Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Rytinis kvapelis...
Supermamų klubas > Tarp mūsų, mergaičių... > Vyrai ir moterys > Įpročiai, ydos
Pages: 1, 2, 3
Egiptietė
Tai va. Kaip tikriausiai supratote, esu dar netekėjusi ir su draugu negyvenu. Iškilo man tokia dilema: kur rytais padėti tą rytinį kvapelį blink.gif Juk tai tikrai gali trukdyti romantiškiems santykiams g.gif Kaip sprendžiate šitą problemikę, nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif
Anabelė
Nebūtina sakyt, kad einu dabar dantų valytis, gali taip atsikelt, lyg eitum į tualetą ar į vonią, negi reikia aiškintis kur eini ryte atsikėlus.
Bittersweet
o kodel nepasakius ne zodzio g.gif as ryte ir nebliaunu jam issiziojus i veida,normaliai snekant nesijaucia ten kazkokio kvapelio biggrin.gif
Antigonė
Mes tai rytais anksti keliamės abu,nes mėgstam pasivartyt, pakalbėt. Bet tiesiai į nosį aš jam nekalbu.. Juk gali subtiliai - į ausytę rolleyes.gif O jei taip jau kompleksuoji imk ir nubėk iki vonios, minutė ar dvi tikrai nesugadins rytinės romantikos wink.gif
Becel
galų gale mėtinės gumos pasidėk šalia lovos ax.gif
geguzevasaris
QUOTE(Anabelė @ 2006 08 28, 12:21)
gali taip atsikelt, lyg eitum į tualetą ar į vonią, negi reikia aiškintis kur eini ryte atsikėlus.
*

QUOTE(Antigonė @ 2006 08 28, 21:18)
O jei taip jau kompleksuoji imk ir nubėk iki vonios, minutė ar dvi tikrai nesugadins rytinės romantikos wink.gif
*

Nu ale kaip puiku tiems vyrams- jiems jokių rūpesčių ryte.Nei dėl kvapo, nei dėl grožio...Nu bet jau mes moterys, tai didžiausios rytinės smirdalės ...Nors ką aš žinau, gal tai taip įaugę į mūsų kraują- būti tobula ir nepriekaištinga. O jie tegu būna natūralūs... wacko.gif
Net viename kinofilme pabudę ryte du gėjai , kurių vienas , be abejo, yra "moteris', elgiasi kaip elgtųsi tipiška moteris: pašoka iš lovos , puola prie veidrodžio(žinoma nepastebimai), staigiai išsivalo dantis, pasitvarko plaukus ir įsliuogia atgal į lovą toks "žavi ir gaivi"... angel.gif Va taip komiškai buvo parodyta...
Ir dar teko skaityti viename kosmopolitano žurnalo numeryje kaip pamaloninti vyrą ryte, kad jis pabustų .Plėstis negaliu, nes tai jau būtų iš "miegamojo temų", tačiau skaičiau ir galvojau-kaip nuostabu miega sau vyras naktį -nei jis prakaituoja , nei orą gadina, nei jis ... g.gif -tiesiog apolonas , kurį prikelti gali įkišusi savo liežuvį ( ko gero prieš tai reiktų nubėgt prasiskalauti burną ir išsivalyti dantis doh.gif )jam į...
Įdomi tema...
*Citra*
QUOTE(Baltija @ 2006 08 28, 19:22)
galų gale mėtinės gumos pasidėk šalia lovos  ax.gif
*

Ar siaip kokiu uzkandziu ar gerimo (pvz sulciu, limonado ir pan)
Linxma
Na man tai kazkiek juokinga atrodo pulti valytis dantu ar ciupti kramtyti guma- nenaturalu, ir tiek wink.gif Specialiai i nosi vaikinui neputi, o kazkokiu priemoniu imiesi, kai tai naturaliai gaunasi. Jei ka, tai vaikino burna irgi ne vaisiais ir metom kvepia ir bent as tai priimu be problemu, to paties tikiuosi ir is savo berniuko wub.gif Vienu zodziu, mums tai nekelia problemu wink.gif
geguzevasaris
O be to , mylimo žmogaus ir kvapas natūraliai malonus.O su ne mylimais nėr ko bučiuotis tongue.gif
ViShy
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 08 28, 19:52)
O be to , mylimo žmogaus ir kvapas natūraliai malonus.O su ne mylimais nėr ko bučiuotis tongue.gif
*

