Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Labai laukiu ir aš šio stebuklo: judesiukų wub.gif Ginė sakė, kad pajusti turėčiau 18-22 sav. Uch, greičiau 4u.gif
Atsakyti
man keisčiausiai buvo kai pagimdžius dar vis kartais susirodydavo, kad pilvuky dar juda kažkas lotuliukas.gif blink.gif Sakydavau vyrui, kad ne visi išlindo, matyt, kažkas dar liko lotuliukas.gif O jums nebuvo taip??
Papildyta:
QUOTE(mst @ 2007 01 08, 10:59)
Labai laukiu ir aš šio stebuklo: judesiukų wub.gif Ginė sakė, kad pajusti turėčiau 18-22 sav. Uch, greičiau 4u.gif

manau, jau labai greit pajusi, aš 16 sav. pajutau ax.gif Linkiu, kad kuo greičiau wub.gif
Atsakyti
QUOTE(mst @ 2007 01 08, 10:59)
Labai laukiu ir aš šio stebuklo: judesiukų wub.gif Ginė sakė, kad pajusti turėčiau 18-22 sav. Uch, greičiau 4u.gif

As taip pat 16 sav pajutau. Manau, kai labai nori ir lauki to, tai ir pajunti greiciau 4u.gif
Atsakyti
Sveikinu visas, kurios jau pajuto vaikelio judesiukus 4u.gif
As tai jau nekantrauju, kada mano mažylis duos man apie save žinoti. Kartais vaidenasi, kad jau, bet paskui pagalvoju, kad gal žarnos kokios pilve virškina ax.gif

Linkiu visoms, kurios dar laukia (tuo pačiu ir sau), kad greičiau sulauktumet rolleyes.gif
Atsakyti
AS PAJUTAU TIK 20 SAVAITE.JAU MANIAU KAD NESULAUKSIU blush2.gif O DABAR LELIUS DUODASI KAIP REIKIANT.TIESA NEVISUS JUDESIUKUS PAJAUCIU , BET MATAU KAIP PILVELIS DANGUOJA wub.gif . GAL PAS MANE GIMDA MAZIAU JAUTRI... g.gif
Atsakyti
QUOTE(mylimuke @ 2007 01 08, 21:18)
As taip pat 16 sav pajutau. Manau, kai labai nori ir lauki to, tai ir pajunti greiciau  4u.gif


Laukiu tai aš beprotiškai wub.gif , tačiau mano placenta prisitvirtinusi priekyje, tai gali tas laukimas ir užtrukti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 01 09, 02:38)
AS PAJUTAU TIK 20 SAVAITE.JAU MANIAU KAD NESULAUKSIU blush2.gif O DABAR LELIUS DUODASI KAIP REIKIANT.TIESA NEVISUS JUDESIUKUS PAJAUCIU , BET MATAU KAIP PILVELIS DANGUOJA wub.gif . GAL PAS MANE GIMDA MAZIAU JAUTRI... g.gif


Dar labai ir nuo nestuke.gif svorio priklauso... kūdenos greičiau pajaučia blush2.gif man taip gydytoja sakė. ax.gif .. Ir atrodo logiška ax.gif

QUOTE(mst @ 2007 01 09, 10:19)
Laukiu tai aš beprotiškai  wub.gif , tačiau mano placenta prisitvirtinusi priekyje, tai gali tas laukimas ir užtrukti doh.gif


O kuo čia dėta placentos prisitvirtinimo vieta g.gif
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2007 01 09, 12:25)
Dar labai ir nuo  nestuke.gif svorio priklauso... kūdenos greičiau pajaučia blush2.gif man taip gydytoja sakė. ax.gif .. Ir atrodo logiška ax.gif


Man irgi taip sake, bet nepasakyciau,kad kudena esu blush2.gif nors judesiukus anksciau nei sake, pajauciau ax.gif
Atsakyti
Aš pajutau apie 18 savaitę. Norėjau paklausti tų, kurios jaučia judesiukus ar būna taip, kad viena dieną lelius judrus, o kitą dieną vos vos juda. Kurios laukia judesiukų - kantrybės, sulauksit visos, jausmas nerealus.
Atsakyti
QUOTE(žvarba @ 2007 01 09, 12:25)
Dar labai ir nuo  nestuke.gif svorio priklauso... kūdenos greičiau pajaučia blush2.gif man taip gydytoja sakė. ax.gif .. Ir atrodo logiška ax.gif
O kuo čia dėta placentos prisitvirtinimo vieta g.gif



PRIES NESTUMA SVERIAU 50KG. NA VISAI NESTORA cool.gif LYG IR TURECIAU JAUST KAIP VISOS g.gif
Papildyta:
QUOTE(Basėtė @ 2007 01 09, 21:52)
Aš pajutau apie 18 savaitę. Norėjau paklausti tų, kurios jaučia judesiukus ar būna taip, kad viena dieną lelius judrus, o kitą dieną vos vos juda. Kurios laukia judesiukų - kantrybės, sulauksit visos, jausmas nerealus.



BUNA. VIENA DIENA JUDA, O PO TO 2 DIENAS RAMYBE, TIK VOS ,VOS PAKUTENA tongue.gif
Atsakyti
QUOTE(Basėtė @ 2007 01 09, 21:52)
Aš pajutau apie 18 savaitę. Norėjau paklausti tų, kurios jaučia judesiukus ar būna taip, kad viena dieną lelius judrus, o kitą dieną vos vos juda. Kurios laukia judesiukų - kantrybės, sulauksit visos, jausmas nerealus.


Aš, kaip pajutau, tai kasdien jutau, bet čia gal individualu g.gif

QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 01 10, 01:02)
PRIES NESTUMA SVERIAU 50KG. NA VISAI NESTORA cool.gif LYG IR TURECIAU JAUST KAIP VISOS g.gif
Papildyta:
BUNA. VIENA DIENA JUDA, O PO TO 2 DIENAS RAMYBE, TIK VOS ,VOS PAKUTENA tongue.gif


Ir aš tiek pat drinks_cheers.gif o ir nėštumo metu labai nedaug tepriaugau, tai gal dėl to g.gif nežinau g.gif
Atsakyti
QUOTE(VAIDILUTE~ @ 2007 01 10, 01:02)
BUNA. VIENA DIENA JUDA, O PO TO 2 DIENAS RAMYBE, TIK VOS ,VOS PAKUTENA tongue.gif


Bet visgi taip tik is pradziu turetu but, pirmom savaitem kai pradedat jausti judesiukus. Veliau ju sumazejimas ar net isnykimas nieko gero nesako sad.gif
Atsakyti