Įkraunama...
Įkraunama...

Originalios dovanos ir idėjos šventėms

artėja draugės gimtadienis...jai bus dvidešimt trys.Norėčiau kažką originalaus padovanot,bet kažkaip užstrigo mintys.Gal padėsite? ax.gif
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2006 01 18, 16:24)
artėja draugės gimtadienis...jai bus dvidešimt trys.Norėčiau kažką originalaus padovanot,bet kažkaip užstrigo mintys.Gal padėsite? ax.gif

striptizo sokeja labai super dovana (oi gal persistengiau) tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(jurgvita @ 2006 01 18, 18:08)
striptizo sokeja labai super dovana (oi gal persistengiau) tongue.gif

nepersistengėt tik įdomu,kur vyks tas gimtadienis...
Atsakyti
QUOTE(estrelija @ 2006 01 18, 18:53)
nepersistengėt tik įdomu,kur vyks tas gimtadienis...

mes irgi savo draugei kelios panos iskretem toki poksta, bet buvo nu super per mazai pasakyta zodziu reakcija pateisino lukescius, jei vyks neipareigojancioj aplinkoj tikrai labai siulau.... thumbup.gif tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Madam Butterfly @ 2004 09 11, 15:03)
man irgi labai patinka gauti ir paciai siusti orginalias dovanas...  wub.gif

va pvz. per naujuosius, tiksliau 30d., vienam savo DRAUGUI nusiunciau toki labai super smelio laikrodi, gelyciu puokstute ir atvirute. Staigmena buvo butent ta, kad sias visas dovaneles jam pristate negriukas, apsirenges kaip pasiuntinukas< na cia geliu parduotuves siulo tokia atrakcija> ... tai va tas mano draugas buvo labai nustebintas, ir sake, kad labai labai dziaugiasi. plius tai buvo pirmas kartas kai moteris jam dovanoja gelyciu, o ne atvirksciai wub.gif

ir tokiu panasiu dalyku esu daug darius... labai myliu staigmenas... nuolat stebinu zmones:)  laugh.gif  biggrin.gif  blink.gif


O kur tiksliai, kokiame geliu salone, tokia paslauga galima uzsisakyti ir kiek tai kainuoja?
Atsakyti
Man iškilo nedidelė problemytė, kuri turbūt iškyla visiems kas eina į draugų gimtadienius. O man jie išpuolė net du.
Taigi man reikia dovanos vaikinui ir merginai (26-27m.), bet nebežinau ką padovanoti. Norisi kažko originalaus, gal būt linksmos dovanos. g.gif
Maikutes su įv. užrašais jau dovanojome.
Žinau, kad galima kažkur padaryti saldainius suvyniotus į norimą popieriuką (pvz. su nuotrauka) ir norimu užrašu, bet vat deja nežinau kur.
Gal kas žinote? O gal turite idėjų?
Atsakyti

Vieno ar kelių saldainių taip tikrai nieks nepadarys, o dar perr dieną blink.gif ...o šiaip įmonėms tai daro "apunta" www.saldireklama.lt
Papildyta:
Mes (6-ios merginos) draugei gimtadienio proga padovanojom fotosesiją (2-i valandos)kartu su mumis rolleyes.gif ..atsinešėm į studiją brendžio, užkandžių..buvo - super thumbup.gif ..tiesa, jinai iš anksto nežinojo, ką jai sugalvojom ax.gif
Atsakyti
Gaila, kad nedaro saldainių mažesniais kiekiais verysad.gif
Bet ačiū už nuorodą. Tikiu, kad kada nors ateitį jos prireiks.
Atsakyti
Mergaites,

gal galite padeti 4u.gif
Gal turite telefona striptizo sokejo ir sokejos???? 4u.gif 4u.gif
Labai reikia tik nezinau kur ieskoti ax.gif
Atsakyti
O as esu draugei gimtadienio proga iteikus netradicine dovana. Paemiau deze, ja apklijavau popierium, o i deze idejau tokius dalykus, kuriuos ji pati po viena turejo issitraukti, kai istraukia, sakau toki palinkejima:
sokolada, linkiu, kad gyvenimas butu saldesnis,
tempo serveteles, kad gyvenimas butu svelnesnis,
desra - sotesnis,
muila - svaresnis,
vyno buteliuka - svaigesnis,
prezervatyva - saugesnis,
pinigu - turtingesnis,
degtuku - siltesnis,
lempute - sviesesnis,
sokolada - saldesnis

Tiesa visus tuos daiktus sudejus i deze, dar ant virsaus uzdejau is popieriaus padarytu suglamzytu rutuliuku, kad butu idomiau traukti.

Drauges reakcija buvo thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naaringiux @ 2006 03 02, 23:34)
O as esu draugei gimtadienio proga iteikus netradicine dovana. Paemiau deze, ja apklijavau popierium, o i deze idejau tokius dalykus, kuriuos ji pati po viena turejo issitraukti, kai istraukia, sakau toki palinkejima:
sokolada, linkiu, kad gyvenimas butu saldesnis,
tempo serveteles, kad gyvenimas butu svelnesnis,
desra - sotesnis,
muila - svaresnis,
vyno buteliuka - svaigesnis,
prezervatyva - saugesnis,
pinigu - turtingesnis,
degtuku - siltesnis,
lempute - sviesesnis,
sokolada - saldesnis

Tiesa visus tuos daiktus sudejus i deze, dar ant virsaus uzdejau is popieriaus padarytu suglamzytu rutuliuku, kad butu idomiau traukti.

Drauges reakcija buvo  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Labai originalu thumbup.gif
Cia ir vestuviu proga visai tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Bzzz @ 2006 03 03, 10:48)
Labai originalu thumbup.gif
Cia ir vestuviu proga visai tiktu mirksiukas.gif


joo, vestvem irgi tiktu mirksiukas.gif
Atsakyti