Na nors ir mylimo zmogaus, bet tas kvapas man nemalonus schmoll.gif
*Citra*
QUOTE(ViChy @ 2006 08 28, 19:55)
Na nors ir mylimo zmogaus, bet tas kvapas man nemalonus  schmoll.gif
*

Nu man tai irgi schmoll.gif
snail
visu pirma reik turėti sveikus dantis,be skylučių,tada ir kvapas nebus toks schmoll.gif , o nubėkt porai minučių išsivalyt dantis tikrai nepakenks romantikai. galima dantis valyt kartu, taip linksmiau thumbup.gif
geguzevasaris
QUOTE(snail @ 2006 08 28, 23:02)
galima dantis valyt kartu, taip linksmiau  thumbup.gif
*

linksmiau tai linksmiau, bet kiek vyrų iš dešimties lėktų tų dantų kartu valytis g.gif ? tongue.gif
Becel
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 08 28, 22:26)
linksmiau tai linksmiau, bet kiek vyrų iš dešimties lėktų tų dantų kartu valytis g.gif ? tongue.gif
*

nebent patykot, kol vyras valys, ir tada prisijungt lotuliukas.gif
Jorky
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 28, 08:52)
Tai va. Kaip tikriausiai supratote, esu dar netekėjusi ir su draugu negyvenu. Iškilo man tokia dilema: kur rytais padėti tą rytinį kvapelį blink.gif Juk tai tikrai gali trukdyti romantiškiems santykiams g.gif  Kaip sprendžiate šitą problemikę, nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif
*

oi, prajuokinai! papasakosiu, kaip man buvo kai ruoosiausi teketi . as zinojau ta problemike. tai mes su juo susitareme, kad kiekvienas ant savo stalelio prie lovos turi kramtomosios gumos. pabundame, isidedame po 3 i burna, pakramtome, paskui ir buciuojames, juk geriau gaivus kvapas ir geriau nei begti is karto dantu valytis
geguzevasaris
QUOTE(Baltija @ 2006 08 28, 23:30)
nebent patykot, kol vyras valys, ir tada prisijungt  lotuliukas.gif
*

o jei vyras pelėda , o tu vyturys/ Ir vėl auka dėl vyro... tongue.gif
Egiptietė
Nu taip... Iš DIDELĖS bėdos galima pasinaudoti jūsų patarimais, bet greičiausiai geriausia yra būti supratingu, žinoti, kad tas kvapelis toli gražu ne "Anykščių šilelio" aromatas ir nepliurpti tiesiai į nosi g.gif Blogiausias atvejis yra tada, kai vienas tai supranta ir prisisaugo, o kitas net neįsivaizduoja kad smirda ir taip drąsiai kalba tiesiai į nosį, kad bloga darosi blink.gif Vat čia tai tikrai problema doh.gif
Paradoksualė
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 28, 23:48)
Nu taip... Iš DIDELĖS bėdos galima pasinaudoti jūsų patarimais, bet greičiausiai geriausia yra būti supratingu, žinoti, kad tas kvapelis toli gražu ne "Anykščių šilelio" aromatas ir nepliurpti tiesiai į nosi g.gif  Blogiausias atvejis yra tada, kai vienas tai supranta ir prisisaugo, o kitas net neįsivaizduoja kad smirda ir taip drąsiai kalba tiesiai į nosį, kad bloga darosi  blink.gif  Vat čia tai tikrai problema  doh.gif
*

nemalonu kvapa salygoja nesveika mityba,alkoholio vartojimas,taip pat gali buti problemos su kepenim,tada kvapas astrus ir tikrai keliantis problema blink.gif
sveiko zmogaus rytiniskvapelis tas nera jau nemalonus,man pvz vyro rytiniai buciniai tokie miegu atsiduoda,jokio ten sudisko kvapo ar kazkas panasaus g.gif

sveikata reikia rupintis ir nebus jokio kvapo,o ne gumas kramtyt doh.gif cia tik ekstra atveju mirksiukas.gif

