Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirštinių mezgimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
*coliukeee*
QUOTE(Žuvelė @ 2008 09 28, 21:37)
Na, kaip matau, niekas čia nesigiria darbeliais, tai aš įdėsiu mažei numegztas piršinytes  lotuliukas.gif

user posted image
*

SAUNUOLE thumbup.gif

o vis dar tingiu 4u.gif
-Tynka-
Nesu patyrus mezgėja, bet pasiryžau numegzti pirštuotas pirštines fool.gif Siaubas kaip prasikeikiau doh.gif
Rodau pirmąją- kątik pabaigiau karsta.gif (nykštys akivaizdžiai per ilgas, reiks pataisyt blush2.gif )
user posted image
Almantaitė
sveikos, neseniai baigiau megzti SB pirstines su "nukirptais pirstais", tai vat su pirstais turejau bedos, kadangi tarpai tarp pirstu gavosi skyleti, tai vat mama, gaila kad po laiko, dave patarima, kad uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif gaila kad to anksciau nezinojau sad.gif
mama_inga
QUOTE(almantė_k @ 2008 10 08, 10:47)
sveikos, neseniai baigiau megzti SB pirstines su "nukirptais pirstais", tai vat su pirstais turejau bedos, kadangi tarpai tarp pirstu gavosi skyleti, tai vat mama, gaila kad po laiko, dave patarima, kad uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif gaila kad to anksciau nezinojau sad.gif
*

aga, dabar mezgu savo dukrytei pirštines, aišku kumštines, tai knygoj parašyta, kad tas akis uždedant nesusidarytų tos skylės, akį reikia persukt arba sukryžmint (aš dukart persukinėjau, pagal mane čia sukryžminimas ax.gif ), tikrai nesigauna skylių... bet aš irgi mezgu pirmąsias savo gyvenime pirštines, taigi iš klaidų mokamasi, dar jaučiu ir antrų tinkamai nenumegzčiau tongue.gif
-Tynka-
QUOTE(mama_inga @ 2008 10 08, 08:06)
aga, dabar mezgu savo dukrytei pirštines, aišku kumštines, tai knygoj parašyta, kad tas akis uždedant nesusidarytų tos skylės, akį reikia persukt arba sukryžmint (aš dukart persukinėjau, pagal mane čia sukryžminimas ax.gif ), tikrai nesigauna skylių... bet aš irgi mezgu pirmąsias savo gyvenime pirštines, taigi iš klaidų mokamasi, dar jaučiu ir antrų tinkamai nenumegzčiau tongue.gif
*

Aš irgi persukinėjau, bet man vis tiek tarp pirštų gavosi skylės dėl to, kad kiekvienas pirštas pradedamas su nauju prijungtu siūlu rolleyes.gif
Papildyta:
QUOTE(almantė_k @ 2008 10 08, 03:47)
uzdedant akis pirstams, sonuose reik uzdet daugiau akiu taip uzpildant skyles, o kitoje eileje iskart nuleist, jei butina smile.gif
*

o kaip tą padaryt? g.gif g.gif
venita
Sveikos,

Noriu numegsti pirštines, bet iškilo keletą klausimų... Gal kas galėsit padėti. Visų pirma noriu paklausti, ar pirštinės atnarėlė (riešas) mezgamas tokio pat dydžio virbalais. Kažkur girdėjau, kad tiek pirštinių tiek megztinių atnarėlės mezgamos kitokio dydžio (tik nepamenu, ar didesniais, ar mažesniais) virbalais. Please, help! ax.gif

QUOTE(alaniukomama @ 2006 09 03, 19:30)
Turiu iliustruota paaiskinima, bet tik rusiskai. Tikiuosi tiks  mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
*

Atsiprašau kad cituoju nuotraukas blush2.gif Gal kas galėtumėt padėti man ir išversti tuos komentarus prie nuotraukų? Nelabai rusiškai kertu rolleyes.gif

QUOTE(Pievos19 @ 2007 10 12, 09:40)
Pradėjus megsti paprastuoju mezgimu,mezgami nykščio takeliai .Pirštinės akys padalinamos į 2 lygias dalis:delną ir viršutinė dalį Nykštys per 3 akis pasislinkęs į delno pusę. 2 akys paliekamos nykšcio takeliui.Iki nykščiomesgama 7 cm,kas 5 eilė abiejose takelio pusėse pridedant po 1 aki pridedama 10 akiu Gautos 12 akiu surenkamos ant ziogelio,ir ant virbalo uzdedama 6 akys 6cm mezgami paprastuoju mezgimu  rolleyes.gif sėkmės doh.gif
*

Paaiškinkit kas nors darkart doh.gif Suprantu, kad labai naudinga, bet labai jau painu man čia atrodo su tais takeliais. Gal kas nuotraukėlių turit, kaip tai daroma?

