Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Manikiūras vestuvėms 2
Supermamų klubas > Poilsis, pomėgiai ir šventės > Vestuvės > Gražios vestuvių dieną
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Hun
QUOTE(erikkute @ 2007 05 24, 09:15)
Nezinau ar priauginimo metu, bet manau ir nulakuoti taip galima. Noreciau tokio, bet nezinau ar as padarys, bus matyt...O kazi ar gerai atrodytu jei pas mane prancuziskas manikiuras jau padarytas? g.gif . Man patinka kad blizga, megstu blizgucius  bigsmile.gif  biggrin.gif  biggrin.gif
*

Kaip ta sarka is multiko lotuliukas.gif
Vijolia
QUOTE(Hun @ 2007 05 24, 12:03)
*

hihihi.gif Sarkyte... mirksiukas.gif
erikkute
QUOTE(Hun @ 2007 05 24, 13:03)
*

drinks_cheers.gif Butent!! biggrin.gif biggrin.gif
aktema
QUOTE(Hun @ 2007 05 23, 11:46)
drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif as lygiai taip pat galvoju, nes tikrai nesinori nieko perkrauta ax.gif
*

QUOTE(gala @ 2007 05 23, 12:47)
ir as tik uz prancuziska  drinks_cheers.gif
*

QUOTE(Prince @ 2007 05 23, 12:52)
As tai darysiuos prancuziska ,manikiura tik  su svarovskio akmenukais
*

ziuriu bendraminciu yra thumbup.gif biggrin.gif
natasele
QUOTE(Hun @ 2007 05 23, 13:39)
AS buvau pries pora savaitciu pasidarius prancuziska ir tik an 2-ieju naguciu po svarovskio akmenuka thumbup.gif Kuklu ir grazu mirksiukas.gif
*

Merginos, o kur galima būtų nusipirkti Svarovskio akmenukų? Parašykit prašau 4u.gif
Carisma
man irgi jau padare manikiura siandien. esu labai patenkinta. Bandau kelti
Esprit
QUOTE(gala @ 2007 05 23, 12:25)
va as apie ka kalbu. gal sitoj nuotraukoj biski per ryskios geles, bet ir kai kurios nuotakos megsta sitaip issimarginti per vestuves. tragedija!!!!!!
*

Nu nesuprantu as tokio grozio doh.gif
Hun
QUOTE(natasele @ 2007 05 24, 18:47)
Merginos, o kur galima būtų nusipirkti Svarovskio akmenukų? Parašykit prašau 4u.gif
*

Zinok as sito tai nezinau schmoll.gif , nes man manikiuriste uzdejo ax.gif
gita_tiesiog
QUOTE(Carisma @ 2007 05 24, 22:15)
*

Man grazu. Pati daryciausi paprastesni, prancuziska gal su keliais akmenukais, bet man ir taviski manikiuras grazus ax.gif
mijamaja
Nepykit,bet paskutiniai du manikiurai jau tokie nusibode,atgyventi... blush2.gif
Bittersweet
jokiu geliu ir tt. grieztai prancuziska biggrin.gif
bantukas
QUOTE(B.Brigitte @ 2007 05 27, 10:15)
jokiu geliu ir tt. grieztai prancuziska biggrin.gif
*

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
gala
QUOTE(Carisma @ 2007 05 24, 21:15)
*

cia bus tavo vestuvinis? g.gif
Carisma
Taip cia buvo mano vestuvinis manikiuras. Kadangi kiekviena diena as taip nesilakuoju nagu tai todel jis man visai neatsibodes smile.gif O su paprastu prancuzisku bunu kiekviena diena.
Mija23
ikelsiu kelis kur turiu issisaugojus ax.gif
[attachmentid=99707][attachmentid=99708][attachmentid=99717]
[attachmentid=99709][attachmentid=99710]
[attachmentid=99711][attachmentid=99712]
[attachmentid=99713][attachmentid=99714]
[attachmentid=99715][attachmentid=99716]
vasara08
nu ir baisus nagai doh.gif
mijamaja
Ne nagai ,o lopetos lotuliukas.gif
gretchene
QUOTE(mijamaja @ 2007 05 27, 18:25)
Ne nagai ,o lopetos lotuliukas.gif
*

Nu ir sudirbot jus cia blink.gif taigi skonio reikalas. Vienoms norisi paprasto prancuzisko, kitoms mandresnio, ir liuks kad nuomones tokios skirtingos thumbup.gif Juk butu baisu jei visoms vienodi patiktu mirksiukas.gif
erikkute
QUOTE(gretchene @ 2007 05 27, 20:55)
Nu ir sudirbot jus cia  blink.gif  taigi skonio reikalas. Vienoms norisi paprasto prancuzisko, kitoms mandresnio, ir liuks kad nuomones tokios skirtingos  thumbup.gif  Juk butu baisu jei visoms vienodi patiktu  mirksiukas.gif
*

