Įkraunama...
Įkraunama...

Marijos radijas

QUOTE(smarty_978 @ 2012 07 13, 11:28)
pati paciausia radijo stotis! thumbup.gif
gaila, kad UK ar internetu jos netransliuoja, o tai tikrai klausytume.


Internetu transliuoja seniai irnesakyk.gif, be to, yra daugumos laidų įrašai. viršutiniame dešiniajame kampe.
Atsakyti
QUOTE(Siracusa @ 2012 07 17, 07:20)
Internetu transliuoja seniai irnesakyk.gif, be to, yra daugumos laidų įrašai. viršutiniame dešiniajame kampe.


aciu, klausysim biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
Gera laida biggrin.gif siaip internetu galima daug ivairiausiu pamokslu rasti, man patinka Miesto baznycios, pastorius Saulius Karosas. Na kun.Valkausko geri...
Atsakyti
Kai buvo ankstesni Marijos radijo direktoriai- buvo įdomiau( čia - tik mano ir mano namiškių nuomonė).Dabar dar daug dirbtinumo,"saldžių" intonacijų.....o dėl Rožinio-gal ir gerai,kad transliuoja,gal žmonės mėgsta "kolektyvinį'kalbėjimą, ir klausosi.Dėl intencijų ir sveikinimų-nuomonės neturiu- bet kažkaip panašu į sveikinimų koncertus... tik muzikinių pageidavimų nėra( o galėtu būti mirksiukas.gif ).
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo salve regina: 16 gegužės 2013 - 09:13
Stengiuosi paklausyti kun. A. Valkausko laidų (puiku, kad padaromi ir įrašai). Įtaigus, tvirtas ir išmintingas jo žodis...
Atsakyti
Naujienas per Marijos radija.Paskaicius tema isijungiau.Labadiena Lietuvoje dabar yra viena valanda lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif ne pirma ne trylikta.o viena valanda biggrin.gif viskas man uzteko.
Atsakyti
mane tai pralinksmina šis radijas smile.gif apskritai žinant kad krikščionybė yra primesta religija (lietuviai juk pagonys, miško/gamtos vaikai, iš ten mūsų dievybės ir stiprybė)ir primesta ne bet kaip o krauju (kryžiaus žygiai) tai manau reiktų uždrausti šį radiją transliuoti kaip ir auksu tviskančias bažnyčias su vaikučius mylinčiais tėveliais... Lietuvių tauta atsigaus tada kai grįš prie savo archetipinių šaknų.
Atsakyti
Ne, sitas radijas ne man. Labai monotoniska ir propaganda kvepia.
Atsimenu viena mokytoja labai sita radija mego tai ir mes bduavom priverst klausyt... vajezau, skaiciuodavau minutes, kad tik greiciau pamoka baigtusi...
Budavo atjundavom radija, kai ji iseidavo, grizdavo jinai, ji vel ijungdavo...
O siaip manau, negali sitaip sneket - jei neseki Jezum ir pan., tai jau paklydelis. Koks dar paklydelis? Mums duota pasirinkimo laisve, pasirinkai - zinai, kur eini. Krikscionybe nera vienintele gera religija, apskritai tokios nera. Nieko tobulo nera. Svarbu atrast harmonija ir ramybe. Tai galima rast ir indenu kulturoje, pagonybeje, krikscionybeje, islame - kur kam geriau.
Atsakyti
QUOTE(miledi123 @ 2013 09 18, 11:30)
mane tai pralinksmina šis radijas smile.gif apskritai žinant kad krikščionybė yra primesta religija (lietuviai juk pagonys, miško/gamtos vaikai, iš ten mūsų dievybės ir stiprybė)ir primesta ne bet kaip o krauju (kryžiaus žygiai) tai manau reiktų uždrausti šį radiją transliuoti kaip ir auksu tviskančias bažnyčias su vaikučius mylinčiais tėveliais... Lietuvių tauta atsigaus tada kai grįš prie savo archetipinių šaknų.