http://www.sveikaszmogus.lt/index.php?pagr...id=2&strid=2433
cia truputis informacijos ta tema
Jorky
siaip, mano tiek mano 1 vyro dantys buvo sveiki, bet ryte tas kvapas po miego vistiek buna nemalonus. as kazkur skaiciau, kad tai salygoja bakterijos esancios burnoje kurios ima daugintis miego metu kai dziuna burnos gleivine kuomet burna buna uzdara. todel, kad neuostyti vienas kito kvapu, mes pakramtydavome guma. mums buvo maloniau pajust metos gaiva nei ta kvapeli, nors jis nebuvo sudo kaip kazkas uzsimine, o gal miego, bet mums jis vis tiek nemalonus
Egiptietė
Tas kvapas bet kokiu atveju būna, deja... Net jei atsiguli anksčiau ir ilgiau nemiegi, jau irgi pasijunta tas rytinis wink.gif Bet kas keista, kad moterys dažnai išpučia problemą ten, kur vyrai jos net nemato. Man tai buvo labai keista, kai maniškis pasakė, kad jam aš gražiausia - kai nesidažiusi visai. O apie burnos kvapą ten kažkokį jis išvis net nepagalvojo... Tai va kaip ten būna mirksiukas.gif
Anabelė
Aš kai negaliu pakęst visokių smirdančių kvapų (tiesiog pradeda pykint) tai neturiu kitos išeities kaip pasakyti, kad jis smirda biggrin.gif Gražios užuominos ir siūlymai eit kartu į dušą nepadeda, tai tenka tiesiai šviesiai sakyt. Bet užtai tada lekia į vonią kaip didelis:)
geguzevasaris
O galima aš į temą , bet ne iš tos pusės?
Ar neteko pastebėti, kad visas kambarys ryte būna savotiško "iškvėpuoto" kvapo?
Ir ypač ten, kur yra plastikinis langas.Nekalbu apie vasaros metą , kuomet nuolat praverti langai, nekalbu apie sveikuolius ištisus metus miegančius prie atdaro lango, kalbu apie paprastus žmones ir jų rytinį miegamąjį...
Isila
QUOTE(geguzevasaris @ 2006 08 29, 20:14)
O galima aš į temą , bet ne iš tos pusės?
Ar neteko pastebėti, kad visas kambarys ryte būna  savotiško "iškvėpuoto" kvapo?
Ir ypač ten, kur yra plastikinis langas.Nekalbu apie vasaros metą , kuomet nuolat praverti langai, nekalbu apie sveikuolius ištisus metus miegančius prie atdaro lango, kalbu apie paprastus žmones ir jų rytinį miegamąjį...
*

va va, ir aš tą pastebėjau doh.gif tiesiog slogus oras būna doh.gif žiemą tai langų nelaikysi pradarytų g.gif
Egiptietė
Bet pripažinkite, kad ilgai taip irgi neįmanoma: ir pačiai atsibos tą patį kartoti ir vyrą užknis priekaištai. Prisimenu, kaip mano tėvai dėl to nelemto kvapo vis pykosi ir tebesipyksta: mama vis sako"Tau iš burnos smirda!!! Žinau, kad ir man nekvepia, bet aš bent jau nepučiu tau oro tiesiai į veidą schmoll.gif " O tėtis atsako: "Nu argi man smirda??? Aš tai pvz nejaučiu, čia tu išsigalvoji." Gal man dėl to ir liko tokie atgarsiai dar iš vaikystės
geguzevasaris
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 29, 21:48)
O tėtis atsako: "Nu argi man smirda??? Aš tai pvz nejaučiu, čia tu išsigalvoji." Gal man dėl to ir liko tokie atgarsiai dar iš vaikystės
*

