Įkraunama...
Įkraunama...

Pirmieji vaisiaus judesiai

Sveikos,
pradėjau truputį nerimauti. Prieš savaitę pradėjau jausti judesiukus ir mažius kasdien po 4-5 kartus intensyviai judėdavo, o dabar jau tris dienas visiškai nieko nejaučiu unsure.gif Kaip manote, ar tai normalu?
Mums 18 sav. 4 dienos
Atsakyti
Jau rimtu judesiukus jaučiu nuo 15 su puse savaitės ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo *Širdelė*: 25 rugsėjo 2007 - 10:31
Pirmus judesiukus pajutau 3mėn. Tada ilgas ilgas štilius, po to judesiukus pajutau tik 6mėn.
Atsakyti
pries pora dienu visa ryta jauciau, kaip mano stebuklelis daves pilveli, o dabar jau pora dienu nieko...bet dirbu, nervinuos, tai ir nejauciu matyt
Atsakyti
QUOTE(eglut @ 2007 09 24, 09:08)
Sveikos,
pradėjau truputį nerimauti. Prieš savaitę pradėjau jausti judesiukus ir mažius kasdien po 4-5 kartus intensyviai judėdavo, o dabar jau tris dienas visiškai nieko nejaučiu  unsure.gif Kaip manote, ar tai normalu?
Mums 18 sav. 4 dienos



LABAS, MANUA, KAD TAI NORMALU, NESTUMAS DAR MAZAS TAI NETURETUM PERGYVENTI, DEL VISO PIKTO NUEIK PAS GINE, JI PATIKRINS, SEKMES
Atsakyti
Man irgi tas pats kaip ir Jus visas neramina(:Mano leliui 17 savaite, o judesiukai tikrai pakankamai reti-tad siek tiek nerimauju.Bt po savaites darysiu echoskopija pas genetikus, tada tikuosi nusiraminti...Cia bus mano jau trecias vaikas, todel tikrai amniau, kad ir judesiai bus stipresni, bet deja.
Atsakyti
sveikutes,
man su pirmu tikrai daug anksciau lelius pradejo nuolat judeti, dabar judesiukus pajutau gana anksti, bet tebudavo kad per diena viena-du kartus tepajusdavau leliuka, svarkiai spirdavo lyg supykes koki karta ir vel ramu, o kartais isvis nesuprasdavau ar juda, ar ne, tik suejus 20 savaiciu pradejo maltis pilve nuolat.
jau labai neramu buvo, nes tikrai tikejausi, kad anksciau uz pirmaja prades smarkiai judeti, bet ne, sitas lelius- tinginiukas smile.gif
Papildyta:
QUOTE(Liettuvaitte @ 2007 09 13, 15:53)
zinok mums 24 savaites,.judesiuku stripriu taip pat nejauciu,..ginekologe paaiskino kad mano placenta priekineje sienoje,.todel galiu nejausti stripriu judesiu,.paklause tonusu,sake gerai,.tai tikiuosi kad mano kleckas ramus,arba tiesiog del placentos cia taip man.


vadinasi tikrai taip gali buti, nes as save ramindama jau buvau sugalvojusi, kad pirmo nestumo metu placenta buvo nugarineje sienoje, o dabar priekineje, del to tada aiskiai jutau ir anksti judesius, o dabar jie visai kitokie ir veliau pajutau juos.
Atsakyti
Sveikos, mielosios,

As irgi labai nerimauju. Man 20 savaiciu, o gera spyri jauciau tik viena karta verysad.gif Nors ultragarso pagalba jau teko matyti savo dziaugsmeli visa aktyvu - kojytem, rankytem makaluojanti, bet va nejauciu as tu smagiu jo judesiu , nors tu ka unsure.gif
Skaiciau, kad taip gali buti, bet vistiek skauda galva del to schmoll.gif
Bet kuriuo atveju, esu isitikinusi, kad viskas bus kuo puikiausiai - mano leliukas tiesiog dar per mazas/per daug vietos turi pilvelyje vartymuisi, kad jausciau as jo judesiukus rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
as taip pat nejauciu "geru spyriu" na tokiu apie kokius pasakoja kitos nestuke.gif mano 2.gif tik svelniai baksnija man i pilvuka ax.gif kartais buna visa diena nieko visai nejauciu unsure.gif bet vakare pries miega judesiukai buna stiprenni biskuti nei diena...bet ne daug ju...nakti nejauciu nieko taip pat...
bet as manau tai normalu smile.gif juk kiekviena jauciame skirtinai smile.gif svarbu spurda lelius thumbup.gif ir echo rodo kad viskas ok, tad maziau nervuku!!!
Atsakyti
QUOTE(Onora @ 2007 09 29, 08:40)
sveikutes,
man su pirmu tikrai daug anksciau lelius pradejo nuolat judeti, dabar judesiukus pajutau gana anksti, bet tebudavo kad per diena viena-du kartus tepajusdavau leliuka, svarkiai spirdavo lyg supykes koki karta ir vel ramu, o  kartais isvis nesuprasdavau ar juda, ar ne, tik suejus 20 savaiciu pradejo maltis pilve nuolat.
jau labai neramu buvo, nes tikrai tikejausi, kad anksciau uz pirmaja prades smarkiai judeti, bet ne, sitas lelius- tinginiukas smile.gif

ir aš laukiuosi antro, bet jei ir jaučiu judesiukus, tai labai silpnus.
su primu pajutau kaip tik tokiu laiku kaip dabar mano nėštumas.
tiesa, dabar ir sveriu daugiau nei laukdamasi pirmo, todėl manau, kad tai gali būti priežastis, kodėl dar nejaučiu judesių.
truputį nusiraminau, perskaičius šį pasisakymą. nes jau gerokai įsibaiminau, nes daug mamyčių, su kuriom bendrauju ir gimdyt panašiai, jaučia judesiukus ir stiprius, nors jos dar tik pirmakartės.
Atsakyti
man tai pirmas nestumas, ir judesius pradejau jausti anksti, apie 17sav biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Debesiute @ 2007 10 11, 10:25)
Sveikos, mielosios,

As irgi labai nerimauju. Man 20 savaiciu, o gera spyri jauciau tik viena karta  verysad.gif  Nors ultragarso pagalba jau teko matyti savo dziaugsmeli visa aktyvu - kojytem, rankytem makaluojanti, bet va nejauciu as tu smagiu jo judesiu , nors tu ka  unsure.gif
Skaiciau, kad taip gali buti, bet vistiek skauda galva del to  schmoll.gif 
Bet kuriuo atveju, esu isitikinusi, kad viskas bus kuo puikiausiai - mano leliukas tiesiog dar per mazas/per daug vietos turi pilvelyje vartymuisi, kad jausciau as jo judesiukus  rolleyes.gif

user posted image

sveikute, siulau del to nesijaudint, jei silpnai jauti, nereiskia, kad lelius nesispardo ir nejuda. viskas priklauso nuo mamos fiziologijos ir nuo placentos prisitvirtinimo. as irgi labai nerimavau, kad buvo jau virs 20 savaicu, o beveik nieko nejauciau. ir dabar nejauciu kaip kitos sako "toookiu spyriu, kad net skauda", mano lelius svelniai baksnojasi. bet nesijaudinu, ir mano gyd. sake, kad svarbiausia, jog nuo 24 sav. kiekviena diena jauti tuos "baksnojimus", o intensyvus jie ar ne, nesvarbu. sekmes 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo monikiux: 16 spalio 2007 - 15:06