Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Kaip atsivežti auto iš JAV ?
Supermamų klubas > Mūsų namai > Keturi ratai
Ingrida Kraus
Labai noreciau parsisiusti automobili is Jav tik nezinau visu smulkmenu.... Gal kam teko susidurti su tokiais dalykais kaip muitine(kiek moki, kur yra....), registracija, atitikties sertifikatas.... Na zodziu kuo daugiau informacijos tuo geriau thumbup.gif Aciu notworthy.gif notworthy.gif notworthy.gif
mng
bandyk laime... lotuliukas.gif tik pasiskaiciuok pries tai kiek tau viskas kainuos ir pagalvok ar apsimoka... ax.gif 4u.gif
Ingrida Kraus
Tai, kad is Jav vezamos buna visos dauztos blush2.gif Uztai ir prasau pagalbos, kad galeciau pasiskaiciuoti biggrin.gif
mng
niekada negalima sakyti "Visi", nes niekada taip nebuna. nesvarbu kokioj situacijoj.... profesionaliai gali paskaiciuot tik tas, kas tuo uzsiima... bet nemanau, kad jie bus suinteresuoti tau padeti... ax.gif
Dorinda
na as kiek esu girdejus is vyro kalbu tai i lietuva veza dauguma dauztas, nes kitos labai brangios, jei nori tik viena masina tai nemanau, kad tau uzkraus viena, reik krauti kokias keturias su viena niekas neprasideda , tik uzkrovimas man atrodo kainuoja apie 2000 dol., na bet sakau nesu tikra jei idomu reiktu vyro paklausti tiksliau.
bravada
mes siuntemes masina is JAV. pirkome aukcione ir siunte, na kainavo , kainavo. ir cia dar lietuvoje vargo buvo, nes ne europinis varijantas buvo.
mng
QUOTE(sakalina @ 2006 08 29, 21:15)
na as kiek esu girdejus is vyro kalbu tai i lietuva veza dauguma dauztas, nes kitos labai brangios, jei nori tik viena masina tai nemanau, kad tau uzkraus viena, reik krauti kokias keturias su viena niekas neprasideda , tik uzkrovimas man atrodo kainuoja apie 2000 dol., na bet sakau nesu tikra jei idomu reiktu vyro paklausti tiksliau.
*

siuncia ir viena, del to kaina nesikeicia, nes i konteineri sukisa ir kitu masinas. bet nieko nezinant siulau nepradeti.
Ingrida Kraus
na as jau susizinojau, kad reikia atitikties sertifikato (na pakeisti lemputes, bet cia nera taip baisu g.gif ), bet nezinau nuo kokios sumos skaiciuojamas muitas ir dar isivaizduoju, kad bus kazkokiu plonybiu g.gif
mng
[quote=Ingrida Kraus,2006 08 30, 13:03]
na as jau susizinojau, kad reikia atitikties sertifikato (na pakeisti lemputes, bet cia nera taip baisu g.gif ), bet nezinau nuo kokios sumos skaiciuojamas muitas ir dar isivaizduoju, kad bus kazkokiu plonybiu g.gif
*

[/

tai muitas priklauso nuo masinos, kubaturos, metu ir t.t. defektacija darysi ar ne ir pan. bet skaiciuok kiek parvezimas, plius davezimas is kur isplukdo tuos konteinerius....
Ingrida Kraus
O tai muitas neina nuo deklaruojamos masinos vertes g.gif
Kalbu cia taip rimtai kaip tikra eksperte lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Aiva.
jei labai rimtai reikes pagalbos, duosiu viena telefoniuka - zmogus padetu su muitais. parasyk i az mirksiukas.gif
Ingrida Kraus
as dar tik galvoju, bet jei ka prisiminsiu thumbup.gif aciu thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
*Matilda*
QUOTE(Kameja_x @ 2006 09 02, 12:15)
jei labai rimtai reikes pagalbos, duosiu viena telefoniuka - zmogus padetu su muitais. parasyk i az mirksiukas.gif
*

