Įkraunama...
Įkraunama...

Pirštinių mezgimas

user posted image
Pirštinė(s) įsimylėjusiems. Radau internete.
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 02 16, 21:15)
Oi kokios šitos gražios wub.gif  Čia gal Deep in the forest mittens? Labai man jos nuostabios wub.gif


Idėja tikrai iš šitų, bet piešinį tai pati pasidariau ir schemą pagal jį smile.gif
Atsakyti
Pasirodysiu su savo komplektuku žiemai, nors jau gerai kad ji traukiasi biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
super pirštynytės, jau gyriau.
Atsakyti
QUOTE(saldainia @ 2011 03 06, 19:18)
super pirštynytės, jau gyriau.

aciu aciuks.gif
Atsakyti
Fainuoliškos, Zifara
Atsakyti
zifara, labai gražios ir subtilios pirštinės. Man labai patinka su pumpurėliais ir tokiais augaliniais motyvais 4u.gif
Pasirodau savas, kiek mažiau subtilias blush2.gif tongue.gif
user posted imageuser posted image
Atsakyti
QUOTE(eya @ 2011 03 06, 22:39)
zifara, labai gražios ir subtilios pirštinės. Man labai patinka su pumpurėliais ir tokiais augaliniais motyvais  4u.gif
Pasirodau savas, kiek mažiau subtilias blush2.gif  tongue.gif
user posted image

Na tik jau nesikuklinam. biggrin.gif Man iš kelių siūlų megzti aukštasis pilotažas, susinarplioju lotuliukas.gif
Turiu pradėtas su raštais bet taip ir neįveikiu blush2.gif
Atsakyti
piešinys tai geras lotuliukas.gif , labai jau pavasariškas thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos smile.gif Gal pražiūrėjau, bet lyg visą temą perverčiau ir neužtikau - lietuviška knyga apie pirštinių mezgimą (nuoroda atrodo dar veikianti):

user posted image
Nuoroda atsisiuntimui
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Smalsutė_: 01 liepos 2011 - 04:57


Padėkit išverst kas nors???

Row 3: P 2, * yo, with yarn in back sl 1 as to p, k 2 tog., p.s.s.o., yo, p 2, repeat from * to end.

pilnas aprašymas - Pirštinės
Atsakyti
QUOTE(_Smalsutė_ @ 2011 07 01, 05:55)
Sveikos smile.gif Gal pražiūrėjau, bet lyg visą temą perverčiau ir neužtikau - lietuviška knyga apie pirštinių mezgimą (nuoroda atrodo dar veikianti):

user posted image
Nuoroda atsisiuntimui



verysad.gif man neduoda siūsti, rašo klaida gal kas turi ir galėtų pasiūsti rasa.manolaisvalaikis@gmail.com
ačiū
Atsakyti