Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Hun @ 2007 03 06, 17:01)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif visiskai taip pat manau, truputi pagrazinti, bet tikrai ne per daug mirksiukas.gif
Papildyta:
schmoll.gif man visi tie smailus naguciai schmoll.gif  schmoll.gif (zinoma cia tik mano nuomone) mirksiukas.gif


karsta.gif nu nors viena bendraminte bigsmile.gif smile.gif
Atsakyti
man graziausias yra prancuziskas 4u.gif
negaliu pakesti kai kiekvienas nagutis ispaisytas, prikrauta akuciu blink.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 03 07, 17:37)
man graziausias yra prancuziskas  4u.gif
negaliu pakesti kai kiekvienas nagutis ispaisytas, prikrauta akuciu  blink.gif

Na jei graziai ispaisyti, tai gerai, kad zvilgsnius traukia biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(azen @ 2007 03 05, 01:05)



schmoll.gif Cia antroj nuotraukoj tiesiog tragiskai manikiuras padarytas...Daile grazi ir nagu forma,nera prie ko prikibti, bet paziurekit i pirstu odeles,kaip iskapotos,pirstu galai sutine kaip bumbulai.Ir isvis pacios rankos nepriziuretos,oda tokia reikalaujanti kremo... unsure.gif
Atsakyti
hihihi.gif
Papildyta:
o siaube kas cia pridaryta blink.gif
Atsakyti
http://www.skundai.lt/?id=6706

salonas M
Atsakyti
QUOTE(Gardenija @ 2007 03 06, 14:07)
karsta.gif nu nors viena bendraminte bigsmile.gif  smile.gif


As irgi pritariu drinks_cheers.gif Man butu sugadinta svente, jei tureciau su ilgais margais kapliniais nagais eit. Slepciau rankas schmoll.gif Neskoninga, atsiuoda agresyvia 1980 metu mada (sutinku, kad ji grizta, bet man nelabai schmoll.gif )
Na, bet kazkam trumpi tvarkingi nagiukai atrodo kaip vargo vakariene ir sventines nuotaikos nekuria. Gerai, kad zmones skirtingi, idomiau gyvent 4u.gif
Atsakyti
O man labai gražu tiesiog paprastas prancūziškas manikiūras wub.gif Atkreipkit dėmesį į tuos baltus brūkšnelius ant nago bigsmile.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
[quote=Valeri,2007 03 12, 12:53]
O man labai gražu tiesiog paprastas prancūziškas manikiūras wub.gif Atkreipkit dėmesį į tuos baltus brūkšnelius ant nago bigsmile.gif
user posted image

Manau kad cia ne bruksneliai, o seseliai, nes ant kitu nagu jie ne vienodi g.gif
Atsakyti
[quote=Valeri,2007 03 12, 11:53]
O man labai gražu tiesiog paprastas prancūziškas manikiūras wub.gif Atkreipkit dėmesį į tuos baltus brūkšnelius ant nago bigsmile.gif
user posted image


cia tie bruksniukai blicai nuo sviesos 4u.gif
Atsakyti
cia (gaila labai labai prastai matosi doh.gif ) mano manikiuras kuri dariausi pries pora dienu, pirma karta dariausi prancuziska, apie kuri girdejau nekokiu nuomoniu blush2.gif bet pabandziau ir man labai patiko! thumbup.gif cia tokios mazos melynai baltos gelytes ant kas antro nagucio 4u.gif

user posted image
Atsakyti
Sveikos!

Mano vestuves artėja ir aš jau pradejau galvoti apie manikiūrą, tiksliau apie priauginamus nagučius.
Mano pačios nagai nelygus, ar priauginus nebeliks to nelygumo? blush-anim-cl.gif Kvailokas klausimas, bet tikrai nieko apie tuos priauginimus nežinau .
O ką parekomenduotumėt Vilniuje?

Padėkit prašau.
Atsakyti