Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirštinių mezgimas
Supermamų klubas > Mūsų namai > Rankdarbiai > Mezgimas, nėrimas
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
mexica
Mergaites,as tai uzsimaniau 'savos gamybos' pirstiniu,bet ne neisivaizduoju kaip jam reikia megzti.Na..zinau,kad penkiais virbalais ir jau numezgiau pacia apacia kur tures buti ant rieso,bet ka ten toliau daryti?Kaip tuos pirstus megzti?Zinau,kad gal sudetinga paaiskinti,bet gal tada kuri zinot nuorodu internete su paveiksleliais ir paaiskinimias?Knygu jokiu neturiu,o zurnalu pirkti nesinori,nes nezinai ar ten kas nors apie pirstines bus(tokius zurnalus randu tik spaudos kioskeliuose,o prasyti kad parodytu jau geda darosi)...Na jei kas galit tai labai prasau padeti blush2.gif blush2.gif
dygsnis
kumshtines pirshtinaites paprasciausiai ir greitai numezgamos. Va aprashymas mirksiukas.gif
user posted image
O cia pirstuotos mirksiukas.gif
user posted image
user posted image

PRASHOM NEPYKTI UZ FAILU DYDI! 4u.gif
uups
progines pirshtines valentino dienai mirksiukas.gif
mexica
Labai dekui Tokom 4u.gif
Teko vyro prasyti,kad isverstu,bet labai praverte,dekui blush2.gif
MAMICY
keliu tema i virsu, kad pamatytumet ir padetumet.
sugalvojau kad orai po biski šala ir pats jau laikas pradėti megzti vaikui pirštines. todel jei kas matėt kur nors vaikiškų (beveik lėliukiškų ~1 metų vaikui) pirštinių aprašymų prašom tuo geru pasidalinti.
Minnie
daug pirštinių, deja anglų kalba

pirštinės
MAMICY
QUOTE(Minnie @ 2005 09 01, 12:59)
daug pirštinių, deja anglų kalba

pirštinės
*

kalba ne problema smile.gif
aciu
Ulita
Sveikos. Norėčiau nusimegzti pirštuotas pirštines. Šiap megzti moku, tačiau nežinau, kaip numegzti pačius "pirštus". Gal kas nors man galėtų padėti ? Būčiau labai dėkinga.
Gabimik
Kad labai jau ilgai cia reiketu aiskinti. biggrin.gif
Gal turi kokia mezgimo knyga, likuse nuo mociuciu laiku, ten tikrai rasi visa tau reikalinga informacija. biggrin.gif
alaniukomama
QUOTE(Ulita @ 2006 08 29, 22:30)
Sveikos. Norėčiau nusimegzti pirštuotas pirštines. Šiap megzti moku, tačiau nežinau, kaip numegzti pačius "pirštus". Gal kas nors man galėtų padėti ? Būčiau labai dėkinga.
*

Turiu iliustruota paaiskinima, bet tik rusiskai. Tikiuosi tiks mirksiukas.gif
user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image

user posted image
Ulita
Labas, labai dėkoju už atsiusta pirstines schema.Apziurejau tavo rankdarbius, man jie be galo patiko.Gal turi 8 fotkes aprasyma?Noreciau numegzti tokia bliuskute savo dukrai.Labai dekoju thumbup.gif
Dolce
oho cia kiek darbo... 4u.gif
alaniukomama
QUOTE(Ulita @ 2006 09 08, 19:40)
Labas, labai dėkoju už atsiusta pirstines schema.Apziurejau tavo rankdarbius, man jie be galo patiko.Gal turi 8 fotkes aprasyma?Noreciau numegzti tokia bliuskute savo dukrai.Labai dekoju thumbup.gif
*

Hmmmm g.gif Kazkaip nesupratau bajerio, buvau ikelusi cia savo tos bliuskutes aprasyma, bet jo kazkodel neber blink.gif Atsiusiu tau i AZ drinks_cheers.gif
Vituke
Sveikos,