Nu tikrai drinks_cheers.gif . Man yra visai neblogu is siu nuotrauku idetu. Visu juk skoniai skirtingi. Ir pvz. man vestuvems norisi kazko grazesnio, puosnesnio, ne tik kuklaus prancuzisko manikiuro smile.gif
Bittersweet
na aisku kaip kas supranta grozi smile.gif
man tie nagai irgi baisus, sorry nerandu kito zodzio..
uogute
as esu issirinkusi sitoki manikiura, tik pagrindas ryskesnis prancuziskas. 4u.gif
pantera83
QUOTE(erikkute @ 2007 05 27, 21:24)
Nu tikrai  drinks_cheers.gif . Man yra visai neblogu is siu nuotrauku idetu. Visu juk skoniai skirtingi. Ir pvz. man vestuvems norisi kazko grazesnio, puosnesnio, ne tik kuklaus prancuzisko manikiuro  smile.gif
*

drinks_cheers.gif man keliu dizainas visai patiko... paprasta prancuziska as galiu bet kada pasidaryt ax.gif
aktema
QUOTE(uogute @ 2007 05 28, 12:38)
as esu issirinkusi sitoki manikiura, tik pagrindas ryskesnis prancuziskas.  4u.gif
*

grazus kuklus thumbup.gif
Vijolia
Si as tp savo kompe turiu, jis man labai grazus wub.gif user posted image
Manau, kad panasus bus "priesvestuvinis" biggrin.gif biggrin.gif
Vestuvems noriu be papaisymu, o su karoliukais ir baltom kriauklelem...
maziulele
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 28, 15:21)
Si as tp savo kompe turiu, jis man labai grazus  wub.gif user posted image
Manau, kad panasus bus "priesvestuvinis"  biggrin.gif  biggrin.gif
*

o kaip tos kriaukleles atrodo g.gif
uogute
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 28, 13:21)
Si as tp savo kompe turiu, jis man labai grazus  wub.gif user posted image
Manau, kad panasus bus "priesvestuvinis"  biggrin.gif  biggrin.gif
*

niu nea schmoll.gif man per daug prikleckiota schmoll.gif
Vijolia
QUOTE(maziulele @ 2007 05 28, 14:23)
o kaip tos kriaukleles atrodo g.gif
*

Tai spec manikiurams, kaip skeveldros tokios, tiksliau, sutrupintos kriaukleles. Jos taip kiek atsikise buna, man tai lb originaliai atrodo rolleyes.gif

O kokio tu manikiuro nori? Prie kukliuju prisidedi ar ne? bigsmile.gif
gala
aha kaip cia su tom kriauklelem? g.gif
maziulele
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 05 28, 15:44)
Tai spec manikiurams, kaip skeveldros tokios, tiksliau, sutrupintos kriaukleles. Jos taip kiek atsikise buna, man tai lb originaliai atrodo  rolleyes.gif

O kokio tu manikiuro nori? Prie kukliuju prisidedi ar ne?  bigsmile.gif
*

prie originaliu ir super graziu thumbup.gif
dvynuke85
QUOTE(erikkute @ 2007 05 27, 21:24)
Nu tikrai  drinks_cheers.gif . Man yra visai neblogu is siu nuotrauku idetu. Visu juk skoniai skirtingi. Ir pvz. man vestuvems norisi kazko grazesnio, puosnesnio, ne tik kuklaus prancuzisko manikiuro  smile.gif
*

man tai irgi cia yra visai neblogu ideju.tik biskiuka fantazijos,kai kuriuos patrumpinai ir thumbup.gif toks jausmas,kad siu metu nuotakos dauguma minimalistes.dauguma su savo tuo prancuzisku kaip uzburtos man tai per daug nuvalkiojo,kad ji dar ir vestuvem darytis fear.gif
aktema
QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 19:16)
man tai irgi cia yra visai neblogu ideju.tik biskiuka fantazijos,kai kuriuos patrumpinai ir thumbup.gif toks jausmas,kad siu metu nuotakos dauguma minimalistes.dauguma su savo tuo prancuzisku kaip uzburtos man tai per daug nuvalkiojo,kad ji dar ir vestuvem darytis fear.gif
*

na man tai prancuziskas pats graziausias wub.gif ir visai nenuvalkiotas schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
dvynuke85
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 19:46)
na man tai prancuziskas pats graziausias  wub.gif  ir visai nenuvalkiotas  schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif
*

patobulintas prancuziskas yra grazu,kaip tu sakei pora gelyciu dar papies,arba pavyzdziui akriliniu gelyciu ant virsaus ir jau visai kas kita.o paprastas prancuziskas tai man jau taip pabodes.
aktema
QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 19:53)
patobulintas prancuziskas yra grazu,kaip tu sakei pora gelyciu dar papies,arba pavyzdziui akriliniu gelyciu ant virsaus ir jau visai kas kita.o paprastas prancuziskas tai man jau taip pabodes.
*

man tai ne akriliniu o paprastu gelyciu nupies ir grazu bus thumbup.gif nes mano nagai bus naturalus, nes pakankamai igi ir nereiks geliniu detis blush2.gif
dvynuke85
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 21:54)
man tai ne akriliniu o paprastu gelyciu nupies ir grazu bus  thumbup.gif  nes mano nagai bus naturalus, nes pakankamai igi ir nereiks geliniu detis  blush2.gif
*

as saugojau,saugojau savuosiuos kol visai neseniai darbe padejau viena.galima ir amt paprastu naguciu labai grazias akrilines gelytes uzdeti.
Soterija
[quote=bagiriukas,2007 05 28, 19:46]
na man tai prancuziskas pats graziausias wub.gif ir visai nenuvalkiotas schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
*

