Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

sveikutes. pagaliau siandien ir as pajutau savo maziuka. vos neapsiverkiau is laimes, labai susijaudinau, o tevelis irgi labai dziaugiasi clap.gif clap.gif kolkas sujudejo tik keleta karteliu ir labai retai rolleyes.gif bet labai laukiu kiekvieno judesiuko smile.gif
Atsakyti
4u.gif Aš savo mžylį pajutau 17 savaučių,bet gydytoja sakė-nesąmonė,tą patį vakarą buvo serijos judesiukų ir tai spėjo pajusti net tėtis... thumbup.gif
Atsakyti
niu ir nerimsta lialiukas, rolleyes.gif nors dar tik 20 savaiteliu ir neseniai prdejo judeti, bet jau vartos kaip pasiutes clap_1.gif kartais imu galvoti, kad gal as klystu, gal ten mano pilvelis nerimsta, bet ten mazylis(arba mazyle) spardosi ir vartosi thumbup.gif
Atsakyti
o man jau 20 savaiciu, bet judesiu vis dar nejauciu verysad.gif o taip laukiu ju.....
Atsakyti
Sveikutės, nuraminot mane bigsmile.gif Mums tik 17 savaičių, o judesiukus, atrodo, pajutau apie 15 savaitę, na tiksiuosi, kad ten judesiukai. Tačiau jau kelios dienos nė vieno plazdenimo, nei jokio stuksenimo, supanikavau bijau.gif Na bet atrodo, kad viskas gerai, kai kurios net 20 sav. pajaučia, lauksu ir aš ax.gif nail.gif
Atsakyti
QUOTE(Lina5555 @ 2007 05 14, 08:35)
Sveikutės, nuraminot mane bigsmile.gif Mums tik 17 savaičių, o judesiukus, atrodo, pajutau apie 15 savaitę, na tiksiuosi, kad ten judesiukai. Tačiau jau kelios dienos nė vieno plazdenimo, nei jokio stuksenimo, supanikavau bijau.gif Na bet atrodo, kad viskas gerai, kai kurios net 20 sav. pajaučia, lauksu ir aš ax.gif  nail.gif



svarbiausia nesijaudinti,as irgi tai jauciau judesius tai ne,bet supratau kad pati daug laxciau todel juos nevisada jausdavau.reikia vakare atsigulus ramiai pagulet ir tikrai pajausi
Atsakyti
QUOTE(loret30 @ 2007 05 01, 11:41)
4u.gif Aš savo mžylį pajutau 17 savaučių,bet gydytoja sakė-nesąmonė,tą patį vakarą buvo serijos judesiukų ir tai spėjo pajusti net tėtis... thumbup.gif



ir as 17 sav pirma kart pajutau... thumbup.gif
O dabar tai uuuch tik laikykis lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikutės. Na kažkas nerealaus, man 17 sav. ir vakar taip aiškiai jaučiau vaikiuką, o aša dar net nelaukiau, nes daktarė sakė pradėsiu jausti nuo 20 sav. Gal ankčiau, kadangi esu labai liekna. g.gif
Atsakyti
Sveikos, mums jau 20 savaite, o judesiuku nejauciu... O taip laukiu nesulaukiu... Vakar net apsiverkiau verysad.gif Jauciuosi puikiai, geriau nei visada, tai tikiuosi, kad ir vaikelis taip jauciasi... Kita savaite eisiu pas gydytoja tirtis echoskopu, tikiusi nuramins ir pasakys, kad viskas gerai nestuke.gif
Atsakyti
17 sav lyg ir pajutau kazka panasaus i virptelejima, bet dabar nieko. Laukiu 20 sav
Atsakyti
Su pirmu judesius pajutau lygiai 16 sav (buvau l. liekna). Irgi sake, kad negali buti schmoll.gif Ir idomu, kas gali geriau pasakyti, nei pati mama- nuo tos dieneles judesiukus jauciau reguliariai.

Sunus gime lygiai 36 sav., praejus lygiai 20 sav nuo pirmuju judesiu, nors pastojimo data zinojau 100% tikslumu. Tiesiog greiciau augo mazius, gime visai kaip isnesiotas vaikas. Tik viena vyresne pazistama motera sake, kad jei taip anksti judesius pajutau, tai ir gimdysiu anksciau. Taip ir buvo thumbup.gif



Pradzia: 52 kg, 91-60-90
8 sav: 53,5 kg, 95-63-90
Atsakyti
aš taip pat 16 sav. pirmą kutenimą pajutau, nors liekna nebuvau, anaiptol.. todėl net nesakiau gyd., kad taip anksti, vistiek nepatikėtų, o nuo 17-18 kaip reikiant spurdėjo biggrin.gif dabar beveik 21 sav. tai taip sparodi, kad ohoho, tai gal anksčiau ir aš gimdysiu g.gif
Atsakyti