Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Sveikutės,
aš pajutau pirmus judesiukus 16sav., o pilvukas pas mane ir dabar dar ne didelis smile.gif
Atsakyti
Noriu paklausti, kelintą savaitę pajutote leliuko judesiukus? Kokie tai buvo pojūčiai: plazdenimas, vartymasis, prisilietimas, spyriai ar kt.?
Tikiuosi, kad tema bus populiari 4u.gif ir aktuali ax.gif

Pvz., jei pajutote judesius 17 sav. 3 d. tai atsakykite- "17-os savaičių"

Atsakyti
as prabalsavau uz 15 sav, bet turejo buti 12 sav blush2.gif toks jausmas, lyg mano pilveli drugelis butu suplasnojes wub.gif kai man ispyre, to metu mes snekejom nestuke.gif
Atsakyti
As judesiukus pajutai 16 sav. ir tai nebuvo nei plazdenimas, nei vartymasis, tiesiog taip svelniai bumsejo mano maziukas wub.gif wub.gif wub.gif Jausmas neapsakomai geras wub.gif
Atsakyti
Tokius pasikuitimus pajusdavau ir anksčiau, bet aš nesupratau, kad tai judesiai. Tiesiog, kol nepamačiau ir nepajutau konkrečių spyriukų, tol nelaikiau jokių pasikuitimų judesiukais. O tai atsitiko 19 savaitę wub.gif
Atsakyti
20sav.+2 dienos, skaičiuojant pagal mėnesines 4u.gif
Tai buvo aiškus spirtelėjimas į šoną, ten kur apendicitas.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dark: 15 lapkričio 2005 - 15:50
Aš tai pirmuosius aiškius savo bambiniuko judesiukus pajutau , kai buwo 16sav.+5 dienos wub.gif
Atsakyti
Jau laaabiausiai pajutaj 19-ą savaitę. Jausmas buvo, tarsi burbuliukai bėgioja.
Atsakyti
man pirma karta ir viena karta bumtelejo 17 sav. Kita diena buvo 3 bumtelejimai, o veliau tai pasidare nuolatiniai bumsejimai, nes lelius labai aktyvus ir inoringas, tuoj pat bumtelna jei kas netinka.
drauges bande apibudinti, kaip tai turetu buti, kaip pirma karta pajunti judesiukus. viena sake, kad atrodo, kad zarnos vartosi, kita - lyg zuvyte sujudintu uodega. o as pati apibudinciau kaip manu koses virima, kaip pliupsi. taip buvo pradzioje.
dabar jau aikiai jauciu kada spiria, kada siaip juda.
kada apsiverte galvine pirmeiga nejutau.
ar buvo tokiu nestuke.gif mamyciu, kurios pajuto?koks tai jausmas? g.gif
Atsakyti
Mano stebukliukas pasibarbeno 17 sav. Kelios buvo dienos, tiksliai nepamenu. Gulėjau tada priejūros. 4u.gif
Atsakyti
Judesiukus pajutau beveik 20 savaiciu. To jausmo tikrai niekad nepamirsiu, pamaciau sia tema ir virpuliukas per kuna perbego.
Atsakyti
QUOTE(sesyte @ 2005 11 15, 15:02)
Tokius pasikuitimus pajusdavau ir anksčiau, bet aš nesupratau, kad tai judesiai. Tiesiog, kol nepamačiau ir nepajutau konkrečių spyriukų, tol nelaikiau jokių pasikuitimų judesiukais. O tai atsitiko 19 savaitę wub.gif

teisingai, taip ir turi būti smile.gif

o aš pajutau... lėktuve thumbup.gif matyt, leliukas isšigando blink.gif
Atsakyti