Prašau jūsų pagalbos blush2.gif :
kaip taisyklingai numegsti piršto galą???
Gregorij L.
mazini keturiose vietose, du vienam gale, du kitam. zodziu virbalo gale esancias paskutines dvi akis ismezgi kartu ir naujo virbalo pirmaja aki nukeli ant antrosios. ar aiskiai? g.gif
Vituke
QUOTE(Pramones prospektas @ 2006 12 12, 00:02)
mazini keturiose vietose, du vienam gale, du kitam. zodziu virbalo gale esancias paskutines dvi akis ismezgi kartu ir naujo virbalo pirmaja aki nukeli ant antrosios. ar aiskiai? g.gif
*

Ačiū labai labai 4u.gif .Kokia dabar aš patenkinta. Labai neblogai gavosi. Čia mano pirmas bandymas. Jei teisingai supratau, tai naujo virbalo pirmaja akį reikia nukelti ant antrojo virbalo. Tik vat išpradžių gerai nesupratus mažinau tik dviejose vietose ir gavosi gražiau. Kai keturiose vietose pabandžiau mažint, tai gavosi galiukas smailas. Gal kažką netaip dar darau.
Dėkui tau labai dar kartą 4u.gif .
~Gitana~
Gal kas žinoti, kaip nusimegzti va tokias pirštinaites g.gif .

[URL=http://imageshack.us][IMG]http://img206.imageshack.us/img206/1579/kumstinespirstinesisgabyj9.jpg
Papildyta:
O čia nuotraukytė 4u.gif

user posted image
maliavka
kiek suprantu, pirštinių viršutinė dalis yra padaryta atskirai freeform technika (ar kaip ten ji vadinasi smile.gif žodžiu yra tokia atskira tema rankdarbiuose). Na o po to prie jos primegsta kita dalis arba tiesiog uzsiūta ant gatavos pirštinės.. Beje, pirštinių raštas turi būti veidrodinis... nors... smile.gif
Acida
QUOTE(MamaGita @ 2006 12 13, 02:50)
Gal kas žinoti, kaip nusimegzti va tokias pirštinaites  g.gif .

user posted image
*

manau čia numegztos paprastos kumštines pirtinės ir išsiūvinėtos rolleyes.gif bet kiek daug čia darbo doh.gif
Nebaba

O as MamaiGitai tokias numezgiau. Net trejas poras. Ir visas skirtingas.

Cia as taip pasigyriau !!! 4u.gif
natalyjabut
QUOTE(Acida @ 2007 04 21, 16:03)
manau čia numegztos paprastos kumštines pirtinės ir išsiūvinėtos  rolleyes.gif  bet kiek daug čia darbo  doh.gif
*

schmoll.gif
Čia tikrai Free-form technika, derinta su paprastu mezgimu

QUOTE(Nebaba @ 2007 04 21, 20:53)
O as MamaiGitai tokias numezgiau. Net trejas poras. Ir visas skirtingas.

Cia as taip pasigyriau !!!  4u.gif
*

Prašom nuotraukyčių mirksiukas.gif ax.gif
Almantaitė
merginos, prasau, labai reikia dailiu ilgu nertu puosniu pirstinaiciu, nertu kiaurarasciu, gal kas turit schema? plz plz plz aciu biggrin.gif
jurana
cia pirstines nertos vaseliu tongue.gif
user posted image
Almantaitė
oi kokios grazios wub.gif aciu tau labai, ketinu jas nesioti prie svarkelio triju ketvirciu rankovemis, tad pirstines turetu buti iki alkunu, tik nezinau kaip daryti ta ilgaja dali, ar uzsegama, ar ne, jei uzsegama, tai ar sagutemis ar uzsleptu uztrauktuku...
natina
QUOTE(almantė_k @ 2007 07 08, 22:15)
oi kokios grazios wub.gif aciu tau labai, ketinu jas nesioti prie svarkelio triju ketvirciu rankovemis, tad pirstines turetu buti iki alkunu, tik nezinau kaip daryti ta ilgaja dali, ar uzsegama, ar ne, jei uzsegama, tai ar sagutemis ar uzsleptu uztrauktuku...
*