Dėkui 4u.gif
Vyna
QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)

man ypač mielos šios wub.gif
user posted image
*

Gal pamokysit tas kilpukes aplink kraštus padaryti.Planuoju panašias nusimegzti, nes darbe šaltoka ir dirbant su kompiuteriu manau bus thumbup.gif
Krirma
QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)
man ypač mielos šios wub.gif
user posted image
*

ir man jos labai mielos. gal schemute butu galima gauti? smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
inesasim
smagu, kad patiko mirksiukas.gif

tik aš dar jų net nepradėjau... verysad.gif

įmetu schemą.

tik ji anglų kalba, bet gal kas padės susigaudyt... nors neatrodo sudėtingai tongue.gif

ir dar ankstesnė nuoroda neatsidaro.. tai pakartosiu čia

ten paspaudus ant paveiksliuko galima pasižiūrėt darbo aprašymą mirksiukas.gif

sėkmės darbuose ir nepamirškit pasidalinti savo megztais grožiais 4u.gif
Vyna
Aš tik pynes per vidurį darau, nes labai jau sudėtina man su tais penkiais virbalais ir dar papildomu tas kelias akis narplioti, tai pasirinkau supaprastintą variantą. Tik va tas kilpukes kraščiukų reikės pasimokyti daryti, labai šiltumo prideda. rolleyes.gif
baltasis_ilgaausis
man labai patinka megzti pirstines draugem ir draugam smile.gif mielai pasidalinciau nuotrauka vienu, bet dar neperpratau kaip ikelti nuotrauka ax.gif blush2.gif 4u.gif
liamuna
QUOTE(venita @ 2008 10 14, 20:37)
Visų pirma noriu paklausti, ar pirštinės atnarėlė (riešas) mezgamas tokio pat dydžio virbalais. Kažkur girdėjau, kad tiek pirštinių tiek megztinių atnarėlės mezgamos kitokio dydžio (tik nepamenu, ar didesniais, ar mažesniais) virbalais. Please, help!  ax.gif

*

Kad gautusi tampresne gumute gali megsti mazasniais virbalais, paskui pakeisti i storesnius.
baltasis_ilgaausis
user posted image

na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif blush2.gif
ruci
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 22:03)
na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif  blush2.gif
*
Gražios thumbup.gif
Naughty Lady
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 23:03)

na va, stai kokios pirstinaites gavosi man smile.gif vyriskos pirstinaites is paprastu medvilniniu siulu ir audinio smile.gif  blush2.gif
*

Labai originalu thumbup.gif
liamuna
QUOTE(baltasis_ilgaausis @ 2008 10 29, 22:03)
user posted image

*

idomiai cia sugalvojai. 4u.gif
baltasis_ilgaausis
aciu visom wink.gif labai miela gauti tokius ivertinimus ax.gif drinks_cheers.gif
liamuna
parodysiu ir as pirstinaites megstos mazai mergytei

user posted image
shimmer
QUOTE(liamuna @ 2008 11 01, 18:10)
parodysiu ir as pirstinaites megstos mazai mergytei

user posted image
*

labai grazu wub.gif
o kaip mezgei?gal galima aprasyma?
Alacka33
Visų labai gražūs darbukai,šaunuolės 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Na ir mes pasirodysim,mama vaikus apmezgė pirštinėm(dar ne visus)
user posted image user posted image user posted image
janike1
Alacka33 super pirstinytes thumbup.gif Saunuole mamyte ,sekmes puosiant vaikucius 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif Cia visiem po baliona mirksiukas.gif
Alacka33
janike1 ačiū
liamuna
QUOTE(shimmer @ 2008 11 05, 21:45)
labai grazu wub.gif
o kaip mezgei?gal galima aprasyma?
*

