Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

artejant saltiems orams mano pirstinaites, vienos pirstuotos kitos ne

user posted image

kadangi ant juodos spalvos nelabai rastai matosi, tai beveik ir nedejau, labai minimalu papuosima tik nuneriau

user posted image
Atsakyti
nu jau grožis wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif wub.gif tikros auksarankės mamytės. neseniai pradėjau riešines su vienu pirštu (nykščiu), niekaip neišsiaiškinu kaip išplatinti gražiai nykštį. gal kuri galite man paaiškinti blush2.gif iš anksto dėkoju
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 09 30, 20:12)
nu jau grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tikros auksarankės mamytės. neseniai pradėjau riešines su vienu pirštu (nykščiu), niekaip neišsiaiškinu kaip išplatinti gražiai nykštį. gal kuri galite man paaiškinti  blush2.gif  iš anksto dėkoju


na manau geriausia daryti kaip pirstuotai pirstinei, numezgus rieseli galima iskart daryti arba truputi pamegzti ir po to daryti nykscio takeli, as darau iskart po rieselio, kaires rankos daroma 4 virbalo gale, o desines 3-io pradzioje, paaiskinsiu kaires rankos, zodziu numezgus iki 4 virbalo galo tarkim mano atveju ant virbalo 11 akiu tai ismezgama 10 akiu tada daromas vienas uzmetimas, po to ismezgama 1 akis ir vel vienas uzmetimas, po to 3-4 eiles mezgama nepridedant akiu(tuos uzmetimus ismegzti taip, kad nebutu skyles), po to vel pridedama po viena aki ismezgamos 10 akiu, 1 uzmetimas, 3 geros, vel 1 uzmetimas ir taip platinama tol kol bus 6 cm nuo rieso, tada akiu nebepridedama, as kadangi dariau platindama kas 3 eiles, tai kai pasiekiau reikiama akiu skaiciu nyksciui mezgiau keleta eiliu neplatindama, tada uzdedama dvigubai maziau akiu negu yra ant virbalo toje vietoje kur bus nykstys, ir kas antra eile sumezgamos tos akys is krastu, kol bus tiek akiu kiek buvo pradzioj pries darant nykscio takeli, gaunasi toks trikampelis ir geriausia uzdeti lygini akiu skaiciu, tarkim mano atveju nyksciui buvau palikus 11 akiu tai uzdejau 6 akis, na ir mezgama toliau reikiamo ilgio

sekmes drinks_cheers.gif
kazkur cia temoje apie pirstines buvo nuotraukos nuskanuotos is knygos mezgimo abecele, tai perverskit turetu buti, butu aiskiau kai yra foto, jei nerasit kreipkites galesiu is savo knygos nufotografuot ir idet
Atsakyti
QUOTE(nelita @ 2010 09 30, 19:12)
nu jau grožis  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  wub.gif  tikros auksarankės mamytės. neseniai pradėjau riešines su vienu pirštu (nykščiu), niekaip neišsiaiškinu kaip išplatinti gražiai nykštį. gal kuri galite man paaiškinti  blush2.gif  iš anksto dėkoju

riesiniu temoj buvau idejus pamokeles, ten tik reikia gerai isiskaityt ir manau suprasit.pvz. as mezgiau riesines is 52 akiu, tai nykscio takeliui emiau 4 akis ir kas penktoj eilej dadejau po aki is kiekvienos puses, tai vadinas dadejau dar plius 6 akis, tai nykscio anga gavos is 10 akiu.numegzus reikiama kieki eiliu nykscio takeliui tas 10 akiu surinkau ant ziogelio, ir vel ant virbalo uzdejau 10 akiu ir mezgiau toliau dar kokias 3 eiles ir po to kiekvienoj eilej 3 kartus nuleidau is sonu po aki sukabinant 2 akis is kaires ir 2 akis is desines, na kad nuleidinejant gautusi toks kaip trikampiukas(turim nuleist tiek akiu kiek prisidejo nykscio takeli) ir vel ant virbalu turi likti toks kiekis akiu kaip mezgant atnarele. cia tos pamokeles http://www.supermama...?...9577&st=168
Atsakyti
Liolke, labai gražios abi pirštinės. Koks baltųjų raštelis?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2010 10 03, 13:25)
Liolke, labai gražios abi pirštinės. Koks baltųjų raštelis?


aciu, cia tas paprasciausias museliu ar kaip jos ten vadinasi, kur viena gera, po to 3 sumezgamos, bet nenukelus nuo virbalo uzdedama viena akis ir vel pertraukiama akis per tas 3 sumegztasias, tada visos 3 nukeliamos, vel viena gera ir vel is 3 sumegztu padaromos 3 akys, tada sekancioj eilej visos geros, 3 eilej 3 geros, is 3 padaromos 3 akys, 1 gera, vel is 3 padaromos 3 akys.....4 eile visos geros akys, 5 eile kaip 1 eile.......zodziu tie 3 sumezgimai daromi virs tos 1 geros akies plius is kiekvieno sono paimama po 1 aki ir gaunasi tokie lyg rombiukai

sekmes, jei kas neaisku klauskit pagelbesiu kokia vaizdine medziaga
Atsakyti
Sena, gera, uzmirsta tema. Gal kam pravers, salciai atejo. Rezgu minti nusinerti kumstines pirstines bigsmile.gif
Atsakyti
O kaip megzti pirštuotas pirštines, kad ties pirštų akių pridėjimu ( na ten kur pradedami pirštai megzti) nesigautų skylučių blush2.gif Viską lyg darau pagal aprašymus, bet visad tokios baisios skylės žioji doh.gif Ačiū 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rasotazole: 17 spalio 2010 - 09:21
va, va, ir pas mane tas pats. dabar mezgu kumštines pirštines, atrodo ir išplatinau nykštį, bet vistiek iš abiejų pusių po skylę gavosi verysad.gif
Atsakyti
Kad nebutu skyliu as akis sukryziuoju mezgant, arba jei matai kad net tai nepadeda , darau taip: kai priarteju prie skyles vietos darbini siula pertraukiu per aki "dubutej" (gaunasi 1a daugiau), o tada ji dar karteli pertraukiu per 1 a esancia ant virbalo, kuri jau megsim pagal eiliskuma. Taip buna tenka daryt net 2 eilese . bet skylute uzsimaskuoja. Na nezinau ar kazka supratot is mano rasliavos. blush2.gif neuzilgo megsiu kumstinukus, tai galesiu pafotkint jei iseis, jei reikes ax.gif
Atsakyti
QUOTE(liamuna @ 2010 10 21, 13:06)
Kad nebutu skyliu as akis sukryziuoju mezgant, arba jei matai kad net tai nepadeda , darau taip: kai priarteju prie skyles vietos darbini siula pertraukiu per aki "dubutej" (gaunasi 1a daugiau), o tada ji dar karteli pertraukiu per 1 a esancia ant virbalo, kuri jau megsim pagal eiliskuma. Taip buna tenka daryt net 2 eilese . bet skylute uzsimaskuoja. Na nezinau ar kazka supratot is mano rasliavos.  blush2.gif  neuzilgo megsiu kumstinukus, tai galesiu pafotkint jei iseis, jei reikes  ax.gif


as ir i tarpa pridedu po 1 akim daugiau, po to sumezgu
Atsakyti
tikrai mieli darbeliai smile.gif
Atsakyti