Kameja jus man atrodo vaziavot i Lietuva ane, o jus visam ar tik i svecius?
Mes planuojam kraustytis ten gyventi, ir labai butu idomu viso musu turtelio pervezimo plonybes. Turiu masina kuria irgi noreciau parsivesti ir ar pasimoka ar nebus pigiau mums masina ten pirktis? Zodizu jei ka zinai buciau dekinga jei papasakotum ar cia ar i AZ 4u.gif
mng
QUOTE(*Matilda* @ 2006 09 04, 00:08)
Kameja jus man atrodo vaziavot i Lietuva ane, o jus visam ar tik i svecius?
Mes planuojam kraustytis ten gyventi, ir labai butu idomu viso musu turtelio pervezimo plonybes. Turiu masina kuria irgi noreciau parsivesti ir ar pasimoka ar nebus pigiau mums masina ten pirktis? Zodizu jei ka zinai buciau dekinga jei papasakotum ar cia ar i AZ 4u.gif
*

prie masinos dek apie 2000dol. plius muitas, ziurint dar kurioj vietoj guvenat ir kiek iki uosto reiks vezti, ten uz km 1,5 dolerio. o konteineris baldams 2500 - 3000 doleriu. 4u.gif
jolce
Sveikinam visus gryžtancius namo . Mes jau metai kaip gryžę . Esam sukaupę didelę patirtį del daiktu , automobilio parvezimo -- nieko baisaus tik pasiruoškit susimoket už taip vadinama bemuitį daiktu įvežima . Susitvarkykit gyvenamos vietos deklaracijas ambasadose Apsišarvuokit kantrybe ir pirmyn drinks_cheers.gif
Radvyle
Jezau, taigi neapsimoka is JAV masinu veztis paciam. Muitai ir transportavimas jos kaina beveik padvigubins schmoll.gif
Macarena
Na jei tarkim aukcione pavyksta nupirkti gera, kad ir dauzta masina, visvien taip parsivaryti masina ir cia susitvarkyti LIetuvoj, kainuoja kur kas pigiau nei cia pirkti. Masinos atplukdymas konteineriu kainuoja 900-1500 doleriu (priklausomai nuo masinos dydzio). Muitus, defektacijos aktus, atitikties deklracijas Lietuvoje galima susitvarkyti uz pingius labai greit g.gif Tik jei priksit kas aukcione masina, pasitikrinkit del title'o, nes dabar nuo liepos menesio Lietuvoj galeioja vos kelios rusys mirksiukas.gif
Sekmes visoms. Jei kam kokiu konkreciu klausimuku kiltu, rasykit az (pazitami tuom uzsiima, tai bent patarimais galesiu pagelbeti) mirksiukas.gif
Ingrida Kraus
thumbup.gif Galu gale radom tikra zinova!!!!!! O kaip yra ivertinama masina muitams g.gif T.y. nuo ko priklauso muito dydis? g.gif
waiber
o gal zinok koki internetini adresiuka tu JAV auto aukcionu ax.gif
kazkaip "uzsikabliavau" ir as blush2.gif
akai
Mes pirkom auto JAV ir gabenom ji cia- LT. Mums tikrai atsejo pigiau negu pirkti cia 2005 m automobili. Gabenimo kaina priklauso nuo to kur yra automobilis ir koks jis. O cia LT nieko neimanomo nera mirksiukas.gif . Siaip ziurinejam dar vieno automobiliuko, bet dabar jau man bigsmile.gif
Siame puslapyje yra visos nuorodos su kodais i interneto puslapi, kur galima pasiziureti ir kokie automobiliai bus parduodami ir vakarais stebeti pacius aukcionus(tokiu budu galima suzinoti mazdaug kaina uz kiek galima nusipirkti patinkanti automobili) AUTO AUKCIONAS JAV
Jei dar kas domintu ir as zinosiu pabandysiu atsakyti.
SupBoardinG
QUOTE(bravada @ 2006 08 29, 20:45)
mes siuntemes masina is JAV. pirkome aukcione ir siunte, na kainavo , kainavo. ir cia dar lietuvoje vargo buvo, nes ne europinis varijantas buvo.
*

radusi buvai visai prikolna skelbima:
"nuomuojame europinio standarto lempas amerikietishkiems automobiliams tech.apzhiurai praeiti" doh.gif lotuliukas.gif

buvau ir ash nusizhiurejusi amerokona, bet susilaikiau del poros priezhaschiu: man reikejo miniveno (su amerikonu pasikarchiau greichiausiai) ir reikejo pakankamai ekonomishkos ir ekologishkos mashinos - kiekviena savaitgalivazhineju i pajuri, o amerikonai - edrios mashinos - benzas pas juos gi papigiajskas doh.gif