O kas butent domina? klausk kokia dalis konkreciau domina, gal man bus paprasciau paaiskinti. blush2.gif

pradziai gumyte 1X1, paskui kelios eiles ripsiu (jo gali ir nebuti, pas mane visas komplektas tiesiog tokio dizaino buvo), paskui jau tiktai gerosiomis, baiginejau sumezgant pirmojo virb.2 pirmas, 2-ojo 2i paskutines, ir atitinkamai 3io 2 pirmos, 4o-2i paskutines a., Didziajam pirstui imegsdavau kitos spalvos siula, paskui ji isimdavau ir pekelus akytes mezgiau, baiginejau sumezgant po dvi akis, kol liko 3-4 (priklauso kiek akiu isvis buvo skirta pirstui), ir jas sutraukiau i viena. 4u.gif
shimmer
QUOTE(liamuna @ 2008 11 07, 17:50)
O kas butent domina? klausk kokia dalis konkreciau domina, gal man bus paprasciau paaiskinti.  blush2.gif

pradziai gumyte 1X1, paskui kelios eiles ripsiu (jo gali ir nebuti, pas mane visas komplektas tiesiog tokio dizaino buvo), paskui jau tiktai gerosiomis, baiginejau sumezgant pirmojo virb.2 pirmas, 2-ojo 2i paskutines, ir atitinkamai 3io 2 pirmos, 4o-2i paskutines a., Didziajam pirstui imegsdavau kitos spalvos siula, paskui ji isimdavau ir pekelus akytes mezgiau, baiginejau sumezgant po dvi akis, kol liko 3-4 (priklauso kiek akiu isvis buvo skirta pirstui), ir jas sutraukiau i viena.  4u.gif
*

o kaip ta pyne mezgama?pats grozis wub.gif
ir kokiais siulais mezgei?
liamuna
QUOTE(shimmer @ 2008 11 08, 17:49)
o kaip ta pyne mezgama?pats grozis wub.gif
ir kokiais siulais mezgei?
*

siulai merinoso vilna , kadangi norejau storesniu, sudejau dvigubai.
O pyne paprastai: kadangi pirstinytes mazai mergytes skirtos, man uzteko 24 akiu jeims, pgrindiniam rastui skyriau 10 (galima buvo ir 12(puse visu)), is tu 10: 4 blogos, 2 geros, 4 blogos, toliau pagal rasta man ejo gerosios. ir tame pagrindiniame raste (cia vien pynes aprasymas) :
1a eil. -4ios bl, gerasias sukrizminau tarpusavy, 4 bl.a.
2a- pagal rasta,
3ia- 4ios bl, gerasias sukrizminau tarpusavy, 4 bl.a.
4a- pagal rasta
5eil - 3is bl.a. 1a geraja sukizminti su 1a bl i desine, kita geraja aki i kaire su bl.a. i kaire, 3 blogosios
6eil - pagal rasta
7eil- 2 bl, geroji i desine su bl.a, 2 blog.a, ger. i kaire su bl.a. 2 bl
8 eil - pagal rasta, ...
... taip kol pasiekiau sonus, tada krizminau su sonais atrodo 2 kartus, ir vel atgal , kol pynes ger.a. "susitiko" blush2.gif

Tikiuosi kad suprantamai blush2.gif
jei kas neaisku dar klausk. 4u.gif
janike1
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko rolleyes.gif O dukra paprase pirstiniu be pirstu doh.gif Taigi ismasciau toki varianta blush2.gif

user posted image

user posted image
Alacka33
janike1 kokios gražiooooooooooos wub.gif wub.gif wub.gif
janike1
[quote=Alacka33,2008 11 11, 19:55]
Aciu 4u.gif aciuks.gif
baltė
Esu "žalia" mezgėja, moku gal tik šalikutį nusimegsti, bet užsimaniau nunarpliot pirštinaites savo mažei. Noriu paprastų klasikinių pirštinių, va tokių, tik nežinau, kaip ten tas pirštukas "išlenda"? blush2.gif

