Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

na mergaites gal padetumet ir man su dovanom, arteja vyro gimtadienis, o ka padovanot galva nenesa, piniginiu atzvilgiu galeciau skirt iki 300 litu, gal kas mesteltu kokia ideja? 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
Aš su draugais savo brangiausiam jubiliejaus proga padovanojoms susimetę skrydį oro balionu 2. Tai buvo labai netikėta jam ir patiko. Tad dabar laukiam gero ir šilto oro ir abu skrisim.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo uolma: 25 balandžio 2007 - 20:43
Sveikutes mamytes,

Arteja vyro svarbus jubiliejus - 40 metu.Amzius jau pagarbus, bet visai i senius dar nenurasysi.Patarkite merginos, kaip idomiau suorganizuoti sia svente, nusprendeme svesti kaimo turizmo sodyboje, tik va, kaip linksmiau, kad nereiktu prie stalo visa vakara praleisti? Zaidimu ar pokstu?

Aciu, lauksiu Jusu patarimu, ax.gif
Atsakyti
maciau kad anksciau sitame forume buvo klausimu del geru foto studiju, bet nuorodu neradau, jos gal buvo pasalintos...
ir man sis klausimas iskilo smile.gif
zinau viena didziojoje g, gal kokiu atsiliepimu girdejote? o gal zinote kokia kita gera foto studija vilniuje?
buciau labai dekinga uz pagalba biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Sniere @ 2007 04 26, 13:37)
Sveikutes mamytes,

Arteja vyro svarbus jubiliejus - 40 metu.Amzius jau pagarbus, bet visai i senius dar nenurasysi.Patarkite merginos, kaip idomiau suorganizuoti sia svente, nusprendeme svesti kaimo turizmo sodyboje, tik va, kaip linksmiau, kad nereiktu prie stalo visa vakara praleisti? Zaidimu ar pokstu?

Aciu, lauksiu Jusu patarimu, ax.gif


Gali padovanoti merginą kuri šoka pilvo šokius. Programa užtrunka apie valandą, bet būna ir svečiai palinksminti ir jubiliatas. mokina šokti pilvo šokius. Aš norėjau tą bajerį saviškiui padaryti bet ta mergina jau buvo užimta. verysad.gif
Atsakyti
Labaj prasau pagalbos!!! Liko 2 sawaiteles iki mano labaj mylimos paneles 19-ojo gimtadienio..Ir as niekaip nesugalwoju ka galeciau padowanoti sia proga... verysad.gif A kas galetu ka pasiulyti? Jei tajp, please parasykit!!!!
Atsakyti
QUOTE(Tomukas- @ 2007 05 02, 16:46)
Labaj prasau pagalbos!!! Liko 2 sawaiteles iki mano labaj mylimos paneles 19-ojo gimtadienio..Ir as niekaip nesugalwoju ka galeciau padowanoti sia proga... verysad.gif  A kas galetu ka pasiulyti? Jei tajp, please parasykit!!!!

....nu prašom čia rinkis..... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kutvela @ 2007 04 25, 12:03)
na mergaites gal padetumet ir man su dovanom, arteja vyro gimtadienis, o ka padovanot galva nenesa, piniginiu atzvilgiu galeciau skirt iki 300 litu, gal kas mesteltu kokia ideja?  4u.gif  4u.gif



Jei mėgsta aktyvų sportą, padovanok pasivažinėjimą keturračiu motociklu Lokės pėdoje thumbup.gif
Atsakyti
galima padovanoti ne tik dovaną, staigmeną taip pat thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Daile @ 2007 05 09, 11:45)
galima padovanoti ne tik dovaną, staigmeną taip pat thumbup.gif

Kažko nesupratau blink.gif
Atsakyti
QUOTE(kastaneda @ 2007 05 09, 12:47)
Kažko nesupratau  blink.gif



Omenyje turi dovaną - staigmeną. Pati vyrui tokią padariau - gimtadienio proga padovanojau pasivažinėjimą motosafaryje.
Atsakyti
sveikos mamos, noriu parašyti pagalbos. Organizuoju savo 12-metei dukrai ior jos 5 draugėms gimtadienio šventę. Kadangi taip susiklostė aplinkybės, kad priverstos šventę ruošti namuose. Todėl sugalvojome daryti raganaičių puotą. Labai norėčiau paklausti, gal kas turite kokių nors minčių, kaip šauniau padaryti šį vakarėlį. Jau sugalvojome, kad bus kambarys apšviestas su daugybe žvakių. Aprangą pakvietimuose nurodėme irgi raganaitišką. Gal kas žinote kokių nors burtų, užkerėjimų, ar žaidimų šia tema. Būčiau dėkinga už bet kokią pagalbą.
Atsakyti