Help - Search - Member List - Calendar
Full Version: Pirmieji vaisiaus judesiai
Supermamų klubas > Apie nėštumą ir gimdymą > Aš nėščia! > Vaisiaus vystymasis
Pages: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12
Gita_NA
QUOTE(Akorus @ 2007 07 11, 11:44)
Tu tik nepergyvenk 4u.gif matau, tai pirmas vaikelis, kas laukiasi antrojo, tos anksčiau pajunta mirksiukas.gif Pradės ir tavo futbolistas rodyt ką sugeba, nebijok mirksiukas.gif
*

drinks_cheers.gif wub.gif
cuname
QUOTE(rutuliukas j @ 2007 07 04, 09:49)
Sunus gime lygiai 36 sav., praejus lygiai 20 sav nuo pirmuju judesiu, nors pastojimo data zinojau 100% tikslumu. Tiesiog greiciau augo mazius, gime visai kaip isnesiotas vaikas. Tik viena vyresne pazistama motera sake, kad jei taip anksti judesius pajutau, tai ir gimdysiu anksciau. Taip ir buvo  thumbup.gif
Pradzia: 52 kg, 91-60-90
8 sav: 53,5 kg, 95-63-90

*

Sveikos 4u.gif
As irgi dar nejauciu tikru judesiu,tik gurguliavima karts nuo karto.
Tai nuo kada skaiciuot pirmus judesius,kai pajusi ta tikra bumbsejima,ar nuo gurguliavimo g.gif Nes gyd.sake atkreipt demesi i pirmus judesius.
Akville
QUOTE(cuname @ 2007 07 12, 16:56)
Sveikos 4u.gif
As irgi dar nejauciu tikru judesiu,tik gurguliavima karts nuo karto.
Tai nuo kada skaiciuot pirmus judesius,kai pajusi ta tikra bumbsejima,ar nuo gurguliavimo g.gif Nes gyd.sake atkreipt demesi i pirmus judesius.
*

Is pradziu ir man buvo sunku suprasti, ar cia lelius juda, ar pilvas gurguliuoja ax.gif
Bet po keleto silpnu bumsejimu tikrai suprasi biggrin.gif
As ir labai jaudinausi del judesiuku pradzios.... Ir sulaukiau 21 savaite thumbup.gif
Taigi, nesijaudink, geriausia pajusi ramiai sededama ar guledama bigsmile.gif
Gerbera
nuo kokios 28 savaites tai jau juda kad pilvas kilnojas. o paskutinem dienom pries gimdyma tai is vis kilnojas
baramu
as jauciau nuo 17sav. bet pries kelias dienas patyriau nemaza stresa, tai dabar ramiau sad.gif ir silpniau ir reciau..... neramu kazkodel sad.gif

user posted image
aistuole20
plazdenimus as pradejau jausti nuo 16 savaiteles, o mums dabar 20 pilvukas dar labai labai mazas ir nejauciu spyriu o jau taip laukiu bigsmile.gif
faustluk
O as pirmus paplaukiojimus pilve pajutau 15 sav.4-ta diena. Pulsavo pilvuze kazkas 22:30, pridejau ranka ir pajutau krutuliukus. Kita diena jau laukiau pasimatymo, o nakti net parbudau nuo varinejimo pirmyn-zemyn...Labai labai gera! Tik, va, trecia diena situ zenklu nera. Kazkas spurdena, bet jau ne taip. Vis prasau duoti zenkla ir ta laimes pojuti, bet ... Laukiu nekantriai sekanciu pakrutuliojimu wub.gif
giedrute25
Man jau 19sav. bet as dar nieko nejauciu schmoll.gif
faustluk
Man krutuliojasi ir toliau. Pasidalinau savo naujais patyrimais vienam vokieciui- ginekologui. Tai atrase: pirmo vaiko besilaukiant judesiai juntami 20sav., antrojo- galima ir 15 sav. pajusti.