user posted image

Čia yra schema, bet deja nemoku jos šifruoti. Anglų kalbą moku, bet nesu niekada šifravusi schemos. unsure.gif

http://www.freevintageknitting.com/mittens...ns-pattern.html

Gal galėtumėt paaiškint kaip mezgasi pirštukas ir kaip taip gražiai (apvaliai) užbaigti pirštinę, kaip šioje nuotraukoje? blush2.gif
liamuna
QUOTE(baltė @ 2008 11 15, 21:17)
Esu "žalia" mezgėja, moku gal tik šalikutį nusimegsti, bet užsimaniau nunarpliot pirštinaites savo mažei. Noriu paprastų klasikinių pirštinių, va tokių, tik nežinau, kaip ten tas pirštukas "išlenda"?  blush2.gif
...
*

O rusiskai ar skaitai? g.gif

jei taip gali cia pasiziureti pirstines
-Tynka-
Gal kas nors turite/žinote kur galima rasti vyriškų pirštuotų pirštinių mezgimo "receptą"? Labai labai reikia man... Radau kokius 3-4, ir visi netinka-tai pagal siūlų storį, tai pagal pirštinės dydį- man reikia kad būtų didelis dydis, o pati nemoku apskaičiuoti kiek akių pridėti, kad išeitų didesnės verysad.gif
liamuna
QUOTE(-Tynka- @ 2008 11 15, 22:42)
Gal kas nors turite/žinote kur galima rasti vyriškų pirštuotų pirštinių mezgimo "receptą"? Labai labai reikia man... Radau kokius 3-4, ir visi netinka-tai pagal siūlų storį, tai pagal pirštinės dydį- man reikia kad būtų didelis dydis, o pati nemoku apskaičiuoti kiek akių pridėti, kad išeitų didesnės  verysad.gif
*

Manau kad universalaus recepto nieks neduos, nes viskas labai ildividualu: nuo mezgimo budo, siulu... iki rankos ypatumu. Galit tiesiog pilnai apmatuoti ranka kaip mano auksciau idetoje nuorodoje, ir pazingsniui viskas pavyks. 4u.gif
baltė
QUOTE(liamuna @ 2008 11 15, 22:07)
O rusiskai ar skaitai?  g.gif

jei taip gali cia pasiziureti pirstines
*

Taip, dėkui 4u.gif , bandysiu išsiaiškinti...
Kaip supratau, viršutinėje pirštinės pusėje reikia užmesti tam tikrą (pasirinktą) skaičių akių, bet kaip tai padaryti? Kaip teisingai užmesti?

Koks žaismingumas:
user posted image
Smagi
Sveikos sorry už off topic'ą, bet norėčiau pasiteirauti gal kas nors iš jūsų galėtų man pirštines numegzt? Labai labai norėčiau blush2.gif Turiu siūlus, iš tokių pačių nusimezgiau šaliką, bet čia mano sugebėjimai ir užsibaigė doh.gif

P.S. sorry už dar didesnį poster_offtopic.gif
Alacka33 jūs tikrai šešis vaikus turite? blink.gif
Respect bigsmile.gif
valentinuke
QUOTE(janike1 @ 2008 11 11, 20:25)
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko  rolleyes.gif  O dukra paprase pirstiniu be pirstu  doh.gif  Taigi ismasciau toki  varianta  blush2.gif 

user posted image

user posted image
*

thumbup.gif darbelis wub.gif
Alacka33
Smagi taip visi jie mano,o jau ir anūką ir žentą taip pat turiu,tai kad mūsų jau daugiau ax.gif
-Tynka-
QUOTE(liamuna @ 2008 11 16, 03:20)
Manau kad universalaus recepto nieks neduos, nes viskas labai ildividualu: nuo mezgimo budo, siulu... iki rankos ypatumu. Galit tiesiog pilnai apmatuoti ranka kaip mano auksciau idetoje nuorodoje, ir pazingsniui viskas pavyks.  4u.gif
*

Na man paprasčiausiai reiktų, kad būtų L dydžio, kai tuo tarpu rastuose visur yra tik M. O ta jūsų įdėta nuoroda pasinaudoti negaliu, nes rusiškai nesuprantu pakankamai gerai verysad.gif
janike1
Valentinuke, aciu 4u.gif
Smagi
QUOTE(Alacka33 @ 2008 11 18, 19:44)
Smagi taip visi jie mano,o jau ir anūką ir žentą taip pat turiu,tai kad mūsų jau daugiau ax.gif
*

