Įkraunama...
Įkraunama...

Lašiša

QUOTE(sparow @ 2005 09 30, 14:45)
uzpili marinatu(1 saukstas druskos,2 saukstai cukraus,1 saukstas alyvuogiu aliejaus)uzdengi ir i saldytuva. Po 6 val apverti ir vel i saldytuva. Po 12 val nupili marinata( butinai,nes bus per suru)aptepi aliejumi, kad nedziutu ir gauni sudyta lasisa, kur pardej pardavineja po 39 lt biggrin.gif batonas, sviestukas, plonai atpjautas lasisos gabaliukas, sviezias agurkas. Sumustinukas thumbup.gif skanaus 4u.gif


Aciu 4u.gif ..pagal sita recepta vakar pasisudziau lasisa ..tik vietoj 2 saukstu cukraus 1 dejau ir krapu pridejau ir citrinos sulciu trup.uzspaudziau .Ziauriai skanu tongue.gif valgom ir dar norim rolleyes.gif
Atsakyti
Labutis,
Nugi nupirkau ir aš lašišos, bet niekur nerandu kaip daryti padažiuką, grietinės ir garstyčių.

Kas man pagelbėsit? Ačiū

doh.gif greičiausiai grietinės ir krienų padažo ax.gif
Papildyta:
O krienai turi būti šviežūs (tarkuoti) iš indelio netinka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo natur: 27 rugsėjo 2007 - 13:34
Siulau toki recepta :
reikia 0.5 kg. lasisos farso,ispausti puse citrinos,deti pagal skoni druskos,cukraus ir krapu.Sumaisyti ir palaikyti 3 val. saldytuve.O tada jau galima tepti ant batono ir skanauti.mirksiukas.gif
Atsakyti
as nezinau ar jau buvo toks receptelis, bet daug skaityti labai blush2.gif
zodziu, lasisos gabaliukus su odele, idedu i koki indeli, tada uzberiu negailedama druskos(perdaug enbus, nes lasisa druskos prisiema kiek jai reikia), ir uzpilu gan nemazai sojos padazu(lenguoju, svelniu), uzdengiu i i saldytuva..jei vakare pasudau, tai kita diena jau dedu ant batono perteptu sviestuku...nu liuks skonis..ant virsaus ir papuosia ir skonio priduoda metos sakele.
O ryt viska darysiu taip pat, tik bandysiu kepti garpuodyje su tokiu paciu marinatu...ziuresim kas iseis...
Atsakyti
Labos 4u.gif

As taip pat nepripazistu termiskai apdorotos lasisos: man ji per riebi, o ir kvapas per astrus...
Taciau 2-uose pavidaluose ja labai megstu:

1. sudyta (daug maciau prirasyta reseptu, manasis panasiai: druska, cukrus ir lauro lapeliai= viska sumaisai, aptepi lasisiuke ir para palaikai.)

2. straganina (sviezia lasisa apibarstau druska, pipirais, lauro lapeliais ir kapotais cesnakais, susuku i maistine plevele ir i saldymo kamera... Po paros - pjaustai plonai ir ant duonutes baltos su sviestuku... Susalusia pjaustyt reikia. Beje, kad geriau gautu prieskoniu, as lasisos gabala, kuri ruosiu, padalinu i du "aukstus", kaip kad tortai buna: lasisa+prieskoniai+lasisa, neiseina kitaip paaiskint) tongue.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Elena @ 2004 12 07, 10:20)
Va sita radau Delfyje, gal kam patiks  smile.gif
Lašišos kepsneliai su garstyčiomis ir medumi
4 porcijoms reikės:
4 lašišos pjausnių,
Marinatui:
2 valg. šaukšt. garsyčių,
1 valg. šaukšt. medaus,
1 citrinos sultys ir tarkuota žievelė.
Marinatui sumaišyti medų su garstyčiomis, supilti šviežiai išspaustos citrinos sultis ir tarkuotą žievelę. Sumaišyti iki vientisos masės.
Kiekvieną pjausnį iš abiejų pusių ištepti garstyčių – medaus marinatu ir palikti pusvalandžiui pasimarinuoti.
Pasiruošti 4 dvigubus folijos lapus kiekvienam kepsneliui, ištepti juos aliejumi, uždėti lašišos gabalėlį, pabarstyti jį druska ir užlankstyti folijos kraštus kaip voko. Orkaitę įkaitinti iki 190С, sudėti “vokelius” ant grotelių ir kepti maždaug 20 min. Paruoštus lašišos kepsnelius patiekti padėtus ant salotos lapo su garstyčių padažu ir griežinėliu citrinos.
unsure.gif


Super thumbup.gif šiandien gaminau,labai skanu 4u.gif
Atsakyti
Pirmą kartą sūdžiau lašišą ir klausimas iškilo,tai po paros kai nusunki visą skystį,reikai ją nuplaut ar ne? g.gif Būtų malonu,greit atsakymą sulaukt 4u.gif
Atsakyti
LASISA SU SPARAGAIS IR ZOLELEMIS
200 g lasisu file, 2 saukstai svieziu baziliku, 20 sparagu ugliu, ½ stiklines sauso balto vyno, ¾ puodelio zuvies sultinio arba vandens, 100 ml grietineles padazo Rama, 75 gr sviesto, saukstas citrinos sulciu.
Lasisu file padalykime I keturias dalis. Apkepkti placioje keptuveje istirpintame svieste is abieju pusiu. Isimkite ir laikykite siltai. I keptuve supilkime vyna ir sultini. Uzvirinti. Sudekite sparagus ir troskinkite ant mazos ugnies kol isvirs. Isgriebkite sparagus kiaurasamciu ir padekime siltai. Padidinkime ugni ir ispilkite is keptuves puse skyscio. Maisydami supilkite Rama, sumeskite supjaustytus bazilikus. I lekste pilkime sauksta padazo, per viduri padekite zuvies gabaleli ir apdeliokime sparagais.
Atsakyti
Man tai skaniausia grilyje thumbup.gif essen.gif
Suveri ant iesmo lasisos gabaliukus su darzovemis (paprika, cukinija, pomidoras, kukuruza) - ir kepi kokiu 10-15min., ir galima valgyti. Labai skanu ir paprasta thumbup.gif
Atsakyti
Man skaniausia paprasta sūdyta tik su druska, be jokių kitų priedų blink.gif
Atsakyti
labas, as buvau nusipirkuis Maximoje per akcija to jurinio upetakio, toks kaip lasisa, ir uzsisudziau pati, gavosi tas pats, kaip ir sudyta lasisa brangi blush2.gif sudziau su druskos daug daug, citrina ir krapais, gavosi super thumbup.gif taip pat ir kepimui uzsisudziau is vakaro, tik pries kepant dar uzdejau zuvies prieskoniu, buvao laaabai skanu smile.gif
Atsakyti
Aš nesuprantu kodėl man gavosi sūri? verysad.gif Esu girdėjusi,kad lašiša tokia žuvis,kuri pasiima kiek jau reikia druskos,o tikrai nepsakyčiau,kad jos dėjau nežmoniškai,kelis šaukštus,ir baisu dabar bus antrą kartą daryti unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Agniska: 26 lapkričio 2007 - 13:22