ir man reikia pirstiniu prie 3/4 rankoviu plosciuko... gali buti siuvamos, gali buti neriamos:)
o uzsegimas turbut reikalingas, jei medziaga/nerinys gali slysti zemyn. o siaip sagutes ir puosti gali smile.gif
vikaPika
as tikiuosi moderatoriai nesupyks, bet laaabai noreciau ismokt kojines megst gal kas turi paaiskinima kad ir visiska tundra suprastu. neiseina man nors tu ka...
Hytka
As niekaip nerandu informacijos, kaip suformuoti kumstiniu pirstiniu nykscio skyle ir kaip po to pradeti mekzti nyksti. Gal galit kas padeti? Aciu...
Pievos19
Pradėjus megsti paprastuoju mezgimu,mezgami nykščio takeliai .Pirštinės akys padalinamos į 2 lygias dalis:delną ir viršutinė dalį Nykštys per 3 akis pasislinkęs į delno pusę. 2 akys paliekamos nykšcio takeliui.Iki nykščiomesgama 7 cm,kas 5 eilė abiejose takelio pusėse pridedant po 1 aki pridedama 10 akiu Gautos 12 akiu surenkamos ant ziogelio,ir ant virbalo uzdedama 6 akys 6cm mezgami paprastuoju mezgimu rolleyes.gif sėkmės doh.gif
Hytka
Ooo, sudetinga doh.gif Bet kaip nors bandysiu g.gif Labai aciu smile.gif
Silkine
o man pirstuotos pirstines, tai jau aukstoji matematika g.gif
ruci
Pirštinės (spausti ant paveikslėlio):

user posted image
Almantaitė
QUOTE(natina @ 2007 09 01, 21:07)
ir man reikia pirstiniu prie 3/4 rankoviu plosciuko... gali buti siuvamos, gali buti neriamos:)
o uzsegimas turbut reikalingas, jei medziaga/nerinys gali slysti zemyn. o siaip sagutes ir puosti gali  smile.gif
*

o tu pabandyk anksciau parodytas pirstines pailginti, mat as irgi kaip tik turiu 3/4 rankoviu paltuka ir zadu sias pirstines kiek pakeisti smile.gif
pabandyk isiuti koki nematoma uztrauktuka arba sagutes
Vanesa3
Man tai pirstuotos neiseina schmoll.gif
Bet mano mama kai jau numezaga thumbup.gif
chemistry
padekit man, kaip jus uzbaigiat kumstines pirstines... is dvieju pusiu ar kaip kojine is keturiu? blush2.gif
gal galit placiau aprasyt... apziurejau belekiek pirstiniu visos skirtingai uzbaigtos doh.gif
toriviki
gal kas dar nertu vaseliu pirstiniu schemu turi, prasau idekit, man naujiems reikia, as vienu turiu veliau idesiu, bet man ilgu ir idomiu reik
tetulė
Sveikos, pirštinių mezgėjos, radau liaudiškų pirštinių raštų nuorodas. Čia latviškos ir estiškos pirštinės, bet raštai, ypač latvių panašūs į lietuviškus. Man labai gražūs:

http://picasaweb.google.ru/lovenatali/LatvianMittens
http://picasaweb.google.ru/lovenatali/JCYJLC
http://picasaweb.google.ru/lovenatali/FolkKnittingInEstonia

Be to, raštus galima panaudoti ir mezgant kitus mezginius.
norali
QUOTE(tetulė @ 2008 01 27, 12:47)
Sveikos, pirštinių mezgėjos, radau liaudiškų pirštinių raštų nuorodas. Čia latviškos ir estiškos pirštinės, bet raštai, ypač latvių panašūs į lietuviškus. Man labai gražūs:

http://picasaweb.google.ru/lovenatali/LatvianMittens
http://picasaweb.google.ru/lovenatali/JCYJLC
http://picasaweb.google.ru/lovenatali/FolkKnittingInEstonia

