Įkraunama...
Įkraunama...

Tortas su mascarpone sūriu

Aciu 4u.gif
o as pamaciau pardej, kad toks tortas kaimuoja 50 Lt doh.gif
Atsakyti
[quote=Jurgitak,2005 10 25, 23:53]
Dariau šį tortą želė žiede. Gavosi super thumbup.gif Nuo stalo dingo akimirksniu. Ir sausainiai susispaudė be problemos mirksiukas.gif

Dabar ir aš darysiu šį tortą žele žiede. Iki tol dariau išardomoje torto formoje.
Tortas labai skanus, bet jau riebus, tai riebus. Gerai būtų grietinėlę kuo nors pakeisti, bet nesugalvoju, kuo. Gal esat ką išbandžiusios?
O želatinos aš dėjau du pakelius po 20g ir buvo pats tas. Matau, kad čia visoms labai skirtingai gaunasi.
Skanių gaminių visoms smile.gif
Atsakyti
[quote=Gricė,2005 11 05, 11:06]
[quote=Jurgitak,2005 10 25, 23:53]
Dariau šį tortą želė žiede. Gavosi super thumbup.gif Nuo stalo dingo akimirksniu. Ir sausainiai susispaudė be problemos mirksiukas.gif

Dabar ir aš darysiu šį tortą žele žiede. Iki tol dariau išardomoje torto formoje.
Tortas labai skanus, bet jau riebus, tai riebus. Gerai būtų grietinėlę kuo nors pakeisti, bet nesugalvoju, kuo. Gal esat ką išbandžiusios?
O želatinos aš dėjau du pakelius po 20g ir buvo pats tas. Matau, kad čia visoms labai skirtingai gaunasi.
Skanių gaminių visoms smile.gif
[/quote]
Aš kad mažiau riebus būtų pilu pusę litro ir net daugiau jogurto (skaniausi vanilinis su citrina), tik tada reikia daugiau želatino, dedu 40 gr.
Atsakyti
QUOTE(Mamūškė @ 2005 10 26, 22:27)
Aciu 4u.gif
o as pamaciau pardej, kad toks tortas kaimuoja 50 Lt doh.gif


vat būtent, kad jis nemažai kainuoja sad.gif tai vienintelis tortas, kurį aš visada mielai valgau. mat nuo mažumės nemėgstų tortų, man jie kažkodėl neskanūs.
Atsakyti
Dariau šį torčiuką savo gimtadieniui. dariau jau ne pirmą kartą, bet pirmą kartą dariau želė žiede. pasiskaičiau čia, kad mamos daro ir kad gaunas, tai ir aš padariau. dariau kaip įprastai, bet pyliau daugiau jogurto, kad užtektų ir mažajai želė formai - t.y. gavosi du tortukai - vienas didelis, o kitas mažas. taigi užteko net dviem dienoms! 4u.gif
Va kaip didysis atrodė smile.gif
P.S. kažkaip nesigauna įkelti:(
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dolile: 13 lapkričio 2005 - 22:55
Niu dabar tikriausiai išeis įdėti tongue.gif
Atsakyti
neseniai buvo mano vyro gimtadienis,tai sugalvojau padaryti musu visu numyleta tortuka. dariau pagal smikes recepta, taciau akivaizdu, kad per daug citrinu ir mano manymu nereikia isplaktos gritineles maisyti kartu su mascarpones ir jogurto mase. gritinele reikia deti jau ant truputi apstingusiois surio ir jodurto mases. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2004 09 09, 17:27)
Kazkur viena akim skaiciau, kad kazkuri forumiete norejo recepto su mascarpone suriu. Pasiknisau savo popieriuose ir radau. Na, negarantuoju kad bus lygiai toks kaip Maximos, nes dar nebandytas.  wink.gif Tiesa, pagrindas pagal recepta yra nekeptas, jei norit galit kept plona biskvita.
Taigi:

