Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Viktorijavz @ 2006 11 20, 16:40)
user posted image
Rimtai mastau apie tokia forma  g.gif Norisi naujo kazko.

vajetaus kaip is siaubo filmo doh.gif , net neisivaizduoju kad normalus zmogus t.y. moteris tokius nagus darytusi...sorry cia tik mano nuomone
Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 11 20, 14:55)
Paskutiniai grazus wub.gif


mano tokie buvo tongue.gif
Atsakyti
toks
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 11 21, 10:41)

neblogas visai...bet prie labai kuklos suknytes...
Atsakyti
QUOTE(dendule @ 2006 11 21, 10:52)
neblogas visai...bet prie labai kuklos suknytes...


Zinai ne visos renkasi prasmatnias sukneles, mano drauge ieskojo paprasta suknele be jokiu ten papuosimu, tai kazkokiam tai salone jai net pardave uz 300 Lt nauja suknele (turbut daugiau niekas jos nenorejo g.gif ) mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 11 21, 10:41)


margi, bet gražūs rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Indre_G. @ 2006 11 20, 22:39)
vajetaus kaip is siaubo filmo doh.gif , net neisivaizduoju kad normalus zmogus t.y. moteris tokius nagus darytusi...sorry cia tik mano nuomone

As nenormali moteris fear.gif devil.gif mega_shok.gif
Juk nebutina darytis tokia labai jau smaila forma, tiesiog smailejancia laselio formos - kas cia tokio nenormalaus blink.gif Gal tik toms, kurios bijo pabandyti kazka kito ir visa gyvenima yra uzsiciklinusios ties tais paciais dalykais visame kame...
Atsakyti
Mano irgi smailejantys, bet visi tik giria...sako labai grazus naguciai...nufotkinciau saco vestuvini manikiura, bet kazkaip neina ryskiai nufotkinti, viskas issilieja, nera ryskumo.... verysad.gif , tai gal kur nors fotografes nuotraukose matysisi mano naguciai, tada iskirpsiu ir idesiu.... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 11 21, 11:04)
Mano irgi smailejantys, bet visi tik giria...sako labai grazus naguciai...nufotkinciau saco vestuvini manikiura, bet kazkaip neina ryskiai nufotkinti, viskas issilieja, nera ryskumo.... verysad.gif , tai gal kur nors fotografes nuotraukose matysisi mano naguciai, tada iskirpsiu ir idesiu.... mirksiukas.gif

Labai idomu butu, paieskok mirksiukas.gif
Atsakyti
Labukas, atsiprasau uz kokybe bet gersnio nieko negalejau isspausti. Mano naguciai buvo tokie. . .
Atsakyti
QUOTE(jove @ 2006 11 21, 21:21)
Labukas, atsiprasau uz kokybe bet gersnio nieko negalejau isspausti. Mano naguciai buvo tokie. . .


wub.gif man labai gražūs blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(jove @ 2006 11 21, 21:21)
Labukas, atsiprasau uz kokybe bet gersnio nieko negalejau isspausti. Mano naguciai buvo tokie. . .

nereliai
grazus sokiai.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hefaiste: 21 lapkričio 2006 - 21:26