Įkraunama...
Įkraunama...

Lašiša

Vat ir man su medum labai neskanu ir MB nosi suka. ax.gif
Atsakyti
gal kas extra turi receptuką kaip paruošti kepimui ant laužo turiu visą lašišą su galvą g.gif
Atsakyti
QUOTE(jovituxss @ 2008 09 05, 19:37)
gal kas extra turi receptuką kaip paruošti kepimui ant laužo turiu visą lašišą su galvą  g.gif

Manau kaip ir kita zuvi,reikia isimti ziaunas,vidurius,jei i pati lauza,tai priprieskoniuoti ir i folija,o jei ant groteliu,tai pamarinuoti su priekoniais ir ant groteliu isteptu aliejumi,kad nepriliptu smile.gif
Atsakyti
4u.gif Lasisa kepta ant groteliu
reikia tarkuoto imbiero,
aitriosios paprikos,
aliejaus,
zaliu citrinu sulciu,
zaliu citrinu zieveliu.
Ikaitinkite groteles iki vidutines temperaturos ir istepkite jas aliejumi.
Dekite lasisu gabaliukus ir slakstykite marinatu.
epkite po5-6 min. is kiekvienos puses.
Kas liecia kepima folijoje reik ja istepti,kad nepriliptu zuvis prie folijos. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(regna @ 2008 09 06, 15:20)

Kas liecia kepima folijoje reik ja istepti,kad nepriliptu zuvis prie folijos. blush2.gif

doh.gif teisingai,pamirsau pamineti smile.gif
Atsakyti
Planuoju ruosti lasisa bet nerandu tinkamo receptuka gal kas naujai zino kanors skanaus
Atsakyti
Kokie receptukai bigsmile.gif Net seilė nutyso beskaitant.. Šįvakar kažką gaminsiu smile.gif
Atsakyti
Idomu ar galima sudyti saldyta lasisa t.y. istraukta is saldiklio g.gif
Atsakyti
dėl sūdymo tai žinau tiek kad gali sūdyt kiek nori,lašiša paims tiek sūrimo kiek jai reikės biggrin.gif ... todėl prieš užšaldant ją,priberiu druskos normaliai,o vat cukraus labai atsargiai 4u.gif

man skaniausi lašišos vėrinukai su paprikom,viską ant iešmukų suverti apkepti ir grietinėlėj patroškinti /berods per tv kai Taja gamino užmačiau/
Atsakyti
Mėgstančioms lašišą gal bus naudingas straipsniukas iš http://www.blogas.lt...sisos-tema.html
Atsakyti
o upetakis panasus i lasisa?nes as kiek perku tai man tas pats,siandien iki akcija po 9.99
jei noriu kitus pasuditus gabaliukus isidet i kamera,geriau suvyniot i folija ar i maisiuka?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pandutė: 18 gruodžio 2008 - 20:54
QUOTE(sigita @ 2007 12 15, 22:00)
Pirkau Lašišinį upetakį 2kg. Noriu iškepti kūčių vakarienei, gal galit pasakyti, kiek laiko reikia kepti visą žuvį?


Na va as ir mastau apie KUcias- kaip geriausia butu kepti lasisa orkaiteje?
Atsakyti