Įkraunama...
Įkraunama...

Kaip jums dovana paveikslas, tapytas mano pačios?

Vyrui sugalvojau daug staigmenų ir dovanų, kurios yra apčiuomos tiktai širdies... žodžiu, jos yra ne materialios, nors pinigėlių tam pakankamai išleisiu... neliks išliekamosios vertės, tik nebent prisiminimuose biggrin.gif todėl simboliškai jubiliejaus proga noriu jam padovanoti savo rankomis tapytą paveikslą... nors nemoku tapyti, manau tai nėra jau taip sudėtinga... galvoju padaryti visą paveikslą žydrą ir viduryje įspausti raudonais dažais išdažytas savo pėdas smile.gif ir parašyti "Tu mano gyvenime jau palikai gilų pėdsaką..." na kaip manot? ar gerai? smile.gif biggrin.gif
Atsakyti
Sakyčiau, kad SUPER idėja thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Tokia dovana turėtu ilgam išlikti atmintyje ir širdyje. Gal ir man pavogti tavo idėją, tarkim, Valentino dienos proga ar panašiai... blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Dziaugiuosi, kad ne man vienai si ideja patiko.... mane tai sukrestu labai... ir labai buciau laiminga jei tokia dovana gauciau.... o del idejos pasivogimo- tai prasom.... smile.gif juk negaila biggrin.gif
Atsakyti
Man labai dažnai pritrūksta fantazijos tokiems dalykams, bet tavo idėja tikrai šauni ir verta dėmesio thumbup.gif
Tikiuosi tavo vyras liks be galo sužavėtas tokia dovana wub.gif
Sėkmės 4u.gif
Atsakyti
aciu labai.... blush2.gif koko, bet fantazijos man tikrai netruksta....biggrin.gif
Atsakyti
Pėdas? Vyrui? Pikantiškesnio ką nors įspaustum bigsmile.gif
Atsakyti

tai jau,suprantu,tokį kruviną,ar kaujuojantį bigsmile.gif ,nu jei tokį gaučiau aš,tai doh.gif
Atsakyti
QUOTE(alfija @ 2006 08 24, 21:38)
tai jau,suprantu,tokį kruviną,ar kaujuojantį bigsmile.gif ,nu jei tokį gaučiau aš,tai doh.gif

Nu kruviną pėdsaką paliko. Namiokas čia... bigsmile.gif
Atsakyti
Na, nežinau. Savotiška tokia idėja. Bet Tu pati geriau savo vyrą pažįsti ir žinai, kuo jį nudžiuginti ar nustebinti. Man tai keistas spalvų pasirinkimas - žydra ir raudona. g.gif
Atsakyti
QUOTE(Lėja32 @ 2006 08 24, 22:11)
Na, nežinau. Savotiška tokia idėja. Bet Tu pati geriau savo vyrą pažįsti ir žinai, kuo jį nudžiuginti ar nustebinti. Man tai keistas spalvų pasirinkimas - žydra ir raudona.  g.gif


Nu o jei prie tapetų tinka? rolleyes.gif
Atsakyti
Na prie tapetu tikrai nederinau lotuliukas.gif bet zydra spalva tarsi simbolizuotu lengva, gaivu ir gera, spindinti gyvenima.... o raudonos, ne kruvinos, pedos - tai tarsi svarbus, giliai isirezes ivykis tame gyvenime... tai yra jis, mano vyras.... na sunku jums ir nupasakoti, kaip viska isivaizduoju, bet kai nutapysiu ji butinai idesiu fotke biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(SviesatamsojE @ 2006 08 25, 10:47)
Na prie tapetu tikrai nederinau lotuliukas.gif  bet zydra spalva tarsi simbolizuotu lengva, gaivu ir gera, spindinti gyvenima.... o raudonos, ne kruvinos, pedos - tai tarsi svarbus, giliai isirezes ivykis tame gyvenime... tai yra jis, mano vyras.... na sunku jums ir nupasakoti, kaip viska isivaizduoju, bet kai nutapysiu ji butinai idesiu fotke biggrin.gif


tai taip jau suprasčiau aliejum ir ant drobės.Nu tapyk,ką jau su tavim dabar.Man juk svarbiausia nieks kad tokios dovanos nepadovanotų,visai nesvarbu ką būtų norėję pavaizduoti,ir iki kokio gilumo aš jau tuos pėdsakus palikus.
Atsakyti