Įkraunama...
Įkraunama...

Manikiūras vestuvėms 2

QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 19:16)
man tai irgi cia yra visai neblogu ideju.tik biskiuka fantazijos,kai kuriuos patrumpinai ir thumbup.gif toks jausmas,kad siu metu nuotakos dauguma minimalistes.dauguma su savo tuo prancuzisku kaip uzburtos man tai per daug nuvalkiojo,kad ji dar ir vestuvem darytis fear.gif

na man tai prancuziskas pats graziausias wub.gif ir visai nenuvalkiotas schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 19:46)
na man tai prancuziskas pats graziausias  wub.gif  ir visai nenuvalkiotas  schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus  thumbup.gif  thumbup.gif  wub.gif  wub.gif

patobulintas prancuziskas yra grazu,kaip tu sakei pora gelyciu dar papies,arba pavyzdziui akriliniu gelyciu ant virsaus ir jau visai kas kita.o paprastas prancuziskas tai man jau taip pabodes.
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 19:53)
patobulintas prancuziskas yra grazu,kaip tu sakei pora gelyciu dar papies,arba pavyzdziui akriliniu gelyciu ant virsaus ir jau visai kas kita.o paprastas prancuziskas tai man jau taip pabodes.

man tai ne akriliniu o paprastu gelyciu nupies ir grazu bus thumbup.gif nes mano nagai bus naturalus, nes pakankamai igi ir nereiks geliniu detis blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 21:54)
man tai ne akriliniu o paprastu gelyciu nupies ir grazu bus  thumbup.gif  nes mano nagai bus naturalus, nes pakankamai igi ir nereiks geliniu detis  blush2.gif

as saugojau,saugojau savuosiuos kol visai neseniai darbe padejau viena.galima ir amt paprastu naguciu labai grazias akrilines gelytes uzdeti.
Atsakyti
[quote=bagiriukas,2007 05 28, 19:46]
na man tai prancuziskas pats graziausias wub.gif ir visai nenuvalkiotas schmoll.gif o kas man graziausia ta ir darysiuos vestuvems, daur kelias gelytes nupies ir liuks bvus thumbup.gif thumbup.gif wub.gif wub.gif
[/quot e]

drinks_cheers.gif prancuziskas - liuks smile.gif
ir pas mane toks buvo smile.gif
liuks ir yra dar vis smile.gif ir puikiai tinka ne tik prie vestuvines sukneles, bet ir prie kitu drabuziu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dauraa @ 2007 05 28, 22:13)
as saugojau,saugojau savuosiuos kol visai neseniai darbe padejau viena.galima ir amt paprastu naguciu labai grazias akrilines gelytes uzdeti.

ai man asmeniskai nelabai patinka tos akrilines ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bagiriukas @ 2007 05 28, 22:40)
ai man asmeniskai nelabai patinka tos akrilines  ax.gif


O man visai nieko atrodo, kai ant vieno ar dviejų nagučių uždeda akrilines gelytes ar kokius kitus pauošimus wub.gif
Atsakyti
As tai smailejanciu ne uz ka nesidarysiu schmoll.gif schmoll.gif Prancuzisko irgi nenoriu, nes daznai kai laiko neturiu ji man ir kasdienai padaro ax.gif Nenoriu nieko ryskaus, betkazko TOKIO, juk vis tik vesuves ne kasdien ax.gif
Atsakyti
as smailejancio irgi nenoreciau schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(gala @ 2007 06 01, 18:20)
as smailejancio irgi nenoreciau  schmoll.gif

O as visai norejau pabandyti smailejancius, visai neblogai man atrodo. Bet kadangi padare bukus, tai turbut tokie ir liks rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(erikkute @ 2007 06 01, 18:44)
O as visai norejau pabandyti smailejancius, visai neblogai man atrodo. Bet kadangi padare bukus, tai turbut tokie ir liks  rolleyes.gif


o gal jau bandei ta manikiura kur nuotraukyte cia buvai idejus? ta su sidabrine spalva
Atsakyti
Man gražiausia kuklus, prancūziškas manikiūras su labai labai minimalia daile 4u.gif O smailėjantys nagai man schmoll.gif
Atsakyti