Pasijutau nelabai normaliai, nes as tuos judesius pajutau 14sav. 4d. (auksciau rasiau, bet datas sumaisiau), kaip sakant 15-ta nestumo savaite. Jauciu ir dabar! Manau kiekvienos motes organizmas individualus.
fibi
Nors laukiamės pirmagimio - savo angeliuko judesius pajutau anksti 15savaičių ir 5 dienų, bet jau tokius,kad su jokiais pilvo gurguliavimais nesumaišysi.Ir gydytojos tikrai nereikėjo įtikinėt,kad man nepasivaideno.Nuo to laiko ir malasi kaip užvestas biggrin.gif
china
sveikos,
o jus kai pajauciat, tai paskui pastoviai jauciat ar tai jauciat tai nejauciat?
as pirma karta pajutau pries penkias dienas, tris stiprius pastuksenimus i pilva, o paskui vel nieko, o vakar nuejus pas gydytoja, vel kumsti ar spyri i pilva gavau, net is isores matesi, kaip guziukas iskilo, dabar vel nieko smile.gif
o jus ir taip pat jauciat, ar jums pastoviai, dazniau jauciasi?
zipzip
o musu lialius 18 sav pasibelde nestuke.gif
Eliza
O aš vis dar aiškiai ir nesuprantu, ar čia mažius juda, ar mano žarnos blink.gif doh.gif Nes dažniausiai tik vakare, atsigulus į lovą ir pridėjus ranką prie pilvo kažką pajuntu g.gif
giedrute25
As jau galiu pasidziaugti siandien pirma karta pajutau kaip lelius spardosi wub.gif
Eliza
QUOTE(inguteee @ 2007 07 31, 12:31)
As jau galiu pasidziaugti siandien pirma karta pajutau kaip lelius spardosi wub.gif
*

Sveikinam 4u.gif
Na, tai aš dar vadinasi galiu būt rami, ir laukt bent jau 20-21sav, kad pajusčiau tikrus bumsėjimus smile.gif O taip nekantru...
fibi
QUOTE(china @ 2007 07 26, 12:39)
sveikos,
o jus kai pajauciat, tai paskui pastoviai jauciat ar tai jauciat tai nejauciat?
as pirma karta pajutau pries penkias dienas, tris stiprius pastuksenimus i pilva, o paskui vel nieko, o vakar nuejus pas gydytoja, vel kumsti ar spyri i pilva gavau, net is isores matesi, kaip guziukas iskilo, dabar vel nieko  smile.gif 
o jus ir taip pat jauciat, ar jums pastoviai, dazniau jauciasi?
*

Kiekvieną dieną jaučiu - kartais vos pasiudina kartelį kitą,o kartais vos ne ištisai "mušasi" ir dieną ir naktį.
deine
O nuo kada reikia pradet skaiciuot vaikelio judesiukus, tai yra ar jis pakankamai juda? g.gif
Henrietaa
pirmus judesiukus pajutau vakar, buvo 14 sav ir 3 dienos smile.gif tokie kaip burbuliukai zemiau bambos, tokie kaip teliuskavimai, na kiek supratau vaikiukas pataike arti pilvo sienos uzklysti ir pasportavo smile.gif tikrai to su zarnom nesumaisysi, niekada. tai tesesi su pertraukom gal kokias 4 valandas, po to nurimo. siandien nieko nejauciu, bet tai normalu. siaip tai as liesa esu, gal uztat anksti pajutau...
Papildyta:
o tikrai, jei anksciau pajunti judesiukus pirmuosius tai ir gimdysi vadinasi anksciau? kazi, man pasakyt gyd,kad pirmus pajutau anksti labai ar ne?... pas gydytoja eisiu kai jau bus visos 19 savaiteliu.
Abo
Niekur neskaičiau apie jausmą, lyg vibravimą, kaip telefono biggrin.gif
Senia jau jutau, bet galvodavau vis kad telefonas, pasižiūriu, nieko biggrin.gif
Vakar kelis kart per dieną "vibravo" smile.gif
Tagulia
QUOTE(Eliza @ 2007 07 31, 10:21)
O aš vis dar aiškiai ir nesuprantu, ar čia mažius juda, ar mano žarnos blink.gif  doh.gif Nes dažniausiai tik vakare, atsigulus į lovą ir pridėjus ranką prie pilvo kažką pajuntu g.gif
*