Pagrindas:
120 g sviesto,
200 g biskvitiniu sausainiu

Kremas:
16 g zelatinos,
2 citrinos,
500 g mascarpone surio,
250 g vanilinio jogurto,
120 g cukraus,
400 ml grietineles

pagrindui sausainius sutrupinti, o sviesta islydyti. Isardoma forma iskloti kepimo popieriumi ir sudeti sausainius sumaisytus su sviestu. Pavirsiu islyginti ir paspausti. Atsaldyti 30 min.
Zelatina uzpilti nedideliu kiekiu salto vandens ir isbrinkinti. Citrinas nuplauti, nutarkuoti zievele, o sultis isspausti. Ismaisyti suri, jogurta, citrinos sultis, tarkuota zievele ir cukru. Zelatina pasildyti kol issileis. Maisant jogurto mase plona srovele supilti zelatina. Kai tik tortas prades stingti imaisyti standziai isplakta grietinele. Mase supilti ant sausainiu ir idet i saldytuva. Kai mase jau bus apstingus sakute susiausti pavirsiu (nepadaryti to per velai, nes gausis isdraskymai, o ne pasiausimas  wink.gif ) kai pilnai po 3 val sustings apdeti uogomis ir lengvai apsijoti cukraus pudra. Viskas!  smile.gif
Turetu iseiti nemenkas, todel formos geriau nepamazinti!  smile.gif



na susigundžiau ir aš pasigamint tokį skanėstą biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(smike @ 2004 09 09, 17:27)
Kazkur viena akim skaiciau, kad kazkuri forumiete norejo recepto su mascarpone suriu. Pasiknisau savo popieriuose ir radau. Na, negarantuoju kad bus lygiai toks kaip Maximos, nes dar nebandytas.  wink.gif Tiesa, pagrindas pagal recepta yra nekeptas, jei norit galit kept plona biskvita.
Taigi:

Pagrindas:
120 g sviesto,
200 g biskvitiniu sausainiu

Kremas:
16 g zelatinos,
2 citrinos,
500 g mascarpone surio,
250 g vanilinio jogurto,
120 g cukraus,
400 ml grietineles

pagrindui sausainius sutrupinti, o sviesta islydyti. Isardoma forma iskloti kepimo popieriumi ir sudeti sausainius sumaisytus su sviestu. Pavirsiu islyginti ir paspausti. Atsaldyti 30 min.
Zelatina uzpilti nedideliu kiekiu salto vandens ir isbrinkinti. Citrinas nuplauti, nutarkuoti zievele, o sultis isspausti. Ismaisyti suri, jogurta, citrinos sultis, tarkuota zievele ir cukru. Zelatina pasildyti kol issileis. Maisant jogurto mase plona srovele supilti zelatina. Kai tik tortas prades stingti imaisyti standziai isplakta grietinele. Mase supilti ant sausainiu ir idet i saldytuva. Kai mase jau bus apstingus sakute susiausti pavirsiu (nepadaryti to per velai, nes gausis isdraskymai, o ne pasiausimas  wink.gif ) kai pilnai po 3 val sustings apdeti uogomis ir lengvai apsijoti cukraus pudra. Viskas!  smile.gif
Turetu iseiti nemenkas, todel formos geriau nepamazinti!  smile.gif


na padariau ir aš šitą tortuką, galiu pasakyti thumbup.gif nuo stalo dingo akimirksniu, visiems labai patiko, tik aš dėjau 250g maskarponės ir 250g. švelnios varškės biggrin.gif bet gavosi thumbup.gif
šiaip tai čia daug kas sakė, kad želatinos per mažai recepte, na tai aš apsidraudimui įdėjau dvigubai, tai sakiau, kitą kartą dėsiu kokiu 20-25g ir tikrai uzteks, tik ne daugiau ax.gif
Atsakyti
pasirodysiu gal visai buka, bet kulinarijoj as naujoke, nors studijuoju maitinimo verslo organizavima fool.gif biggrin.gif ta grietinele, tai skysto pavidalo perkat ar miltelius?
bandysiu draugei gimimo dienos proga dovana padaryt wink.gif
Atsakyti
QUOTE(Ugnisss @ 2006 01 31, 23:17)
pasirodysiu gal visai buka, bet kulinarijoj as naujoke, nors studijuoju maitinimo verslo organizavima  fool.gif biggrin.gif ta grietinele, tai skysto pavidalo perkat ar miltelius?
bandysiu draugei gimimo dienos proga dovana padaryt wink.gif


reikia šiaip naudot skystą 35% grietinėlę, milteliai schmoll.gif

o čia viskas apie grietinėlę biggrin.gif

http://www.supermama...
Atsakyti
as irgi isbandziau ta izymuji receptuka, ka galiu pasakyti thumbup.gif
Taip skanu, kad net dabar prisiminus skoni burnoje jauciu rolleyes.gif
tik kaip ir dauguma, sutinku, kad citrinos zieveles tarkuoti i ji nereiketu - kartu pasidaro doh.gif

aciu Smikei uz recepta 4u.gif
Atsakyti