Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(Sigita-Dani @ 2006 09 17, 17:06)
o mano tai buvo tokie
(sorry uz nuotrauka,tik tokia radau kur nagai matosi)
cia nuotraukytes

bigsmile.gif o kaip mūsų žiedukus pamačiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 09 20, 10:55)
bigsmile.gif o kaip mūsų žiedukus pamačiau ax.gif



Merginutes gal galite patarti kur Kaune graziai nagucius priaugina ir kokia kaina 4u.gif
Atsakyti
wub.gif
Labai grazus manikiuras, nei per daug nei per mazai...
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo welkom1: 28 rugsėjo 2006 - 16:01
4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hamid @ 2006 09 12, 20:13)
Na nerodo mano zinutes doh.gif


man tai labai kasdieniska blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 09 29, 08:07)
man tai labai kasdieniska blush2.gif

O man atrodo, jog labai priklasuyti turi nuo suknelės. mastau.gif Jei suknutė išpuošta, išpuošti plaukai dar nagai išpuošti labai...tuomet viskas, jau visuma tik blizga. Aš kadangi tokia buvau hihihi.gif flirt.gif tai nagučiai pas mane buvo paprastai, be jokių gražinimų šampano spalvos laku lakuota. Atrodė tvarkinga, gražu, neperkrauta. na aš čia taip manau hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(vilmaarch @ 2006 09 29, 08:07)
man tai labai kasdieniska blush2.gif


Neraudonuok. Čia gi tavo nuomonė mirksiukas.gif Kaip kam kas patinka. Man nepatinka labai daug išpiešti nagai. O maniškis manikiūras man labai patiko thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(welkom1 @ 2006 09 28, 14:51)
wub.gif
Labai grazus manikiuras, nei per daug nei per mazai...


Man taip pat tokie patinka mirksiukas.gif , nesu megeja perkrautu naguciu. Todel buciau labai dekinga jei kas patartu kur Kaune graziai priaugina nagucius ax.gif kadangi Lietuvelen vaziuosiu savaite pries vestuves, tai Londone nenoreciau tvarkytis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(elij`a @ 2006 09 29, 10:02)
O man atrodo, jog labai priklasuyti turi nuo suknelės. mastau.gif Jei suknutė išpuošta, išpuošti plaukai dar nagai išpuošti labai...tuomet viskas, jau visuma tik blizga. Aš kadangi tokia buvau hihihi.gif  flirt.gif tai nagučiai pas mane buvo paprastai, be jokių gražinimų šampano spalvos laku lakuota. Atrodė tvarkinga, gražu, neperkrauta. na aš čia taip manau hihihi.gif


tai man irgi taip atrodo, kad geriau pasirinkti kazkokios grazios splavytes laka zvilgu... as turejau omeny, kad tos gelytes, tokios labai kasdieniskos
Atsakyti
drinks_cheers.gif
QUOTE(vilmaarch @ 2006 09 29, 12:21)
tai man irgi taip atrodo, kad geriau pasirinkti kazkokios grazios splavytes laka zvilgu... as turejau omeny, kad tos gelytes, tokios labai kasdieniskos

Atsakyti
QUOTE(Hun @ 2006 09 27, 15:34)
Merginutes gal galite patarti kur Kaune graziai nagucius priaugina ir kokia kaina  4u.gif

visai nieko daro Irma is Aleksto. geliniu nagu priauginimas su daile pas ja kainuoja 75lt
Atsakyti
Ir sitie visai nieko mirksiukas.gif wub.gif
Atsakyti