Va ir man tas pats (mums 16-ta sav. nestuke.gif ). Jau ir gydytoja klausia, ar tikrai nejauciu judesiu. O man kadangi ir iki nestuke.gif buvo visokiu "sapzmu" daznai, tai man ir dabar atrodo, kad tai pilvai, zarnos ar pan., bet ne 2.gif blink.gif
Li ute
Mums dabar 15 sav. ir 2 dienos, bet kol kas aiskiu judesiu nejauciu, o kai kazkas burbuliuoja pilve... tai nelabai ir zinau ar cia lialius ar ne unsure.gif Bet kaip laukiu tu judesiuku wub.gif
zuikyte
QUOTE(inguteee @ 2007 07 31, 13:31)
*

bigsmile.gif tai as irgi galiu buti rami, ir mano leliukas ims spardytis, o tai taip bijau, kad jau praziopsojau juos ar nesupratau tu pirmu judesiuku ar sumaisysiu juos su kokiais kitais gurguliavimasi pilve nestuke.gif
Reik dar paluketi ir viskas bus thumbup.gif
Delfute
Pajutau judesius 16 sav. Dabar jau 18 sav., bet tie judesiai labai reti, gal viena karta per para. Kartais visa para nieko nejauciu. Kaip buvo su pirmu vaiku net neprisimenu. Turbut viskas normaliai, kad tokiu klausimu neiskilo... Ar tai normalu. Kaip jums?
:)22
mums 27sav ir 2dienos, antra diena jauciu tik silpnus judesiukus verysad.gif , pradedu pergyvent, vakar jutau daugiau nei siandien, jis niekad nebuvo pas mus makalaika,retai belsdavosi, bet va del siandien as labai nerimauju verysad.gif , kazin ar normalu g.gif , spyriu net nebuvo, gal 2 kart is viso bet toks jusmas, kad spiria kazkur giliai g.gif , jauciu kaip lyg is vienos vietos i kita nujuda, bet labai silpnai g.gif
koneliux
mums 25 savaites, praeita savaite net i ligonine atsigulem del mamytes panikos smile.gif, nesujudejo mazylis 1 diena, tai ir nulekiau i poliklinika, o gyd. sako, negirdziu sirdutes, oi strioko buvo visa asarom apsipylusi i ligonine nulekiau, aciu Dievui viskas gerai, sako juda kruta:), gyd. sako, nestumas dar nera didelis, neturi judeti kaip patrakes. Va, kad ir siandien nejauciau judesiu, aisku baugu truputi, jei ryt nepajusiu turbut vel eisiu pas gine, gal ir ikyresiu, bet geriau nepaveluoti
Liettuvaitte
QUOTE(koneliux @ 2007 09 12, 20:41)
mums 25 savaites, praeita savaite net i ligonine atsigulem del mamytes panikos smile.gif, nesujudejo mazylis 1 diena, tai ir nulekiau i poliklinika, o gyd. sako, negirdziu sirdutes, oi strioko buvo visa asarom apsipylusi i ligonine nulekiau, aciu Dievui viskas gerai, sako juda kruta:), gyd. sako, nestumas dar nera didelis, neturi judeti kaip patrakes. Va, kad ir siandien nejauciau judesiu, aisku baugu truputi, jei ryt nepajusiu turbut vel eisiu pas gine, gal ir ikyresiu, bet geriau nepaveluoti
*

