Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

nusprendziau vaziuoti i poliklinika pirmai valandai, nes jau visai nervai nelaiko. Ten ne ligonine - neishvarys gal.
Atsakyti
Manau, kad viskas bus gerai smile.gif Jei esi namuose, gali pabandyt tokį varijantą, atsigul kiek įmanoma labiau ant pilvo ir palauk, turėtų paspirti, nes kai vietos sumažėja, pilvelio gyventojams tai labai nepatinka.
Atsakyti
QUOTE(Linka @ 2005 03 21, 11:53)
Manau, kad viskas bus gerai  smile.gif  Jei esi namuose, gali pabandyt tokį varijantą, atsigul kiek įmanoma labiau ant pilvo ir palauk, turėtų paspirti, nes kai vietos sumažėja, pilvelio gyventojams tai labai nepatinka.


Na, jau daug neeksperimentuosiu, nes tuoj vaziuosiu i poliklinika - laukiu kol vyras atvaziuosi pasiimti.
Atsakyti
Pranesu kaip man sekesi, tiksliau nesiseke, nes naujienos pacios liudniausios, kokios gali bebuti cry.gif
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 03 21, 15:17)
Pranesu kaip man sekesi, tiksliau nesiseke, nes naujienos pacios liudniausios, kokios gali bebuti  cry.gif

uzjauciu labai labai isivaizduoju kaip tau skaudu verysad.gif nezinau ar imanoma pasakyti ka nors, kas palengvintu tavo skausma... padeti cia gali tik laikas.
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2005 03 21, 15:17)
Pranesu kaip man sekesi, tiksliau nesiseke, nes naujienos pacios liudniausios, kokios gali bebuti  cry.gif

Neturiu zodziu console.gif laikykis sad.gif sad.gif sad.gif
Atsakyti
baisu, labai gaila...
Atsakyti
verysad.gif
Juk viskas su Tavimi buvo gerai, nesiskundei, Tave prižiūrinti gydytoja irgi neturėjo nei menkiausių įtarimų, ir pati labai prisižiūrėjai ir saugojaisi kaip priklauso. Tiesiog vieną dieną pradėjai nejaust judesiukų...Ir viskas... Tik tiek..
... Kaip baisu... Taip gali bet kada atsitikti su bet kuria iš mūsų, besilaukiančių.. scare.gif
Stiprybės Tau, Onora... Labai sunkus išbandymas... Laikykis...
cray.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Odetux: 22 kovo 2005 - 13:42
Onora, man labai gaila sad.gif
o manes gydytoja jau 2 men. nemate, sako jei gerai jautiesi tai ir nera reikalo cia eiti, tuoj ir pati pradesiu pergyventi, o juk du , ne vienas pas mane pilvelyje jau tureciau jausti judesiukus g.gif ai geriau negalvoti apie blogus dalykus unsure.gif




























Atsakyti
Onora, laikykis....Įsivaizduoju, kaip tau sunku verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(dera @ 2005 03 22, 15:56)
Onora, man labai gaila  sad.gif
o manes gydytoja jau 2 men. nemate, sako jei gerai jautiesi tai ir nera reikalo cia eiti, tuoj ir pati pradesiu pergyventi, o juk du , ne vienas pas mane pilvelyje jau tureciau jausti judesiukus g.gif ai geriau negalvoti apie blogus dalykus unsure.gif


na, kadangi jie 2 - tai mazesni ir silpnesni, todel gali veliau pajusti judesiukus, bet geraiu nueik pas gydytoja, kad nesijaudintum labai.
Atsakyti
as be zodziu onora wa tika perskaiciau wiska wiska is apsiwerkiau cry.gif nes labai labai bijau kad man taip galetu atsitikt o juk jau puse nestumo ir gali buti taip basei negaliu patiket ohmy.gif na labai didele uzuojauta tau stiprybes linkiu angel_sadangel.gif
Atsakyti