tai gal moterys jautresnės? g.gif todėl jiems jokių problemų ir nekyla dėl to...
Jicky
Ot problemą radot doh.gif Nugi nekvėpuoji, nekalbi jam tiesiai prieš nosį ir viskas, nesijaus jokio kvapo. O jei vistiek dėl to kompleksuoji, nubėk į vonią, prasiskalauk burną, dar su dantų skalavimo skysčiu prasiskalauk ir bus ok, o ir laiko daug neužims. Tik abejoju, ar neatsibos, kiekvieną rytą taip lakstyt iš lovos į vonią ir vėl atgal į lovą, dėl kažkokio burnos kvapo.
Mes tai, pvz., niekad rytais nebėgam išsiskalaut dantų, kaip ir šnekėt tiesiai viens prieš kito nosį nemėgstam, tai to kvapo problemos kažkaip nėra. O ir šiaip, suprantam gi, kad rytas, pas visus būna kažkoks specifinis burnos kvapas tokiu metu, ne gumą gi kramtėm, miegojom....
O šiaip, jaunystėj, kol dar negyvenau su savo vyru irgi galvodavau, tai kaip čia dabar bus su tuo kvapu, koks rytinis seksas, kai iš burnos nekvepia? blink.gif lotuliukas.gif Pamenu, net su draugėm diskutavom apie tai doh.gif Dabar tai tik juokas ima biggrin.gif
tik drugelis
Pradesit gyventi kartu ir viskas savaime susitvarkis - matysi, kada prabundat, koks gyvenimo ritmas susidelios ir pan. Ir dar LABAI teisinga vienos pasnekoves pastaba - svaikata rupintis reikia, tada ir kvapas ir burnos bus tik "miego", o ne "sudo".
LEEja
maniskis tai aiskina, kad as jam isvis nesmirdu, nei prakaitas, nei is burnos.
jei smirda [nu buna gi visaip pasitaiko] - tai tada sako, kad va, visgi kokia tu zemiska, ir tu kartais pasmirdi, bet man skanu lotuliukas.gif
o siaip rytais tai ner ko list i akis. as nemegstu rytais kontaktuoti - bunu susikaupusi biggrin.gif
astaxa
QUOTE(ViChy @ 2006 08 28, 20:55)
Na nors ir mylimo zmogaus, bet tas kvapas man nemalonus  schmoll.gif
*

man ir.. rytais nemegstu buciuotis... g.gif biggrin.gif biggrin.gif
mylu-mylu
QUOTE(LEEja @ 2006 09 06, 18:35)
o siaip rytais tai ner ko list i akis. as nemegstu rytais kontaktuoti - bunu susikaupusi  biggrin.gif
*

vat vat... man irgi rytais nesnori buciuotis, geriau pries miega... blush2.gif
--------
Aš tai kažko visai nekompleksuoju dėl to rytinio kvapelio. O va, mano brangusis labiau nepatogiai jaučiasi ir net būna, kad kartais lekis iš ryto į vonią valytis dantukų, nors tikrai aš prie to jo poelgio nesu prisidėjusi lotuliukas.gif
Esam kažkada šia tema kalbėję, tai jis sakė, kad jam aš iš vis niekada nesmirdžiu... rolleyes.gif Keista, nes jis man kartais smirda unsure.gif Bet tai nereiškia, kad dėl to aš jį mažiau myliu wub.gif
Peliauckų Jadzė
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 28, 09:52)
Tai va. Kaip tikriausiai supratote, esu dar netekėjusi ir su draugu negyvenu. Iškilo man tokia dilema: kur rytais padėti tą rytinį kvapelį blink.gif Juk tai tikrai gali trukdyti romantiškiems santykiams g.gif  Kaip sprendžiate šitą problemikę, nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif
*

Nesupratau, kas zo kvapelis? A tai tujanai miegi sava dieda pančiakas ing dantis insikandus a kap, kad tas kvapas pereina? g.gif

Bo jai žmogus sveikas i savy prisižiūri, tai i visi ano kvapai natūralūs būva. I nėr ko čia norėt - da nesutikau anei viena katras žibuoklėm kakotų. Tep i su natūraliu burnos kvapu.
Smurfiukas
QUOTE(Peliauckų Jadzė @ 2006 10 10, 12:16)
a nesutikau anei viena katras žibuoklėm kakotų. Tep i su natūraliu burnos kvapu.
*