zinok mums 24 savaites,.judesiuku stripriu taip pat nejauciu,..ginekologe paaiskino kad mano placenta priekineje sienoje,.todel galiu nejausti stripriu judesiu,.paklause tonusu,sake gerai,.tai tikiuosi kad mano kleckas ramus,arba tiesiog del placentos cia taip man.
koneliux
Gali buti, kad cia del placentos, bet man gine del to nieko neaiskino, is viso poliklinikoj kai pasakiau jog nejauciu judesiu, ji klausyti tonu su tuo vamzdeliu ar kaip jis tenai vadinasi smile.gif pradejo ir nieko nepajuto, as tai manau, kad del mano priaugto svorio cia taip viskas smile.gif, mazylis per mamos lasinukus nepraspiria biggrin.gif, todel ir smarkiai nesijaucia
Žanė
Pirmą kartą besilaukiančios judesiukus paprastai aiškiai pradeda jausti apie dvidešimtą savaitę. Dažnai tai priklauso nuo riebalinio mamytės sluoksnio - stipriai apkūnios mamytes gali pajusti ir vėliau.
Antro vaikelio besilaukiančios judesiukus pajunta keliomis savaitėmis anksčiau, nes jos jau lengvai atpažįsta.
Aš pati lengvą tuksenimą pajutau kažkur septynioliktos savaitės viduryje. Paskui jau su niekuo nebesumaišysi. Tuo metu tuksendavo tikrai ne dažnai, kiek pamenu - dažniausiai stipriai susinervinus, kai ir patį pilvuką gerokai "sutraukdavo".
Paskui tuksenimai virto į gerus smūgius, o dar vėliau - į smarkius apsistumdymus.
Klausiau gydytojo, kada verta sunerimti dėl judesių. Atsakymas paprastas: taip kaip judėjo vakar, turi judėti ir šiandien, ir rytoj. Judesiukai kartais pakinta keičiant vietą, keliaujant. Bet paskui vėl grįžta į savo ritmą. Svarbiausia, kad leliukas judėtų vakarais, maždaug prieš miegą.
O dėl judesiukų nepastovumo nėštumo viduryje (neseniai pajutus juos) nereikia labai išgyventi, būna, kad ir kokia dienelę jų nepajauti - nes leliukas dar mažiukas, kad ir juda, gali nejausti, ypač jei kojytės kažkur vidun baksnoja.
Sėkmės visoms 4u.gif
bumere
Zhani, mane nuraminai siek tiek smile.gif nes pajutau lb anksti judesiukus...o dbr jau trecia diena jie kazkokie silpnuciai g.gif na tikrai jauciu kad jis ten pilvelyje zemai veikia kazka...bet jausdavau ir stipriau...ir dazniau...o gal man jau cia paranoja ax.gif
zipzip
o mes pradejom krebzdeti kazkur 18 sav ir labai ilgai krebzdejom tik pilvuko apacioje rolleyes.gif o dabar tai jau isdarinejam visokius triukus lotuliukas.gif kartais net susirieciu kai gaunu koki spyri i sonkauli doh.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
joločka
Pirmus "paburbuliavimus" pajutau 18 sav, o tikrus judesiukus -19 sav. Buvo rugsėjo 1 d. wub.gif Labai gera data, kad įsiminti thumbup.gif
Delfinna
vajei, kaip laukiu spyriu, kad greiciau galeciau pajausti, kad mano pilvelyje tikrai kazkas gyvena 4u.gif
eglut
Sveikos,
pradėjau truputį nerimauti. Prieš savaitę pradėjau jausti judesiukus ir mažius kasdien po 4-5 kartus intensyviai judėdavo, o dabar jau tris dienas visiškai nieko nejaučiu unsure.gif Kaip manote, ar tai normalu?
Mums 18 sav. 4 dienos
Niktė
Jau rimtu judesiukus jaučiu nuo 15 su puse savaitės ax.gif
Klepesova
Pirmus judesiukus pajutau 3mėn. Tada ilgas ilgas štilius, po to judesiukus pajutau tik 6mėn.
ajuka
pries pora dienu visa ryta jauciau, kaip mano stebuklelis daves pilveli, o dabar jau pora dienu nieko...bet dirbu, nervinuos, tai ir nejauciu matyt
koneliux
QUOTE(eglut @ 2007 09 24, 09:08)
Sveikos,
pradėjau truputį nerimauti. Prieš savaitę pradėjau jausti judesiukus ir mažius kasdien po 4-5 kartus intensyviai judėdavo, o dabar jau tris dienas visiškai nieko nejaučiu  unsure.gif Kaip manote, ar tai normalu?
Mums 18 sav. 4 dienos
*

LABAS, MANUA, KAD TAI NORMALU, NESTUMAS DAR MAZAS TAI NETURETUM PERGYVENTI, DEL VISO PIKTO NUEIK PAS GINE, JI PATIKRINS, SEKMES
bankininke
Man irgi tas pats kaip ir Jus visas neramina(:Mano leliui 17 savaite, o judesiukai tikrai pakankamai reti-tad siek tiek nerimauju.Bt po savaites darysiu echoskopija pas genetikus, tada tikuosi nusiraminti...Cia bus mano jau trecias vaikas, todel tikrai amniau, kad ir judesiai bus stipresni, bet deja.
Onora
sveikutes,
man su pirmu tikrai daug anksciau lelius pradejo nuolat judeti, dabar judesiukus pajutau gana anksti, bet tebudavo kad per diena viena-du kartus tepajusdavau leliuka, svarkiai spirdavo lyg supykes koki karta ir vel ramu, o kartais isvis nesuprasdavau ar juda, ar ne, tik suejus 20 savaiciu pradejo maltis pilve nuolat.
jau labai neramu buvo, nes tikrai tikejausi, kad anksciau uz pirmaja prades smarkiai judeti, bet ne, sitas lelius- tinginiukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liettuvaitte @ 2007 09 13, 15:53)
zinok mums 24 savaites,.judesiuku stripriu taip pat nejauciu,..ginekologe paaiskino kad mano placenta priekineje sienoje,.todel galiu nejausti stripriu judesiu,.paklause tonusu,sake gerai,.tai tikiuosi kad mano kleckas ramus,arba tiesiog del placentos cia taip man.
*

