Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(janike1 @ 2008 11 11, 20:25)
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko  rolleyes.gif  O dukra paprase pirstiniu be pirstu  doh.gif  Taigi ismasciau toki  varianta  blush2.gif 

user posted image

user posted image


thumbup.gif darbelis wub.gif
Atsakyti
Smagi taip visi jie mano,o jau ir anūką ir žentą taip pat turiu,tai kad mūsų jau daugiau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2008 11 16, 03:20)
Manau kad universalaus recepto nieks neduos, nes viskas labai ildividualu: nuo mezgimo budo, siulu... iki rankos ypatumu. Galit tiesiog pilnai apmatuoti ranka kaip mano auksciau idetoje nuorodoje, ir pazingsniui viskas pavyks.  4u.gif


Na man paprasčiausiai reiktų, kad būtų L dydžio, kai tuo tarpu rastuose visur yra tik M. O ta jūsų įdėta nuoroda pasinaudoti negaliu, nes rusiškai nesuprantu pakankamai gerai verysad.gif
Atsakyti
Valentinuke, aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 18, 19:44)
Smagi taip visi jie mano,o jau ir anūką ir žentą taip pat turiu,tai kad mūsų jau daugiau ax.gif


OHO, tai labai labai šaunu thumbup.gif


O aš dar palauksiu, gal kas nors už ne per didelį mokestį sutiks numegzt man pirštinaites smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Pievos19 @ 2007 10 12, 08:40)
Pradėjus megsti paprastuoju mezgimu,mezgami nykščio takeliai .Pirštinės akys padalinamos į 2 lygias dalis:delną ir viršutinė dalį Nykštys per 3 akis pasislinkęs į delno pusę. 2 akys paliekamos nykšcio takeliui.Iki nykščiomesgama 7 cm,kas 5 eilė abiejose takelio pusėse pridedant po 1 aki pridedama 10 akiu Gautos 12 akiu surenkamos ant ziogelio,ir ant virbalo uzdedama 6 akys 6cm mezgami paprastuoju mezgimu  rolleyes.gif sėkmės doh.gif

o kiek is viso akiu turi buti moteriskai pirstinei?
Atsakyti
iš siūlų likučių. user posted image
Atsakyti
QUOTE(justuke3211 @ 2008 11 27, 18:48)
iš siūlų likučių.
thumbup.gif yahoo.gif clap_1.gif
Atsakyti
QUOTE(justuke3211 @ 2008 11 27, 19:48)
iš siūlų likučių.

wub.gif Labai dailios wub.gif
Atsakyti
sveikos mezgejeles... 4u.gif
pas jus tokigroziai, man iki jusu dar toli bigsmile.gif

turiu maza nuotraukyte su super pirstinemmm.. noriu nusimegzt tik dar reikia eit virbalus nusipirkt.. doh.gif blush2.gif ir panagrinet kaip megzt.. paskutiny karta mezgiau pries 5 metus, vilnones kojines.. viskas is galvos isgarave.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Debesiene: 28 lapkričio 2008 - 16:55
QUOTE(janike1 @ 2008 11 11, 18:25)
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko  rolleyes.gif  O dukra paprase pirstiniu be pirstu  doh.gif  Taigi ismasciau toki  varianta  blush2.gif 

user posted image

user posted image

thumbup.gif thumbup.gif as SB tokias numezgiau, tai be galo patenkintas smile.gif o pati nesioju pirktines, tik jos ne pirstuotos o kaip kumstines tik nukirptos, daugkas klausia ar nesalta, nagi tikrai ne thumbup.gif
Atsakyti
Na va,pas mane dar pirštinių užderėjo,bet ir tai dar ne viskas,dar ne visi apmegzti
user posted image user posted image
Atsakyti