Be to, raštus galima panaudoti  ir mezgant kitus mezginius.
*

labai grazus rastai, tetule thumbup.gif dekui rolleyes.gif panaudosim rolleyes.gif
Almita
Pirštinės be pirštų biggrin.gif

http://utewetter.de/images/kunde/strickgal...rmstulpen_2.JPG
toriviki
aciu, buvau nunerus pati smile.gif
Raudona ledi
šiaip labai gražiai atrodo ilgos pirštinės (iki alkūnių). Neturiu nuotraukos dabar, bet mezgiau tokias su pyne per visą viršų. dailiau gal atrodytų pirštuotos, bet mano siūlai ploni buvo, tai patingėjau ir numezgiau kumštines. bet super išėjo smile.gif
Aurum
Atsiminiau savo sena svajone.Gal kuri esat kur nors uzmaciusi nertu pirstinaiciu,pirstuotu,geriau butu ilgesniu,iki alkuniu,o jei ir trumpos-nesvarbu,pati sumastyciau kaip pratesti.Na tokiu net nemoku pasakyti,gal sakyciau gotisko stiliaus. blush2.gif
astuškinas
sweikos :0 labai noriu nusinerti pirštines smile.gif bet visur yra tik aprašymai angliškai, ir aš nežianu jų terminų nerimo doh.gif gal kas turit paveiksliuką kur paaiškinta kaip tuos pirštukus daryti?
Pelė snaudalė
Sveikos,

Gal ir ankstoka tokią temą į paviršių kelti, bet kadangi šiandien taip šalta, tai manau pats tas biggrin.gif
Turiu vieną užmanymą, kurį pabandysiu paasiškinti ir prašyti jūsų pagalbos.
Kažkur ar pas kažką (aišku, neatsimenu, nei kur, nei pas ką) esu užmačiusi tokias pirštines dviems tongue.gif Esmė tokia: po vieną normalią kumštinę pirštinę kiekvienam ir viena bendra, t.y. kad joje būtų galima laikytis už rankų. ax.gif Tai yra kaip ir viena didesnė pirštinė su dviem movelėm. Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, bet galbūt kas nors supratot ir žinot, kur būtų galima tos double pirštinės schemutę gauti?..
Iš anksto ačiū 4u.gif
Diija
laba 4u.gif
Kur galima būtų rasti ilgų (iki alkūnių) pirštuotų pirštinių foto? ax.gif
agnieszka.v
QUOTE(Pelė snaudalė @ 2008 08 25, 09:31)
Sveikos,

Gal ir ankstoka tokią temą į paviršių kelti, bet kadangi šiandien taip šalta, tai manau pats tas biggrin.gif
Turiu vieną užmanymą, kurį pabandysiu paasiškinti ir prašyti jūsų pagalbos.
Kažkur ar pas kažką (aišku, neatsimenu, nei kur, nei pas ką) esu užmačiusi tokias pirštines dviems  tongue.gif  Esmė tokia: po vieną normalią kumštinę pirštinę kiekvienam ir viena bendra, t.y. kad joje būtų galima laikytis už rankų.  ax.gif  Tai yra kaip ir viena didesnė pirštinė su dviem movelėm. Nežinau, ar aiškiai paaiškinau, bet galbūt kas nors supratot ir žinot, kur būtų galima tos double pirštinės schemutę gauti?..
Iš anksto ačiū  4u.gif
*

http://radikal.ru/F/i005.radikal.ru/0712/c...5e6bd3.jpg.html

Pelė snaudalė
QUOTE(agnieszka.v @ 2008 09 09, 16:20)

SUPER! Ačiū!!! 4u.gif
inesasim
sveikos 4u.gif

galvoju kalėdoms dovanų primegzti pirštinių/šalikų/kepurių tongue.gif kažin ar kantrybės užteks g.gif

tai dabar dairausi - pasidalinsiu: pavyzdžiai

tikiuos rasit patinkančių: yra pirštuotų-nepirštuotų ir visai be viršaus, ilgų ir trumpų mirksiukas.gif

Papildyta:
man ypač mielos šios wub.gif
user posted image
Pelė snaudalė
QUOTE(inesasim @ 2008 09 10, 11:41)
sveikos 4u.gif

galvoju kalėdoms dovanų primegzti pirštinių/šalikų/kepurių  tongue.gif kažin ar kantrybės užteks g.gif

tai dabar dairausi - pasidalinsiu: pavyzdžiai

Nerealus puslapis! thumbup.gif
Žuvelė
Na, kaip matau, niekas čia nesigiria darbeliais, tai aš įdėsiu mažei numegztas piršinytes lotuliukas.gif

user posted image
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.