vadinasi tikrai taip gali buti, nes as save ramindama jau buvau sugalvojusi, kad pirmo nestumo metu placenta buvo nugarineje sienoje, o dabar priekineje, del to tada aiskiai jutau ir anksti judesius, o dabar jie visai kitokie ir veliau pajutau juos.
Simmone
Sveikos, mielosios,

As irgi labai nerimauju. Man 20 savaiciu, o gera spyri jauciau tik viena karta verysad.gif Nors ultragarso pagalba jau teko matyti savo dziaugsmeli visa aktyvu - kojytem, rankytem makaluojanti, bet va nejauciu as tu smagiu jo judesiu , nors tu ka unsure.gif
Skaiciau, kad taip gali buti, bet vistiek skauda galva del to schmoll.gif
Bet kuriuo atveju, esu isitikinusi, kad viskas bus kuo puikiausiai - mano leliukas tiesiog dar per mazas/per daug vietos turi pilvelyje vartymuisi, kad jausciau as jo judesiukus rolleyes.gif

user posted image
bumere
as taip pat nejauciu "geru spyriu" na tokiu apie kokius pasakoja kitos nestuke.gif mano 2.gif tik svelniai baksnija man i pilvuka ax.gif kartais buna visa diena nieko visai nejauciu unsure.gif bet vakare pries miega judesiukai buna stiprenni biskuti nei diena...bet ne daug ju...nakti nejauciu nieko taip pat...
bet as manau tai normalu smile.gif juk kiekviena jauciame skirtinai smile.gif svarbu spurda lelius thumbup.gif ir echo rodo kad viskas ok, tad maziau nervuku!!!
Muskari
QUOTE(Onora @ 2007 09 29, 08:40)
sveikutes,
man su pirmu tikrai daug anksciau lelius pradejo nuolat judeti, dabar judesiukus pajutau gana anksti, bet tebudavo kad per diena viena-du kartus tepajusdavau leliuka, svarkiai spirdavo lyg supykes koki karta ir vel ramu, o  kartais isvis nesuprasdavau ar juda, ar ne, tik suejus 20 savaiciu pradejo maltis pilve nuolat.
jau labai neramu buvo, nes tikrai tikejausi, kad anksciau uz pirmaja prades smarkiai judeti, bet ne, sitas lelius- tinginiukas smile.gif
*

ir aš laukiuosi antro, bet jei ir jaučiu judesiukus, tai labai silpnus.
su primu pajutau kaip tik tokiu laiku kaip dabar mano nėštumas.
tiesa, dabar ir sveriu daugiau nei laukdamasi pirmo, todėl manau, kad tai gali būti priežastis, kodėl dar nejaučiu judesių.
truputį nusiraminau, perskaičius šį pasisakymą. nes jau gerokai įsibaiminau, nes daug mamyčių, su kuriom bendrauju ir gimdyt panašiai, jaučia judesiukus ir stiprius, nors jos dar tik pirmakartės.
Raminta M.
man tai pirmas nestumas, ir judesius pradejau jausti anksti, apie 17sav biggrin.gif
MO
QUOTE(Debesiute @ 2007 10 11, 10:25)
Sveikos, mielosios,

