Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Anelija, tikriausiai TAI jau ir jauti wink.gif ir as anksti pajutau, o visi sake - per anksti. bet dabar jau tikrai zinau, kad neapsirikau clap.gif
Atsakyti
QUOTE (Aina @ 2004 09 16, 21:30)
as su pirmu pajutau 18 savaite. dabar laukiuos antro. turiu namie tokia stora kaip biblija knyga apie nestuma ir gimdyma, tai ten raso kad 2.gif smarkiai juda jau nuo 8 savaites, tik mes nejuntame arba neatpazistame, nes tie judesiukai labai svelnus wink.gif clap.gif clap.gif

Aš vakar guliu ir galvoju kas tai, juk judesių jausti negaliu, bet kažką tikrai jaučiau. Na bet turbūt ne tai apie ką pagalvojau.
O su pirmu, pajutau 15 savaitę. Tiksliau supratau, kad tai tikrai judesiai. Nors gydytoja sakė, kad dar negaliu jausti.
Atsakyti
O nuo kada reikia pradeti skaičiuoti 2.gif judesiukus? Ir kas kiek juos reiktu jausti?
Atsakyti
As pirmus judesiukus pajutau apie 16sav. ispradziu ntikejau, kad tai judesiukai, bet po keliu dienu kai tu judesiuku daugejo suratau, kad tai 2.gif
Labai geras jausmas, vos neverkiu is laimes, kai pajuntu clap.gif
Atsakyti
Su pirmu vaiku - 16 savaitę - labai anksti. clap_1.gif

Aš su antru pajutau 17 savaitę, ir tai jau manau neblogai. biggrin.gif
Atsakyti
O as pajutau pirmus judesiukus 17 sav. ir 2 dienu! Nors tai bus mano pirmas gimdymas( pirmas buvo nesivystantis nestumas sad.gif ). Gydytojos irgi stebejosi: "Kaip cia taip anksti?" , bet manau, kad nera jau tokiu grieztu stereotipu. Ir beje, tai nebuvo, kaip knygose raso "zuvytes praplaukimas", ar "drugelio plazdenimas" wink.gif , bet greiciau toks nestiprus tuksenimas clap_1.gif Labai fainas jausmas! Pamenu, kad puoliau vyrui zinute rasyt ... wub.gif
Atsakyti
QUOTE (Ramuneg @ 2004 10 07, 12:47)
Su pirmu vaiku - 16 savaitę - labai anksti.

Tai kad ne anksti. Anot literaturos, judesius galima pajusti 14-26 savaite, tachiau dazhniausiai pajuntama 18-22 savaite. Taip kad 16 yra pats tas smile.gif

Ieva P.: paprastai rekomenduojama pradet skaichiuot judesius nuo 28 savaites. Per dvi valandas reiketu suskaichiuoti ju 10. Visus pasispardymus, pasikumschiavimus, pasivartaliojimus, ishskyrus zhagsejima wink.gif Skaichiuoti reiketu viena arba du kartus dienoj.
O geriausiai tai paklausk savo daktaro, nes kiekvienas ju turi savo 'tikrinimo sistema' wink.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ode: 07 spalio 2004 - 15:36
QUOTE (Ode @ 2004 10 07, 15:36)
Tai kad ne anksti. Anot literaturos, judesius galima pajusti 14-26 savaite, tachiau dazhniausiai pajuntama 18-22 savaite. Taip kad 16 yra pats tas smile.gif

Ieva P.: paprastai rekomenduojama pradet skaichiuot judesius nuo 28 savaites. Per dvi valandas reiketu suskaichiuoti ju 10. Visus pasispardymus, pasikumschiavimus, pasivartaliojimus, ishskyrus zhagsejima wink.gif Skaichiuoti reiketu viena arba du kartus dienoj.
O geriausiai tai paklausk savo daktaro, nes kiekvienas ju turi savo 'tikrinimo sistema' wink.gif

o man visi daktarai sake kad reikia skaiciuoti nuo 32sav. ryte kad butu 10 ir vakare kad butu 10,tada galima nebeskaiciuoti. Jei ryte ar vakare vaikelis miega skaiciuoti reikia tada kada jauti kad jis nemiega.
as pajutau kazkur 19sav. o reguliarai ir gerai pradejau jausti tik nuo 25sav.
Atsakyti


Man daktare sake , kad judesiuku turetu but ne maziau kaip 10 per dvylika valandu.
O pirma karta mazylio 2.gif stuksenima pajutau 17 savaiciu .
Atsakyti
As pirmuosius judesius pajutau 19+4d., o reguliarei tai tik po geros savaites labai geras jausmas thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif (tai mano pirmasis 2.gif)
Atsakyti
o as taj vakar guledama ramiai pajutau kazkokius burbuliukus ar kazka panasaus pilvelyje...bet tokius neaiskius...ir nezinau ar jau maziukas su manim sveikinosi ar cia mano zarnynas g.gif
labaj noreciau dar sulaukti aiskesniu zenkliuku, kuriuos siuncia lelius rolleyes.gif
Atsakyti
Pajutusi pirmuosius judesiukus ilgai negalejau patiket, kad cia tikrai mazius mane baksnoja… Pirma karta pajutau 18 savaiciu, o reguliariai pradejau jaust nuo 19,5 savaiciu smile.gif
Ir jutau ne plazdejima, o tuksenima – tarsi is vidaus kas baksnotu rolleyes.gif
Atsakyti