prie to paties pasigirsiu - turiu dabar honda shuttle blush2.gif
waiber
QUOTE(akai @ 2006 09 20, 20:38)
Mes pirkom auto JAV ir gabenom ji cia- LT. Mums tikrai atsejo pigiau negu pirkti cia 2005 m automobili. Gabenimo kaina priklauso nuo to kur yra automobilis ir koks jis. O cia LT nieko neimanomo nera  mirksiukas.gif . Siaip ziurinejam dar vieno automobiliuko, bet dabar jau man bigsmile.gif
Siame puslapyje yra visos nuorodos su kodais i interneto puslapi, kur galima pasiziureti ir kokie automobiliai bus parduodami ir vakarais stebeti pacius aukcionus(tokiu budu galima suzinoti mazdaug kaina uz kiek galima nusipirkti patinkanti automobili) AUTO AUKCIONAS JAV
Jei dar kas domintu ir as zinosiu pabandysiu atsakyti.
*

Aciu uz nuorodele, jau "nardom" tarp tu amerikansku masiniuku rolleyes.gif
Jurgitar
Muitai skaiciuojami taip. Masinos kaina+ transportavimos islaidos, nuo sios sumos skaiciuoja muita ir dar nepamirskit priskaiciuot pvm. O muito tarifa kaip nustato nezinau, bet jau cia turbut nuo markes, galingumo ir pan..

Mes vezemes masina is JAV per firma, viska sutvarke, tik patiem reikejo pasikeist lempas ir gauti ta sertifikata. Isejo pigiau. Pirkom dauzta, patys susitvarkem, taip daug geriau pirkt, nei pirkt jau sutvarkyta.
fashion
QUOTE(Jurgitar @ 2006 09 21, 18:45)
Muitai skaiciuojami taip. Masinos kaina+ transportavimos islaidos, nuo sios sumos skaiciuoja muita ir dar nepamirskit priskaiciuot pvm. O muito tarifa kaip nustato nezinau, bet jau cia turbut nuo markes, galingumo ir pan..

Mes vezemes masina is JAV per firma, viska sutvarke, tik patiem reikejo pasikeist lempas ir gauti ta sertifikata. Isejo pigiau. Pirkom dauzta, patys susitvarkem, taip daug geriau pirkt, nei pirkt jau sutvarkyta.
*

mano vyras motocikla is ten parsivare, bet niuansu visu net nezinau. paklausiu
taute
QUOTE(bliamba @ 2006 09 20, 11:11)
o gal zinok koki internetini adresiuka tu JAV auto aukcionu  ax.gif
kazkaip "uzsikabliavau" ir as  blush2.gif
*

dar galima per www.ebay.com
mes irgi noretumes parsivaryt is ten bet i anglija ne i lt reikia doh.gif
INGRIDIK81
www.autosara.com mano vyras is ten pirko dauzta x5,tai labai apsimokejo,man atrodo pas mus vyksta aukcionai kauno g.,tai ten kokiu nori gali nusipirkti,o pres tai tai vyras per google ieskojo kokiu aukciono,pires tai is italijos pirko,bet as visu smulkmenu nezinau,jei ka galiu paklausti.
vovka
dar kazka panasaus radau: http://www.lutora.lt/index.php?part=news&newsid=10
bambyte
www.copart.com amerikos aukcionas
ugi
QUOTE(INGRIDIK81 @ 2007 02 06, 20:03)
www.autosara.com mano vyras is ten pirko dauzta x5,tai labai apsimokejo,man atrodo pas mus vyksta aukcionai kauno g.,tai ten kokiu nori gali nusipirkti,o pres tai tai vyras per google ieskojo kokiu aukciono,pires tai is italijos pirko,bet as visu smulkmenu nezinau,jei ka galiu paklausti.
*

mes su vyru ir girdejom gerus atsiliepimus apie ta aukciona drinks_cheers.gif
skyler
mane irgi domina kokie yra mokesciai vezantis automobili is JAV, kiek papildomai prisideda prie automobilio kainos, bet niekur nerandu tikslios ir konkrecios info sad.gif
tetukas
QUOTE(skyler @ 2007 10 16, 10:41)
mane irgi domina kokie yra mokesciai vezantis automobili is JAV, kiek papildomai prisideda prie automobilio kainos, bet niekur nerandu tikslios ir konkrecios info sad.gif
*