Kai padykę vaikai gauna diržiuko, sakome - gal nereikėjo. Bet kai tas vaikas išauga žmogumi, pasirodo, gal ir ne taip jau blogai buvo. smile.gif
Nesidžiaugia ir patys krikščionys kryžiaus karais. Gal čia irgi buvo galima buvo kitaip. Bet, matyt, toks laikmetis buvo, taip susiklostė. Netobulas tas žmogus. Kartais savaip viską perskaito, interpretuoja.
Nors dabartinis rezultatas gal ir nėra toks blogas? Nes jeigu būtų blogas, tai gal tas ,,atneštas Dievas'' gal galiausiai būtų atmestas? Bet taip neatsitiko. Kaip matote, net radijas, išlaikomas vien iš aukų, egzistuoja. mastau.gif
Ir tie senovės lietuviai juk ne bulvei meldėsi ar šakniai. O ir turėjo kažkokius aukurus, statinius. Viskas pagal laikmetį. Taigi jei užsikabiname kokį auksinį papuošalą ar auskarus, tai kodėl negalima papuošti auksu vietos, kur susirenka bendruomenė pagarbinti Dievo?
Ir kas būtų, jeigu sugrįžtume prie tų vadinamųjų archetipinių šaknų? Į ką remtumėmės? Į žemę, medį, vandenį? Jais naudojasi ir krikščionys. Bet jų nesudievina. Nes krikščionybė kalba gal kiek kitaip apie pomirtinį gyvenimą. O jūs ką - norėtumėte būti medžiu ar žole? Ar tikitės kiek kitokio tęsinio? g.gif
Papildyta:
QUOTE(Sowthistle @ 2013 09 18, 12:30)
Ne, sitas radijas ne man. Labai monotoniska ir propaganda kvepia.
Atsimenu viena mokytoja labai sita radija mego tai ir mes bduavom priverst klausyt... vajezau, skaiciuodavau minutes, kad tik greiciau pamoka baigtusi...
Budavo atjundavom radija, kai ji iseidavo, grizdavo jinai, ji vel ijungdavo...
O siaip manau, negali sitaip sneket - jei neseki Jezum ir pan., tai jau paklydelis. Koks dar paklydelis? Mums duota pasirinkimo laisve, pasirinkai - zinai, kur eini. Krikscionybe nera vienintele gera religija, apskritai tokios nera. Nieko tobulo nera. Svarbu atrast harmonija ir ramybe. Tai galima rast ir indenu kulturoje, pagonybeje, krikscionybeje, islame - kur kam geriau.

O kodėl jūs rinkotės tikybą? Nes šiaip ,,Marijos radijas'' yra įdomi stotis, ypač jei gyvas tikėjimas.
Ir kas jus žavi indėnų kultūroje, pagonybėje ar islame, ko pritrūkstate krikščionybėje?
Atsakyti
Ne stotis įdomi, bet nusišnekėjimai kai nežinai verkti ar juoktis . Vienas iš perliukų "Kunige, o kad tu žinotum, kad esi galingesnis už Dievą " swoon.gif . Čia krikščionybėje ar dar kuriam tikėjime šventikas yra už Dievą galingesnis? blink.gif
Ir kas čia per sąvokos gyvas tikėjimas? O tai dar ir miręs tikėjimas būna? g.gif Tikėjimas arba yra arba ne..
Atsakyti
Deja ne tikybos pamoka buvo, o piesimo....
Ejau i etikos pamoka. Labai faina mokytoja buvo, bet kartais per daug atviraudavo apie asmenini gyvenima(ir pliusas ir minusas tuo paciu).
Indenu kultura mane zavi. Jie gerbia gamta, gyvunus. Gyvunai lygus jiems. O kas biblijoje? Gyvunai tarnauja zmonems. Gyvunai masto, jaucia. Jie man lygus.
Kitas aspektas. Pas juos tik Dievas, dvasia. Nei tevas, nei motina, nei sunus. Tiesiog dvasia. Krikscionybe ir islamas zemina moteris. Kodel krikscioniai turi ir Dieva teva, dieva sunu ir dvasia? Kodel nera Dievas mama??? Marija protestantams isvis nulis. Jiems tik Jezus pirmas. Islame rasoma net kaip moteris turi rengtis, nerodyt formu, o va vyras pusplikis pliaze gali vaiskciot, nes jei moteris su bikiniu, tai va jau prigalvos kazko, ta pati moteris paziurejus i vyra su glaude irgi gali visko prigalvot. Negalima taip. Nepatinka man. Baznycia kaip ir parlamentas yra israst reguliuot ir kontroliuot zmones. Tai masiu valdymas, jei kitoks - blogas, paklydes. Manau neturi but jokiu kritiku, istatymu, taisykliu. Tikslas tik harmonija ir taika kaip budizme.
Atsakyti
QUOTE(Rodnega @ 2013 09 18, 15:23)
Ne stotis įdomi, bet nusišnekėjimai kai nežinai verkti ar juoktis . Vienas iš perliukų "Kunige, o kad tu žinotum, kad esi galingesnis už Dievą "  swoon.gif . Čia krikščionybėje ar dar kuriam tikėjime šventikas yra už Dievą galingesnis?  blink.gif
Ir kas čia per sąvokos gyvas tikėjimas? O tai dar ir miręs tikėjimas būna?  g.gif Tikėjimas arba yra arba ne..

Yra gyvas tikėjimas ir ne. Kai žmogus mato tik pastatus, kultą, bet nejaučia Dievo, neturi su Juo ryšio, toks tikėjimas negyvas.

Įdomu, kokios laidos jūs klausėtės, kad tokį keistą dalyką nugirdote? Laidos įrašinėjamos. Įrašą galima pasitikrinti. Labai abejočiau, kad tokie žodžiai buvo pasakyti. Gal kokio spektaklio ištrauka buvo leidžiama? Nes nesuvokiamas toks tekstas be konteksto.
Atsakyti