Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

QUOTE(Ligvita @ 2009 10 06, 09:44)
Oi nesakyk, man kojines kaskart didziulis issukis.
jau geriau suknele megzciau negu kojines  blush2.gif
man isvis laiko gaisimas - kojiniu, pirstiniu mezgimas... Bet kadangi siltu kojinyciu vaikisku neimanoma rasti, o dabar dar ir pirstines, kurias parduotuvese siulo neitiko, tai tenka megzti. Bet pasakysiu atvirai siuos drabuzius mezgu tik is butinybes...


Na suprantama,o man atvirksciai gereu 10poru koiniu numegzt negu 1suknele,pazaliuociau turbut bemezgant lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 10 06, 08:29)
Saunuole,ismokai parstines ismoksi ir koinytes,nera labai jau sudetinga mirksiukas.gif

labai tikiuos, kad pavyks, ačiū 4u.gif

QUOTE(Ligvita @ 2009 10 06, 08:30)
na stai, kas gavosi. labai nekritikuokit, cia - pirmosios pirstines mano gyvenime.


liuks gavos thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 10 06, 08:57)
Na suprantama,o man atvirksciai gereu 10poru koiniu numegzt negu 1suknele,pazaliuociau turbut bemezgant lotuliukas.gif

na kaip sakoma kiekvienam savo biggrin.gif
Papildyta:
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 06, 09:13)

liuks gavos  thumbup.gif  thumbup.gif

aciu, truputi sleivos, bet manau kitos lygesnes bus blush2.gif
Atsakyti
Dar vienos pirštinytės smile.gif

user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 12, 17:06)
Dar vienos pirštinytės  smile.gif
Gražios blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(ruci @ 2009 10 12, 18:07)
Gražios  blush2.gif

blush2.gif ačiū , dabar į kojines kibau unsure.gif
Atsakyti
kokios nuostabios pirštinaitės ir tos gelytės taip neiprastai ir įdomiai atrodo wub.gif thumbup.gif
lauksim ir kojinyčių pasirodant mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(paukščiukas @ 2009 10 12, 18:06)
Dar vienos pirštinytės  smile.gif

user posted imageuser posted image


Grazios pirs wub.gif wub.gif tinytes
Atsakyti
Ačiū asarele54, valentinuke aciuks.gif

Atsakyti
O kur būtų tikslus aprašymas kaip megzti pirštines nuo 0 lietuvių kalba?
Ar teisybė, kad galima pirštines nusinerti? jei taip tai gal kas kokį paaiškinimą turite? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sineja @ 2009 10 19, 12:07)
O kur būtų tikslus aprašymas kaip megzti pirštines nuo 0 lietuvių kalba?
Ar teisybė, kad galima pirštines nusinerti? jei taip tai gal kas kokį paaiškinimą turite? blush2.gif


Aš neseniai ieškojau ir lietuviško internete visiškai nieko neradau, labai daug informacijos rusų kalba. Paskum iš tėvų parsinešiau seną knygą, mezgimo ABC, tai nieko geriau nesu mačius, bent man labai aiškiai apie viską parašyta. mėginau nupaveiksluot, manau eis perskaityt, pasididinus nuotraukas 4u.gif

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
[quote=paukščiukas,2009 10 19, 14:15]
Aš neseniai ieškojau ir lietuviško internete visiškai nieko neradau, labai daug informacijos rusų kalba. Paskum iš tėvų parsinešiau seną knygą, mezgimo ABC, tai nieko geriau nesu mačius, bent man labai aiškiai apie viską parašyta. mėginau nupaveiksluot, manau eis perskaityt, pasididinus nuotraukas 4u.gif

labai labai ačiū, viskas perskaitoma belieka imt virbalus ir bandyt megzt thumbup.gif
o gal dar ir pirštuotų pirštinyčių paaiškinimą galėtum įmesti? blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo sineja: 20 spalio 2009 - 07:04