Labai teisingai thumbup.gif
legacy
o mums tai savaime suprantama rytais nubėgti išsivalyti dantukų, jei planuojam ilgesnį pasigulėjimą wink.gif
neblondine
Problema atrado. Jeigu dantys sveiki, nueik pas burnos higienista, kad nuvalytu akmenis ir ismokytu kaip taisyklingai valyti dantis. Taip taisyklingai valyk juos maziausiai 2 kartus per diena, paskutini karta, kai eini miegoti. Pamatysi kaip nustebins tada tave tas rytinis kvapelis.
CherryLips
Ot tai problema g.gif kazkaip iki kol perskaiciau sia tema, niekas apie tai nesusimastydavau. Mes su vyru tai siaip pasakome vienas kitam, kad gal jau tu ce i koki dusa nueik, arba gal nori, kad tau karsta vania prileisciau... na bet del burnos kvapo rytais kazkaip neteko kalbetis
Nepastebejau nieko tokio rytai biggrin.gif
ramyra
Nematau problemos, gal tiesiog kartu gyvenant pripranti prie to zmogaus kvapo ir tiek. Juk visi turime specifini kvapa ir skoni tongue.gif Svarbiausia hiegiena, o visa kita naturaliai kvepia biggrin.gif
CherryLips
Pritariu 100% 4u.gif thumbup.gif
Latelle
O as prie jokiu blogu kvapu nepriprantu ir priprasti nenoriu!
Tiesiog nesibuciuojam ir vsio...
aivaD
Aš tai irgi gaivaus kvapo šalininkė bigsmile.gif Bet ir pabudę pasibučiuojam į skruostą, į kaktą man labai patinka tongue.gif
zuikiniauskienė
QUOTE(Egiptietė @ 2006 08 28, 09:52)
nes tik pabudus bėgti valytis dantų nepasakius nė žodžio kažkaip nelabai atrodo unsure.gif
*

o kodelgi ir ne? mirksiukas.gif
Vijone
na kompleksuoti gal ir nereikia sioje situacijoje, bet bent jau as ryte riebaus buckio nepraktikuoju. Su sexu viskas tvarkoje, as uz rytinuka, bet savo burnos MB nenoriu i nosi kisti biggrin.gif
Liucija 74
valyk dantis vakare, ir nebus smarves biggrin.gif
Medėja
QUOTE(Liucija 74 @ 2007 02 01, 20:13)
*

Visiškai tam pritariu. Jeigu dar ryte prie lovos turėsi sulčių arba vandens, jokių problemų dėl burnos kvapo tikrai nekils.
Vijone
QUOTE(Liucija 74 @ 2007 02 01, 19:13)
*

negi siais laikais dar yra zmoniu 2 kartus dienoje - ryte ir vakare nesivalanciu dantu, kad tenka tokius patarimus duoti bigsmile.gif Zinoma, nekalbu apie bomzus, ar asocialius asmenis.
migluzele
As turiu sita problema. Mano vyrui tai visiskai nemaiso, bet as pati kompleksuoju. verysad.gif Man atrodo, kad is ryto man visada dvokia is burnos. As turiu nesveika skrandi ir jei pavalgau ko nors veliau nei pries 3 valandas pries einant miegoti, pabundu su siaubingu skoniu ir kvapu burnoje. Na ir ka padarysi. Dantukus savo valau daznai daugiau nei 2 kartus per diena ir tikrai stengiuosi save priziureti, bet kvapo panaikinti negaliu. verysad.gif
rennate
QUOTE(sniurke @ 2007 02 04, 13:59)
negi siais laikais dar yra zmoniu 2 kartus dienoje - ryte ir vakare nesivalanciu dantu, kad tenka tokius patarimus duoti  bigsmile.gif Zinoma, nekalbu apie bomzus, ar asocialius asmenis.
*

Cia geras posmelis,jau prisijuokiau, tai... vos kaimynu neprizadinau lotuliukas.gif
ELZA
QUOTE(snail @ 2006 08 28, 22:02)
visu pirma reik turėti sveikus dantis,be skylučių,tada ir kvapas nebus toks  schmoll.gif
*

ir dar jeigu is vakaro pasivalai dantys,tai ryte tikrai ne toks jau bjaurus kvapas buna...

p.s. maziau vakare gerkit ir rukykit,tai irgi kvapelis bus gaivesnis tongue.gif
jausma
reikia lengvesni maistą iš vakaro valgyti...be prieskoniu.
Vijone
QUOTE(ELZA @ 2007 03 01, 12:35)
ir dar jeigu is vakaro pasivalai dantys,tai ryte tikrai ne toks jau bjaurus kvapas buna...

p.s. maziau vakare gerkit ir rukykit,tai  irgi kvapelis bus gaivesnis  tongue.gif
*

bent jau man tiek ryte, tiek vakare dantu valymas yra neatsiejama zmogiska higienos procedura, kad net zodis "jeigu" neisivaizduojamas tongue.gif

kazin, ar zmogus po nemazo baliuko klausinetu, kodel pas ji nekoks kvapas burnoje mirksiukas.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.