kažkur pradėjo rodyt, kad pilvuką skauda, bet daktarė vis aiškino, kad mažo svorio gimus buvo, tai diegliai užsitęsė. Aš irgi višta, nieko nesiėmiau rimtesnio... Simetikoną gerdavo, kai skaudėdavo - apramindavo. Dabar radau informacijos, kad ir nuo GERL jis padeda - dėl to ir tiko, apramindavo pilvuką. O žvakutės jai nepadėdavo, tik geriamas Ibuprofenas jei jau rimti skausmai būdavo. Ir dabar tas pats - jei ausų uždegimas ar pilvą smarkiau skauda - pusę šaukštuko Ibufen ir padeda. Jis, beje, 100 % kompensuojamas 4u.gif

Pas mus labai panasiai.
Ka tik gimes, dar ligoninej budamas verkdvavo naktim. Ir dienom. Dujos labai eidavo. Kaltinom pilvuka ir laukem menesio,kada dazniausiai daug kam praeina. Kai nepraejo, tada laukem kol sueis trys menesiai, arba 100 dienu pagal kiniecius biggrin.gif Nes tada turetu baigtis visi diegliai. Kai nepraejo, tada laukem puse metuku kol sueis, nes tada pradeda sedet, sutvirteja pilvo raumenys ir baigiasi skausmai ir pilvuko putimai. Tada isdygo pirmieji dantukai. O mes liovemes kaltinti pilvuka ir toliau visa kalte suvertem dantukam. biggrin.gif
Dabar du metukai. Vis dar skauda pilvuka. Ir pucia dar daznai.
Siaip maziukas labai atpylinedavo, nors maitinau savo pienu iki 11 men. Nebesuskaiciuoju kiek maikiu pasikeisdvau per diena. Po atpylimo daznai merliuka tendavo net isgrezti. Bet pediatre del to nesunerimo visai. Nes svoris augo puikiai.

Papildyta:
QUOTE(Giedre.vs @ 2011 04 21, 10:42)
Niu mano dukrai tai 7 operacijos darytos, bet priežastys neaiškios. Dabar viską sukabino ant gerl. Bet aš nelabai tikiu schmoll.gif Nes su nosim pagerėjimo jokio.

blink.gif Siaubas kiek daug. O del kokiu priezasciu darytos?
Cia didziajai mergaitei?
Atsakyti