Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas


patarkit kaip uzbaigti, nes niekaip neiseina, zodziu, 2 aprasymus perskaiciau, bet nieko nesupratau.
[/quote]

esu ikelus savo megztu nuotraukas jei patiks uzbaigimas ,megzk taip:
dar manau nuardyk kelias eiles kad ilgos nebutu,pirma aki megzk gerai,poto 2sumegzk i desine ar i kaire (priklauso mezgi desine ar kaire pirstiniu puse0,po to visas virbalas pagal rasta,2virbala mezgi pagal rasta ,gale sumezgi vel 2a( priklausomai kuria puse mezgi) ,ir paskutine aki megzk gerai ,dabar jau kita puse pirstiniu_vel viena gera ,2sumezgi,toliau likusios a pagal rasta ,4virbalas akys pagal rasta ,galevirbalo2sumezgi ir paskutinioji vel gera.Stai ir apmezgei visa eile,taip mezgi kol akiu lieka kokios 6 ir jas uzbaigi graziai vaseliu ,pertrauki per jas siula .
Nezinau ar suprantamai parasiau...bet pabandyk gal iseis...

Papildyta:
[quote=Šilingė,2011 01 21, 10:22]
Mano pirmosios pirštinės

Kaip pirmosios pirstines tikrai sauniai numegztos,zinau patyrusiu mezgeju kurios mezga daug metu megztinius,o pirstiniu rastuotu neiveikia.O su pirstinem kaip ir su skarom _kuo daugiau mezgi tuo labiau uzsikreti sia liga.
labai fainu rastuotu ju yra Ravelry ir dar latviu psl.,man taviskes lyg is Ravelry ....tikrai Saunios...
Atsakyti
QUOTE(Šilingė @ 2011 01 21, 10:22)
labai fainu rastuotu ju yra  latviu psl.,

gal galima tikslesnę nuorodą gauti? g.gif smile.gif ačiū. 4u.gif
Atsakyti
konkreciu psl neturiu issaugojus ,bet isiveskit i google latviskai pirstines ar mezgimas pvz. ir jau paskui narstai ,as kai ilendu tai negaliu iseit is ten,aplamai pas latvius rastuotos pirstines tai panasiai kaip paveldas skaitos ju...vienu zodziu as turiu pasirinkus nuotraukeliu,jei norit i AZ galiu imest ,ten gana aiskiai rastai matyti,ne shemu nereikia...
Atsakyti
kiek su siom vargstu pirstinem, as nemanau, kad uzsikabinsiu, megzst. ne mano stiliui..

aciu uz patarimus
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2011 01 22, 15:49)
...vienu zodziu as turiu pasirinkus nuotraukeliu,jei norit i AZ galiu imest ,ten gana aiskiai rastai matyti,ne shemu nereikia...

mirksiukas.gif 4u.gif
Papildyta:
laukčiau keleto smile.gif
Atsakyti
Latvian mittens 4u.gif
Atsakyti
Tikrų tikriausias lobis 4u.gif
Atsakyti
Suintrigavot latviskais motyvais, tai stai ka radau pagooglinus bigsmile.gif

tikiuosi rodys 4u.gif jau su schemom
Atsakyti
QUOTE(daiveee @ 2011 01 22, 14:36)
Kaip pirmosios pirstines tikrai sauniai numegztos,zinau patyrusiu mezgeju kurios mezga daug metu megztinius,o pirstiniu rastuotu neiveikia.O su pirstinem kaip ir su skarom _kuo daugiau mezgi tuo labiau uzsikreti sia liga.
labai fainu rastuotu ju yra Ravelry ir dar latviu psl.,man taviskes lyg is Ravelry ....tikrai Saunios...

Ačiū 4u.gif Manosios tikrai iš Ravelry - ten lobynas thumbup.gif

Atsakyti
Paskutinis mano šio savaitgalio mezginukas. smile.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(vida2 @ 2011 01 22, 21:47)

Ačiū, ačiū....gaila kad paroje tik 24 val tėra lotuliukas.gif tikrai naudinga žvilkterėti. 4u.gif
Atsakyti
Jetus, kokių čia grožybių wub.gif O aš taip nekenčiu megzti nei pirštinių, nei kojinių schmoll.gif O čia tokios raštuotos dar, žemai lenkiu galvą smile.gif
Bet, kartais protelis ima ir užtemsta. Numezgiau pirštines sesei ir jos vaikiui artėjančio Valentino ir bendro gyvenimo pradžios proga
user posted image
Atsakyti