Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Pirmieji judesiukai buvo apie 17 sav. toks burbuliavimas pilvuke lyg oro burbulai kiltu. thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Pasaulyte: 15 vasario 2006 - 11:51
Na,va,dabar galiu pasakyti kada pajutau ir antro nėštumo metu vaikiuko judesiukus wub.gif tai buvo lygiai 14 savaičių wub.gif wub.gif bigsmile.gif bigsmile.gif bigsmile.gif
Su dukryte tai būdama 17 savaičių wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(nikitaL @ 2006 02 16, 23:04)
Na,va,dabar galiu pasakyti kada pajutau ir antro nėštumo metu vaikiuko judesiukus wub.gif  tai buvo lygiai 14 savaičių wub.gif  wub.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif  bigsmile.gif
Su dukryte tai būdama 17 savaičių wub.gif  wub.gif  wub.gif

oi kaip anksti thumbup.gif
Atsakyti
mums dar nebuvo pilnai 16 savaiciu, kai pradejau jausti, nors nestumas pirmas.
dabar kai reikalas spardosi.
Atsakyti
laukiu nebesulaukiu, kada mane pakybins mano mazylis nestuke.gif
Atsakyti
as ir labai laukiu pastoviu judesiu nestuke.gif bet vakar net nustebau kai pajutau kad mano leliukas apsiverte oi koks keistes jausmas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Mazge:) @ 2006 01 10, 11:28)
Aš pirmus judesiukus pajutau 15 sav. ir 6 dienų  wub.gif
jausmas buvo lyg kas sproginėtų pilvuke, toks švelnus kutenimas, kuris dabar jau virsta į stuksenimą iš vidaus wub.gif


oi kaip anksti.... as irgi labai labai laukiu....

jau pries kelias dienas atrode kad kazka jauciu, bet dabar nebe.... verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo svze: 28 vasario 2006 - 19:55
QUOTE(svze @ 2006 02 28, 19:52)
oi kaip anksti.... as irgi labai labai laukiu....

jau pries kelias dienas atrode kad kazka jauciu, bet dabar nebe.... verysad.gif

tai ir pas mane liktai jutau paskui dingo daba vel ligtai kazkas ten duodas gal tiesiog nepagaunu momento kada jis ten vartaliojes nestuke.gif bet buna dienu kad tikrai jauciasi
Atsakyti
Sveikutes 4u.gif
As savo lelyte pradejau jausti nuo 16 sav.gerai atsimenu ta diena..nusipirkom su nestuke.gif tete sumustiniu su karaliskom krevetem...sedim prie juros ,valgom..as patenkinta tokia..ir mano kleckiukas tik bac bac i pilva man bigsmile.gif ax.gif
O dabar irgi..dazniausiai juda ,kai valgau ... pastebejau , kai nusiciaudau arba sukosciu lele mano irgi prabunda...vakare kai tete namo grista..toks jausmas,kad irgi supranta,spurda bigsmile.gif O siandien ryte prisiglaudziau prie vyro (66) lele nestuke.gif bac bac i subine teciui lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Keista.Kiek zinau tai leliai pradeda judeti nuo kokios 20 sav.Mano nestumas 17 -ka,sestadieni sugurgejo pilve lyg oras,bet ne taip as toki jausma pirma karta pajutau.Sekmadieni vakare tuk,tuk taip nevisai ryskiai,silpnai,o po kiek laiko tuk,tuk,jau ryskiau ir tai man visai nepatiko lyg silpna elektra butu pakracius.Kazkaip netaip isivaizdavau.Ar tai galejo buti judesiukai? g.gif
Atsakyti
Na lyg ir antra karta nescios anksciau pajunta judesius nei pirmakartes. Todel visai gali buti jog tai judesiai. Nors tiksliau pasisakyti galetu mamytes kurios jau turi ne viena leliuka. As pirma karta pajutau apie devyniolikta savaite. Be to gal siek tiek paklaida buvo nustatant nestumo laika mirksiukas.gif
Atsakyti
Nestumas mano pirmas,net ir tuo atveju kai turiu sunu.Tikiuosi supranti apie ka as.Jam jau tuoj 8 metai auginu ji nuo 2 metuku.Nu kaip ne sunus?Bet tai kita tema.
Atsakyti