OHO, tai labai labai šaunu thumbup.gif

O aš dar palauksiu, gal kas nors už ne per didelį mokestį sutiks numegzt man pirštinaites smile.gif
temptress
QUOTE(Pievos19 @ 2007 10 12, 08:40)
Pradėjus megsti paprastuoju mezgimu,mezgami nykščio takeliai .Pirštinės akys padalinamos į 2 lygias dalis:delną ir viršutinė dalį Nykštys per 3 akis pasislinkęs į delno pusę. 2 akys paliekamos nykšcio takeliui.Iki nykščiomesgama 7 cm,kas 5 eilė abiejose takelio pusėse pridedant po 1 aki pridedama 10 akiu Gautos 12 akiu surenkamos ant ziogelio,ir ant virbalo uzdedama 6 akys 6cm mezgami paprastuoju mezgimu  rolleyes.gif sėkmės doh.gif
*

o kiek is viso akiu turi buti moteriskai pirstinei?
justuke3211
iš siūlų likučių. user posted image
ruci
QUOTE(justuke3211 @ 2008 11 27, 18:48)
iš siūlų likučių.
*
thumbup.gif yahoo.gif clap_1.gif
vincis
QUOTE(justuke3211 @ 2008 11 27, 19:48)
iš siūlų likučių.
*

wub.gif Labai dailios wub.gif
Amun Ra
sveikos mezgejeles... 4u.gif
pas jus tokigroziai, man iki jusu dar toli bigsmile.gif

turiu maza nuotraukyte su super pirstinemmm.. noriu nusimegzt tik dar reikia eit virbalus nusipirkt.. doh.gif blush2.gif ir panagrinet kaip megzt.. paskutiny karta mezgiau pries 5 metus, vilnones kojines.. viskas is galvos isgarave.. ax.gif

user posted image
Almantaitė
QUOTE(janike1 @ 2008 11 11, 18:25)
Prisiziurejau ivairiu pirstiniu variantu ,net galva susisuko  rolleyes.gif  O dukra paprase pirstiniu be pirstu  doh.gif  Taigi ismasciau toki  varianta  blush2.gif 

user posted image

user posted image
*

thumbup.gif thumbup.gif as SB tokias numezgiau, tai be galo patenkintas smile.gif o pati nesioju pirktines, tik jos ne pirstuotos o kaip kumstines tik nukirptos, daugkas klausia ar nesalta, nagi tikrai ne thumbup.gif
Alacka33
Na va,pas mane dar pirštinių užderėjo,bet ir tai dar ne viskas,dar ne visi apmegzti
user posted image user posted image
Ona2008
o kur lietuviškos pirštinių raštus surasti? Nuorodose tuščia
pelene83
Gal galetumet kaip imanoma aiskiau paaiskint kaip numegzti ta nykscio takeli, nes uzkliunu ant sito dalyko, sunkiai man iseina suvokti..
lemouriukas
Sveikos, noreciau nusimegsti pirstines be pirstu ant kuriu uzsidetu kumstinis antgalis blush2.gif tikekimes kas nors supratot apie ka as kalbu g.gif , jei taip noreciau paklausti kaip nusimegsi ta kumstini antgali verysad.gif padekit, kas supratot ax.gif
sizike
QUOTE(lemouriukas @ 2009 01 09, 20:59)
Sveikos, noreciau nusimegsti pirstines be pirstu ant kuriu uzsidetu kumstinis antgalis blush2.gif  tikekimes kas nors supratot apie ka as kalbu g.gif , jei taip noreciau paklausti kaip nusimegsi ta kumstini antgali  verysad.gif  padekit, kas supratot ax.gif
*

supratom wink.gif kaip tik tokias baigiau vakar wink.gif truputį vėliau (rytoj tikriausiai) paaiškinsiu wink.gif
o jei skaitai angliškai, gera pamokėlė čia http://www.knitty.com/ISSUEfall02/PATTbroadstreet.html
nors aš vis tiek kitaip dariau
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.