4u.gif Cia viskas yra labai paprasta: viskas priklauso kaip ir kur pirksit auto.PVZ: Mazda 6 2004 metu perkat verastar auction georgia (ga) usa valstija ,sveikos auto kaina aukcijone bus ~6000$+auction mokestis apie 350$ dylerio mokestis apie 200$(zmogus kuris uz jus sutvarkys visus formalumus usa) +automobilio atvezimas i pakrovimo vieta is kur konteineryje jau keliaus i lt ~150$ +automobilio plukdymas i lt ~800$ taigi jusu auto iki klaipedos jau 7500$ Taigi auto jau klaipedoje uoste +uosto mokesciai iskrovimas auto is konteinerio ir t.t ~150$ Dabar jums reikes sumoketi muito mokesti pades jum begalis firmu jai reikes rekomenduosiu tai sudarys apie 1800$ nu kaip pasiseks susitart.Dabar jum reikia uzregistruoti auto lietuvoje dar apie 500$ stai jus jau dziaugiate savo naujuoju automobiliu uz 9950 $ grubiai 10.000$ siandien dienai tai yra apie 24200 lt. tongue.gif manau kad sutaupysitia ~ 7000 lt
skyler
QUOTE(tetukas @ 2007 10 16, 13:30)
4u.gif Cia viskas yra labai paprasta:  viskas priklauso kaip ir kur pirksit auto.PVZ:  Mazda 6 2004 metu perkat verastar auction  georgia (ga) usa valstija ,sveikos auto kaina aukcijone bus ~6000$+auction mokestis apie 350$  dylerio mokestis apie 200$(zmogus kuris uz jus sutvarkys visus formalumus usa)  +automobilio atvezimas i pakrovimo vieta is kur konteineryje jau keliaus i lt ~150$ +automobilio plukdymas i lt ~800$ taigi jusu auto iki klaipedos jau 7500$ Taigi auto jau klaipedoje uoste +uosto mokesciai iskrovimas auto is konteinerio ir t.t ~150$ Dabar jums reikes sumoketi muito mokesti pades jum begalis firmu jai reikes rekomenduosiu tai sudarys apie 1800$ nu kaip pasiseks susitart.Dabar jum reikia uzregistruoti auto lietuvoje dar apie 500$  stai jus jau dziaugiate savo naujuoju automobiliu uz 9950 $  grubiai 10.000$ siandien dienai tai yra apie 24200 lt. tongue.gif  manau kad sutaupysitia ~ 7000 lt
*

dekui labai uz atsakyma!!! smile.gif 4u.gif
Vaidulė
Gal kas galit padeti su ismuitinimu pigiau rolleyes.gif Masina LT jau prabuvo puse metu, o dabar norint ja ismuitinti yra laaaaaaabai brangu doh.gif doh.gif
Masina audi A6 1999 mtu, nera nauja, bet.....
ATSIYGINSIM 4u.gif
linasunrise
Laba diena,
teko tiek man, tiek mano pusbroliui ir tetai automobilius is JAV parsisiusti is UAB ‘‘EGMA PLIUS‘‘- teikia profesionalias paslaugas, susijusias su automobiliu is JAV pirkimu, transportavimu, muitinimu ir t.t. . Tel: +370 600 08111 Web: www.autoegma.com
Mes savo masiniuka (SUBARU FORESTER) pirkome su dauztu sparnu, ir priekiniu stiklu. Susiremontavome, vazinejame ir dziaugiames, kad sutaupeme 12 000 Lt (lyginant su kainomis nurodytomis internete uz tokius pat automobilius). Privalumas, kodel pirkome dauzta: kaina mazesne + matai kokios problemos (kur dauzta masina) , nurodyta aktuali rida..
thumbup.gif
dives
Labai įdomu per kiek laiko atkeliauja masina, norėčiau ir aš iš ten, bet mano sena jau ant garbės žodžio tik laikosi, net nežinau ką daryt..
dives
QUOTE(Macarena @ 2006 09 08, 18:16)
Na jei tarkim aukcione pavyksta nupirkti gera, kad ir dauzta masina, visvien taip parsivaryti masina ir cia susitvarkyti LIetuvoj, kainuoja kur kas pigiau nei cia pirkti. Masinos atplukdymas konteineriu kainuoja 900-1500 doleriu (priklausomai nuo masinos dydzio). Muitus, defektacijos aktus, atitikties deklracijas Lietuvoje galima susitvarkyti uz pingius labai greit  g.gif Tik jei priksit kas aukcione masina, pasitikrinkit del title'o, nes dabar nuo liepos menesio Lietuvoj galeioja vos kelios rusys  mirksiukas.gif
Sekmes visoms. Jei kam kokiu konkreciu klausimuku kiltu, rasykit az (pazitami tuom uzsiima, tai bent patarimais galesiu pagelbeti)  mirksiukas.gif
*