As irgi labai nerimauju. Man 20 savaiciu, o gera spyri jauciau tik viena karta  verysad.gif  Nors ultragarso pagalba jau teko matyti savo dziaugsmeli visa aktyvu - kojytem, rankytem makaluojanti, bet va nejauciu as tu smagiu jo judesiu , nors tu ka  unsure.gif
Skaiciau, kad taip gali buti, bet vistiek skauda galva del to  schmoll.gif 
Bet kuriuo atveju, esu isitikinusi, kad viskas bus kuo puikiausiai - mano leliukas tiesiog dar per mazas/per daug vietos turi pilvelyje vartymuisi, kad jausciau as jo judesiukus  rolleyes.gif

user posted image
*

sveikute, siulau del to nesijaudint, jei silpnai jauti, nereiskia, kad lelius nesispardo ir nejuda. viskas priklauso nuo mamos fiziologijos ir nuo placentos prisitvirtinimo. as irgi labai nerimavau, kad buvo jau virs 20 savaicu, o beveik nieko nejauciau. ir dabar nejauciu kaip kitos sako "toookiu spyriu, kad net skauda", mano lelius svelniai baksnojasi. bet nesijaudinu, ir mano gyd. sake, kad svarbiausia, jog nuo 24 sav. kiekviena diena jauti tuos "baksnojimus", o intensyvus jie ar ne, nesvarbu. sekmes 4u.gif
dobiliukai
Mamos, o kur jus jaučiat tuos judesiukus? Man 20 sav. judesiukus jau kurį laiką jaučiu, bet iš pradžių jausdavau pilve kiek žemiau bambos. O dabar jaučiu visai visai žemai (žemiau nei apendicitas) ir kažkur giliai. Kažkaip svarstau ar jau bėgti pas gydytoją, ar tiesiog leliukas į apačią spardosi...
noraxxx
QUOTE(dobiliukai @ 2007 10 17, 11:26)
Mamos, o kur jus jaučiat tuos judesiukus? Man 20 sav. judesiukus jau kurį laiką jaučiu, bet iš pradžių jausdavau pilve kiek žemiau bambos. O dabar jaučiu visai visai žemai (žemiau nei apendicitas) ir kažkur giliai. Kažkaip svarstau ar jau bėgti pas gydytoją, ar tiesiog leliukas į apačią spardosi...
*

As savo stebukla jauciu nuo 18 savaites ir, zinok, panasiai kaip tu is pradziu jausdavau pilve, o dabar ir viename sone ir kitame. Kartais po kelias dienas nieko nejauciu, o kartais taip duodasi, kokie 20 kartu per valanda 4u.gif
Gydytoja su echoskopu ziurejo, sake, kad lelius labai aktyvus, plaukioje ir spardosi kur jam patinka, tai i bamba duoda, o tai i sonus biggrin.gif Taigi nesinervink, tikriausiai tavo irgi nuplauke kazkur zemiau, ten ir spardosi biggrin.gif
Lioka
Ką tik užkrimtau prie kompo, tai mano lelius sureagavo net kelis kartus: valio, maisto padavė lotuliukas.gif Pradėjau jausti švelnius bet atkaklius judesius prieš kelias dienas, nors mano ginė sako, kad gal dar ankstoka (gal ne pagal vadovėli? lotuliukas.gif ) Nors dar ti 16 sav., bet 2 nestuke.gif , tai jau žinau, kaip atrodo judesiukai 4u.gif
meskute23
smile.gif sveikos mamytes.norejau paklausti ar normalu,ar taip ir turi buti ,kad desnej pusej,apacioj jau galejau justi pirmuosius vaikeio judesius?kazkaip isivaizdavau,kad turetu but siek tiek auksciau g.gif .tarsi toki patuksenimai nesmarkus.pirmas nestumas net neisivaizduoju koks tai jausmas turetu but smile.gif dabar man 18 sav
helen
sveikute meskute smile.gif literatūroje rašo kad pirmuosius judesius pradedi jausti nuo 20 savaitės. nors manau yra ir išimčių. man pačiai dabar 21 savaitė ir irgi pirmas nėštumas ir tik dabar galiu jau drąsiai pasakyti kad tikrai jaučiu. prieš tai tai buvo didelis klausimas ar ten vaikas juda, ar tai tiesiog raumenis susitraukinėja ar dar kas nors. dabar jaučiu pastuksenimus tai dešinėj tai kairėj pusėje ypač kai guliu ant šono. o kad jauti žemai tai manau čia nuo vaiko padėties priklauso. gal kaip tik kojytės apačioj jis jom tau ir stuksena žemiau bambos. kaip bebutų neskubėk, vaikiukas paaugs, pilvas pradės į visus šonus vaikščioti, ten jau ne bus abėjonių, kad čia vaikas juda.
pliusiukas
pirmus judesiukus pajutau 19 sav jie buvo labai silpnuciai, tokie pakutenimai ir su laku vis stipresni cool.gif
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2014 Invision Power Services, Inc.