Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

as asmeniskai savo vestuviniame manikiure nenoreciau matyti kazkokiu super rastu ir pan.. 4u.gif turbut rinksiuos paprasta prancuziska manikiura ir vos kelis akcentus (kristaliukus ant keliu nagu ar kt.) smile.gif kita problema - nagu pati auginti nesugebu, o prisiauginti del tos vienos dienos taip pat nenoriu... nejaugi reiks klijuotus isbandyt? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(akvike @ 2007 03 31, 21:46)
as asmeniskai savo vestuviniame manikiure nenoreciau matyti kazkokiu super rastu ir pan..  4u.gif  turbut rinksiuos paprasta prancuziska manikiura ir vos kelis akcentus (kristaliukus ant keliu nagu ar kt.) smile.gif kita problema - nagu pati auginti nesugebu, o prisiauginti del tos vienos dienos taip pat nenoriu... nejaugi reiks klijuotus isbandyt?  ax.gif

esu isbandziusi ir klijuotus nagus, tai vat is savo patirties galiu pasakyti, kad nieko gero, nes ju tikrai po vienos dienos nenuplesi reiks palaukt kol patys atsoks, o ir saviems nagams kenkia labiau nei priauginti, mano nagai buvo kaip popieriniai, ir visas pavirsius atsiserpetojes doh.gif na bet juk kiekvieno teise rinktis mirksiukas.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
O ar kuri yra bandziusi tuos paprastus priklijuojamus nagus kur parduotuvese buna? Ten su tokiais kaip guminiais klijais klijuojasi ir nesugadina taip nago... Maniskiai visai suprastejo, akriliniu nenoriu, tai tik klijuojami ir belieka.... g.gif
Atsakyti
[quote=lucja,2007 03 29, 16:01]
keleta pavyzdeliu ax.gif
user posted image

ziuriu, cia dauguma grozybiu padaryta prancuzisko manikiuro pagrindu. Kiek buvau ji dariusi, labai prastai laikesi (niu, bent viena diena turetu atlaikyti). O ka patartumet daryti, jei visai trumpuciai nagai (nors tikiu, kad dar atauginsiu, aciu uz rekomendacijas visoms, jau radau kur ta nail tek gauti)
Atsakyti
QUOTE(Karincikas @ 2007 04 01, 03:48)
esu isbandziusi ir klijuotus nagus, tai vat is savo patirties galiu  pasakyti, kad nieko gero, nes ju tikrai po vienos dienos nenuplesi reiks palaukt kol patys atsoks, o ir saviems nagams kenkia labiau nei priauginti, mano nagai buvo kaip popieriniai, ir visas pavirsius atsiserpetojes  doh.gif  na bet juk kiekvieno teise rinktis  mirksiukas.gif  mirksiukas.gif


hm.. tai sakai, jog geriau buti priauginamus..? g.gif o kurie maziau kenkia? ta prasme tie geliniai ar dar kitokie? as visiskai neismanau verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(akvike @ 2007 04 01, 07:25)
hm.. tai sakai, jog geriau buti priauginamus..?  g.gif  o kurie maziau kenkia? ta prasme tie geliniai ar dar kitokie? as visiskai neismanau  verysad.gif

na mano naguciai labiau megsta akrilinius thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Karincikas @ 2007 04 01, 17:29)
na mano naguciai labiau megsta akrilinius  thumbup.gif

ech.. aisku smile.gif zooodziu... viskas isaiskes, kai imsiuos konkreciu veiksmu, t.y.prisiversiu nuzygiuoti i koki nors salona biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo akvike: 02 balandžio 2007 - 10:22
Merginos gal galima daryti dailę ir ant trumpesnių nagų?
mat galvoju negadinsiu savo nagelių, neprisiauginsiu, būsiu nors ir trumpesniais bet savais ax.gif
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 04 02, 09:25)
Merginos gal galima daryti dailę ir ant trumpesnių nagų?
mat galvoju negadinsiu savo nagelių, neprisiauginsiu, būsiu nors ir trumpesniais bet savais  ax.gif

manau galima, o kodel gi ne? g.gif
Atsakyti
QUOTE(svete @ 2007 04 01, 08:21)
O ar kuri yra bandziusi tuos paprastus priklijuojamus nagus kur parduotuvese buna? Ten su tokiais kaip guminiais klijais klijuojasi ir nesugadina taip nago... Maniskiai visai suprastejo, akriliniu nenoriu, tai tik klijuojami ir belieka.... g.gif

Nebandžiau. Iki vestuvių dar yra laiko, tai gal pati išbandysi? mirksiukas.gif Ir tada galėsi ir mums papasakoti kaip sekėsi thumbup.gif
Atsakyti
Man paprastas manikiūras labai skoningai atrodo, ypač jei vestuvinė suknelė labai puošni
user posted image
Atsakyti
QUOTE(balta_lelija @ 2007 04 02, 11:25)
Merginos gal galima daryti dailę ir ant trumpesnių nagų?
mat galvoju negadinsiu savo nagelių, neprisiauginsiu, būsiu nors ir trumpesniais bet savais  ax.gif


zinoma kad galima, bet tada turetu butu tik ant keletos nagukiu, nes jei ant visu tai jau primargintai atroddytu rolleyes.gif
Atsakyti