O kas tas title, kur būtų galima apie tas rūšis sužinot?
EagleEye
Mums irgi teko susidurti su Autoegma, tai ispudis tikrai labai geras. Suteike detalia konsultacija ir dar patare kaip ir ka daryti, kad butu pigiau. Is tiesu patys pirkdami automobili ir truputi pataise autoservise sutaupeme truputi virs dvieju tukstanciu euru lyginant su perpardavinetoju kainomis, tai siaip kaip ir nemaza suma. O kas geriausia, tai prakonsultavo kuriuos varijantus apsimoka pirkti, kiek gali kainuoti remontas, detales, padejo ismuitinti ir paruosti europiniam standartui labai minimaliomis islaidomis. Siaip anksciau esam viena automobili pirke kitur, tai siaip autoegma labai geras kainas laiko ir automobilis greitai buvo pristatytas ir jokiu nesklandumu nekilo, del ko irgi paliko labai gera ispudi.
mirksta*vonioj
QUOTE(Vlastimila @ 2008 04 02, 18:43)
O kas tas title, kur būtų galima apie tas rūšis sužinot?
*

Title yra amerikono automobilio pasas, ten padaužtam auto išduodamas naujas pasas, kur nurodoma, kad yra daužtas, t.y. "salvage"
Gali būti ir "junk", tada tinka tik ardymui, tokio neregistruoja.
Palandžiok po copart.com arba qcsa.com - ten viskas parašyta, tik reikia laiko susirast.
Supervyras
Noriu JAV arba Kanadoje pirkti naują 2010 Honda Odyssey
Europoje neplatinamas verysad.gif
Bazinė kaina priklausomai nuo modelio $26,805 - $40,755
Gal kas žinote, kiek kainuotų nusipirkti ir atsigabenti į Lietuvą?
Muitai, transportavimas, PVM ir t.t. Ar bus dvigubas apmokestinimas?
linasunrise
QUOTE(waiber @ 2006 09 20, 15:11)
o gal zinok koki internetini adresiuka tu JAV auto aukcionu  ax.gif
kazkaip "uzsikabliavau" ir as  blush2.gif
*

Sveiki,

susisiekite su AUTOEGMA...jei domina konkretus pirkimas, Jums pagelbes ir prakonsultuos...Mums ir autoaukcionu koda dave, kad patys masina galetume issirinkti...o jie tik tarpininkavo.
www.autoegma.com

Sekmes.
Papildyta:
QUOTE(skyler @ 2007 10 16, 10:41)
*

Sveiki,

susisiekite su imonemis, kurios perka auto is USA, jie pateiks Jums detalia info.
Mes pirkome auto per AUTOEGMA, likome labai patenkinti. Pirkom truputi dauzta masina...visa info , kur dauzta turejome..pasidareme kosmetini remonta ir jau 3 metus be remonto, isskyrus padangu keitimas, tepalu keitimas.
Labai vykes pirkinys.
Pabandykite pasidometi www.autoegma.com, vyriskis pataria, suteikia placia informacija apie AUTO pirkima, muitinima is USA.
thumbup.gif
Supervyras
Aciu uz atsakyma, bet as noriu pirkti NAUJA JAV arba Kanadoje(metrininiai prietaisu rodmenys), o tai labai didelis skirtumas nuo aukcionu.
Sea_
Sakykit, o yra muitai, jei savo mašiną nori iš JAV į Lietuvą pasisiųst?

