Įkraunama...
Įkraunama...

Rytinis kvapelis...

Nematau problemos, gal tiesiog kartu gyvenant pripranti prie to zmogaus kvapo ir tiek. Juk visi turime specifini kvapa ir skoni tongue.gif Svarbiausia hiegiena, o visa kita naturaliai kvepia biggrin.gif
Atsakyti
Pritariu 100% 4u.gif thumbup.gif
Atsakyti
O as prie jokiu blogu kvapu nepriprantu ir priprasti nenoriu!
Tiesiog nesibuciuojam ir vsio...
Atsakyti
Aš tai irgi gaivaus kvapo šalininkė bigsmile.gif Bet ir pabudę pasibučiuojam į skruostą, į kaktą man labai patinka tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo aivaD: 15 gruodžio 2006 - 15:24
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 28, 09:52)
nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif


o kodelgi ir ne? mirksiukas.gif
Atsakyti
na kompleksuoti gal ir nereikia sioje situacijoje, bet bent jau as ryte riebaus buckio nepraktikuoju. Su sexu viskas tvarkoje, as uz rytinuka, bet savo burnos MB nenoriu i nosi kisti biggrin.gif
Atsakyti
valyk dantis vakare, ir nebus smarves biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Liucija 74 @ 2007 02 01, 20:13)
valyk dantis vakare, ir nebus smarves biggrin.gif


Visiškai tam pritariu. Jeigu dar ryte prie lovos turėsi sulčių arba vandens, jokių problemų dėl burnos kvapo tikrai nekils.
Atsakyti
QUOTE(Liucija 74 @ 2007 02 01, 19:13)
valyk dantis vakare, ir nebus smarves biggrin.gif

negi siais laikais dar yra zmoniu 2 kartus dienoje - ryte ir vakare nesivalanciu dantu, kad tenka tokius patarimus duoti bigsmile.gif Zinoma, nekalbu apie bomzus, ar asocialius asmenis.
Atsakyti
As turiu sita problema. Mano vyrui tai visiskai nemaiso, bet as pati kompleksuoju. verysad.gif Man atrodo, kad is ryto man visada dvokia is burnos. As turiu nesveika skrandi ir jei pavalgau ko nors veliau nei pries 3 valandas pries einant miegoti, pabundu su siaubingu skoniu ir kvapu burnoje. Na ir ka padarysi. Dantukus savo valau daznai daugiau nei 2 kartus per diena ir tikrai stengiuosi save priziureti, bet kvapo panaikinti negaliu. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(sniurke @ 2007 02 04, 13:59)
negi siais laikais dar yra zmoniu 2 kartus dienoje - ryte ir vakare nesivalanciu dantu, kad tenka tokius patarimus duoti  bigsmile.gif Zinoma, nekalbu apie bomzus, ar asocialius asmenis.


Cia geras posmelis,jau prisijuokiau, tai... vos kaimynu neprizadinau lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(snail @ 2006 08 28, 22:02)
visu pirma reik turėti sveikus dantis,be skylučių,tada ir kvapas nebus toks  schmoll.gif

ir dar jeigu is vakaro pasivalai dantys,tai ryte tikrai ne toks jau bjaurus kvapas buna...

p.s. maziau vakare gerkit ir rukykit,tai irgi kvapelis bus gaivesnis tongue.gif
Atsakyti