[/quot e]

drinks_cheers.gif prancuziskas - liuks smile.gif
ir pas mane toks buvo smile.gif
liuks ir yra dar vis smile.gif ir puikiai tinka ne tik prie vestuvines sukneles, bet ir prie kitu drabuziu mirksiukas.gif
aktema
QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 22:13)
as saugojau,saugojau savuosiuos kol visai neseniai darbe padejau viena.galima ir amt paprastu naguciu labai grazias akrilines gelytes uzdeti.
*

ai man asmeniskai nelabai patinka tos akrilines ax.gif
natasele
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 22:40)
ai man asmeniskai nelabai patinka tos akrilines  ax.gif
*

O man visai nieko atrodo, kai ant vieno ar dviejų nagučių uždeda akrilines gelytes ar kokius kitus pauošimus wub.gif
tasha
As tai smailejanciu ne uz ka nesidarysiu schmoll.gif schmoll.gif Prancuzisko irgi nenoriu, nes daznai kai laiko neturiu ji man ir kasdienai padaro ax.gif Nenoriu nieko ryskaus, betkazko TOKIO, juk vis tik vesuves ne kasdien ax.gif
gala
as smailejancio irgi nenoreciau schmoll.gif
erikkute
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 18:20)
as smailejancio irgi nenoreciau  schmoll.gif
*

O as visai norejau pabandyti smailejancius, visai neblogai man atrodo. Bet kadangi padare bukus, tai turbut tokie ir liks rolleyes.gif
gala
QUOTE(erikkute @ 2007 06 01, 18:44)
O as visai norejau pabandyti smailejancius, visai neblogai man atrodo. Bet kadangi padare bukus, tai turbut tokie ir liks  rolleyes.gif
*

o gal jau bandei ta manikiura kur nuotraukyte cia buvai idejus? ta su sidabrine spalva
Tila
Man gražiausia kuklus, prancūziškas manikiūras su labai labai minimalia daile 4u.gif O smailėjantys nagai man schmoll.gif
aktema
QUOTE(Tila @ 2007 06 01, 19:51)
Man gražiausia kuklus, prancūziškas manikiūras su labai labai minimalia daile  4u.gif  O smailėjantys nagai man schmoll.gif
*

lygiai tokia pati mano nuomone drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
pati turejau smailejancius nagus tai nelabai patiko schmoll.gif
Vijolia
QUOTE(bagiriukas @ 2007 06 01, 20:53)
lygiai tokia pati mano nuomone  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif  drinks_cheers.gif
pati turejau smailejancius nagus tai nelabai patiko  schmoll.gif
*

Tai paargumentuok, kodel smailejantys nepatiko??? Mat as tai dar tokiu neturejau, bet is pazystamu girdejau, kad su jais lengviau yra kazka daryti, kazka paimti, ka su ilgais kertuotais butu daug sunkiau.
aktema
QUOTE(Viktorijavz @ 2007 06 02, 09:13)
Tai paargumentuok, kodel smailejantys nepatiko??? Mat as tai dar tokiu neturejau, bet is pazystamu girdejau, kad su jais lengviau yra kazka daryti, kazka paimti, ka su ilgais kertuotais butu daug sunkiau.
*

na kol as prie ju pripratau doh.gif ilgi buvo tai sunku buvo paimti kanors labai , kazkaip man su kvadratukais lengviau blush2.gif dabar mano ilgi naturalus thumbup.gif nes geliniu as nelabai megstu kazkaip man jauciasi kad ten ne mano nagai ir negaliu as ju nesiot del to schmoll.gif
gala
as jau menesi geriu vitaminus PERFECTIL, tai labai nagai sustiprejo thumbup.gif
tai tikiuosi nereikes detis tu akriliniu, jei ir toliau taip augs thumbup.gif
Gunia
Mano vestuvems manikiurininke buvo padarius stai toki manikiura My Webpage
gala
QUOTE(Gunia @ 2007 06 02, 19:04)
Mano vestuvems manikiurininke buvo padarius stai toki manikiura My Webpage
*

labai grazi jaunoji ax.gif o kurioj jus baznycioj tuoketes?
Gunia
QUOTE(gala @ 2007 06 02, 19:12)
labai grazi jaunoji  ax.gif  o kurioj jus baznycioj tuoketes?
*

Traku baznycioj smile.gif
gala
aaa toloka mums smile.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.