Kiek laiko užtunka mašinos kelionė? smile.gif
_Nikole_
QUOTE(Supervyras @ 2010 02 22, 11:27)
Noriu JAV arba Kanadoje pirkti naują 2010 Honda Odyssey
Europoje neplatinamas verysad.gif
Bazinė kaina priklausomai nuo modelio $26,805 - $40,755
Gal kas žinote, kiek kainuotų nusipirkti ir atsigabenti į Lietuvą?
Muitai, transportavimas, PVM ir t.t. Ar bus dvigubas apmokestinimas?
*

Tai ten kaina priklauso nuo automobilio (jei muštas kažkiek tai žymiai pigiau gaunasi + meitas keliskart mažesnis).
O tai į kainą įeina pakrovimas + kelione po JAV iki uosto+konteineris+150$ zmogui, kuris viską tvarko JAV+muitas+defektacija+100$ tarpininkui.

Supervyras
QUOTE(_Nikole_ @ 2010 03 08, 12:34)
Tai ten kaina priklauso nuo automobilio (jei muštas kažkiek tai žymiai pigiau gaunasi + meitas keliskart mažesnis).
O tai į kainą įeina pakrovimas + kelione po JAV iki uosto+konteineris+150$ zmogui, kuris viską tvarko JAV+muitas+defektacija+100$ tarpininkui.

aciu, kad paraset taip idomiai
atseit, jei nauja auto is salono pirksiu reikia sudauzyti, kad pigiau butu?
idomiai kazkaip cia g.gif
pakrovimas + kelione po JAV iki uosto+konteineris+150$ zmogui, kuris viską tvarko JAV+muitas+defektacija+100$ tarpininkui = 10 000$, 20 000$, 30 000$ kiek ???
naujos auto kaina $26,805 - $40,755, o kiek atgabent kainuoja niekas nezino frusty.gif devil.gif
acuktuvaz
QUOTE(Supervyras @ 2010 03 08, 20:37)
aciu, kad  paraset taip idomiai
atseit, jei nauja auto is salono pirksiu reikia sudauzyti, kad pigiau butu?
idomiai kazkaip cia  g.gif
pakrovimas + kelione po JAV iki uosto+konteineris+150$ zmogui, kuris viską tvarko JAV+muitas+defektacija+100$ tarpininkui = 10 000$, 20 000$, 30 000$ kiek ???
naujos auto kaina $26,805 - $40,755, o kiek atgabent kainuoja niekas nezino  frusty.gif  devil.gif
*

Uzsuk i autobanginius, paporins issamiau. Naujo auto neapsimoka vezti is anapus atlanto del muito. Sumokejus ji, kaina bus didesne nei perkant cia nauja. Todel reikia kad pirktu tos salies pilietis, pavazinetu menesi, padarytu avarija ir parduotu tau. Buves kolega taip pirko butent tavo minima honda, kaina atistojo ~80k lt.
Kalbant smulkiau, pervezimas is parduotuves iki uosto - 500$, konteineris ~1800$, muitas 10%, pvm 21 %
Supervyras
QUOTE(acuktuvaz @ 2010 03 08, 19:48)
Uzsuk i autobanginius, paporins issamiau. Naujo auto neapsimoka vezti is anapus atlanto del muito. Sumokejus ji, kaina bus didesne nei perkant cia nauja. Todel reikia kad pirktu tos salies pilietis, pavazinetu menesi, padarytu avarija ir parduotu tau. Buves kolega taip pirko butent tavo minima honda, kaina atistojo ~80k lt.
Kalbant smulkiau, pervezimas is parduotuves iki uosto - 500$, konteineris ~1800$, muitas 10%, pvm 21 %
*

nemegstu dauztu auto aggressive.gif
man nesvarbu, kad kaina bus didesne, nes tai ko noriu
galiu gauti tik JAV ir Kanadoje (Kanada labiau vilioja del metriniu prietaisu rodmenu)
ACIU uz info !!!
Dabar man aiskiau, ad uz nauja 40000$ papildomai mokesiu:
500$ + 1800$ + 4000$ + 8400$ = 14700$
Vadinasi man naujas auto pabrangs tik 30-40%
To ir tikejausi tongue.gif
Belieka suzinoti, kiek kainuotu atsigabenti is Kanados
Ir palyginti kainas thumbup.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.