Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Viktorijavz @ 2006 11 27, 12:55)
Gera ideja  good.gif
Dabar as tp normaliai pasitrumpinus esu, mat kraustomes, tai bijojau nusilauzt. Bet pranzuziskas manikiuras man kazkaip optikai juos pailgina  rolleyes.gif

Aga butent!prancuziskas...eh kaip man jis patinka... wub.gif
Mano vestuvinis irgi toks buvo...tik nekaip is namu neidedu foto:)
Tiesiog prancuziskas, poto eina auksine vos matoma juostele, o ant reiksmingojo pirstelio ale orchideja...eh...reikes vel ajti pasidaryt...
Atsakyti
keletas..... 4u.gif
user posted image user posted image
user posted image

o va sitas tai jau doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif doh.gif turbut ir per klaida nepasidaryciau tokio blink.gif lotuliukas.gif
user posted image
Atsakyti
treciasis labai grazus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ausrytia @ 2006 11 29, 19:46)
treciasis labai grazus  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif

drinks_cheers.gif tikrai labai garzus wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
tie balti galiukai, nudazyti ne iki nago, man tikrai ne kaip atrodo... doh.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 12 01, 12:27)

Man tai labai grazu kaip galiukai nagu buna su blizguciais wub.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 10 26, 17:00)
Man tai tie siaurejantys nepatinka schmoll.gif , bet daile grazi mirksiukas.gif

man tai tie trikampiniai patinka tik nemaciau graziai padarytu, vat mano manikiuriste tai auksas ji tuos smailius padaro taip kad neatrodo kaip pas vampyra thumbup.gif , o labai elegantiskai. ir pries kita forma neturiu nieko pries, nes abidvi grazios. tai kai as tokia nesiotoja panesioju 3-4men. ir vel nusiimu tai turejau ir tokius ir tokius.
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 11 26, 15:02)
tikrai skonio reikalas, na, man nei vienas...bet jau šie du tai doh.gif

nu man tai kai lopetos atrodo
Papildyta:
QUOTE(hefaiste @ 2006 11 29, 00:28)
keletas.....  4u.gif
user posted image user posted image
user posted image

o va sitas tai jau  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif  doh.gif turbut ir per klaida nepasidaryciau tokio  blink.gif  lotuliukas.gif
user posted image

nu va sitie smailejantys tai pasaka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 11 27, 12:50)


Dėkui dėkui bis.gif Čia gi mano vestuvinis manikiūras blush2.gif
Atsakyti
Na cia gal ir nelabai matosi, bet mano nagiukai buvo tokie....truputi nupasakosiu, per visa naga tokia buvo gelyte baltais ir persikiniais ziedlapiukais nupiesta,o per visuriuka blizganti akyte.... ax.gif tokie kuklus, bet tuo paciu ir netradiciniai....beje, ta gelyte, tai kaip "secretas" kur darydavom vaikystej, na kaip po stiklu. Tchnologija tokia, kad po akrilu ta gelyte padaryta, zodziu tas piesinys dabar man kokiem trim menesiams, kol neatsibos nes jis nenusitrina tik po truputi atauga ir liks tik ant galiuko nago kazkada.... ax.gif

Niu, tikiuosi, aiskiai nupasakojau... ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Anile @ 2006 12 05, 09:49)
Na cia gal ir nelabai matosi, bet mano nagiukai buvo tokie....truputi nupasakosiu, per visa naga tokia buvo gelyte baltais ir persikiniais ziedlapiukais nupiesta,o per visuriuka blizganti akyte.... ax.gif tokie kuklus, bet tuo paciu ir netradiciniai....beje, ta gelyte, tai kaip "secretas" kur darydavom vaikystej, na kaip po stiklu. Tchnologija tokia, kad po akrilu ta gelyte padaryta, zodziu tas piesinys dabar man kokiem trim menesiams, kol neatsibos nes jis nenusitrina tik po truputi atauga ir liks tik ant galiuko nago kazkada.... ax.gif

Niu, tikiuosi, aiskiai nupasakojau... ax.gif  4u.gif


kas turi tokius nagucius tikrai supras, kai jie atrode, o atrode manau graziai, nes nelabai matosi nuotraukoje blush2.gif
Atsakyti
user posted image
paprastutis, jei tik naguciai butu trumpesni tada grazu, galbut suknutei su violetiniu akcentu ar kazkuo pan... 4u.gif
Atsakyti